Zachodniopomorskie 24.08.2019

Grand Prix Amatorów na Szosie "Rowerem przez Polskę"

Wyniki Open dystans Podstawowy

MiejsceNr StartowyNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.RóżnicaPunkty
11380111LIPIŃSKI MichałSiemiatyczebrak02:58:3600:00:00100
210184KORZEB MichałKobyłkaRetro Stork Team03:15:1500:16:3895
3110723ZWIERZYNSKI MarcinZDUNYKlub Kolarski Łowicz03:15:2200:16:4590
4101642ANDREAS Renebrak03:15:5700:17:2085
51192131TOPP MateuszWarszawabrak03:19:1600:20:3980
666632POKORA RobertLublinFalcom03:19:1700:20:4075
70023GRUSZKA SebastianGdańskDługi Dystans Rowerem03:19:2700:20:5075
81001150SIARKOWSKI DariuszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:19:3000:20:5475
9123220MĄKA SławomirSulejówekCoolarze Sulejówek03:19:3200:20:5575
10139619ŁUBA PawełWarszawabrak03:19:3300:20:5675
11127817MOZGAWA AndrzejDęblinDSS ORLĘTA03:19:3500:20:5970
1297636WAWRZAK MichałZwoleńbrak03:21:2000:22:4470
13114294MIRKOWSKI MariuszWarszawaGrupetto Warszawa03:21:2600:22:5070
1411038MIKOŁAJCZAK DariuszWarszawaGrupetto Warszawa03:26:0700:27:3170
154502GODLEWSKI DariuszKobyłka Retro Stork Team03:26:1000:27:3470
161383102JAKUBOWSKI MarcinŁomżabrak03:27:3200:28:5665
17897130KACZMARSKI KarolLublinPotrzymaj mi bidon03:28:0300:29:2665
1886212BIELAK DariuszKOTUŃbrak03:28:4100:30:0465
1999MYSTKOWSKI MarcinWarszawaLegion Serwis03:29:0400:30:2765
20 / 1139345STSESHYTS (SCIESZYC) Katsiaryna (katarzyna)BialystokAGR Podlasie03:30:0300:31:2765
21100916BARSZCZ MarekLubartówKolarze i Kofboje03:33:0500:34:2960
221359163JASIŃSKI MirosławŁukówRowerowy Łuków03:33:2800:34:5260
23139531HAN MarekIgnatki - Osiedlebrak03:37:5300:39:1760
241010NIZIOŁEK SławekWarszawaRetro Stork Team03:39:0900:40:3360
25 / 2114488SKORUPA AsiaKraków Daleko jeszcze?03:39:1800:40:4260
261370145WOŁOSIUK PrzemysławBiała Podlaskabrak03:39:5500:41:1860
271381108CHOMIUK JózefBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:48:2900:49:5360
28101551BOROWSKI ŁukaszJanów podlaskibrak03:49:0200:50:2660
29100815PILARCZYK RobertLubartówbrak03:50:1800:51:4160
302593KLECZKO JarosławOtrębusy Maro-Sport 03:53:2400:54:4760
31899141SIENNICKI JanuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska03:53:3000:54:5355
32128396KRUPKOWSKI GrzegorzBiałystokbrak03:55:0600:56:3055
3310178TERESZCZENKO SebastianLeśniakowiznaRetro Stork Team04:00:1601:01:4055
3484140STELMACH MarcinSukówbrak04:00:2901:01:5355
355097SAWICKI RadosławLublinRowerowy Lublin04:07:2601:08:4955
361011120SIEROCIUK RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska04:07:3101:08:5555
372128JURCZAK GrzegorzKępinybrak04:08:5201:10:1655
381010125ŻUK JacekBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska04:15:2801:16:5155
39139443GRUZA PawelDęblinDSS Orlęta04:15:3001:16:5355
401006146JUSZCZUK IreneuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska04:17:4201:19:0655
411376135TROCEWICZ JacekBiała Podlaskabrak04:21:5601:23:2055
42053100OSIEJ TomaszLublinRowerowy Lublin04:53:1101:54:3555
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*1003149KRÓLIKOWSKI TomaszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNF*DNF*
Nie wystartowało 72 uczestników
DNS*40058ADAMCZYK BartoszNiepołomiceNiepoKręcęDNS*DNS*
DNS*139713ADAMIEC PiotrNowe Osiny brakDNS*DNS*
DNS*1002152ADAMIUK KamilBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*86373BIERNACKI PiotrWarszawabrakDNS*DNS*
DNS*138589BOROWSKI EugeniuszZambrówbrakDNS*DNS*
DNS*128070CIEŚLIK AgataSiemiatyczePodlaska Grupa RowerowaDNS*DNS*
DNS*4160CYBRUCH RyszardTarnobrzeg//Zorza Tarnobrzeg//DNS*DNS*
DNS*1105129DOROSZ ZbigniewBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*91974DREGER MaciejMiędzychódbrakDNS*DNS*
DNS*05298DUBIEL AnnaLublin Rowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*1286105DUDA IwonaLublinLubelska Grupa TriathlonuDNS*DNS*
DNS*1287106DUDA RafałLublinLubelska Grupa TriathlonuDNS*DNS*
DNS*1366151DZIEWULSKI MarekWarszawaRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*139248FASZCZEWSKI AndrzejBiałystokMPS BIKE TEAMDNS*DNS*
DNS*5786GAJOS SzymonLublinRowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*6969GOŹDZIEWICZ TomaszZąbkibrakDNS*DNS*
DNS*5155GROEN SławomirLublin brakDNS*DNS*
DNS*101363GRYGO MariuszbrakDNS*DNS*
DNS*1005147HOŁOWNIA KarolSławacinek StaryK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*138687KALMAN MateuszKrakówDaleko jeszcze?DNS*DNS*
DNS*99937KLOC JacekLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*138777KONDRACIUK JacekBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*127978KOSIDŁO DariuszLublinRowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*128495KRUPKOWSKA JoannaBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*1361162KRYCZKA DominikŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1362161KUCHARSKI MichałŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*5885KURYS BartłomiejLublinRowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*1012107LASKOWSKI RadosławBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*7482LIPIŃSKA KatarzynaSkarżysko-KamiennabrakDNS*DNS*
DNS*7181LIPIŃSKI MarekSkarżysko-KamiennabrakDNS*DNS*
DNS*43354MAJEWSKI JangorzycebrakDNS*DNS*
DNS*116657MARECKA IlonaNekielkaRajdy Dla FrajdyDNS*DNS*
DNS*1365156MAZIARZ AnnaLublinbrakDNS*DNS*
DNS*1373137MĄCIK MateuszLublinbrakDNS*DNS*
DNS*11522MĄKA DariuszSulejówekCoolarze SulejówekDNS*DNS*
DNS*1377121MICHALAK RobertLubartówKolarze i KofbojeDNS*DNS*
DNS*139062MICHALUK ŁukaszBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*1372138MITURA MariuszlublinbrakDNS*DNS*
DNS*40159MOTYL-ADAMCZYK AgataNiepołomiceNiepoKręcęDNS*DNS*
DNS*11324MUSIATOWICZ MichałWołominRetro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*1007128OJER AndrzejBiała Podlaska KGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*8080OSKROBA AgnieszkaWARSZAWAbrakDNS*DNS*
DNS*1363157OSTROŻAŃSKA ZuzannaBiała PodlaskaTERYTORIUM BPDNS*DNS*
DNS*138876PAWŁOWSKI JacekŻółwinnaszzolwin.plDNS*DNS*
DNS*75PIOTROWSKI PrzemekKaliszbrakDNS*DNS*
DNS*128579PIOTROWSKI RobertToruńPodlaska Grupa RowerowaDNS*DNS*
DNS*666153POKORA RobertLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*13986PONIATOWSKI ZdzisławSiemiatyczebrakDNS*DNS*
DNS*6330PRUCIAK BogusławPiekary Śl.BB BEST ROWERY I SERWISDNS*DNS*
DNS*1193133PTAK MaciejJózefosławbrakDNS*DNS*
DNS*1360164PTASZYŃSKI MateuszŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*129075PYZOWSKI MariuszSiemiatyczePodlaska Grupa RowerowaDNS*DNS*
DNS*1378113ROMANIUK AdamRossosz brakDNS*DNS*
DNS*1371144SACHARUK RobertTerespolbrakDNS*DNS*
DNS*898143SIENNICKA LukrecjaRakowiskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*777SIERPIEŃ MariuszOtwock brakDNS*DNS*
DNS*1791SKARŻYŃSKI MateuszKrakowbikeBoardDNS*DNS*
DNS*1379112SKWAREK SebastianBiała PodlaskaTERYTORIUM BPDNS*DNS*
DNS*1104122SŁOWIKOWSKI ArturBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1364154SOWIŃSKI MarekŚwidnik brakDNS*DNS*
DNS*2056STELMASZEK JacekTereszynbrakDNS*DNS*
DNS*1382101SZYMANSKI MarekłomzabrakDNS*DNS*
DNS*101466SZYPCIO TomaszMońkibrakDNS*DNS*
DNS*13390ŚWIDERSKI WojciechMińsk MazowieckibrakDNS*DNS*
DNS*128283TOCZYSKA AnnaNIWISKISiedlecki Klub Turystyki Rowerowej Doktorek DNS*DNS*
DNS*1004148TORENC RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1375134TROCEWICZ KacperBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*19118WIECZOREK AdamOlsztynRazem Trenujemy SportDNS*DNS*
DNS*139153WIŚNIEWSKI MarekSiemiatyczebrakDNS*DNS*
DNS*138971WOJCIUK AdamSokołów PodlaskibrakDNS*DNS*
DNS*1281139ZABORSKI PiotrChełmbrakDNS*DNS*
DNS*1374136ZWIERZAŃSKI PawełLublinLubelska Grupa TriathlonuDNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował