Pomorskie 25.08.2019

Grand Prix Amatorów na Szosie "Rowerem przez Polskę"

Wyniki Zapaleni Frajdowcy

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.Różnica
11360PTASZYŃSKI MateuszŁukówRowerowy Łuków03:12:0200:00:00
21192TOPP MateuszWarszawabrak03:12:2600:00:23
31107ZWIERZYNSKI MarcinZDUNYKlub Kolarski Łowicz03:12:3200:00:30
41389WOJCIUK AdamSokołów Podlaskibrak03:16:3500:04:32
51371SACHARUK RobertTerespolbrak03:21:1600:09:13
61014SZYPCIO TomaszMońkibrak03:23:0700:11:04
71193PTAK MaciejJózefosławbrak03:26:3500:14:32
81372MITURA Mariuszlublinbrak03:34:5000:22:47
91388PAWŁOWSKI JacekŻółwinnaszzolwin.pl03:34:5600:22:53
101364SOWIŃSKI MarekŚwidnik brak03:38:0900:26:06
11666POKORA RobertLublinFalcom03:38:2800:26:25
121013GRYGO Mariuszbrak03:38:2900:26:26
1371LIPIŃSKI MarekSkarżysko-Kamiennabrak03:38:2900:26:26
1420STELMASZEK JacekTereszynbrak03:42:3600:30:33
151373MĄCIK MateuszLublinbrak03:47:5700:35:54
161232MĄKA SławomirSulejówekCoolarze Sulejówek03:47:5700:35:54
171390MICHALUK ŁukaszBiałystokbrak03:55:0500:43:02
18 / 11166MARECKA IlonaNekielkaRajdy Dla Frajdy03:55:1900:43:16
19133ŚWIDERSKI WojciechMińsk Mazowieckibrak04:01:1000:49:08
201008PILARCZYK RobertLubartówbrak04:01:1100:49:08
2151GROEN SławomirLublin brak04:01:1300:49:11
22433MAJEWSKI Jangorzycebrak04:01:4400:49:41
231378ROMANIUK AdamRossosz brak04:06:3500:54:33
241374ZWIERZAŃSKI PawełLublinLubelska Grupa Triathlonu04:17:3101:05:28
25919DREGER MaciejMiędzychódbrak04:42:4401:30:41
261382SZYMANSKI Marekłomzabrak05:21:5002:09:47
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*1379SKWAREK SebastianBiała PodlaskaTERYTORIUM BPDNF*DNF*
Nie wystartowało 29 uczestników
DNS*1397ADAMIEC PiotrNowe Osiny brakDNS*DNS*
DNS*1009BARSZCZ MarekLubartówKolarze i KofbojeDNS*DNS*
DNS*862BIELAK DariuszKOTUŃbrakDNS*DNS*
DNS*1385BOROWSKI EugeniuszZambrówbrakDNS*DNS*
DNS*1394GRUZA PawelDęblinDSS OrlętaDNS*DNS*
DNS*1395HAN MarekIgnatki - OsiedlebrakDNS*DNS*
DNS*1383JAKUBOWSKI MarcinŁomżabrakDNS*DNS*
DNS*1359JASIŃSKI MirosławŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*21JURCZAK GrzegorzKępinybrakDNS*DNS*
DNS*1386KALMAN MateuszKrakówDaleko jeszcze?DNS*DNS*
DNS*999KLOC JacekLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*1387KONDRACIUK JacekBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*1003KRÓLIKOWSKI TomaszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1361KRYCZKA DominikŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1362KUCHARSKI MichałŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1380LIPIŃSKI MichałSiemiatyczebrakDNS*DNS*
DNS*1396ŁUBA PawełWarszawabrakDNS*DNS*
DNS*1365MAZIARZ AnnaLublinbrakDNS*DNS*
DNS*1377MICHALAK RobertLubartówKolarze i KofbojeDNS*DNS*
DNS*1142MIRKOWSKI MariuszWarszawaGrupetto WarszawaDNS*DNS*
DNS*1363OSTROŻAŃSKA ZuzannaBiała PodlaskaTERYTORIUM BPDNS*DNS*
DNS*666POKORA RobertLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*1398PONIATOWSKI ZdzisławSiemiatyczebrakDNS*DNS*
DNS*77SIERPIEŃ MariuszOtwock brakDNS*DNS*
DNS*1144SKORUPA AsiaKraków Daleko jeszcze?DNS*DNS*
DNS*84STELMACH MarcinSukówbrakDNS*DNS*
DNS*1393STSESHYTS (SCIESZYC) Katsiaryna (katarzyna)BialystokAGR PodlasieDNS*DNS*
DNS*976WAWRZAK MichałZwoleńbrakDNS*DNS*
DNS*1370WOŁOSIUK PrzemysławBiała PodlaskabrakDNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował