Dolnośląskie 11.05.2019

Grand Prix Amatorów na Szosie "Rowerem przez Polskę"

Wyniki Open dystans Podstawowy

MiejsceNr StartowyNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.RóżnicaPunkty
11391WIŚNIEWSKI MarekSiemiatyczebrak03:40:0700:00:00100
2862BIELAK DariuszKOTUŃbrak03:54:1200:14:0595
37PIOTROWSKI PrzemekKaliszbrak03:59:2000:19:1390
4113MUSIATOWICZ MichałWołominRetro Stork Team03:59:2100:19:1485
5002GRUSZKA SebastianGdańskDługi Dystans Rowerem03:59:2900:19:2280
6115MĄKA DariuszSulejówekCoolarze Sulejówek03:59:3700:19:3075
7110MIKOŁAJCZAK DariuszWarszawaGrupetto Warszawa03:59:5300:19:4675
8450GODLEWSKI DariuszKobyłka Retro Stork Team04:00:4400:20:3775
910NIZIOŁEK SławekWarszawaRetro Stork Team04:01:3200:21:2575
101278MOZGAWA AndrzejDęblinDSS ORLĘTA04:03:3500:23:2875
111394GRUZA PawelDęblinDSS Orlęta04:07:0500:26:5870
129MYSTKOWSKI MarcinWarszawaLegion Serwis04:11:1500:31:0870
1363PRUCIAK BogusławPiekary Śl.BB BEST ROWERY I SERWIS04:12:3600:32:2970
14999KLOC JacekLublinFalcom04:12:4400:32:3770
151018KORZEB MichałKobyłkaRetro Stork Team04:16:0000:35:5370
161397ADAMIEC PiotrNowe Osiny brak04:17:2400:37:1765
171015BOROWSKI ŁukaszJanów podlaskibrak04:19:3100:39:2465
181398PONIATOWSKI ZdzisławSiemiatyczebrak04:23:2000:43:1365
191396ŁUBA PawełWarszawabrak04:23:4300:43:3665
20191WIECZOREK AdamOlsztynRazem Trenujemy Sport04:23:5400:43:4765
21976WAWRZAK MichałZwoleńbrak04:29:5700:49:5060
221016ANDREAS Renebrak04:45:5001:05:4360
231107ZWIERZYNSKI MarcinZDUNYKlub Kolarski Łowicz04:49:0001:08:5360
241392FASZCZEWSKI AndrzejBiałystokMPS BIKE TEAM04:50:1601:10:0860
25666POKORA RobertLublinFalcom04:50:2101:10:1460
2651GROEN SławomirLublin brak04:51:1301:11:0660
271395HAN MarekIgnatki - Osiedlebrak04:55:3301:15:2660
281017TERESZCZENKO SebastianLeśniakowiznaRetro Stork Team05:10:2801:30:2160
291008PILARCZYK RobertLubartówbrak05:14:4201:34:3560
3077SIERPIEŃ MariuszOtwock brak05:23:5401:43:4760
31 / 11393STSESHYTS (SCIESZYC) Katsiaryna (katarzyna)BialystokAGR Podlasie05:28:5601:48:4955
Nie wystartowało 84 uczestników
DNS*400ADAMCZYK BartoszNiepołomiceNiepoKręcęDNS*DNS*
DNS*1002ADAMIUK KamilBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1009BARSZCZ MarekLubartówKolarze i KofbojeDNS*DNS*
DNS*863BIERNACKI PiotrWarszawabrakDNS*DNS*
DNS*1385BOROWSKI EugeniuszZambrówbrakDNS*DNS*
DNS*1381CHOMIUK JózefBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1280CIEŚLIK AgataSiemiatyczePodlaska Grupa RowerowaDNS*DNS*
DNS*41CYBRUCH RyszardTarnobrzeg//Zorza Tarnobrzeg//DNS*DNS*
DNS*1105DOROSZ ZbigniewBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*919DREGER MaciejMiędzychódbrakDNS*DNS*
DNS*052DUBIEL AnnaLublin Rowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*1286DUDA IwonaLublinLubelska Grupa TriathlonuDNS*DNS*
DNS*1287DUDA RafałLublinLubelska Grupa TriathlonuDNS*DNS*
DNS*1366DZIEWULSKI MarekWarszawaRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*57GAJOS SzymonLublinRowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*69GOŹDZIEWICZ TomaszZąbkibrakDNS*DNS*
DNS*1013GRYGO MariuszbrakDNS*DNS*
DNS*1005HOŁOWNIA KarolSławacinek StaryK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1383JAKUBOWSKI MarcinŁomżabrakDNS*DNS*
DNS*1359JASIŃSKI MirosławŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*21JURCZAK GrzegorzKępinybrakDNS*DNS*
DNS*1006JUSZCZUK IreneuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*897KACZMARSKI KarolLublinPotrzymaj mi bidonDNS*DNS*
DNS*1386KALMAN MateuszKrakówDaleko jeszcze?DNS*DNS*
DNS*25KLECZKO JarosławOtrębusy Maro-Sport DNS*DNS*
DNS*1387KONDRACIUK JacekBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*1279KOSIDŁO DariuszLublinRowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*1003KRÓLIKOWSKI TomaszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1284KRUPKOWSKA JoannaBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*1283KRUPKOWSKI GrzegorzBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*1361KRYCZKA DominikŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1362KUCHARSKI MichałŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*58KURYS BartłomiejLublinRowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*1012LASKOWSKI RadosławBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*74LIPIŃSKA KatarzynaSkarżysko-KamiennabrakDNS*DNS*
DNS*1380LIPIŃSKI MichałSiemiatyczebrakDNS*DNS*
DNS*71LIPIŃSKI MarekSkarżysko-KamiennabrakDNS*DNS*
DNS*433MAJEWSKI JangorzycebrakDNS*DNS*
DNS*1166MARECKA IlonaNekielkaRajdy Dla FrajdyDNS*DNS*
DNS*1365MAZIARZ AnnaLublinbrakDNS*DNS*
DNS*1373MĄCIK MateuszLublinbrakDNS*DNS*
DNS*1232MĄKA SławomirSulejówekCoolarze SulejówekDNS*DNS*
DNS*1377MICHALAK RobertLubartówKolarze i KofbojeDNS*DNS*
DNS*1390MICHALUK ŁukaszBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*1142MIRKOWSKI MariuszWarszawaGrupetto WarszawaDNS*DNS*
DNS*1372MITURA MariuszlublinbrakDNS*DNS*
DNS*401MOTYL-ADAMCZYK AgataNiepołomiceNiepoKręcęDNS*DNS*
DNS*1007OJER AndrzejBiała Podlaska KGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*053OSIEJ TomaszLublinRowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*80OSKROBA AgnieszkaWARSZAWAbrakDNS*DNS*
DNS*1363OSTROŻAŃSKA ZuzannaBiała PodlaskaTERYTORIUM BPDNS*DNS*
DNS*1388PAWŁOWSKI JacekŻółwinnaszzolwin.plDNS*DNS*
DNS*1285PIOTROWSKI RobertToruńPodlaska Grupa RowerowaDNS*DNS*
DNS*666POKORA RobertLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*1193PTAK MaciejJózefosławbrakDNS*DNS*
DNS*1360PTASZYŃSKI MateuszŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1290PYZOWSKI MariuszSiemiatyczePodlaska Grupa RowerowaDNS*DNS*
DNS*1378ROMANIUK AdamRossosz brakDNS*DNS*
DNS*1371SACHARUK RobertTerespolbrakDNS*DNS*
DNS*50SAWICKI RadosławLublinRowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*1001SIARKOWSKI DariuszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*898SIENNICKA LukrecjaRakowiskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*899SIENNICKI JanuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1011SIEROCIUK RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*17SKARŻYŃSKI MateuszKrakowbikeBoardDNS*DNS*
DNS*1144SKORUPA AsiaKraków Daleko jeszcze?DNS*DNS*
DNS*1379SKWAREK SebastianBiała PodlaskaTERYTORIUM BPDNS*DNS*
DNS*1104SŁOWIKOWSKI ArturBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1364SOWIŃSKI MarekŚwidnik brakDNS*DNS*
DNS*84STELMACH MarcinSukówbrakDNS*DNS*
DNS*20STELMASZEK JacekTereszynbrakDNS*DNS*
DNS*1382SZYMANSKI MarekłomzabrakDNS*DNS*
DNS*1014SZYPCIO TomaszMońkibrakDNS*DNS*
DNS*133ŚWIDERSKI WojciechMińsk MazowieckibrakDNS*DNS*
DNS*1282TOCZYSKA AnnaNIWISKISiedlecki Klub Turystyki Rowerowej Doktorek DNS*DNS*
DNS*1192TOPP MateuszWarszawabrakDNS*DNS*
DNS*1004TORENC RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1376TROCEWICZ JacekBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*1375TROCEWICZ KacperBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*1389WOJCIUK AdamSokołów PodlaskibrakDNS*DNS*
DNS*1370WOŁOSIUK PrzemysławBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*1281ZABORSKI PiotrChełmbrakDNS*DNS*
DNS*1374ZWIERZAŃSKI PawełLublinLubelska Grupa TriathlonuDNS*DNS*
DNS*1010ŻUK JacekBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*

*DNS - nie wystartował