Pomorskie 25.08.2019

Grand Prix Amatorów na Szosie "Rowerem przez Polskę"

Wyniki Frajdowcy Szybkościowcy

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.Różnica
1 / 1898SIENNICKA LukrecjaRakowiskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:12:0300:00:00
21018KORZEB MichałKobyłkaRetro Stork Team03:13:0300:01:00
3002GRUSZKA SebastianGdańskDługi Dystans Rowerem03:17:0100:04:58
410NIZIOŁEK SławekWarszawaRetro Stork Team03:26:3500:14:32
51002ADAMIUK KamilBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska03:31:0100:18:58
6191WIECZOREK AdamOlsztynRazem Trenujemy Sport03:31:1500:19:12
7899SIENNICKI JanuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska03:38:2800:26:24
81004TORENC RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska03:50:0900:38:06
91012LASKOWSKI RadosławBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:51:4500:39:42
10115MĄKA DariuszSulejówekCoolarze Sulejówek03:55:1900:43:16
111011SIEROCIUK RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska04:26:2701:14:24
1217SKARŻYŃSKI MateuszKrakowbikeBoard04:28:2301:16:20
13863BIERNACKI PiotrWarszawabrak04:33:2201:21:19
141105DOROSZ ZbigniewBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska04:47:3501:35:32
151007OJER AndrzejBiała Podlaska KGB Kolarska Grupa Bialska04:47:3701:35:34
161375TROCEWICZ KacperBiała Podlaskabrak05:12:2202:00:19
Nie wystartowało 22 uczestników
DNS*1016ANDREAS RenebrakDNS*DNS*
DNS*1015BOROWSKI ŁukaszJanów podlaskibrakDNS*DNS*
DNS*1381CHOMIUK JózefBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*41CYBRUCH RyszardTarnobrzeg//Zorza Tarnobrzeg//DNS*DNS*
DNS*1366DZIEWULSKI MarekWarszawaRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1392FASZCZEWSKI AndrzejBiałystokMPS BIKE TEAMDNS*DNS*
DNS*450GODLEWSKI DariuszKobyłka Retro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*1005HOŁOWNIA KarolSławacinek StaryK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1006JUSZCZUK IreneuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*897KACZMARSKI KarolLublinPotrzymaj mi bidonDNS*DNS*
DNS*25KLECZKO JarosławOtrębusy Maro-Sport DNS*DNS*
DNS*110MIKOŁAJCZAK DariuszWarszawaGrupetto WarszawaDNS*DNS*
DNS*113MUSIATOWICZ MichałWołominRetro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*9MYSTKOWSKI MarcinWarszawaLegion SerwisDNS*DNS*
DNS*7PIOTROWSKI PrzemekKaliszbrakDNS*DNS*
DNS*63PRUCIAK BogusławPiekary Śl.BB BEST ROWERY I SERWISDNS*DNS*
DNS*1001SIARKOWSKI DariuszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1104SŁOWIKOWSKI ArturBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1017TERESZCZENKO SebastianLeśniakowiznaRetro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*1376TROCEWICZ JacekBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*1391WIŚNIEWSKI MarekSiemiatyczebrakDNS*DNS*
DNS*1010ŻUK JacekBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*

*DNS - nie wystartował