Łódzkie 06.07.2019

Grand Prix Amatorów na Szosie "Rowerem przez Polskę"

Wyniki Frajdowcy Szybkościowcy

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.Różnica
163PRUCIAK BogusławPiekary Śl.BB BEST ROWERY I SERWIS02:53:2500:00:00
21016ANDREAS Renebrak03:01:5100:08:25
310NIZIOŁEK SławekWarszawaRetro Stork Team03:08:2200:14:56
4115MĄKA DariuszSulejówekCoolarze Sulejówek03:27:0200:33:36
51104SŁOWIKOWSKI ArturBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:27:0400:33:38
61392FASZCZEWSKI AndrzejBiałystokMPS BIKE TEAM03:38:3800:45:13
7191WIECZOREK AdamOlsztynRazem Trenujemy Sport03:46:0600:52:40
81391WIŚNIEWSKI MarekSiemiatyczebrak03:58:1901:04:53
91017TERESZCZENKO SebastianLeśniakowiznaRetro Stork Team03:58:2501:04:59
1025KLECZKO JarosławOtrębusy Maro-Sport 03:58:2501:04:59
111015BOROWSKI ŁukaszJanów podlaskibrak03:58:2801:05:02
121376TROCEWICZ JacekBiała Podlaskabrak03:58:5001:05:24
131018KORZEB MichałKobyłkaRetro Stork Team04:01:2801:08:02
141011SIEROCIUK RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska04:05:0701:11:41
151012LASKOWSKI RadosławBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska04:07:4701:14:22
1641CYBRUCH RyszardTarnobrzeg//Zorza Tarnobrzeg//04:07:5201:14:27
171381CHOMIUK JózefBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska04:07:5401:14:28
181007OJER AndrzejBiała Podlaska KGB Kolarska Grupa Bialska04:11:0601:17:40
191010ŻUK JacekBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska04:15:2701:22:02
201105DOROSZ ZbigniewBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska04:24:3301:31:07
21897KACZMARSKI KarolLublinPotrzymaj mi bidon04:24:3301:31:07
2217SKARŻYŃSKI MateuszKrakowbikeBoard04:36:2301:42:57
23110MIKOŁAJCZAK DariuszWarszawaGrupetto Warszawa04:36:2301:42:57
249MYSTKOWSKI MarcinWarszawaLegion Serwis04:46:5001:53:24
25002GRUSZKA SebastianGdańskDługi Dystans Rowerem04:53:1301:59:47
26863BIERNACKI PiotrWarszawabrak04:53:1701:59:51
27450GODLEWSKI DariuszKobyłka Retro Stork Team04:53:1701:59:52
Nie wystartowało 11 uczestników
DNS*1002ADAMIUK KamilBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1366DZIEWULSKI MarekWarszawaRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1005HOŁOWNIA KarolSławacinek StaryK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1006JUSZCZUK IreneuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*113MUSIATOWICZ MichałWołominRetro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*7PIOTROWSKI PrzemekKaliszbrakDNS*DNS*
DNS*1001SIARKOWSKI DariuszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*898SIENNICKA LukrecjaRakowiskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*899SIENNICKI JanuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1004TORENC RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1375TROCEWICZ KacperBiała PodlaskabrakDNS*DNS*

*DNS - nie wystartował