Zachodniopomorskie 24.08.2019

Grand Prix Amatorów na Szosie "Rowerem przez Polskę"

Wyniki Frajdowcy Szybkościowcy

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.Różnica
11018KORZEB MichałKobyłkaRetro Stork Team03:15:1500:00:00
21016ANDREAS Renebrak03:15:5700:00:42
3002GRUSZKA SebastianGdańskDługi Dystans Rowerem03:19:2700:04:12
41001SIARKOWSKI DariuszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:19:3000:04:15
5110MIKOŁAJCZAK DariuszWarszawaGrupetto Warszawa03:26:0700:10:52
6450GODLEWSKI DariuszKobyłka Retro Stork Team03:26:1000:10:55
7897KACZMARSKI KarolLublinPotrzymaj mi bidon03:28:0300:12:48
89MYSTKOWSKI MarcinWarszawaLegion Serwis03:29:0400:13:49
910NIZIOŁEK SławekWarszawaRetro Stork Team03:39:0900:23:54
101381CHOMIUK JózefBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:48:2900:33:14
111015BOROWSKI ŁukaszJanów podlaskibrak03:49:0200:33:47
1225KLECZKO JarosławOtrębusy Maro-Sport 03:53:2400:38:09
13899SIENNICKI JanuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska03:53:3000:38:15
141017TERESZCZENKO SebastianLeśniakowiznaRetro Stork Team04:00:1600:45:01
151011SIEROCIUK RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska04:07:3100:52:16
161010ŻUK JacekBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska04:15:2801:00:13
171006JUSZCZUK IreneuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska04:17:4201:02:27
181376TROCEWICZ JacekBiała Podlaskabrak04:21:5601:06:41
Nie wystartowało 20 uczestników
DNS*1002ADAMIUK KamilBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*863BIERNACKI PiotrWarszawabrakDNS*DNS*
DNS*41CYBRUCH RyszardTarnobrzeg//Zorza Tarnobrzeg//DNS*DNS*
DNS*1105DOROSZ ZbigniewBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1366DZIEWULSKI MarekWarszawaRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1392FASZCZEWSKI AndrzejBiałystokMPS BIKE TEAMDNS*DNS*
DNS*1005HOŁOWNIA KarolSławacinek StaryK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1012LASKOWSKI RadosławBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*115MĄKA DariuszSulejówekCoolarze SulejówekDNS*DNS*
DNS*113MUSIATOWICZ MichałWołominRetro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*1007OJER AndrzejBiała Podlaska KGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*7PIOTROWSKI PrzemekKaliszbrakDNS*DNS*
DNS*63PRUCIAK BogusławPiekary Śl.BB BEST ROWERY I SERWISDNS*DNS*
DNS*898SIENNICKA LukrecjaRakowiskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*17SKARŻYŃSKI MateuszKrakowbikeBoardDNS*DNS*
DNS*1104SŁOWIKOWSKI ArturBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1004TORENC RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1375TROCEWICZ KacperBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*191WIECZOREK AdamOlsztynRazem Trenujemy SportDNS*DNS*
DNS*1391WIŚNIEWSKI MarekSiemiatyczebrakDNS*DNS*

*DNS - nie wystartował