Zachodniopomorskie 24.08.2019

Grand Prix Amatorów na Szosie "Rowerem przez Polskę"

Wyniki Zapaleni Frajdowcy

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.Różnica
11380LIPIŃSKI MichałSiemiatyczebrak02:58:3600:00:00
21107ZWIERZYNSKI MarcinZDUNYKlub Kolarski Łowicz03:15:2200:16:45
31192TOPP MateuszWarszawabrak03:19:1600:20:39
4666POKORA RobertLublinFalcom03:19:1700:20:40
51232MĄKA SławomirSulejówekCoolarze Sulejówek03:19:3200:20:55
61396ŁUBA PawełWarszawabrak03:19:3300:20:56
7976WAWRZAK MichałZwoleńbrak03:21:2000:22:44
81142MIRKOWSKI MariuszWarszawaGrupetto Warszawa03:21:2600:22:50
91383JAKUBOWSKI MarcinŁomżabrak03:27:3200:28:56
10862BIELAK DariuszKOTUŃbrak03:28:4100:30:04
11 / 11393STSESHYTS (SCIESZYC) Katsiaryna (katarzyna)BialystokAGR Podlasie03:30:0300:31:27
121009BARSZCZ MarekLubartówKolarze i Kofboje03:33:0500:34:29
131359JASIŃSKI MirosławŁukówRowerowy Łuków03:33:2800:34:52
141395HAN MarekIgnatki - Osiedlebrak03:37:5300:39:17
15 / 21144SKORUPA AsiaKraków Daleko jeszcze?03:39:1800:40:42
161370WOŁOSIUK PrzemysławBiała Podlaskabrak03:39:5500:41:18
171008PILARCZYK RobertLubartówbrak03:50:1800:51:41
1884STELMACH MarcinSukówbrak04:00:2901:01:53
1921JURCZAK GrzegorzKępinybrak04:08:5201:10:16
201394GRUZA PawelDęblinDSS Orlęta04:15:3001:16:53
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*1003KRÓLIKOWSKI TomaszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNF*DNF*
Nie wystartowało 35 uczestników
DNS*1397ADAMIEC PiotrNowe Osiny brakDNS*DNS*
DNS*1385BOROWSKI EugeniuszZambrówbrakDNS*DNS*
DNS*919DREGER MaciejMiędzychódbrakDNS*DNS*
DNS*51GROEN SławomirLublin brakDNS*DNS*
DNS*1013GRYGO MariuszbrakDNS*DNS*
DNS*1386KALMAN MateuszKrakówDaleko jeszcze?DNS*DNS*
DNS*999KLOC JacekLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*1387KONDRACIUK JacekBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*1361KRYCZKA DominikŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1362KUCHARSKI MichałŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*71LIPIŃSKI MarekSkarżysko-KamiennabrakDNS*DNS*
DNS*433MAJEWSKI JangorzycebrakDNS*DNS*
DNS*1166MARECKA IlonaNekielkaRajdy Dla FrajdyDNS*DNS*
DNS*1365MAZIARZ AnnaLublinbrakDNS*DNS*
DNS*1373MĄCIK MateuszLublinbrakDNS*DNS*
DNS*1377MICHALAK RobertLubartówKolarze i KofbojeDNS*DNS*
DNS*1390MICHALUK ŁukaszBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*1372MITURA MariuszlublinbrakDNS*DNS*
DNS*1363OSTROŻAŃSKA ZuzannaBiała PodlaskaTERYTORIUM BPDNS*DNS*
DNS*1388PAWŁOWSKI JacekŻółwinnaszzolwin.plDNS*DNS*
DNS*666POKORA RobertLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*1398PONIATOWSKI ZdzisławSiemiatyczebrakDNS*DNS*
DNS*1193PTAK MaciejJózefosławbrakDNS*DNS*
DNS*1360PTASZYŃSKI MateuszŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1378ROMANIUK AdamRossosz brakDNS*DNS*
DNS*1371SACHARUK RobertTerespolbrakDNS*DNS*
DNS*77SIERPIEŃ MariuszOtwock brakDNS*DNS*
DNS*1379SKWAREK SebastianBiała PodlaskaTERYTORIUM BPDNS*DNS*
DNS*1364SOWIŃSKI MarekŚwidnik brakDNS*DNS*
DNS*20STELMASZEK JacekTereszynbrakDNS*DNS*
DNS*1382SZYMANSKI MarekłomzabrakDNS*DNS*
DNS*1014SZYPCIO TomaszMońkibrakDNS*DNS*
DNS*133ŚWIDERSKI WojciechMińsk MazowieckibrakDNS*DNS*
DNS*1389WOJCIUK AdamSokołów PodlaskibrakDNS*DNS*
DNS*1374ZWIERZAŃSKI PawełLublinLubelska Grupa TriathlonuDNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował