Łódzkie 06.07.2019

Grand Prix Amatorów na Szosie "Rowerem przez Polskę"

Wyniki Open dystans Podstawowy

MiejsceNr StartowyNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.RóżnicaPunkty
11388PAWŁOWSKI JacekŻółwinnaszzolwin.pl02:45:2900:00:00100
220STELMASZEK JacekTereszynbrak02:46:1700:00:4795
363PRUCIAK BogusławPiekary Śl.BB BEST ROWERY I SERWIS02:53:2500:07:5690
41394GRUZA PawelDęblinDSS Orlęta02:53:2600:07:5685
521JURCZAK GrzegorzKępinybrak02:53:3300:08:0380
61232MĄKA SławomirSulejówekCoolarze Sulejówek02:57:3000:12:0175
71016ANDREAS Renebrak03:01:5100:16:2175
810NIZIOŁEK SławekWarszawaRetro Stork Team03:08:2200:22:5275
9862BIELAK DariuszKOTUŃbrak03:08:2300:22:5375
10053OSIEJ TomaszLublinRowerowy Lublin03:10:4000:25:1175
111382SZYMANSKI Marekłomzabrak03:16:4300:31:1370
121383JAKUBOWSKI MarcinŁomżabrak03:16:4400:31:1470
131397ADAMIEC PiotrNowe Osiny brak03:18:0700:32:3770
14 / 174LIPIŃSKA KatarzynaSkarżysko-Kamiennabrak03:27:0100:41:3170
15115MĄKA DariuszSulejówekCoolarze Sulejówek03:27:0200:41:3270
16 / 280OSKROBA AgnieszkaWARSZAWAbrak03:27:0200:41:3365
17976WAWRZAK MichałZwoleńbrak03:27:0300:41:3365
18 / 31166MARECKA IlonaNekielkaRajdy Dla Frajdy03:27:0300:41:3465
191104SŁOWIKOWSKI ArturBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:27:0400:41:3465
201014SZYPCIO TomaszMońkibrak03:27:0500:41:3565
211285PIOTROWSKI RobertToruńPodlaska Grupa Rowerowa03:27:0700:41:3860
2250SAWICKI RadosławLublinRowerowy Lublin03:27:3300:42:0460
2377SIERPIEŃ MariuszOtwock brak03:38:2400:52:5560
241392FASZCZEWSKI AndrzejBiałystokMPS BIKE TEAM03:38:3800:53:0960
251396ŁUBA PawełWarszawabrak03:42:4100:57:1160
26191WIECZOREK AdamOlsztynRazem Trenujemy Sport03:46:0601:00:3660
271390MICHALUK ŁukaszBiałystokbrak03:46:1001:00:4160
281009BARSZCZ MarekLubartówKolarze i Kofboje03:46:1201:00:4260
291391WIŚNIEWSKI MarekSiemiatyczebrak03:58:1901:12:4960
301387KONDRACIUK JacekBiałystokbrak03:58:2401:12:5560
311017TERESZCZENKO SebastianLeśniakowiznaRetro Stork Team03:58:2501:12:5555
3225KLECZKO JarosławOtrębusy Maro-Sport 03:58:2501:12:5555
331379SKWAREK SebastianBiała PodlaskaTERYTORIUM BP03:58:2501:12:5555
3451GROEN SławomirLublin brak03:58:2501:12:5655
351290PYZOWSKI MariuszSiemiatyczePodlaska Grupa Rowerowa03:58:2601:12:5655
361015BOROWSKI ŁukaszJanów podlaskibrak03:58:2801:12:5855
371283KRUPKOWSKI GrzegorzBiałystokbrak03:58:4301:13:1355
381376TROCEWICZ JacekBiała Podlaskabrak03:58:5001:13:2055
391018KORZEB MichałKobyłkaRetro Stork Team04:01:2801:15:5855
4057GAJOS SzymonLublinRowerowy Lublin04:04:4001:19:1155
411011SIEROCIUK RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska04:05:0701:19:3755
42400ADAMCZYK BartoszNiepołomiceNiepoKręcę04:07:4401:22:1555
431012LASKOWSKI RadosławBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska04:07:4701:22:1855
44 / 4401MOTYL-ADAMCZYK AgataNiepołomiceNiepoKręcę04:07:5001:22:2055
451142MIRKOWSKI MariuszWarszawaGrupetto Warszawa04:07:5001:22:2055
461398PONIATOWSKI ZdzisławSiemiatyczebrak04:07:5101:22:2255
4741CYBRUCH RyszardTarnobrzeg//Zorza Tarnobrzeg//04:07:5201:22:2355
481381CHOMIUK JózefBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska04:07:5401:22:2455
49 / 51280CIEŚLIK AgataSiemiatyczePodlaska Grupa Rowerowa04:08:5901:23:3055
501007OJER AndrzejBiała Podlaska KGB Kolarska Grupa Bialska04:11:0601:25:3655
511278MOZGAWA AndrzejDęblinDSS ORLĘTA04:11:4801:26:1855
521013GRYGO Mariuszbrak04:13:5601:28:2655
531395HAN MarekIgnatki - Osiedlebrak04:13:5601:28:2655
541010ŻUK JacekBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska04:15:2701:29:5855
551377MICHALAK RobertLubartówKolarze i Kofboje04:16:5701:31:2855
56 / 61286DUDA IwonaLublinLubelska Grupa Triathlonu04:19:0801:33:3855
571380LIPIŃSKI MichałSiemiatyczebrak04:22:5301:37:2455
58919DREGER MaciejMiędzychódbrak04:24:3201:39:0255
591105DOROSZ ZbigniewBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska04:24:3301:39:0355
60897KACZMARSKI KarolLublinPotrzymaj mi bidon04:24:3301:39:0455
611279KOSIDŁO DariuszLublinRowerowy Lublin04:25:4901:40:190
621287DUDA RafałLublinLubelska Grupa Triathlonu04:27:0601:41:370
6317SKARŻYŃSKI MateuszKrakowbikeBoard04:36:2301:50:530
64110MIKOŁAJCZAK DariuszWarszawaGrupetto Warszawa04:36:2301:50:530
659MYSTKOWSKI MarcinWarszawaLegion Serwis04:46:5002:01:200
6669GOŹDZIEWICZ TomaszZąbkibrak04:51:1802:05:480
67002GRUSZKA SebastianGdańskDługi Dystans Rowerem04:53:1302:07:430
681389WOJCIUK AdamSokołów Podlaskibrak04:53:1602:07:460
69863BIERNACKI PiotrWarszawabrak04:53:1702:07:470
70450GODLEWSKI DariuszKobyłka Retro Stork Team04:53:1702:07:480
711192TOPP MateuszWarszawabrak04:53:5902:08:300
7258KURYS BartłomiejLublinRowerowy Lublin05:07:0402:21:340
7384STELMACH MarcinSukówbrak05:07:0402:21:340
74 / 71393STSESHYTS (SCIESZYC) Katsiaryna (katarzyna)BialystokAGR Podlasie05:40:4202:55:120
751008PILARCZYK RobertLubartówbrak05:44:0402:58:340
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*666POKORA RobertLublinFalcomDNF*DNF*
Nie wystartowało 39 uczestników
DNS*1002ADAMIUK KamilBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1385BOROWSKI EugeniuszZambrówbrakDNS*DNS*
DNS*052DUBIEL AnnaLublin Rowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*1366DZIEWULSKI MarekWarszawaRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1005HOŁOWNIA KarolSławacinek StaryK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1359JASIŃSKI MirosławŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1006JUSZCZUK IreneuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1386KALMAN MateuszKrakówDaleko jeszcze?DNS*DNS*
DNS*999KLOC JacekLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*1003KRÓLIKOWSKI TomaszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1284KRUPKOWSKA JoannaBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*1361KRYCZKA DominikŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1362KUCHARSKI MichałŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*71LIPIŃSKI MarekSkarżysko-KamiennabrakDNS*DNS*
DNS*433MAJEWSKI JangorzycebrakDNS*DNS*
DNS*1365MAZIARZ AnnaLublinbrakDNS*DNS*
DNS*1373MĄCIK MateuszLublinbrakDNS*DNS*
DNS*1372MITURA MariuszlublinbrakDNS*DNS*
DNS*113MUSIATOWICZ MichałWołominRetro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*1363OSTROŻAŃSKA ZuzannaBiała PodlaskaTERYTORIUM BPDNS*DNS*
DNS*7PIOTROWSKI PrzemekKaliszbrakDNS*DNS*
DNS*666POKORA RobertLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*1193PTAK MaciejJózefosławbrakDNS*DNS*
DNS*1360PTASZYŃSKI MateuszŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1378ROMANIUK AdamRossosz brakDNS*DNS*
DNS*1371SACHARUK RobertTerespolbrakDNS*DNS*
DNS*1001SIARKOWSKI DariuszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*898SIENNICKA LukrecjaRakowiskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*899SIENNICKI JanuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1144SKORUPA AsiaKraków Daleko jeszcze?DNS*DNS*
DNS*1364SOWIŃSKI MarekŚwidnik brakDNS*DNS*
DNS*133ŚWIDERSKI WojciechMińsk MazowieckibrakDNS*DNS*
DNS*1282TOCZYSKA AnnaNIWISKISiedlecki Klub Turystyki Rowerowej Doktorek DNS*DNS*
DNS*1004TORENC RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1375TROCEWICZ KacperBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*1370WOŁOSIUK PrzemysławBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*1281ZABORSKI PiotrChełmbrakDNS*DNS*
DNS*1374ZWIERZAŃSKI PawełLublinLubelska Grupa TriathlonuDNS*DNS*
DNS*1107ZWIERZYNSKI MarcinZDUNYKlub Kolarski ŁowiczDNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował