Lubuskie 12.05.2019

Grand Prix Amatorów na Szosie "Rowerem przez Polskę"

Wyniki Open dystans Podstawowy

MiejsceNr StartowyNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.RóżnicaPunkty
11283KRUPKOWSKI GrzegorzBiałystokbrak03:07:3500:00:00100
2 / 1052DUBIEL AnnaLublin Rowerowy Lublin03:07:3600:00:0095
3 / 21166MARECKA IlonaNekielkaRajdy Dla Frajdy03:09:0400:01:2890
457GAJOS SzymonLublinRowerowy Lublin03:16:2000:08:4485
5863BIERNACKI PiotrWarszawabrak03:16:3200:08:5780
6 / 31282TOCZYSKA AnnaNIWISKISiedlecki Klub Turystyki Rowerowej Doktorek 03:28:5200:21:1675
7919DREGER MaciejMiędzychódbrak03:28:5400:21:1875
871LIPIŃSKI MarekSkarżysko-Kamiennabrak03:28:5800:21:2275
9 / 480OSKROBA AgnieszkaWARSZAWAbrak03:29:0000:21:2475
101279KOSIDŁO DariuszLublinRowerowy Lublin03:29:0200:21:2675
111285PIOTROWSKI RobertToruńPodlaska Grupa Rowerowa03:29:0400:21:2870
1217SKARŻYŃSKI MateuszKrakowbikeBoard03:35:4200:28:0670
13450GODLEWSKI DariuszKobyłka Retro Stork Team03:35:4200:28:0770
14862BIELAK DariuszKOTUŃbrak03:35:4500:28:1070
151387KONDRACIUK JacekBiałystokbrak03:35:4600:28:1070
161014SZYPCIO TomaszMońkibrak03:35:4600:28:1065
171386KALMAN MateuszKrakówDaleko jeszcze?03:35:4600:28:1165
18400ADAMCZYK BartoszNiepołomiceNiepoKręcę03:35:4700:28:1165
191388PAWŁOWSKI JacekŻółwinnaszzolwin.pl03:35:4700:28:1265
201290PYZOWSKI MariuszSiemiatyczePodlaska Grupa Rowerowa03:35:4700:28:1265
2141CYBRUCH RyszardTarnobrzeg//Zorza Tarnobrzeg//03:35:4700:28:1260
22115MĄKA DariuszSulejówekCoolarze Sulejówek03:35:4900:28:1360
231398PONIATOWSKI ZdzisławSiemiatyczebrak03:35:4900:28:1360
241382SZYMANSKI Marekłomzabrak03:35:5100:28:1560
251389WOJCIUK AdamSokołów Podlaskibrak03:35:5300:28:1760
261142MIRKOWSKI MariuszWarszawaGrupetto Warszawa03:35:5400:28:1960
271392FASZCZEWSKI AndrzejBiałystokMPS BIKE TEAM03:35:5500:28:2060
28 / 51144SKORUPA AsiaKraków Daleko jeszcze?03:35:5600:28:2060
29133ŚWIDERSKI WojciechMińsk Mazowieckibrak03:35:5600:28:2160
301013GRYGO Mariuszbrak03:35:5600:28:2160
3150SAWICKI RadosławLublinRowerowy Lublin03:35:5700:28:2155
32 / 61286DUDA IwonaLublinLubelska Grupa Triathlonu03:35:5800:28:2255
3358KURYS BartłomiejLublinRowerowy Lublin03:35:5900:28:2355
34433MAJEWSKI Jangorzycebrak03:36:0800:28:3355
351390MICHALUK ŁukaszBiałystokbrak03:45:0700:37:3255
361383JAKUBOWSKI MarcinŁomżabrak03:52:0500:44:3055
371379SKWAREK SebastianBiała PodlaskaTERYTORIUM BP03:52:1400:44:3955
381287DUDA RafałLublinLubelska Grupa Triathlonu03:57:2500:49:5055
3969GOŹDZIEWICZ TomaszZąbkibrak04:05:4300:58:0755
401381CHOMIUK JózefBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska04:06:0900:58:3355
41 / 774LIPIŃSKA KatarzynaSkarżysko-Kamiennabrak04:06:4100:59:0555
421380LIPIŃSKI MichałSiemiatyczebrak04:06:4600:59:1155
43 / 81280CIEŚLIK AgataSiemiatyczePodlaska Grupa Rowerowa04:11:2801:03:5355
44053OSIEJ TomaszLublinRowerowy Lublin04:24:5101:17:1655
451008PILARCZYK RobertLubartówbrak04:27:2001:19:4455
46 / 9401MOTYL-ADAMCZYK AgataNiepołomiceNiepoKręcę04:27:2801:19:5355
471385BOROWSKI EugeniuszZambrówbrak04:33:3101:25:5555
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*20STELMASZEK JacekTereszynbrakDNF*DNF*
Nie wystartowało 67 uczestników
DNS*1397ADAMIEC PiotrNowe Osiny brakDNS*DNS*
DNS*1002ADAMIUK KamilBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1016ANDREAS RenebrakDNS*DNS*
DNS*1009BARSZCZ MarekLubartówKolarze i KofbojeDNS*DNS*
DNS*1015BOROWSKI ŁukaszJanów podlaskibrakDNS*DNS*
DNS*1105DOROSZ ZbigniewBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1366DZIEWULSKI MarekWarszawaRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*51GROEN SławomirLublin brakDNS*DNS*
DNS*002GRUSZKA SebastianGdańskDługi Dystans RoweremDNS*DNS*
DNS*1394GRUZA PawelDęblinDSS OrlętaDNS*DNS*
DNS*1395HAN MarekIgnatki - OsiedlebrakDNS*DNS*
DNS*1005HOŁOWNIA KarolSławacinek StaryK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1359JASIŃSKI MirosławŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*21JURCZAK GrzegorzKępinybrakDNS*DNS*
DNS*1006JUSZCZUK IreneuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*897KACZMARSKI KarolLublinPotrzymaj mi bidonDNS*DNS*
DNS*25KLECZKO JarosławOtrębusy Maro-Sport DNS*DNS*
DNS*999KLOC JacekLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*1018KORZEB MichałKobyłkaRetro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*1003KRÓLIKOWSKI TomaszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1284KRUPKOWSKA JoannaBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*1361KRYCZKA DominikŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1362KUCHARSKI MichałŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1012LASKOWSKI RadosławBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1396ŁUBA PawełWarszawabrakDNS*DNS*
DNS*1365MAZIARZ AnnaLublinbrakDNS*DNS*
DNS*1373MĄCIK MateuszLublinbrakDNS*DNS*
DNS*1232MĄKA SławomirSulejówekCoolarze SulejówekDNS*DNS*
DNS*1377MICHALAK RobertLubartówKolarze i KofbojeDNS*DNS*
DNS*110MIKOŁAJCZAK DariuszWarszawaGrupetto WarszawaDNS*DNS*
DNS*1372MITURA MariuszlublinbrakDNS*DNS*
DNS*1278MOZGAWA AndrzejDęblinDSS ORLĘTADNS*DNS*
DNS*113MUSIATOWICZ MichałWołominRetro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*9MYSTKOWSKI MarcinWarszawaLegion SerwisDNS*DNS*
DNS*10NIZIOŁEK SławekWarszawaRetro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*1007OJER AndrzejBiała Podlaska KGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1363OSTROŻAŃSKA ZuzannaBiała PodlaskaTERYTORIUM BPDNS*DNS*
DNS*7PIOTROWSKI PrzemekKaliszbrakDNS*DNS*
DNS*666POKORA RobertLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*666POKORA RobertLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*63PRUCIAK BogusławPiekary Śl.BB BEST ROWERY I SERWISDNS*DNS*
DNS*1193PTAK MaciejJózefosławbrakDNS*DNS*
DNS*1360PTASZYŃSKI MateuszŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1378ROMANIUK AdamRossosz brakDNS*DNS*
DNS*1371SACHARUK RobertTerespolbrakDNS*DNS*
DNS*1001SIARKOWSKI DariuszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*898SIENNICKA LukrecjaRakowiskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*899SIENNICKI JanuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1011SIEROCIUK RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*77SIERPIEŃ MariuszOtwock brakDNS*DNS*
DNS*1104SŁOWIKOWSKI ArturBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1364SOWIŃSKI MarekŚwidnik brakDNS*DNS*
DNS*84STELMACH MarcinSukówbrakDNS*DNS*
DNS*1393STSESHYTS (SCIESZYC) Katsiaryna (katarzyna)BialystokAGR PodlasieDNS*DNS*
DNS*1017TERESZCZENKO SebastianLeśniakowiznaRetro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*1192TOPP MateuszWarszawabrakDNS*DNS*
DNS*1004TORENC RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1375TROCEWICZ KacperBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*1376TROCEWICZ JacekBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*976WAWRZAK MichałZwoleńbrakDNS*DNS*
DNS*191WIECZOREK AdamOlsztynRazem Trenujemy SportDNS*DNS*
DNS*1391WIŚNIEWSKI MarekSiemiatyczebrakDNS*DNS*
DNS*1370WOŁOSIUK PrzemysławBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*1281ZABORSKI PiotrChełmbrakDNS*DNS*
DNS*1374ZWIERZAŃSKI PawełLublinLubelska Grupa TriathlonuDNS*DNS*
DNS*1107ZWIERZYNSKI MarcinZDUNYKlub Kolarski ŁowiczDNS*DNS*
DNS*1010ŻUK JacekBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował