Kujawsko-Pomorskie 03.08.2019

Grand Prix Amatorów na Szosie "Rowerem przez Polskę"

Wyniki Zapaleni Frajdowcy

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.Różnica
1976WAWRZAK MichałZwoleńbrak03:15:1200:00:00
2 / 11166MARECKA IlonaNekielkaRajdy Dla Frajdy03:16:1900:01:06
31378ROMANIUK AdamRossosz brak03:24:1700:09:05
41370WOŁOSIUK PrzemysławBiała Podlaskabrak03:26:2900:11:16
5433MAJEWSKI Jangorzycebrak03:32:1900:17:07
61379SKWAREK SebastianBiała PodlaskaTERYTORIUM BP03:44:0100:28:49
71142MIRKOWSKI MariuszWarszawaGrupetto Warszawa03:44:0300:28:50
81382SZYMANSKI Marekłomzabrak03:53:4700:38:34
91383JAKUBOWSKI MarcinŁomżabrak03:53:4800:38:35
101377MICHALAK RobertLubartówKolarze i Kofboje04:18:3801:03:26
111371SACHARUK RobertTerespolbrak04:18:5501:03:43
121192TOPP MateuszWarszawabrak04:22:0001:06:47
131193PTAK MaciejJózefosławbrak04:51:4101:36:28
1484STELMACH MarcinSukówbrak05:38:5602:23:43
Nie wystartowało 42 uczestników
DNS*1397ADAMIEC PiotrNowe Osiny brakDNS*DNS*
DNS*1009BARSZCZ MarekLubartówKolarze i KofbojeDNS*DNS*
DNS*862BIELAK DariuszKOTUŃbrakDNS*DNS*
DNS*1385BOROWSKI EugeniuszZambrówbrakDNS*DNS*
DNS*919DREGER MaciejMiędzychódbrakDNS*DNS*
DNS*51GROEN SławomirLublin brakDNS*DNS*
DNS*1394GRUZA PawelDęblinDSS OrlętaDNS*DNS*
DNS*1013GRYGO MariuszbrakDNS*DNS*
DNS*1395HAN MarekIgnatki - OsiedlebrakDNS*DNS*
DNS*1359JASIŃSKI MirosławŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*21JURCZAK GrzegorzKępinybrakDNS*DNS*
DNS*1386KALMAN MateuszKrakówDaleko jeszcze?DNS*DNS*
DNS*999KLOC JacekLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*1387KONDRACIUK JacekBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*1003KRÓLIKOWSKI TomaszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1361KRYCZKA DominikŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1362KUCHARSKI MichałŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*71LIPIŃSKI MarekSkarżysko-KamiennabrakDNS*DNS*
DNS*1380LIPIŃSKI MichałSiemiatyczebrakDNS*DNS*
DNS*1396ŁUBA PawełWarszawabrakDNS*DNS*
DNS*1365MAZIARZ AnnaLublinbrakDNS*DNS*
DNS*1373MĄCIK MateuszLublinbrakDNS*DNS*
DNS*1232MĄKA SławomirSulejówekCoolarze SulejówekDNS*DNS*
DNS*1390MICHALUK ŁukaszBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*1372MITURA MariuszlublinbrakDNS*DNS*
DNS*1363OSTROŻAŃSKA ZuzannaBiała PodlaskaTERYTORIUM BPDNS*DNS*
DNS*1388PAWŁOWSKI JacekŻółwinnaszzolwin.plDNS*DNS*
DNS*1008PILARCZYK RobertLubartówbrakDNS*DNS*
DNS*666POKORA RobertLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*666POKORA RobertLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*1398PONIATOWSKI ZdzisławSiemiatyczebrakDNS*DNS*
DNS*1360PTASZYŃSKI MateuszŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*77SIERPIEŃ MariuszOtwock brakDNS*DNS*
DNS*1144SKORUPA AsiaKraków Daleko jeszcze?DNS*DNS*
DNS*1364SOWIŃSKI MarekŚwidnik brakDNS*DNS*
DNS*20STELMASZEK JacekTereszynbrakDNS*DNS*
DNS*1393STSESHYTS (SCIESZYC) Katsiaryna (katarzyna)BialystokAGR PodlasieDNS*DNS*
DNS*1014SZYPCIO TomaszMońkibrakDNS*DNS*
DNS*133ŚWIDERSKI WojciechMińsk MazowieckibrakDNS*DNS*
DNS*1389WOJCIUK AdamSokołów PodlaskibrakDNS*DNS*
DNS*1374ZWIERZAŃSKI PawełLublinLubelska Grupa TriathlonuDNS*DNS*
DNS*1107ZWIERZYNSKI MarcinZDUNYKlub Kolarski ŁowiczDNS*DNS*

*DNS - nie wystartował