Wielkopolskie 04.08.2019

Grand Prix Amatorów na Szosie "Rowerem przez Polskę"

Wyniki Open dystans Podstawowy

MiejsceNr StartowyNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.RóżnicaPunkty
1 / 1898SIENNICKA LukrecjaRakowiskaKGB Kolarska Grupa Bialska02:05:4800:00:00100
2666POKORA RobertLublinFalcom02:27:0200:21:1395
31015BOROWSKI ŁukaszJanów podlaskibrak02:33:4300:27:5490
41016ANDREAS Renebrak02:36:2800:30:3985
5053OSIEJ TomaszLublinRowerowy Lublin02:39:4600:33:5880
61396ŁUBA PawełWarszawabrak02:54:5000:49:0275
757GAJOS SzymonLublinRowerowy Lublin03:02:2600:56:3775
8 / 21166MARECKA IlonaNekielkaRajdy Dla Frajdy03:07:4001:01:5175
950SAWICKI RadosławLublinRowerowy Lublin03:07:4001:01:5175
10976WAWRZAK MichałZwoleńbrak03:07:4001:01:5275
111283KRUPKOWSKI GrzegorzBiałystokbrak03:07:5301:02:0470
12002GRUSZKA SebastianGdańskDługi Dystans Rowerem03:11:0901:05:2170
139MYSTKOWSKI MarcinWarszawaLegion Serwis03:12:0901:06:2170
1410NIZIOŁEK SławekWarszawaRetro Stork Team03:12:1001:06:2170
151232MĄKA SławomirSulejówekCoolarze Sulejówek03:12:2001:06:3270
161360PTASZYŃSKI MateuszŁukówRowerowy Łuków03:12:2201:06:3365
171142MIRKOWSKI MariuszWarszawaGrupetto Warszawa03:13:2401:07:3565
181392FASZCZEWSKI AndrzejBiałystokMPS BIKE TEAM03:24:3901:18:5065
191380LIPIŃSKI MichałSiemiatyczebrak03:26:1901:20:3065
201366DZIEWULSKI MarekWarszawaRowerowy Łuków03:27:5201:22:0365
211017TERESZCZENKO SebastianLeśniakowiznaRetro Stork Team03:29:4101:23:5360
221011SIEROCIUK RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska03:29:4201:23:5360
23862BIELAK DariuszKOTUŃbrak03:29:4401:23:5560
24 / 31393STSESHYTS (SCIESZYC) Katsiaryna (katarzyna)BialystokAGR Podlasie03:29:4901:24:0060
251278MOZGAWA AndrzejDęblinDSS ORLĘTA03:29:5501:24:0760
261381CHOMIUK JózefBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:31:4601:25:5760
271012LASKOWSKI RadosławBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:31:4601:25:5860
281287DUDA RafałLublinLubelska Grupa Triathlonu03:31:4601:25:5860
291370WOŁOSIUK PrzemysławBiała Podlaskabrak03:32:5801:27:0960
301371SACHARUK RobertTerespolbrak03:33:3901:27:5060
311379SKWAREK SebastianBiała PodlaskaTERYTORIUM BP03:34:5601:29:0755
32899SIENNICKI JanuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska03:39:1501:33:2655
3384STELMACH MarcinSukówbrak03:39:5001:34:0255
341378ROMANIUK AdamRossosz brak03:41:3101:35:4355
351003KRÓLIKOWSKI TomaszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:41:3201:35:4355
361010ŻUK JacekBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:42:1001:36:2155
37450GODLEWSKI DariuszKobyłka Retro Stork Team03:42:1401:36:2655
381001SIARKOWSKI DariuszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:44:1101:38:2255
3951GROEN SławomirLublin brak03:45:5901:40:1055
4021JURCZAK GrzegorzKępinybrak03:47:3401:41:4655
41999KLOC JacekLublinFalcom03:47:4101:41:5355
42 / 41286DUDA IwonaLublinLubelska Grupa Triathlonu03:48:5701:43:0855
431372MITURA Mariuszlublinbrak03:52:2801:46:4055
44 / 51282TOCZYSKA AnnaNIWISKISiedlecki Klub Turystyki Rowerowej Doktorek 03:52:4101:46:5255
451009BARSZCZ MarekLubartówKolarze i Kofboje03:59:3801:53:5055
461192TOPP MateuszWarszawabrak04:01:0201:55:1355
47897KACZMARSKI KarolLublinPotrzymaj mi bidon04:01:0301:55:1555
481376TROCEWICZ JacekBiała Podlaskabrak04:01:5201:56:0455
491373MĄCIK MateuszLublinbrak04:01:5401:56:0555
5025KLECZKO JarosławOtrębusy Maro-Sport 04:09:1002:03:2155
511359JASIŃSKI MirosławŁukówRowerowy Łuków04:14:2902:08:4055
521383JAKUBOWSKI MarcinŁomżabrak04:18:5502:13:0655
531006JUSZCZUK IreneuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska04:26:3002:20:4255
5417SKARŻYŃSKI MateuszKrakowbikeBoard04:26:3302:20:4555
551005HOŁOWNIA KarolSławacinek StaryK.G.B. Kolarska Grupa Bialska04:26:3302:20:4555
561395HAN MarekIgnatki - Osiedlebrak04:36:3802:30:5055
57110MIKOŁAJCZAK DariuszWarszawaGrupetto Warszawa05:01:0102:55:1255
Nie wystartowało 58 uczestników
DNS*400ADAMCZYK BartoszNiepołomiceNiepoKręcęDNS*DNS*
DNS*1397ADAMIEC PiotrNowe Osiny brakDNS*DNS*
DNS*1002ADAMIUK KamilBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*863BIERNACKI PiotrWarszawabrakDNS*DNS*
DNS*1385BOROWSKI EugeniuszZambrówbrakDNS*DNS*
DNS*1280CIEŚLIK AgataSiemiatyczePodlaska Grupa RowerowaDNS*DNS*
DNS*41CYBRUCH RyszardTarnobrzeg//Zorza Tarnobrzeg//DNS*DNS*
DNS*1105DOROSZ ZbigniewBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*919DREGER MaciejMiędzychódbrakDNS*DNS*
DNS*052DUBIEL AnnaLublin Rowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*69GOŹDZIEWICZ TomaszZąbkibrakDNS*DNS*
DNS*1394GRUZA PawelDęblinDSS OrlętaDNS*DNS*
DNS*1013GRYGO MariuszbrakDNS*DNS*
DNS*1386KALMAN MateuszKrakówDaleko jeszcze?DNS*DNS*
DNS*1387KONDRACIUK JacekBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*1018KORZEB MichałKobyłkaRetro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*1279KOSIDŁO DariuszLublinRowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*1284KRUPKOWSKA JoannaBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*1361KRYCZKA DominikŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1362KUCHARSKI MichałŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*58KURYS BartłomiejLublinRowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*74LIPIŃSKA KatarzynaSkarżysko-KamiennabrakDNS*DNS*
DNS*71LIPIŃSKI MarekSkarżysko-KamiennabrakDNS*DNS*
DNS*433MAJEWSKI JangorzycebrakDNS*DNS*
DNS*1365MAZIARZ AnnaLublinbrakDNS*DNS*
DNS*115MĄKA DariuszSulejówekCoolarze SulejówekDNS*DNS*
DNS*1377MICHALAK RobertLubartówKolarze i KofbojeDNS*DNS*
DNS*1390MICHALUK ŁukaszBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*401MOTYL-ADAMCZYK AgataNiepołomiceNiepoKręcęDNS*DNS*
DNS*113MUSIATOWICZ MichałWołominRetro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*1007OJER AndrzejBiała Podlaska KGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*80OSKROBA AgnieszkaWARSZAWAbrakDNS*DNS*
DNS*1363OSTROŻAŃSKA ZuzannaBiała PodlaskaTERYTORIUM BPDNS*DNS*
DNS*1388PAWŁOWSKI JacekŻółwinnaszzolwin.plDNS*DNS*
DNS*1008PILARCZYK RobertLubartówbrakDNS*DNS*
DNS*1285PIOTROWSKI RobertToruńPodlaska Grupa RowerowaDNS*DNS*
DNS*7PIOTROWSKI PrzemekKaliszbrakDNS*DNS*
DNS*666POKORA RobertLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*1398PONIATOWSKI ZdzisławSiemiatyczebrakDNS*DNS*
DNS*63PRUCIAK BogusławPiekary Śl.BB BEST ROWERY I SERWISDNS*DNS*
DNS*1193PTAK MaciejJózefosławbrakDNS*DNS*
DNS*1290PYZOWSKI MariuszSiemiatyczePodlaska Grupa RowerowaDNS*DNS*
DNS*77SIERPIEŃ MariuszOtwock brakDNS*DNS*
DNS*1144SKORUPA AsiaKraków Daleko jeszcze?DNS*DNS*
DNS*1104SŁOWIKOWSKI ArturBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1364SOWIŃSKI MarekŚwidnik brakDNS*DNS*
DNS*20STELMASZEK JacekTereszynbrakDNS*DNS*
DNS*1382SZYMANSKI MarekłomzabrakDNS*DNS*
DNS*1014SZYPCIO TomaszMońkibrakDNS*DNS*
DNS*133ŚWIDERSKI WojciechMińsk MazowieckibrakDNS*DNS*
DNS*1004TORENC RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1375TROCEWICZ KacperBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*191WIECZOREK AdamOlsztynRazem Trenujemy SportDNS*DNS*
DNS*1391WIŚNIEWSKI MarekSiemiatyczebrakDNS*DNS*
DNS*1389WOJCIUK AdamSokołów PodlaskibrakDNS*DNS*
DNS*1281ZABORSKI PiotrChełmbrakDNS*DNS*
DNS*1374ZWIERZAŃSKI PawełLublinLubelska Grupa TriathlonuDNS*DNS*
DNS*1107ZWIERZYNSKI MarcinZDUNYKlub Kolarski ŁowiczDNS*DNS*

*DNS - nie wystartował