Lubuskie 12.05.2019

Grand Prix Amatorów na Szosie "Rowerem przez Polskę"

Wyniki Zapaleni Frajdowcy

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.Różnica
1 / 11166MARECKA IlonaNekielkaRajdy Dla Frajdy03:09:0400:00:00
2919DREGER MaciejMiędzychódbrak03:28:5400:19:49
371LIPIŃSKI MarekSkarżysko-Kamiennabrak03:28:5800:19:53
4862BIELAK DariuszKOTUŃbrak03:35:4500:26:41
51387KONDRACIUK JacekBiałystokbrak03:35:4600:26:41
61014SZYPCIO TomaszMońkibrak03:35:4600:26:41
71386KALMAN MateuszKrakówDaleko jeszcze?03:35:4600:26:42
81388PAWŁOWSKI JacekŻółwinnaszzolwin.pl03:35:4700:26:43
91398PONIATOWSKI ZdzisławSiemiatyczebrak03:35:4900:26:44
101382SZYMANSKI Marekłomzabrak03:35:5100:26:46
111389WOJCIUK AdamSokołów Podlaskibrak03:35:5300:26:48
121142MIRKOWSKI MariuszWarszawaGrupetto Warszawa03:35:5400:26:50
13 / 21144SKORUPA AsiaKraków Daleko jeszcze?03:35:5600:26:51
14133ŚWIDERSKI WojciechMińsk Mazowieckibrak03:35:5600:26:52
151013GRYGO Mariuszbrak03:35:5600:26:52
16433MAJEWSKI Jangorzycebrak03:36:0800:27:04
171390MICHALUK ŁukaszBiałystokbrak03:45:0700:36:03
181383JAKUBOWSKI MarcinŁomżabrak03:52:0500:43:01
191379SKWAREK SebastianBiała PodlaskaTERYTORIUM BP03:52:1400:43:10
201380LIPIŃSKI MichałSiemiatyczebrak04:06:4600:57:42
211008PILARCZYK RobertLubartówbrak04:27:2001:18:15
221385BOROWSKI EugeniuszZambrówbrak04:33:3101:24:26
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*20STELMASZEK JacekTereszynbrakDNF*DNF*
Nie wystartowało 33 uczestników
DNS*1397ADAMIEC PiotrNowe Osiny brakDNS*DNS*
DNS*1009BARSZCZ MarekLubartówKolarze i KofbojeDNS*DNS*
DNS*51GROEN SławomirLublin brakDNS*DNS*
DNS*1394GRUZA PawelDęblinDSS OrlętaDNS*DNS*
DNS*1395HAN MarekIgnatki - OsiedlebrakDNS*DNS*
DNS*1359JASIŃSKI MirosławŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*21JURCZAK GrzegorzKępinybrakDNS*DNS*
DNS*999KLOC JacekLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*1003KRÓLIKOWSKI TomaszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1361KRYCZKA DominikŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1362KUCHARSKI MichałŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1396ŁUBA PawełWarszawabrakDNS*DNS*
DNS*1365MAZIARZ AnnaLublinbrakDNS*DNS*
DNS*1373MĄCIK MateuszLublinbrakDNS*DNS*
DNS*1232MĄKA SławomirSulejówekCoolarze SulejówekDNS*DNS*
DNS*1377MICHALAK RobertLubartówKolarze i KofbojeDNS*DNS*
DNS*1372MITURA MariuszlublinbrakDNS*DNS*
DNS*1363OSTROŻAŃSKA ZuzannaBiała PodlaskaTERYTORIUM BPDNS*DNS*
DNS*666POKORA RobertLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*666POKORA RobertLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*1193PTAK MaciejJózefosławbrakDNS*DNS*
DNS*1360PTASZYŃSKI MateuszŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1378ROMANIUK AdamRossosz brakDNS*DNS*
DNS*1371SACHARUK RobertTerespolbrakDNS*DNS*
DNS*77SIERPIEŃ MariuszOtwock brakDNS*DNS*
DNS*1364SOWIŃSKI MarekŚwidnik brakDNS*DNS*
DNS*84STELMACH MarcinSukówbrakDNS*DNS*
DNS*1393STSESHYTS (SCIESZYC) Katsiaryna (katarzyna)BialystokAGR PodlasieDNS*DNS*
DNS*1192TOPP MateuszWarszawabrakDNS*DNS*
DNS*976WAWRZAK MichałZwoleńbrakDNS*DNS*
DNS*1370WOŁOSIUK PrzemysławBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*1374ZWIERZAŃSKI PawełLublinLubelska Grupa TriathlonuDNS*DNS*
DNS*1107ZWIERZYNSKI MarcinZDUNYKlub Kolarski ŁowiczDNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował