Świętokrzyskie 07.07.2019

Grand Prix Amatorów na Szosie "Rowerem przez Polskę"

Wyniki Open dystans Podstawowy

MiejsceNr StartowyNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.RóżnicaPunkty
11366DZIEWULSKI MarekWarszawaRowerowy Łuków02:44:5600:00:00100
21010ŻUK JacekBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska02:45:4500:00:4895
3115MĄKA DariuszSulejówekCoolarze Sulejówek02:59:3100:14:3490
477SIERPIEŃ MariuszOtwock brak02:59:3200:14:3585
51279KOSIDŁO DariuszLublinRowerowy Lublin02:59:3900:14:4280
61371SACHARUK RobertTerespolbrak03:02:5500:17:5875
7976WAWRZAK MichałZwoleńbrak03:05:3600:20:3975
81281ZABORSKI PiotrChełmbrak03:06:4800:21:5175
9 / 1898SIENNICKA LukrecjaRakowiskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:06:5000:21:5375
101003KRÓLIKOWSKI TomaszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:06:5200:21:5575
11 / 21166MARECKA IlonaNekielkaRajdy Dla Frajdy03:08:0600:23:0970
121392FASZCZEWSKI AndrzejBiałystokMPS BIKE TEAM03:11:2700:26:3070
13191WIECZOREK AdamOlsztynRazem Trenujemy Sport03:11:2800:26:3170
141390MICHALUK ŁukaszBiałystokbrak03:11:3100:26:3470
151017TERESZCZENKO SebastianLeśniakowiznaRetro Stork Team03:14:4100:29:4470
161005HOŁOWNIA KarolSławacinek StaryK.G.B. Kolarska Grupa Bialska03:14:4200:29:4565
171364SOWIŃSKI MarekŚwidnik brak03:14:4300:29:4665
181004TORENC RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska03:14:4300:29:4665
191374ZWIERZAŃSKI PawełLublinLubelska Grupa Triathlonu03:14:4300:29:4665
20 / 31365MAZIARZ AnnaLublinbrak03:14:4400:29:4765
211372MITURA Mariuszlublinbrak03:14:4500:29:4860
221362KUCHARSKI MichałŁukówRowerowy Łuków03:14:4600:29:4960
23666POKORA RobertLublinFalcom03:14:4800:29:5160
241379SKWAREK SebastianBiała PodlaskaTERYTORIUM BP03:19:2700:34:3060
251001SIARKOWSKI DariuszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:23:2100:38:2460
261012LASKOWSKI RadosławBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:28:4700:43:5060
271283KRUPKOWSKI GrzegorzBiałystokbrak03:34:0300:49:0660
28999KLOC JacekLublinFalcom03:34:0700:49:1060
29400ADAMCZYK BartoszNiepołomiceNiepoKręcę03:34:5100:49:5460
30 / 4401MOTYL-ADAMCZYK AgataNiepołomiceNiepoKręcę03:34:5700:50:0060
31 / 51363OSTROŻAŃSKA ZuzannaBiała PodlaskaTERYTORIUM BP03:34:5800:50:0155
321360PTASZYŃSKI MateuszŁukówRowerowy Łuków03:34:5900:50:0255
331387KONDRACIUK JacekBiałystokbrak03:37:5300:52:5655
34899SIENNICKI JanuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska03:39:1000:54:1355
351376TROCEWICZ JacekBiała Podlaskabrak03:40:2600:55:2955
361373MĄCIK MateuszLublinbrak03:49:3701:04:4055
371359JASIŃSKI MirosławŁukówRowerowy Łuków03:53:0101:08:0455
3817SKARŻYŃSKI MateuszKrakowbikeBoard03:59:2601:14:2955
391002ADAMIUK KamilBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska04:05:3701:20:4055
401389WOJCIUK AdamSokołów Podlaskibrak04:17:5301:32:5655
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*863BIERNACKI PiotrWarszawabrakDNF*DNF*
Nie wystartowało 74 uczestników
DNS*1397ADAMIEC PiotrNowe Osiny brakDNS*DNS*
DNS*1016ANDREAS RenebrakDNS*DNS*
DNS*1009BARSZCZ MarekLubartówKolarze i KofbojeDNS*DNS*
DNS*862BIELAK DariuszKOTUŃbrakDNS*DNS*
DNS*1015BOROWSKI ŁukaszJanów podlaskibrakDNS*DNS*
DNS*1385BOROWSKI EugeniuszZambrówbrakDNS*DNS*
DNS*1381CHOMIUK JózefBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1280CIEŚLIK AgataSiemiatyczePodlaska Grupa RowerowaDNS*DNS*
DNS*41CYBRUCH RyszardTarnobrzeg//Zorza Tarnobrzeg//DNS*DNS*
DNS*1105DOROSZ ZbigniewBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*919DREGER MaciejMiędzychódbrakDNS*DNS*
DNS*052DUBIEL AnnaLublin Rowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*1286DUDA IwonaLublinLubelska Grupa TriathlonuDNS*DNS*
DNS*1287DUDA RafałLublinLubelska Grupa TriathlonuDNS*DNS*
DNS*57GAJOS SzymonLublinRowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*450GODLEWSKI DariuszKobyłka Retro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*69GOŹDZIEWICZ TomaszZąbkibrakDNS*DNS*
DNS*51GROEN SławomirLublin brakDNS*DNS*
DNS*002GRUSZKA SebastianGdańskDługi Dystans RoweremDNS*DNS*
DNS*1394GRUZA PawelDęblinDSS OrlętaDNS*DNS*
DNS*1013GRYGO MariuszbrakDNS*DNS*
DNS*1395HAN MarekIgnatki - OsiedlebrakDNS*DNS*
DNS*1383JAKUBOWSKI MarcinŁomżabrakDNS*DNS*
DNS*21JURCZAK GrzegorzKępinybrakDNS*DNS*
DNS*1006JUSZCZUK IreneuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*897KACZMARSKI KarolLublinPotrzymaj mi bidonDNS*DNS*
DNS*1386KALMAN MateuszKrakówDaleko jeszcze?DNS*DNS*
DNS*25KLECZKO JarosławOtrębusy Maro-Sport DNS*DNS*
DNS*1018KORZEB MichałKobyłkaRetro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*1284KRUPKOWSKA JoannaBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*1361KRYCZKA DominikŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*58KURYS BartłomiejLublinRowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*74LIPIŃSKA KatarzynaSkarżysko-KamiennabrakDNS*DNS*
DNS*71LIPIŃSKI MarekSkarżysko-KamiennabrakDNS*DNS*
DNS*1380LIPIŃSKI MichałSiemiatyczebrakDNS*DNS*
DNS*1396ŁUBA PawełWarszawabrakDNS*DNS*
DNS*433MAJEWSKI JangorzycebrakDNS*DNS*
DNS*1232MĄKA SławomirSulejówekCoolarze SulejówekDNS*DNS*
DNS*1377MICHALAK RobertLubartówKolarze i KofbojeDNS*DNS*
DNS*110MIKOŁAJCZAK DariuszWarszawaGrupetto WarszawaDNS*DNS*
DNS*1142MIRKOWSKI MariuszWarszawaGrupetto WarszawaDNS*DNS*
DNS*1278MOZGAWA AndrzejDęblinDSS ORLĘTADNS*DNS*
DNS*113MUSIATOWICZ MichałWołominRetro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*9MYSTKOWSKI MarcinWarszawaLegion SerwisDNS*DNS*
DNS*10NIZIOŁEK SławekWarszawaRetro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*1007OJER AndrzejBiała Podlaska KGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*053OSIEJ TomaszLublinRowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*80OSKROBA AgnieszkaWARSZAWAbrakDNS*DNS*
DNS*1388PAWŁOWSKI JacekŻółwinnaszzolwin.plDNS*DNS*
DNS*1008PILARCZYK RobertLubartówbrakDNS*DNS*
DNS*7PIOTROWSKI PrzemekKaliszbrakDNS*DNS*
DNS*1285PIOTROWSKI RobertToruńPodlaska Grupa RowerowaDNS*DNS*
DNS*666POKORA RobertLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*1398PONIATOWSKI ZdzisławSiemiatyczebrakDNS*DNS*
DNS*63PRUCIAK BogusławPiekary Śl.BB BEST ROWERY I SERWISDNS*DNS*
DNS*1193PTAK MaciejJózefosławbrakDNS*DNS*
DNS*1290PYZOWSKI MariuszSiemiatyczePodlaska Grupa RowerowaDNS*DNS*
DNS*1378ROMANIUK AdamRossosz brakDNS*DNS*
DNS*50SAWICKI RadosławLublinRowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*1011SIEROCIUK RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1144SKORUPA AsiaKraków Daleko jeszcze?DNS*DNS*
DNS*1104SŁOWIKOWSKI ArturBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*84STELMACH MarcinSukówbrakDNS*DNS*
DNS*20STELMASZEK JacekTereszynbrakDNS*DNS*
DNS*1393STSESHYTS (SCIESZYC) Katsiaryna (katarzyna)BialystokAGR PodlasieDNS*DNS*
DNS*1382SZYMANSKI MarekłomzabrakDNS*DNS*
DNS*1014SZYPCIO TomaszMońkibrakDNS*DNS*
DNS*133ŚWIDERSKI WojciechMińsk MazowieckibrakDNS*DNS*
DNS*1282TOCZYSKA AnnaNIWISKISiedlecki Klub Turystyki Rowerowej Doktorek DNS*DNS*
DNS*1192TOPP MateuszWarszawabrakDNS*DNS*
DNS*1375TROCEWICZ KacperBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*1391WIŚNIEWSKI MarekSiemiatyczebrakDNS*DNS*
DNS*1370WOŁOSIUK PrzemysławBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*1107ZWIERZYNSKI MarcinZDUNYKlub Kolarski ŁowiczDNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował