Podkarpackie 01.06.2019

Grand Prix Amatorów na Szosie "Rowerem przez Polskę"

Wyniki Open dystans Podstawowy

MiejsceNr StartowyNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.RóżnicaPunkty
177SIERPIEŃ MariuszOtwock brak03:17:2100:00:00100
2 / 11166MARECKA IlonaNekielkaRajdy Dla Frajdy03:19:5600:02:3495
39MYSTKOWSKI MarcinWarszawaLegion Serwis03:21:4600:04:2490
4115MĄKA DariuszSulejówekCoolarze Sulejówek03:27:2900:10:0785
51015BOROWSKI ŁukaszJanów podlaskibrak03:27:2900:10:0780
61391WIŚNIEWSKI MarekSiemiatyczebrak03:29:4600:12:2575
710NIZIOŁEK SławekWarszawaRetro Stork Team03:32:2900:15:0775
81395HAN MarekIgnatki - Osiedlebrak03:32:3500:15:1375
91397ADAMIEC PiotrNowe Osiny brak03:33:3700:16:1575
10110MIKOŁAJCZAK DariuszWarszawaGrupetto Warszawa03:34:5500:17:3375
111016ANDREAS Renebrak03:35:4200:18:2170
121394GRUZA PawelDęblinDSS Orlęta03:37:0600:19:4470
131017TERESZCZENKO SebastianLeśniakowiznaRetro Stork Team03:49:5700:32:3670
1441CYBRUCH RyszardTarnobrzeg//Zorza Tarnobrzeg//03:53:4900:36:2770
1551GROEN SławomirLublin brak03:53:5100:36:2970
161009BARSZCZ MarekLubartówKolarze i Kofboje03:54:5900:37:3865
17 / 21393STSESHYTS (SCIESZYC) Katsiaryna (katarzyna)BialystokAGR Podlasie03:55:4600:38:2565
18862BIELAK DariuszKOTUŃbrak03:56:0700:38:4565
191008PILARCZYK RobertLubartówbrak03:57:0800:39:4665
2021JURCZAK GrzegorzKępinybrak04:00:3400:43:1265
21666POKORA RobertLublinFalcom04:04:3900:47:1760
221392FASZCZEWSKI AndrzejBiałystokMPS BIKE TEAM04:04:5700:47:3560
23976WAWRZAK MichałZwoleńbrak04:06:3900:49:1760
2463PRUCIAK BogusławPiekary Śl.BB BEST ROWERY I SERWIS04:10:4100:53:1960
2520STELMASZEK JacekTereszynbrak04:15:3200:58:1060
261013GRYGO Mariuszbrak04:18:2801:01:0660
271278MOZGAWA AndrzejDęblinDSS ORLĘTA04:19:4401:02:2260
281398PONIATOWSKI ZdzisławSiemiatyczebrak04:20:3701:03:1560
291232MĄKA SławomirSulejówekCoolarze Sulejówek04:38:2601:21:0460
30400ADAMCZYK BartoszNiepołomiceNiepoKręcę04:58:2201:41:0060
31 / 3401MOTYL-ADAMCZYK AgataNiepołomiceNiepoKręcę04:58:2201:41:0055
321018KORZEB MichałKobyłkaRetro Stork Team05:18:1902:00:5755
33450GODLEWSKI DariuszKobyłka Retro Stork Team05:27:3902:10:1755
Nie wystartowało 82 uczestników
DNS*1002ADAMIUK KamilBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*863BIERNACKI PiotrWarszawabrakDNS*DNS*
DNS*1385BOROWSKI EugeniuszZambrówbrakDNS*DNS*
DNS*1381CHOMIUK JózefBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1280CIEŚLIK AgataSiemiatyczePodlaska Grupa RowerowaDNS*DNS*
DNS*1105DOROSZ ZbigniewBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*919DREGER MaciejMiędzychódbrakDNS*DNS*
DNS*052DUBIEL AnnaLublin Rowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*1286DUDA IwonaLublinLubelska Grupa TriathlonuDNS*DNS*
DNS*1287DUDA RafałLublinLubelska Grupa TriathlonuDNS*DNS*
DNS*1366DZIEWULSKI MarekWarszawaRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*57GAJOS SzymonLublinRowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*69GOŹDZIEWICZ TomaszZąbkibrakDNS*DNS*
DNS*002GRUSZKA SebastianGdańskDługi Dystans RoweremDNS*DNS*
DNS*1005HOŁOWNIA KarolSławacinek StaryK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1383JAKUBOWSKI MarcinŁomżabrakDNS*DNS*
DNS*1359JASIŃSKI MirosławŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1006JUSZCZUK IreneuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*897KACZMARSKI KarolLublinPotrzymaj mi bidonDNS*DNS*
DNS*1386KALMAN MateuszKrakówDaleko jeszcze?DNS*DNS*
DNS*25KLECZKO JarosławOtrębusy Maro-Sport DNS*DNS*
DNS*999KLOC JacekLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*1387KONDRACIUK JacekBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*1279KOSIDŁO DariuszLublinRowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*1003KRÓLIKOWSKI TomaszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1284KRUPKOWSKA JoannaBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*1283KRUPKOWSKI GrzegorzBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*1361KRYCZKA DominikŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1362KUCHARSKI MichałŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*58KURYS BartłomiejLublinRowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*1012LASKOWSKI RadosławBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*74LIPIŃSKA KatarzynaSkarżysko-KamiennabrakDNS*DNS*
DNS*71LIPIŃSKI MarekSkarżysko-KamiennabrakDNS*DNS*
DNS*1380LIPIŃSKI MichałSiemiatyczebrakDNS*DNS*
DNS*1396ŁUBA PawełWarszawabrakDNS*DNS*
DNS*433MAJEWSKI JangorzycebrakDNS*DNS*
DNS*1365MAZIARZ AnnaLublinbrakDNS*DNS*
DNS*1373MĄCIK MateuszLublinbrakDNS*DNS*
DNS*1377MICHALAK RobertLubartówKolarze i KofbojeDNS*DNS*
DNS*1390MICHALUK ŁukaszBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*1142MIRKOWSKI MariuszWarszawaGrupetto WarszawaDNS*DNS*
DNS*1372MITURA MariuszlublinbrakDNS*DNS*
DNS*113MUSIATOWICZ MichałWołominRetro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*1007OJER AndrzejBiała Podlaska KGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*053OSIEJ TomaszLublinRowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*80OSKROBA AgnieszkaWARSZAWAbrakDNS*DNS*
DNS*1363OSTROŻAŃSKA ZuzannaBiała PodlaskaTERYTORIUM BPDNS*DNS*
DNS*1388PAWŁOWSKI JacekŻółwinnaszzolwin.plDNS*DNS*
DNS*7PIOTROWSKI PrzemekKaliszbrakDNS*DNS*
DNS*1285PIOTROWSKI RobertToruńPodlaska Grupa RowerowaDNS*DNS*
DNS*666POKORA RobertLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*1193PTAK MaciejJózefosławbrakDNS*DNS*
DNS*1360PTASZYŃSKI MateuszŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1290PYZOWSKI MariuszSiemiatyczePodlaska Grupa RowerowaDNS*DNS*
DNS*1378ROMANIUK AdamRossosz brakDNS*DNS*
DNS*1371SACHARUK RobertTerespolbrakDNS*DNS*
DNS*50SAWICKI RadosławLublinRowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*1001SIARKOWSKI DariuszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*898SIENNICKA LukrecjaRakowiskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*899SIENNICKI JanuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1011SIEROCIUK RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*17SKARŻYŃSKI MateuszKrakowbikeBoardDNS*DNS*
DNS*1144SKORUPA AsiaKraków Daleko jeszcze?DNS*DNS*
DNS*1379SKWAREK SebastianBiała PodlaskaTERYTORIUM BPDNS*DNS*
DNS*1104SŁOWIKOWSKI ArturBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1364SOWIŃSKI MarekŚwidnik brakDNS*DNS*
DNS*84STELMACH MarcinSukówbrakDNS*DNS*
DNS*1382SZYMANSKI MarekłomzabrakDNS*DNS*
DNS*1014SZYPCIO TomaszMońkibrakDNS*DNS*
DNS*133ŚWIDERSKI WojciechMińsk MazowieckibrakDNS*DNS*
DNS*1282TOCZYSKA AnnaNIWISKISiedlecki Klub Turystyki Rowerowej Doktorek DNS*DNS*
DNS*1192TOPP MateuszWarszawabrakDNS*DNS*
DNS*1004TORENC RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1376TROCEWICZ JacekBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*1375TROCEWICZ KacperBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*191WIECZOREK AdamOlsztynRazem Trenujemy SportDNS*DNS*
DNS*1389WOJCIUK AdamSokołów PodlaskibrakDNS*DNS*
DNS*1370WOŁOSIUK PrzemysławBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*1281ZABORSKI PiotrChełmbrakDNS*DNS*
DNS*1374ZWIERZAŃSKI PawełLublinLubelska Grupa TriathlonuDNS*DNS*
DNS*1107ZWIERZYNSKI MarcinZDUNYKlub Kolarski ŁowiczDNS*DNS*
DNS*1010ŻUK JacekBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*

*DNS - nie wystartował