Wielkopolskie 04.08.2019

Grand Prix Amatorów na Szosie "Rowerem przez Polskę"

Wyniki Frajdowcy Szybkościowcy

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.Różnica
1 / 1898SIENNICKA LukrecjaRakowiskaKGB Kolarska Grupa Bialska02:05:4800:00:00
21015BOROWSKI ŁukaszJanów podlaskibrak02:33:4300:27:54
31016ANDREAS Renebrak02:36:2800:30:39
4002GRUSZKA SebastianGdańskDługi Dystans Rowerem03:11:0901:05:21
59MYSTKOWSKI MarcinWarszawaLegion Serwis03:12:0901:06:21
610NIZIOŁEK SławekWarszawaRetro Stork Team03:12:1001:06:21
71392FASZCZEWSKI AndrzejBiałystokMPS BIKE TEAM03:24:3901:18:50
81366DZIEWULSKI MarekWarszawaRowerowy Łuków03:27:5201:22:03
91017TERESZCZENKO SebastianLeśniakowiznaRetro Stork Team03:29:4101:23:53
101011SIEROCIUK RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska03:29:4201:23:53
111381CHOMIUK JózefBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:31:4601:25:57
121012LASKOWSKI RadosławBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:31:4601:25:58
13899SIENNICKI JanuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska03:39:1501:33:26
141010ŻUK JacekBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:42:1001:36:21
15450GODLEWSKI DariuszKobyłka Retro Stork Team03:42:1401:36:26
161001SIARKOWSKI DariuszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:44:1101:38:22
17897KACZMARSKI KarolLublinPotrzymaj mi bidon04:01:0301:55:15
181376TROCEWICZ JacekBiała Podlaskabrak04:01:5201:56:04
1925KLECZKO JarosławOtrębusy Maro-Sport 04:09:1002:03:21
201006JUSZCZUK IreneuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska04:26:3002:20:42
2117SKARŻYŃSKI MateuszKrakowbikeBoard04:26:3302:20:45
221005HOŁOWNIA KarolSławacinek StaryK.G.B. Kolarska Grupa Bialska04:26:3302:20:45
23110MIKOŁAJCZAK DariuszWarszawaGrupetto Warszawa05:01:0102:55:12
Nie wystartowało 15 uczestników
DNS*1002ADAMIUK KamilBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*863BIERNACKI PiotrWarszawabrakDNS*DNS*
DNS*41CYBRUCH RyszardTarnobrzeg//Zorza Tarnobrzeg//DNS*DNS*
DNS*1105DOROSZ ZbigniewBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1018KORZEB MichałKobyłkaRetro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*115MĄKA DariuszSulejówekCoolarze SulejówekDNS*DNS*
DNS*113MUSIATOWICZ MichałWołominRetro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*1007OJER AndrzejBiała Podlaska KGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*7PIOTROWSKI PrzemekKaliszbrakDNS*DNS*
DNS*63PRUCIAK BogusławPiekary Śl.BB BEST ROWERY I SERWISDNS*DNS*
DNS*1104SŁOWIKOWSKI ArturBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1004TORENC RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1375TROCEWICZ KacperBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*191WIECZOREK AdamOlsztynRazem Trenujemy SportDNS*DNS*
DNS*1391WIŚNIEWSKI MarekSiemiatyczebrakDNS*DNS*

*DNS - nie wystartował