Podlaskie 14.09.2019

Grand Prix Amatorów na Szosie "Rowerem przez Polskę"

Wyniki Zapaleni Frajdowcy

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.Różnica
11008PILARCZYK RobertLubartówbrak02:48:1600:00:00
21009BARSZCZ MarekLubartówKolarze i Kofboje02:55:2200:07:06
31390MICHALUK ŁukaszBiałystokbrak02:57:2300:09:07
41014SZYPCIO TomaszMońkibrak02:57:2300:09:07
51013GRYGO Mariuszbrak02:57:2400:09:07
621JURCZAK GrzegorzKępinybrak02:57:2400:09:07
7919DREGER MaciejMiędzychódbrak02:57:2600:09:10
81142MIRKOWSKI MariuszWarszawaGrupetto Warszawa02:57:2700:09:10
91397ADAMIEC PiotrNowe Osiny brak02:57:2700:09:11
1077SIERPIEŃ MariuszOtwock brak02:57:2900:09:13
1151GROEN SławomirLublin brak02:57:3100:09:14
121107ZWIERZYNSKI MarcinZDUNYKlub Kolarski Łowicz02:57:3100:09:15
1320STELMASZEK JacekTereszynbrak02:57:3200:09:15
141396ŁUBA PawełWarszawabrak02:57:3200:09:16
15862BIELAK DariuszKOTUŃbrak03:17:2500:29:08
161389WOJCIUK AdamSokołów Podlaskibrak03:17:3400:29:18
17999KLOC JacekLublinFalcom03:17:3500:29:18
1871LIPIŃSKI MarekSkarżysko-Kamiennabrak03:17:4000:29:23
19 / 11144SKORUPA AsiaKraków Daleko jeszcze?03:17:4300:29:27
201395HAN MarekIgnatki - Osiedlebrak03:17:4400:29:28
211386KALMAN MateuszKrakówDaleko jeszcze?03:17:4600:29:30
22133ŚWIDERSKI WojciechMińsk Mazowieckibrak03:31:3400:43:18
231388PAWŁOWSKI JacekŻółwinnaszzolwin.pl03:35:0400:46:48
24666POKORA RobertLublinFalcom03:36:2400:48:08
251385BOROWSKI EugeniuszZambrówbrak03:37:5600:49:40
26976WAWRZAK MichałZwoleńbrak03:39:1100:50:54
27 / 21166MARECKA IlonaNekielkaRajdy Dla Frajdy03:40:4600:52:29
281232MĄKA SławomirSulejówekCoolarze Sulejówek03:41:0400:52:48
291398PONIATOWSKI ZdzisławSiemiatyczebrak03:44:0200:55:46
30433MAJEWSKI Jangorzycebrak03:48:0700:59:51
311394GRUZA PawelDęblinDSS Orlęta03:48:0700:59:51
32 / 31393STSESHYTS (SCIESZYC) Katsiaryna (katarzyna)BialystokAGR Podlasie03:58:4101:10:25
331387KONDRACIUK JacekBiałystokbrak04:38:1801:50:02
Nie wystartowało 23 uczestników
DNS*1383JAKUBOWSKI MarcinŁomżabrakDNS*DNS*
DNS*1359JASIŃSKI MirosławŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1003KRÓLIKOWSKI TomaszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1361KRYCZKA DominikŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1362KUCHARSKI MichałŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1380LIPIŃSKI MichałSiemiatyczebrakDNS*DNS*
DNS*1365MAZIARZ AnnaLublinbrakDNS*DNS*
DNS*1373MĄCIK MateuszLublinbrakDNS*DNS*
DNS*1377MICHALAK RobertLubartówKolarze i KofbojeDNS*DNS*
DNS*1372MITURA MariuszlublinbrakDNS*DNS*
DNS*1363OSTROŻAŃSKA ZuzannaBiała PodlaskaTERYTORIUM BPDNS*DNS*
DNS*666POKORA RobertLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*1193PTAK MaciejJózefosławbrakDNS*DNS*
DNS*1360PTASZYŃSKI MateuszŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1378ROMANIUK AdamRossosz brakDNS*DNS*
DNS*1371SACHARUK RobertTerespolbrakDNS*DNS*
DNS*1379SKWAREK SebastianBiała PodlaskaTERYTORIUM BPDNS*DNS*
DNS*1364SOWIŃSKI MarekŚwidnik brakDNS*DNS*
DNS*84STELMACH MarcinSukówbrakDNS*DNS*
DNS*1382SZYMANSKI MarekłomzabrakDNS*DNS*
DNS*1192TOPP MateuszWarszawabrakDNS*DNS*
DNS*1370WOŁOSIUK PrzemysławBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*1374ZWIERZAŃSKI PawełLublinLubelska Grupa TriathlonuDNS*DNS*

*DNS - nie wystartował