Podlaskie 14.09.2019

Grand Prix Amatorów na Szosie "Rowerem przez Polskę"

Wyniki Open dystans Podstawowy

MiejsceNr StartowyNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.RóżnicaPunkty
117SKARŻYŃSKI MateuszKrakowbikeBoard02:42:0100:00:00100
27PIOTROWSKI PrzemekKaliszbrak02:42:0200:00:0095
310NIZIOŁEK SławekWarszawaRetro Stork Team02:42:0200:00:0190
4002GRUSZKA SebastianGdańskDługi Dystans Rowerem02:42:0200:00:0185
59MYSTKOWSKI MarcinWarszawaLegion Serwis02:42:0300:00:0180
61017TERESZCZENKO SebastianLeśniakowiznaRetro Stork Team02:47:5000:05:4875
7191WIECZOREK AdamOlsztynRazem Trenujemy Sport02:48:0100:06:0075
81008PILARCZYK RobertLubartówbrak02:48:1600:06:1475
963PRUCIAK BogusławPiekary Śl.BB BEST ROWERY I SERWIS02:48:1700:06:1575
10450GODLEWSKI DariuszKobyłka Retro Stork Team02:48:1700:06:1675
11110MIKOŁAJCZAK DariuszWarszawaGrupetto Warszawa02:48:1900:06:1870
12113MUSIATOWICZ MichałWołominRetro Stork Team02:49:5100:07:4970
13863BIERNACKI PiotrWarszawabrak02:55:1900:13:1770
14115MĄKA DariuszSulejówekCoolarze Sulejówek02:55:2100:13:1970
151015BOROWSKI ŁukaszJanów podlaskibrak02:55:2200:13:2070
161009BARSZCZ MarekLubartówKolarze i Kofboje02:55:2200:13:2165
171018KORZEB MichałKobyłkaRetro Stork Team02:55:3000:13:2865
181390MICHALUK ŁukaszBiałystokbrak02:57:2300:15:2265
191014SZYPCIO TomaszMońkibrak02:57:2300:15:2265
201013GRYGO Mariuszbrak02:57:2400:15:2265
2121JURCZAK GrzegorzKępinybrak02:57:2400:15:2260
22919DREGER MaciejMiędzychódbrak02:57:2600:15:2460
231142MIRKOWSKI MariuszWarszawaGrupetto Warszawa02:57:2700:15:2560
241397ADAMIEC PiotrNowe Osiny brak02:57:2700:15:2560
2541CYBRUCH RyszardTarnobrzeg//Zorza Tarnobrzeg//02:57:2800:15:2760
2658KURYS BartłomiejLublinRowerowy Lublin02:57:2900:15:2760
2777SIERPIEŃ MariuszOtwock brak02:57:2900:15:2860
2851GROEN SławomirLublin brak02:57:3100:15:2960
291107ZWIERZYNSKI MarcinZDUNYKlub Kolarski Łowicz02:57:3100:15:2960
3020STELMASZEK JacekTereszynbrak02:57:3200:15:3060
311396ŁUBA PawełWarszawabrak02:57:3200:15:3055
3257GAJOS SzymonLublinRowerowy Lublin02:57:3300:15:3155
331392FASZCZEWSKI AndrzejBiałystokMPS BIKE TEAM02:58:5600:16:5555
341391WIŚNIEWSKI MarekSiemiatyczebrak02:59:0800:17:0755
351016ANDREAS Renebrak03:00:1500:18:1355
36862BIELAK DariuszKOTUŃbrak03:17:2500:35:2355
371389WOJCIUK AdamSokołów Podlaskibrak03:17:3400:35:3355
38999KLOC JacekLublinFalcom03:17:3500:35:3355
39 / 174LIPIŃSKA KatarzynaSkarżysko-Kamiennabrak03:17:4000:35:3855
4071LIPIŃSKI MarekSkarżysko-Kamiennabrak03:17:4000:35:3855
41 / 21144SKORUPA AsiaKraków Daleko jeszcze?03:17:4300:35:4255
421395HAN MarekIgnatki - Osiedlebrak03:17:4400:35:4355
431386KALMAN MateuszKrakówDaleko jeszcze?03:17:4600:35:4555
44133ŚWIDERSKI WojciechMińsk Mazowieckibrak03:31:3400:49:3355
451388PAWŁOWSKI JacekŻółwinnaszzolwin.pl03:35:0400:53:0355
46666POKORA RobertLublinFalcom03:36:2400:54:2355
471385BOROWSKI EugeniuszZambrówbrak03:37:5600:55:5555
48400ADAMCZYK BartoszNiepołomiceNiepoKręcę03:38:4800:56:4755
49 / 3401MOTYL-ADAMCZYK AgataNiepołomiceNiepoKręcę03:38:4800:56:4755
5069GOŹDZIEWICZ TomaszZąbkibrak03:39:0400:57:0355
51 / 480OSKROBA AgnieszkaWARSZAWAbrak03:39:0700:57:0655
52976WAWRZAK MichałZwoleńbrak03:39:1100:57:0955
53 / 51166MARECKA IlonaNekielkaRajdy Dla Frajdy03:40:4600:58:4455
541283KRUPKOWSKI GrzegorzBiałystokbrak03:41:0400:59:0255
55 / 61284KRUPKOWSKA JoannaBiałystokbrak03:41:0400:59:0255
561232MĄKA SławomirSulejówekCoolarze Sulejówek03:41:0400:59:0355
571398PONIATOWSKI ZdzisławSiemiatyczebrak03:44:0201:02:0155
58433MAJEWSKI Jangorzycebrak03:48:0701:06:0655
591394GRUZA PawelDęblinDSS Orlęta03:48:0701:06:0655
60053OSIEJ TomaszLublinRowerowy Lublin03:48:4901:06:4855
61 / 71393STSESHYTS (SCIESZYC) Katsiaryna (katarzyna)BialystokAGR Podlasie03:58:4101:16:400
621285PIOTROWSKI RobertToruńPodlaska Grupa Rowerowa04:02:1101:20:090
631290PYZOWSKI MariuszSiemiatyczePodlaska Grupa Rowerowa04:02:1101:20:090
64 / 81280CIEŚLIK AgataSiemiatyczePodlaska Grupa Rowerowa04:02:1201:20:100
65 / 91282TOCZYSKA AnnaNIWISKISiedlecki Klub Turystyki Rowerowej Doktorek 04:03:4301:21:420
66 / 10052DUBIEL AnnaLublin Rowerowy Lublin04:04:4301:22:410
6750SAWICKI RadosławLublinRowerowy Lublin04:04:4301:22:410
681279KOSIDŁO DariuszLublinRowerowy Lublin04:38:1801:56:160
691387KONDRACIUK JacekBiałystokbrak04:38:1801:56:170
701278MOZGAWA AndrzejDęblinDSS ORLĘTA04:44:5402:02:520
Nie wystartowało 45 uczestników
DNS*1002ADAMIUK KamilBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1381CHOMIUK JózefBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1105DOROSZ ZbigniewBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1286DUDA IwonaLublinLubelska Grupa TriathlonuDNS*DNS*
DNS*1287DUDA RafałLublinLubelska Grupa TriathlonuDNS*DNS*
DNS*1366DZIEWULSKI MarekWarszawaRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1005HOŁOWNIA KarolSławacinek StaryK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1383JAKUBOWSKI MarcinŁomżabrakDNS*DNS*
DNS*1359JASIŃSKI MirosławŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1006JUSZCZUK IreneuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*897KACZMARSKI KarolLublinPotrzymaj mi bidonDNS*DNS*
DNS*25KLECZKO JarosławOtrębusy Maro-Sport DNS*DNS*
DNS*1003KRÓLIKOWSKI TomaszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1361KRYCZKA DominikŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1362KUCHARSKI MichałŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1012LASKOWSKI RadosławBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1380LIPIŃSKI MichałSiemiatyczebrakDNS*DNS*
DNS*1365MAZIARZ AnnaLublinbrakDNS*DNS*
DNS*1373MĄCIK MateuszLublinbrakDNS*DNS*
DNS*1377MICHALAK RobertLubartówKolarze i KofbojeDNS*DNS*
DNS*1372MITURA MariuszlublinbrakDNS*DNS*
DNS*1007OJER AndrzejBiała Podlaska KGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1363OSTROŻAŃSKA ZuzannaBiała PodlaskaTERYTORIUM BPDNS*DNS*
DNS*666POKORA RobertLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*1193PTAK MaciejJózefosławbrakDNS*DNS*
DNS*1360PTASZYŃSKI MateuszŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1378ROMANIUK AdamRossosz brakDNS*DNS*
DNS*1371SACHARUK RobertTerespolbrakDNS*DNS*
DNS*1001SIARKOWSKI DariuszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*898SIENNICKA LukrecjaRakowiskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*899SIENNICKI JanuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1011SIEROCIUK RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1379SKWAREK SebastianBiała PodlaskaTERYTORIUM BPDNS*DNS*
DNS*1104SŁOWIKOWSKI ArturBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1364SOWIŃSKI MarekŚwidnik brakDNS*DNS*
DNS*84STELMACH MarcinSukówbrakDNS*DNS*
DNS*1382SZYMANSKI MarekłomzabrakDNS*DNS*
DNS*1192TOPP MateuszWarszawabrakDNS*DNS*
DNS*1004TORENC RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1376TROCEWICZ JacekBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*1375TROCEWICZ KacperBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*1370WOŁOSIUK PrzemysławBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*1281ZABORSKI PiotrChełmbrakDNS*DNS*
DNS*1374ZWIERZAŃSKI PawełLublinLubelska Grupa TriathlonuDNS*DNS*
DNS*1010ŻUK JacekBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*

*DNS - nie wystartował