Wielkopolskie 04.08.2019

Grand Prix Amatorów na Szosie "Rowerem przez Polskę"

Wyniki Zapaleni Frajdowcy

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.Różnica
1666POKORA RobertLublinFalcom02:27:0200:00:00
21396ŁUBA PawełWarszawabrak02:54:5000:27:48
3 / 11166MARECKA IlonaNekielkaRajdy Dla Frajdy03:07:4000:40:37
4976WAWRZAK MichałZwoleńbrak03:07:4000:40:38
51232MĄKA SławomirSulejówekCoolarze Sulejówek03:12:2000:45:18
61360PTASZYŃSKI MateuszŁukówRowerowy Łuków03:12:2200:45:19
71142MIRKOWSKI MariuszWarszawaGrupetto Warszawa03:13:2400:46:21
81380LIPIŃSKI MichałSiemiatyczebrak03:26:1900:59:17
9862BIELAK DariuszKOTUŃbrak03:29:4401:02:41
10 / 21393STSESHYTS (SCIESZYC) Katsiaryna (katarzyna)BialystokAGR Podlasie03:29:4901:02:46
111370WOŁOSIUK PrzemysławBiała Podlaskabrak03:32:5801:05:55
121371SACHARUK RobertTerespolbrak03:33:3901:06:37
131379SKWAREK SebastianBiała PodlaskaTERYTORIUM BP03:34:5601:07:53
1484STELMACH MarcinSukówbrak03:39:5001:12:48
151378ROMANIUK AdamRossosz brak03:41:3101:14:29
161003KRÓLIKOWSKI TomaszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:41:3201:14:29
1751GROEN SławomirLublin brak03:45:5901:18:56
1821JURCZAK GrzegorzKępinybrak03:47:3401:20:32
19999KLOC JacekLublinFalcom03:47:4101:20:39
201372MITURA Mariuszlublinbrak03:52:2801:25:26
211009BARSZCZ MarekLubartówKolarze i Kofboje03:59:3801:32:36
221192TOPP MateuszWarszawabrak04:01:0201:33:59
231373MĄCIK MateuszLublinbrak04:01:5401:34:52
241359JASIŃSKI MirosławŁukówRowerowy Łuków04:14:2901:47:26
251383JAKUBOWSKI MarcinŁomżabrak04:18:5501:51:52
261395HAN MarekIgnatki - Osiedlebrak04:36:3802:09:36
Nie wystartowało 30 uczestników
DNS*1397ADAMIEC PiotrNowe Osiny brakDNS*DNS*
DNS*1385BOROWSKI EugeniuszZambrówbrakDNS*DNS*
DNS*919DREGER MaciejMiędzychódbrakDNS*DNS*
DNS*1394GRUZA PawelDęblinDSS OrlętaDNS*DNS*
DNS*1013GRYGO MariuszbrakDNS*DNS*
DNS*1386KALMAN MateuszKrakówDaleko jeszcze?DNS*DNS*
DNS*1387KONDRACIUK JacekBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*1361KRYCZKA DominikŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1362KUCHARSKI MichałŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*71LIPIŃSKI MarekSkarżysko-KamiennabrakDNS*DNS*
DNS*433MAJEWSKI JangorzycebrakDNS*DNS*
DNS*1365MAZIARZ AnnaLublinbrakDNS*DNS*
DNS*1377MICHALAK RobertLubartówKolarze i KofbojeDNS*DNS*
DNS*1390MICHALUK ŁukaszBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*1363OSTROŻAŃSKA ZuzannaBiała PodlaskaTERYTORIUM BPDNS*DNS*
DNS*1388PAWŁOWSKI JacekŻółwinnaszzolwin.plDNS*DNS*
DNS*1008PILARCZYK RobertLubartówbrakDNS*DNS*
DNS*666POKORA RobertLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*1398PONIATOWSKI ZdzisławSiemiatyczebrakDNS*DNS*
DNS*1193PTAK MaciejJózefosławbrakDNS*DNS*
DNS*77SIERPIEŃ MariuszOtwock brakDNS*DNS*
DNS*1144SKORUPA AsiaKraków Daleko jeszcze?DNS*DNS*
DNS*1364SOWIŃSKI MarekŚwidnik brakDNS*DNS*
DNS*20STELMASZEK JacekTereszynbrakDNS*DNS*
DNS*1382SZYMANSKI MarekłomzabrakDNS*DNS*
DNS*1014SZYPCIO TomaszMońkibrakDNS*DNS*
DNS*133ŚWIDERSKI WojciechMińsk MazowieckibrakDNS*DNS*
DNS*1389WOJCIUK AdamSokołów PodlaskibrakDNS*DNS*
DNS*1374ZWIERZAŃSKI PawełLublinLubelska Grupa TriathlonuDNS*DNS*
DNS*1107ZWIERZYNSKI MarcinZDUNYKlub Kolarski ŁowiczDNS*DNS*

*DNS - nie wystartował