Małopolskie 02.06.2019

Grand Prix Amatorów na Szosie "Rowerem przez Polskę"

Wyniki Frajdowcy Szybkościowcy

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.Różnica
11010ŻUK JacekBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:20:0600:00:00
21105DOROSZ ZbigniewBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:22:1300:02:07
39MYSTKOWSKI MarcinWarszawaLegion Serwis03:44:4300:24:36
41018KORZEB MichałKobyłkaRetro Stork Team03:56:4500:36:39
5115MĄKA DariuszSulejówekCoolarze Sulejówek04:02:2500:42:19
6897KACZMARSKI KarolLublinPotrzymaj mi bidon04:08:0100:47:55
71104SŁOWIKOWSKI ArturBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska04:15:4800:55:41
81017TERESZCZENKO SebastianLeśniakowiznaRetro Stork Team04:16:3300:56:27
917SKARŻYŃSKI MateuszKrakowbikeBoard04:19:2200:59:16
1025KLECZKO JarosławOtrębusy Maro-Sport 04:20:3501:00:29
1110NIZIOŁEK SławekWarszawaRetro Stork Team04:22:5801:02:52
1241CYBRUCH RyszardTarnobrzeg//Zorza Tarnobrzeg//04:23:0001:02:54
131015BOROWSKI ŁukaszJanów podlaskibrak04:28:1501:08:09
14863BIERNACKI PiotrWarszawabrak04:37:0801:17:01
151011SIEROCIUK RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska04:38:3101:18:25
161381CHOMIUK JózefBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska04:39:5901:19:53
171007OJER AndrzejBiała Podlaska KGB Kolarska Grupa Bialska04:46:5501:26:49
18002GRUSZKA SebastianGdańskDługi Dystans Rowerem05:00:4501:40:38
191376TROCEWICZ JacekBiała Podlaskabrak05:28:2802:08:21
Nie wystartowało 19 uczestników
DNS*1002ADAMIUK KamilBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1016ANDREAS RenebrakDNS*DNS*
DNS*1366DZIEWULSKI MarekWarszawaRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1392FASZCZEWSKI AndrzejBiałystokMPS BIKE TEAMDNS*DNS*
DNS*450GODLEWSKI DariuszKobyłka Retro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*1005HOŁOWNIA KarolSławacinek StaryK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1006JUSZCZUK IreneuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1012LASKOWSKI RadosławBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*110MIKOŁAJCZAK DariuszWarszawaGrupetto WarszawaDNS*DNS*
DNS*113MUSIATOWICZ MichałWołominRetro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*7PIOTROWSKI PrzemekKaliszbrakDNS*DNS*
DNS*63PRUCIAK BogusławPiekary Śl.BB BEST ROWERY I SERWISDNS*DNS*
DNS*1001SIARKOWSKI DariuszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*898SIENNICKA LukrecjaRakowiskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*899SIENNICKI JanuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1004TORENC RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1375TROCEWICZ KacperBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*191WIECZOREK AdamOlsztynRazem Trenujemy SportDNS*DNS*
DNS*1391WIŚNIEWSKI MarekSiemiatyczebrakDNS*DNS*

*DNS - nie wystartował