Małopolskie 02.06.2019

Grand Prix Amatorów na Szosie "Rowerem przez Polskę"

Wyniki Open dystans Podstawowy

MiejsceNr StartowyNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.RóżnicaPunkty
1 / 11280CIEŚLIK AgataSiemiatyczePodlaska Grupa Rowerowa03:08:0600:00:00100
21192TOPP MateuszWarszawabrak03:12:5600:04:5095
31010ŻUK JacekBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:20:0600:12:0090
41105DOROSZ ZbigniewBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:22:1300:14:0785
558KURYS BartłomiejLublinRowerowy Lublin03:34:3800:26:3280
6919DREGER MaciejMiędzychódbrak03:39:2100:31:1575
79MYSTKOWSKI MarcinWarszawaLegion Serwis03:44:4300:36:3675
81290PYZOWSKI MariuszSiemiatyczePodlaska Grupa Rowerowa03:44:4400:36:3875
91387KONDRACIUK JacekBiałystokbrak03:55:1200:47:0575
101018KORZEB MichałKobyłkaRetro Stork Team03:56:4500:48:3975
111014SZYPCIO TomaszMońkibrak03:59:4100:51:3570
12 / 274LIPIŃSKA KatarzynaSkarżysko-Kamiennabrak04:00:4400:52:3870
13 / 380OSKROBA AgnieszkaWARSZAWAbrak04:01:4000:53:3370
14115MĄKA DariuszSulejówekCoolarze Sulejówek04:02:2500:54:1970
151279KOSIDŁO DariuszLublinRowerowy Lublin04:02:2600:54:2070
161382SZYMANSKI Marekłomzabrak04:02:5400:54:4765
171283KRUPKOWSKI GrzegorzBiałystokbrak04:04:3600:56:3065
181142MIRKOWSKI MariuszWarszawaGrupetto Warszawa04:07:3900:59:3365
19897KACZMARSKI KarolLublinPotrzymaj mi bidon04:08:0100:59:5565
201388PAWŁOWSKI JacekŻółwinnaszzolwin.pl04:08:4101:00:3565
2157GAJOS SzymonLublinRowerowy Lublin04:12:1201:04:0560
221104SŁOWIKOWSKI ArturBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska04:15:4801:07:4160
231017TERESZCZENKO SebastianLeśniakowiznaRetro Stork Team04:16:3301:08:2760
2417SKARŻYŃSKI MateuszKrakowbikeBoard04:19:2201:11:1660
2525KLECZKO JarosławOtrębusy Maro-Sport 04:20:3501:12:2960
2610NIZIOŁEK SławekWarszawaRetro Stork Team04:22:5801:14:5260
2741CYBRUCH RyszardTarnobrzeg//Zorza Tarnobrzeg//04:23:0001:14:5460
2851GROEN SławomirLublin brak04:23:0101:14:5460
291287DUDA RafałLublinLubelska Grupa Triathlonu04:25:4701:17:4160
301383JAKUBOWSKI MarcinŁomżabrak04:26:2501:18:1960
311015BOROWSKI ŁukaszJanów podlaskibrak04:28:1501:20:0955
32863BIERNACKI PiotrWarszawabrak04:37:0801:29:0155
331285PIOTROWSKI RobertToruńPodlaska Grupa Rowerowa04:37:0801:29:0255
34 / 41286DUDA IwonaLublinLubelska Grupa Triathlonu04:38:2301:30:1755
351011SIEROCIUK RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska04:38:3101:30:2555
361381CHOMIUK JózefBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska04:39:5901:31:5355
37 / 5052DUBIEL AnnaLublin Rowerowy Lublin04:40:1501:32:0955
381008PILARCZYK RobertLubartówbrak04:42:1901:34:1255
391380LIPIŃSKI MichałSiemiatyczebrak04:43:1301:35:0755
401007OJER AndrzejBiała Podlaska KGB Kolarska Grupa Bialska04:46:5501:38:4955
4169GOŹDZIEWICZ TomaszZąbkibrak04:47:1801:39:1155
421389WOJCIUK AdamSokołów Podlaskibrak04:50:1601:42:0955
431377MICHALAK RobertLubartówKolarze i Kofboje04:54:4801:46:4255
441379SKWAREK SebastianBiała PodlaskaTERYTORIUM BP04:55:2801:47:2255
45002GRUSZKA SebastianGdańskDługi Dystans Rowerem05:00:4501:52:3855
461013GRYGO Mariuszbrak05:07:4701:59:4055
471398PONIATOWSKI ZdzisławSiemiatyczebrak05:18:1502:10:0955
481376TROCEWICZ JacekBiała Podlaskabrak05:28:2802:20:2155
4950SAWICKI RadosławLublinRowerowy Lublin05:49:3902:41:3355
501193PTAK MaciejJózefosławbrak06:02:1902:54:1355
Nie wystartowało 65 uczestników
DNS*400ADAMCZYK BartoszNiepołomiceNiepoKręcęDNS*DNS*
DNS*1397ADAMIEC PiotrNowe Osiny brakDNS*DNS*
DNS*1002ADAMIUK KamilBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1016ANDREAS RenebrakDNS*DNS*
DNS*1009BARSZCZ MarekLubartówKolarze i KofbojeDNS*DNS*
DNS*862BIELAK DariuszKOTUŃbrakDNS*DNS*
DNS*1385BOROWSKI EugeniuszZambrówbrakDNS*DNS*
DNS*1366DZIEWULSKI MarekWarszawaRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1392FASZCZEWSKI AndrzejBiałystokMPS BIKE TEAMDNS*DNS*
DNS*450GODLEWSKI DariuszKobyłka Retro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*1394GRUZA PawelDęblinDSS OrlętaDNS*DNS*
DNS*1395HAN MarekIgnatki - OsiedlebrakDNS*DNS*
DNS*1005HOŁOWNIA KarolSławacinek StaryK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1359JASIŃSKI MirosławŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*21JURCZAK GrzegorzKępinybrakDNS*DNS*
DNS*1006JUSZCZUK IreneuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1386KALMAN MateuszKrakówDaleko jeszcze?DNS*DNS*
DNS*999KLOC JacekLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*1003KRÓLIKOWSKI TomaszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1284KRUPKOWSKA JoannaBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*1361KRYCZKA DominikŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1362KUCHARSKI MichałŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1012LASKOWSKI RadosławBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*71LIPIŃSKI MarekSkarżysko-KamiennabrakDNS*DNS*
DNS*1396ŁUBA PawełWarszawabrakDNS*DNS*
DNS*433MAJEWSKI JangorzycebrakDNS*DNS*
DNS*1166MARECKA IlonaNekielkaRajdy Dla FrajdyDNS*DNS*
DNS*1365MAZIARZ AnnaLublinbrakDNS*DNS*
DNS*1373MĄCIK MateuszLublinbrakDNS*DNS*
DNS*1232MĄKA SławomirSulejówekCoolarze SulejówekDNS*DNS*
DNS*1390MICHALUK ŁukaszBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*110MIKOŁAJCZAK DariuszWarszawaGrupetto WarszawaDNS*DNS*
DNS*1372MITURA MariuszlublinbrakDNS*DNS*
DNS*401MOTYL-ADAMCZYK AgataNiepołomiceNiepoKręcęDNS*DNS*
DNS*1278MOZGAWA AndrzejDęblinDSS ORLĘTADNS*DNS*
DNS*113MUSIATOWICZ MichałWołominRetro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*053OSIEJ TomaszLublinRowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*1363OSTROŻAŃSKA ZuzannaBiała PodlaskaTERYTORIUM BPDNS*DNS*
DNS*7PIOTROWSKI PrzemekKaliszbrakDNS*DNS*
DNS*666POKORA RobertLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*666POKORA RobertLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*63PRUCIAK BogusławPiekary Śl.BB BEST ROWERY I SERWISDNS*DNS*
DNS*1360PTASZYŃSKI MateuszŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1378ROMANIUK AdamRossosz brakDNS*DNS*
DNS*1371SACHARUK RobertTerespolbrakDNS*DNS*
DNS*1001SIARKOWSKI DariuszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*898SIENNICKA LukrecjaRakowiskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*899SIENNICKI JanuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*77SIERPIEŃ MariuszOtwock brakDNS*DNS*
DNS*1144SKORUPA AsiaKraków Daleko jeszcze?DNS*DNS*
DNS*1364SOWIŃSKI MarekŚwidnik brakDNS*DNS*
DNS*84STELMACH MarcinSukówbrakDNS*DNS*
DNS*20STELMASZEK JacekTereszynbrakDNS*DNS*
DNS*1393STSESHYTS (SCIESZYC) Katsiaryna (katarzyna)BialystokAGR PodlasieDNS*DNS*
DNS*133ŚWIDERSKI WojciechMińsk MazowieckibrakDNS*DNS*
DNS*1282TOCZYSKA AnnaNIWISKISiedlecki Klub Turystyki Rowerowej Doktorek DNS*DNS*
DNS*1004TORENC RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1375TROCEWICZ KacperBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*976WAWRZAK MichałZwoleńbrakDNS*DNS*
DNS*191WIECZOREK AdamOlsztynRazem Trenujemy SportDNS*DNS*
DNS*1391WIŚNIEWSKI MarekSiemiatyczebrakDNS*DNS*
DNS*1370WOŁOSIUK PrzemysławBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*1281ZABORSKI PiotrChełmbrakDNS*DNS*
DNS*1374ZWIERZAŃSKI PawełLublinLubelska Grupa TriathlonuDNS*DNS*
DNS*1107ZWIERZYNSKI MarcinZDUNYKlub Kolarski ŁowiczDNS*DNS*

*DNS - nie wystartował