Świętokrzyskie 07.07.2019

Grand Prix Amatorów na Szosie "Rowerem przez Polskę"

Wyniki Zapaleni Frajdowcy

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.Różnica
177SIERPIEŃ MariuszOtwock brak02:59:3200:00:00
21371SACHARUK RobertTerespolbrak03:02:5500:03:23
3976WAWRZAK MichałZwoleńbrak03:05:3600:06:04
41003KRÓLIKOWSKI TomaszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:06:5200:07:19
5 / 11166MARECKA IlonaNekielkaRajdy Dla Frajdy03:08:0600:08:33
61390MICHALUK ŁukaszBiałystokbrak03:11:3100:11:59
71364SOWIŃSKI MarekŚwidnik brak03:14:4300:15:10
81374ZWIERZAŃSKI PawełLublinLubelska Grupa Triathlonu03:14:4300:15:11
9 / 21365MAZIARZ AnnaLublinbrak03:14:4400:15:12
101372MITURA Mariuszlublinbrak03:14:4500:15:12
111362KUCHARSKI MichałŁukówRowerowy Łuków03:14:4600:15:13
12666POKORA RobertLublinFalcom03:14:4800:15:15
131379SKWAREK SebastianBiała PodlaskaTERYTORIUM BP03:19:2700:19:55
14999KLOC JacekLublinFalcom03:34:0700:34:35
15 / 31363OSTROŻAŃSKA ZuzannaBiała PodlaskaTERYTORIUM BP03:34:5800:35:26
161360PTASZYŃSKI MateuszŁukówRowerowy Łuków03:34:5900:35:27
171387KONDRACIUK JacekBiałystokbrak03:37:5300:38:20
181373MĄCIK MateuszLublinbrak03:49:3700:50:04
191359JASIŃSKI MirosławŁukówRowerowy Łuków03:53:0100:53:29
201389WOJCIUK AdamSokołów Podlaskibrak04:17:5301:18:20
Nie wystartowało 36 uczestników
DNS*1397ADAMIEC PiotrNowe Osiny brakDNS*DNS*
DNS*1009BARSZCZ MarekLubartówKolarze i KofbojeDNS*DNS*
DNS*862BIELAK DariuszKOTUŃbrakDNS*DNS*
DNS*1385BOROWSKI EugeniuszZambrówbrakDNS*DNS*
DNS*919DREGER MaciejMiędzychódbrakDNS*DNS*
DNS*51GROEN SławomirLublin brakDNS*DNS*
DNS*1394GRUZA PawelDęblinDSS OrlętaDNS*DNS*
DNS*1013GRYGO MariuszbrakDNS*DNS*
DNS*1395HAN MarekIgnatki - OsiedlebrakDNS*DNS*
DNS*1383JAKUBOWSKI MarcinŁomżabrakDNS*DNS*
DNS*21JURCZAK GrzegorzKępinybrakDNS*DNS*
DNS*1386KALMAN MateuszKrakówDaleko jeszcze?DNS*DNS*
DNS*1361KRYCZKA DominikŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*71LIPIŃSKI MarekSkarżysko-KamiennabrakDNS*DNS*
DNS*1380LIPIŃSKI MichałSiemiatyczebrakDNS*DNS*
DNS*1396ŁUBA PawełWarszawabrakDNS*DNS*
DNS*433MAJEWSKI JangorzycebrakDNS*DNS*
DNS*1232MĄKA SławomirSulejówekCoolarze SulejówekDNS*DNS*
DNS*1377MICHALAK RobertLubartówKolarze i KofbojeDNS*DNS*
DNS*1142MIRKOWSKI MariuszWarszawaGrupetto WarszawaDNS*DNS*
DNS*1388PAWŁOWSKI JacekŻółwinnaszzolwin.plDNS*DNS*
DNS*1008PILARCZYK RobertLubartówbrakDNS*DNS*
DNS*666POKORA RobertLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*1398PONIATOWSKI ZdzisławSiemiatyczebrakDNS*DNS*
DNS*1193PTAK MaciejJózefosławbrakDNS*DNS*
DNS*1378ROMANIUK AdamRossosz brakDNS*DNS*
DNS*1144SKORUPA AsiaKraków Daleko jeszcze?DNS*DNS*
DNS*84STELMACH MarcinSukówbrakDNS*DNS*
DNS*20STELMASZEK JacekTereszynbrakDNS*DNS*
DNS*1393STSESHYTS (SCIESZYC) Katsiaryna (katarzyna)BialystokAGR PodlasieDNS*DNS*
DNS*1382SZYMANSKI MarekłomzabrakDNS*DNS*
DNS*1014SZYPCIO TomaszMońkibrakDNS*DNS*
DNS*133ŚWIDERSKI WojciechMińsk MazowieckibrakDNS*DNS*
DNS*1192TOPP MateuszWarszawabrakDNS*DNS*
DNS*1370WOŁOSIUK PrzemysławBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*1107ZWIERZYNSKI MarcinZDUNYKlub Kolarski ŁowiczDNS*DNS*

*DNS - nie wystartował