Kujawsko-Pomorskie 03.08.2019

Grand Prix Amatorów na Szosie "Rowerem przez Polskę"

Wyniki Open dystans Podstawowy

MiejsceNr StartowyNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.RóżnicaPunkty
1 / 11284KRUPKOWSKA JoannaBiałystokbrak02:56:2200:00:00100
2976WAWRZAK MichałZwoleńbrak03:15:1200:18:5095
3 / 21166MARECKA IlonaNekielkaRajdy Dla Frajdy03:16:1900:19:5790
41378ROMANIUK AdamRossosz brak03:24:1700:27:5585
51392FASZCZEWSKI AndrzejBiałystokMPS BIKE TEAM03:24:1700:27:5580
61370WOŁOSIUK PrzemysławBiała Podlaskabrak03:26:2900:30:0775
7433MAJEWSKI Jangorzycebrak03:32:1900:35:5775
8 / 31282TOCZYSKA AnnaNIWISKISiedlecki Klub Turystyki Rowerowej Doktorek 03:34:0800:37:4675
91017TERESZCZENKO SebastianLeśniakowiznaRetro Stork Team03:34:1300:37:5175
101007OJER AndrzejBiała Podlaska KGB Kolarska Grupa Bialska03:37:1600:40:5475
11 / 4898SIENNICKA LukrecjaRakowiskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:41:0700:44:4570
121379SKWAREK SebastianBiała PodlaskaTERYTORIUM BP03:44:0100:47:3970
131142MIRKOWSKI MariuszWarszawaGrupetto Warszawa03:44:0300:47:4170
141105DOROSZ ZbigniewBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:48:5400:52:3270
15899SIENNICKI JanuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska03:52:2000:55:5770
161382SZYMANSKI Marekłomzabrak03:53:4700:57:2565
171383JAKUBOWSKI MarcinŁomżabrak03:53:4800:57:2665
18897KACZMARSKI KarolLublinPotrzymaj mi bidon03:58:1001:01:4765
19 / 51286DUDA IwonaLublinLubelska Grupa Triathlonu04:11:2801:15:0665
20110MIKOŁAJCZAK DariuszWarszawaGrupetto Warszawa04:17:5001:21:2865
211377MICHALAK RobertLubartówKolarze i Kofboje04:18:3801:22:1660
221371SACHARUK RobertTerespolbrak04:18:5501:22:3360
231010ŻUK JacekBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska04:19:0301:22:4160
241011SIEROCIUK RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska04:19:0901:22:4760
251192TOPP MateuszWarszawabrak04:22:0001:25:3860
261193PTAK MaciejJózefosławbrak04:51:4101:55:1960
27113MUSIATOWICZ MichałWołominRetro Stork Team05:11:5502:15:3360
281104SŁOWIKOWSKI ArturBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska05:11:5602:15:3460
2984STELMACH MarcinSukówbrak05:38:5602:42:3460
301281ZABORSKI PiotrChełmbrak05:38:5602:42:3460
3169GOŹDZIEWICZ TomaszZąbkibrak05:38:5702:42:3455
Nie wystartowało 84 uczestników
DNS*400ADAMCZYK BartoszNiepołomiceNiepoKręcęDNS*DNS*
DNS*1397ADAMIEC PiotrNowe Osiny brakDNS*DNS*
DNS*1002ADAMIUK KamilBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1016ANDREAS RenebrakDNS*DNS*
DNS*1009BARSZCZ MarekLubartówKolarze i KofbojeDNS*DNS*
DNS*862BIELAK DariuszKOTUŃbrakDNS*DNS*
DNS*863BIERNACKI PiotrWarszawabrakDNS*DNS*
DNS*1015BOROWSKI ŁukaszJanów podlaskibrakDNS*DNS*
DNS*1385BOROWSKI EugeniuszZambrówbrakDNS*DNS*
DNS*1381CHOMIUK JózefBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1280CIEŚLIK AgataSiemiatyczePodlaska Grupa RowerowaDNS*DNS*
DNS*41CYBRUCH RyszardTarnobrzeg//Zorza Tarnobrzeg//DNS*DNS*
DNS*919DREGER MaciejMiędzychódbrakDNS*DNS*
DNS*052DUBIEL AnnaLublin Rowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*1287DUDA RafałLublinLubelska Grupa TriathlonuDNS*DNS*
DNS*1366DZIEWULSKI MarekWarszawaRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*57GAJOS SzymonLublinRowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*450GODLEWSKI DariuszKobyłka Retro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*51GROEN SławomirLublin brakDNS*DNS*
DNS*002GRUSZKA SebastianGdańskDługi Dystans RoweremDNS*DNS*
DNS*1394GRUZA PawelDęblinDSS OrlętaDNS*DNS*
DNS*1013GRYGO MariuszbrakDNS*DNS*
DNS*1395HAN MarekIgnatki - OsiedlebrakDNS*DNS*
DNS*1005HOŁOWNIA KarolSławacinek StaryK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1359JASIŃSKI MirosławŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*21JURCZAK GrzegorzKępinybrakDNS*DNS*
DNS*1006JUSZCZUK IreneuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1386KALMAN MateuszKrakówDaleko jeszcze?DNS*DNS*
DNS*25KLECZKO JarosławOtrębusy Maro-Sport DNS*DNS*
DNS*999KLOC JacekLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*1387KONDRACIUK JacekBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*1018KORZEB MichałKobyłkaRetro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*1279KOSIDŁO DariuszLublinRowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*1003KRÓLIKOWSKI TomaszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1283KRUPKOWSKI GrzegorzBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*1361KRYCZKA DominikŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1362KUCHARSKI MichałŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*58KURYS BartłomiejLublinRowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*1012LASKOWSKI RadosławBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*74LIPIŃSKA KatarzynaSkarżysko-KamiennabrakDNS*DNS*
DNS*1380LIPIŃSKI MichałSiemiatyczebrakDNS*DNS*
DNS*71LIPIŃSKI MarekSkarżysko-KamiennabrakDNS*DNS*
DNS*1396ŁUBA PawełWarszawabrakDNS*DNS*
DNS*1365MAZIARZ AnnaLublinbrakDNS*DNS*
DNS*1373MĄCIK MateuszLublinbrakDNS*DNS*
DNS*115MĄKA DariuszSulejówekCoolarze SulejówekDNS*DNS*
DNS*1232MĄKA SławomirSulejówekCoolarze SulejówekDNS*DNS*
DNS*1390MICHALUK ŁukaszBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*1372MITURA MariuszlublinbrakDNS*DNS*
DNS*401MOTYL-ADAMCZYK AgataNiepołomiceNiepoKręcęDNS*DNS*
DNS*1278MOZGAWA AndrzejDęblinDSS ORLĘTADNS*DNS*
DNS*9MYSTKOWSKI MarcinWarszawaLegion SerwisDNS*DNS*
DNS*10NIZIOŁEK SławekWarszawaRetro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*053OSIEJ TomaszLublinRowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*80OSKROBA AgnieszkaWARSZAWAbrakDNS*DNS*
DNS*1363OSTROŻAŃSKA ZuzannaBiała PodlaskaTERYTORIUM BPDNS*DNS*
DNS*1388PAWŁOWSKI JacekŻółwinnaszzolwin.plDNS*DNS*
DNS*1008PILARCZYK RobertLubartówbrakDNS*DNS*
DNS*1285PIOTROWSKI RobertToruńPodlaska Grupa RowerowaDNS*DNS*
DNS*7PIOTROWSKI PrzemekKaliszbrakDNS*DNS*
DNS*666POKORA RobertLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*666POKORA RobertLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*1398PONIATOWSKI ZdzisławSiemiatyczebrakDNS*DNS*
DNS*63PRUCIAK BogusławPiekary Śl.BB BEST ROWERY I SERWISDNS*DNS*
DNS*1360PTASZYŃSKI MateuszŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1290PYZOWSKI MariuszSiemiatyczePodlaska Grupa RowerowaDNS*DNS*
DNS*50SAWICKI RadosławLublinRowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*1001SIARKOWSKI DariuszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*77SIERPIEŃ MariuszOtwock brakDNS*DNS*
DNS*17SKARŻYŃSKI MateuszKrakowbikeBoardDNS*DNS*
DNS*1144SKORUPA AsiaKraków Daleko jeszcze?DNS*DNS*
DNS*1364SOWIŃSKI MarekŚwidnik brakDNS*DNS*
DNS*20STELMASZEK JacekTereszynbrakDNS*DNS*
DNS*1393STSESHYTS (SCIESZYC) Katsiaryna (katarzyna)BialystokAGR PodlasieDNS*DNS*
DNS*1014SZYPCIO TomaszMońkibrakDNS*DNS*
DNS*133ŚWIDERSKI WojciechMińsk MazowieckibrakDNS*DNS*
DNS*1004TORENC RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1375TROCEWICZ KacperBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*1376TROCEWICZ JacekBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*191WIECZOREK AdamOlsztynRazem Trenujemy SportDNS*DNS*
DNS*1391WIŚNIEWSKI MarekSiemiatyczebrakDNS*DNS*
DNS*1389WOJCIUK AdamSokołów PodlaskibrakDNS*DNS*
DNS*1374ZWIERZAŃSKI PawełLublinLubelska Grupa TriathlonuDNS*DNS*
DNS*1107ZWIERZYNSKI MarcinZDUNYKlub Kolarski ŁowiczDNS*DNS*

*DNS - nie wystartował