Pomorskie 25.08.2019

Grand Prix Amatorów na Szosie "Rowerem przez Polskę"

Wyniki Open dystans Podstawowy

MiejsceNr StartowyNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.RóżnicaPunkty
11360164PTASZYŃSKI MateuszŁukówRowerowy Łuków03:12:0200:00:00100
2 / 1898143SIENNICKA LukrecjaRakowiskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:12:0300:00:0095
31192131TOPP MateuszWarszawabrak03:12:2600:00:2390
4110723ZWIERZYNSKI MarcinZDUNYKlub Kolarski Łowicz03:12:3200:00:3085
510184KORZEB MichałKobyłkaRetro Stork Team03:13:0300:01:0080
640058ADAMCZYK BartoszNiepołomiceNiepoKręcę03:16:2800:04:2575
7138971WOJCIUK AdamSokołów Podlaskibrak03:16:3500:04:3275
80023GRUSZKA SebastianGdańskDługi Dystans Rowerem03:17:0100:04:5875
91371144SACHARUK RobertTerespolbrak03:21:1600:09:1375
10101466SZYPCIO TomaszMońkibrak03:23:0700:11:0475
111287106DUDA RafałLublinLubelska Grupa Triathlonu03:23:3600:11:3370
121193133PTAK MaciejJózefosławbrak03:26:3500:14:3270
131010NIZIOŁEK SławekWarszawaRetro Stork Team03:26:3500:14:3370
14 / 205298DUBIEL AnnaLublin Rowerowy Lublin03:28:1400:16:1170
151002152ADAMIUK KamilBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska03:31:0100:18:5870
1619118WIECZOREK AdamOlsztynRazem Trenujemy Sport03:31:1500:19:1265
171281139ZABORSKI PiotrChełmbrak03:31:1500:19:1265
181372138MITURA Mariuszlublinbrak03:34:5000:22:4765
19138876PAWŁOWSKI JacekŻółwinnaszzolwin.pl03:34:5600:22:5365
201364154SOWIŃSKI MarekŚwidnik brak03:38:0900:26:0665
21899141SIENNICKI JanuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska03:38:2800:26:2560
22666153POKORA RobertLublinFalcom03:38:2800:26:2560
23 / 3128070CIEŚLIK AgataSiemiatyczePodlaska Grupa Rowerowa03:38:2800:26:2660
24 / 48080OSKROBA AgnieszkaWARSZAWAbrak03:38:2900:26:2660
25101363GRYGO Mariuszbrak03:38:2900:26:2660
267181LIPIŃSKI MarekSkarżysko-Kamiennabrak03:38:2900:26:2660
272056STELMASZEK JacekTereszynbrak03:42:3600:30:3360
281373137MĄCIK MateuszLublinbrak03:47:5700:35:5460
29123220MĄKA SławomirSulejówekCoolarze Sulejówek03:47:5700:35:5460
30 / 540159MOTYL-ADAMCZYK AgataNiepołomiceNiepoKręcę03:49:3200:37:2960
311004148TORENC RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska03:50:0900:38:0655
321012107LASKOWSKI RadosławBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:51:4500:39:4255
335885KURYS BartłomiejLublinRowerowy Lublin03:52:2100:40:1855
34139062MICHALUK ŁukaszBiałystokbrak03:55:0500:43:0255
355786GAJOS SzymonLublinRowerowy Lublin03:55:1300:43:1055
3611522MĄKA DariuszSulejówekCoolarze Sulejówek03:55:1900:43:1655
37 / 6116657MARECKA IlonaNekielkaRajdy Dla Frajdy03:55:1900:43:1655
38 / 77482LIPIŃSKA KatarzynaSkarżysko-Kamiennabrak03:56:1100:44:0855
3913390ŚWIDERSKI WojciechMińsk Mazowieckibrak04:01:1000:49:0855
40100815PILARCZYK RobertLubartówbrak04:01:1100:49:0855
415155GROEN SławomirLublin brak04:01:1300:49:1155
4243354MAJEWSKI Jangorzycebrak04:01:4400:49:4155
431378113ROMANIUK AdamRossosz brak04:06:3500:54:3355
441374136ZWIERZAŃSKI PawełLublinLubelska Grupa Triathlonu04:17:3101:05:2855
455097SAWICKI RadosławLublinRowerowy Lublin04:26:2701:14:2455
461011120SIEROCIUK RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska04:26:2701:14:2555
471791SKARŻYŃSKI MateuszKrakowbikeBoard04:28:2301:16:2055
4886373BIERNACKI PiotrWarszawabrak04:33:2201:21:2055
4991974DREGER MaciejMiędzychódbrak04:42:4401:30:4155
50128579PIOTROWSKI RobertToruńPodlaska Grupa Rowerowa04:43:4601:31:4455
511105129DOROSZ ZbigniewBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska04:47:3501:35:3355
521007128OJER AndrzejBiała Podlaska KGB Kolarska Grupa Bialska04:47:3701:35:3455
531375134TROCEWICZ KacperBiała Podlaskabrak05:12:2202:00:2055
541382101SZYMANSKI Marekłomzabrak05:21:5002:09:4755
Nie ukończyło 2 uczestników
DNF*129075PYZOWSKI MariuszSiemiatyczePodlaska Grupa RowerowaDNF*DNF*
DNF*1379112SKWAREK SebastianBiała PodlaskaTERYTORIUM BPDNF*DNF*
Nie wystartowało 59 uczestników
DNS*139713ADAMIEC PiotrNowe Osiny brakDNS*DNS*
DNS*101642ANDREAS RenebrakDNS*DNS*
DNS*100916BARSZCZ MarekLubartówKolarze i KofbojeDNS*DNS*
DNS*86212BIELAK DariuszKOTUŃbrakDNS*DNS*
DNS*138589BOROWSKI EugeniuszZambrówbrakDNS*DNS*
DNS*101551BOROWSKI ŁukaszJanów podlaskibrakDNS*DNS*
DNS*1381108CHOMIUK JózefBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*4160CYBRUCH RyszardTarnobrzeg//Zorza Tarnobrzeg//DNS*DNS*
DNS*1286105DUDA IwonaLublinLubelska Grupa TriathlonuDNS*DNS*
DNS*1366151DZIEWULSKI MarekWarszawaRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*139248FASZCZEWSKI AndrzejBiałystokMPS BIKE TEAMDNS*DNS*
DNS*4502GODLEWSKI DariuszKobyłka Retro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*6969GOŹDZIEWICZ TomaszZąbkibrakDNS*DNS*
DNS*139443GRUZA PawelDęblinDSS OrlętaDNS*DNS*
DNS*139531HAN MarekIgnatki - OsiedlebrakDNS*DNS*
DNS*1005147HOŁOWNIA KarolSławacinek StaryK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1383102JAKUBOWSKI MarcinŁomżabrakDNS*DNS*
DNS*1359163JASIŃSKI MirosławŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*2128JURCZAK GrzegorzKępinybrakDNS*DNS*
DNS*1006146JUSZCZUK IreneuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*897130KACZMARSKI KarolLublinPotrzymaj mi bidonDNS*DNS*
DNS*138687KALMAN MateuszKrakówDaleko jeszcze?DNS*DNS*
DNS*2593KLECZKO JarosławOtrębusy Maro-Sport DNS*DNS*
DNS*99937KLOC JacekLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*138777KONDRACIUK JacekBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*127978KOSIDŁO DariuszLublinRowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*1003149KRÓLIKOWSKI TomaszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*128495KRUPKOWSKA JoannaBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*128396KRUPKOWSKI GrzegorzBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*1361162KRYCZKA DominikŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1362161KUCHARSKI MichałŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1380111LIPIŃSKI MichałSiemiatyczebrakDNS*DNS*
DNS*139619ŁUBA PawełWarszawabrakDNS*DNS*
DNS*1365156MAZIARZ AnnaLublinbrakDNS*DNS*
DNS*1377121MICHALAK RobertLubartówKolarze i KofbojeDNS*DNS*
DNS*11038MIKOŁAJCZAK DariuszWarszawaGrupetto WarszawaDNS*DNS*
DNS*114294MIRKOWSKI MariuszWarszawaGrupetto WarszawaDNS*DNS*
DNS*127817MOZGAWA AndrzejDęblinDSS ORLĘTADNS*DNS*
DNS*11324MUSIATOWICZ MichałWołominRetro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*99MYSTKOWSKI MarcinWarszawaLegion SerwisDNS*DNS*
DNS*053100OSIEJ TomaszLublinRowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*1363157OSTROŻAŃSKA ZuzannaBiała PodlaskaTERYTORIUM BPDNS*DNS*
DNS*75PIOTROWSKI PrzemekKaliszbrakDNS*DNS*
DNS*66632POKORA RobertLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*13986PONIATOWSKI ZdzisławSiemiatyczebrakDNS*DNS*
DNS*6330PRUCIAK BogusławPiekary Śl.BB BEST ROWERY I SERWISDNS*DNS*
DNS*1001150SIARKOWSKI DariuszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*777SIERPIEŃ MariuszOtwock brakDNS*DNS*
DNS*114488SKORUPA AsiaKraków Daleko jeszcze?DNS*DNS*
DNS*1104122SŁOWIKOWSKI ArturBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*84140STELMACH MarcinSukówbrakDNS*DNS*
DNS*139345STSESHYTS (SCIESZYC) Katsiaryna (katarzyna)BialystokAGR PodlasieDNS*DNS*
DNS*10178TERESZCZENKO SebastianLeśniakowiznaRetro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*128283TOCZYSKA AnnaNIWISKISiedlecki Klub Turystyki Rowerowej Doktorek DNS*DNS*
DNS*1376135TROCEWICZ JacekBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*97636WAWRZAK MichałZwoleńbrakDNS*DNS*
DNS*139153WIŚNIEWSKI MarekSiemiatyczebrakDNS*DNS*
DNS*1370145WOŁOSIUK PrzemysławBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*1010125ŻUK JacekBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował