Łódzkie 06.07.2019

Grand Prix Amatorów na Szosie "Rowerem przez Polskę"

Wyniki Zapaleni Frajdowcy

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.Różnica
11388PAWŁOWSKI JacekŻółwinnaszzolwin.pl02:45:2900:00:00
220STELMASZEK JacekTereszynbrak02:46:1700:00:47
31394GRUZA PawelDęblinDSS Orlęta02:53:2600:07:56
421JURCZAK GrzegorzKępinybrak02:53:3300:08:03
51232MĄKA SławomirSulejówekCoolarze Sulejówek02:57:3000:12:01
6862BIELAK DariuszKOTUŃbrak03:08:2300:22:53
71382SZYMANSKI Marekłomzabrak03:16:4300:31:13
81383JAKUBOWSKI MarcinŁomżabrak03:16:4400:31:14
91397ADAMIEC PiotrNowe Osiny brak03:18:0700:32:37
10976WAWRZAK MichałZwoleńbrak03:27:0300:41:33
11 / 11166MARECKA IlonaNekielkaRajdy Dla Frajdy03:27:0300:41:34
121014SZYPCIO TomaszMońkibrak03:27:0500:41:35
1377SIERPIEŃ MariuszOtwock brak03:38:2400:52:55
141396ŁUBA PawełWarszawabrak03:42:4100:57:11
151390MICHALUK ŁukaszBiałystokbrak03:46:1001:00:41
161009BARSZCZ MarekLubartówKolarze i Kofboje03:46:1201:00:42
171387KONDRACIUK JacekBiałystokbrak03:58:2401:12:55
181379SKWAREK SebastianBiała PodlaskaTERYTORIUM BP03:58:2501:12:55
1951GROEN SławomirLublin brak03:58:2501:12:56
201142MIRKOWSKI MariuszWarszawaGrupetto Warszawa04:07:5001:22:20
211398PONIATOWSKI ZdzisławSiemiatyczebrak04:07:5101:22:22
221013GRYGO Mariuszbrak04:13:5601:28:26
231395HAN MarekIgnatki - Osiedlebrak04:13:5601:28:26
241377MICHALAK RobertLubartówKolarze i Kofboje04:16:5701:31:28
251380LIPIŃSKI MichałSiemiatyczebrak04:22:5301:37:24
26919DREGER MaciejMiędzychódbrak04:24:3201:39:02
271389WOJCIUK AdamSokołów Podlaskibrak04:53:1602:07:46
281192TOPP MateuszWarszawabrak04:53:5902:08:30
2984STELMACH MarcinSukówbrak05:07:0402:21:34
30 / 21393STSESHYTS (SCIESZYC) Katsiaryna (katarzyna)BialystokAGR Podlasie05:40:4202:55:12
311008PILARCZYK RobertLubartówbrak05:44:0402:58:34
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*666POKORA RobertLublinFalcomDNF*DNF*
Nie wystartowało 24 uczestników
DNS*1385BOROWSKI EugeniuszZambrówbrakDNS*DNS*
DNS*1359JASIŃSKI MirosławŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1386KALMAN MateuszKrakówDaleko jeszcze?DNS*DNS*
DNS*999KLOC JacekLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*1003KRÓLIKOWSKI TomaszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1361KRYCZKA DominikŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1362KUCHARSKI MichałŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*71LIPIŃSKI MarekSkarżysko-KamiennabrakDNS*DNS*
DNS*433MAJEWSKI JangorzycebrakDNS*DNS*
DNS*1365MAZIARZ AnnaLublinbrakDNS*DNS*
DNS*1373MĄCIK MateuszLublinbrakDNS*DNS*
DNS*1372MITURA MariuszlublinbrakDNS*DNS*
DNS*1363OSTROŻAŃSKA ZuzannaBiała PodlaskaTERYTORIUM BPDNS*DNS*
DNS*666POKORA RobertLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*1193PTAK MaciejJózefosławbrakDNS*DNS*
DNS*1360PTASZYŃSKI MateuszŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1378ROMANIUK AdamRossosz brakDNS*DNS*
DNS*1371SACHARUK RobertTerespolbrakDNS*DNS*
DNS*1144SKORUPA AsiaKraków Daleko jeszcze?DNS*DNS*
DNS*1364SOWIŃSKI MarekŚwidnik brakDNS*DNS*
DNS*133ŚWIDERSKI WojciechMińsk MazowieckibrakDNS*DNS*
DNS*1370WOŁOSIUK PrzemysławBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*1374ZWIERZAŃSKI PawełLublinLubelska Grupa TriathlonuDNS*DNS*
DNS*1107ZWIERZYNSKI MarcinZDUNYKlub Kolarski ŁowiczDNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował