Lubelskie 15.09.2019

Grand Prix Amatorów na Szosie "Rowerem przez Polskę"

Wyniki Open dystans Podstawowy

MiejsceNr StartowyNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.RóżnicaPunkty
19MYSTKOWSKI MarcinWarszawaLegion Serwis03:02:0100:00:00100
27PIOTROWSKI PrzemekKaliszbrak03:04:0800:02:0695
317SKARŻYŃSKI MateuszKrakowbikeBoard03:07:3200:05:3090
41012LASKOWSKI RadosławBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:09:0500:07:0485
5002GRUSZKA SebastianGdańskDługi Dystans Rowerem03:09:4600:07:4580
61017TERESZCZENKO SebastianLeśniakowiznaRetro Stork Team03:10:0500:08:0475
710NIZIOŁEK SławekWarszawaRetro Stork Team03:13:1400:11:1375
81008PILARCZYK RobertLubartówbrak03:13:5000:11:4975
91010ŻUK JacekBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:13:5100:11:4975
101001SIARKOWSKI DariuszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:13:5100:11:5075
111005HOŁOWNIA KarolSławacinek StaryK.G.B. Kolarska Grupa Bialska03:13:5200:11:5070
12113MUSIATOWICZ MichałWołominRetro Stork Team03:13:5200:11:5170
13450GODLEWSKI DariuszKobyłka Retro Stork Team03:13:5200:11:5170
141009BARSZCZ MarekLubartówKolarze i Kofboje03:13:5200:11:5170
151107ZWIERZYNSKI MarcinZDUNYKlub Kolarski Łowicz03:13:5300:11:5170
16897KACZMARSKI KarolLublinPotrzymaj mi bidon03:13:5300:11:5165
171397ADAMIEC PiotrNowe Osiny brak03:13:5300:11:5165
181003KRÓLIKOWSKI TomaszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:13:5300:11:5165
1941CYBRUCH RyszardTarnobrzeg//Zorza Tarnobrzeg//03:13:5300:11:5265
201011SIEROCIUK RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska03:13:5300:11:5265
211002ADAMIUK KamilBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska03:13:5500:11:5360
2277SIERPIEŃ MariuszOtwock brak03:13:5500:11:5460
2363PRUCIAK BogusławPiekary Śl.BB BEST ROWERY I SERWIS03:13:5500:11:5460
2484STELMACH MarcinSukówbrak03:13:5500:11:5460
251104SŁOWIKOWSKI ArturBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:13:5600:11:5560
261142MIRKOWSKI MariuszWarszawaGrupetto Warszawa03:13:5700:11:5660
271366DZIEWULSKI MarekWarszawaRowerowy Łuków03:13:5800:11:5660
281004TORENC RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska03:14:0400:12:0260
2925KLECZKO JarosławOtrębusy Maro-Sport 03:14:0500:12:0360
301006JUSZCZUK IreneuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska03:14:0600:12:0560
31191WIECZOREK AdamOlsztynRazem Trenujemy Sport03:14:1300:12:1255
321378ROMANIUK AdamRossosz brak03:16:2900:14:2755
3321JURCZAK GrzegorzKępinybrak03:18:3300:16:3255
3420STELMASZEK JacekTereszynbrak03:18:3300:16:3255
351105DOROSZ ZbigniewBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:34:0700:32:0655
3651GROEN SławomirLublin brak03:34:0900:32:0755
37919DREGER MaciejMiędzychódbrak03:34:5400:32:5255
381381CHOMIUK JózefBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:37:4500:35:4355
391377MICHALAK RobertLubartówKolarze i Kofboje03:37:4500:35:4455
401007OJER AndrzejBiała Podlaska KGB Kolarska Grupa Bialska03:37:4600:35:4555
41 / 1898SIENNICKA LukrecjaRakowiskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:37:4700:35:4555
42899SIENNICKI JanuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska03:37:4800:35:4655
43666POKORA RobertLublinFalcom03:38:4700:36:4555
4458KURYS BartłomiejLublinRowerowy Lublin03:41:5700:39:5555
45 / 274LIPIŃSKA KatarzynaSkarżysko-Kamiennabrak03:43:3600:41:3455
4671LIPIŃSKI MarekSkarżysko-Kamiennabrak03:43:3800:41:3655
47133ŚWIDERSKI WojciechMińsk Mazowieckibrak03:52:3700:50:3555
481383JAKUBOWSKI MarcinŁomżabrak03:52:3800:50:3655
49976WAWRZAK MichałZwoleńbrak03:52:4700:50:4555
501361KRYCZKA DominikŁukówRowerowy Łuków03:54:3100:52:3055
511373MĄCIK MateuszLublinbrak03:55:1500:53:1355
521374ZWIERZAŃSKI PawełLublinLubelska Grupa Triathlonu03:55:1500:53:1355
531192TOPP MateuszWarszawabrak03:55:2600:53:2555
541380LIPIŃSKI MichałSiemiatyczebrak03:55:3400:53:3355
55 / 31363OSTROŻAŃSKA ZuzannaBiała PodlaskaTERYTORIUM BP03:56:0600:54:0455
56433MAJEWSKI Jangorzycebrak03:57:2300:55:2255
57862BIELAK DariuszKOTUŃbrak04:01:0000:58:5855
581359JASIŃSKI MirosławŁukówRowerowy Łuków04:01:2000:59:1855
591371SACHARUK RobertTerespolbrak04:01:4000:59:3855
60 / 41166MARECKA IlonaNekielkaRajdy Dla Frajdy04:02:1001:00:0855
61 / 580OSKROBA AgnieszkaWARSZAWAbrak04:02:1201:00:100
621385BOROWSKI EugeniuszZambrówbrak04:02:1301:00:110
631395HAN MarekIgnatki - Osiedlebrak04:02:1401:00:120
64999KLOC JacekLublinFalcom04:02:1501:00:130
651193PTAK MaciejJózefosławbrak04:06:2301:04:220
661382SZYMANSKI Marekłomzabrak04:06:5601:04:550
671287DUDA RafałLublinLubelska Grupa Triathlonu04:07:3101:05:300
68 / 61286DUDA IwonaLublinLubelska Grupa Triathlonu04:07:3101:05:300
691370WOŁOSIUK PrzemysławBiała Podlaskabrak04:09:2101:07:190
70 / 71365MAZIARZ AnnaLublinbrak04:09:3001:07:290
711364SOWIŃSKI MarekŚwidnik brak04:09:3101:07:290
721281ZABORSKI PiotrChełmbrak04:13:0601:11:050
73400ADAMCZYK BartoszNiepołomiceNiepoKręcę04:15:4501:13:430
741375TROCEWICZ KacperBiała Podlaskabrak04:19:2201:17:210
751376TROCEWICZ JacekBiała Podlaskabrak04:19:2301:17:210
76 / 8052DUBIEL AnnaLublin Rowerowy Lublin04:25:0901:23:070
7757GAJOS SzymonLublinRowerowy Lublin04:25:0901:23:080
781379SKWAREK SebastianBiała PodlaskaTERYTORIUM BP04:31:4701:29:450
791360PTASZYŃSKI MateuszŁukówRowerowy Łuków04:37:0001:34:580
801362KUCHARSKI MichałŁukówRowerowy Łuków04:37:0101:34:590
8150SAWICKI RadosławLublinRowerowy Lublin04:41:3001:39:280
821372MITURA Mariuszlublinbrak04:44:1601:42:140
83053OSIEJ TomaszLublinRowerowy Lublin04:45:1001:43:080
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*401MOTYL-ADAMCZYK AgataNiepołomiceNiepoKręcęDNF*DNF*
Nie wystartowało 31 uczestników
DNS*1016ANDREAS RenebrakDNS*DNS*
DNS*863BIERNACKI PiotrWarszawabrakDNS*DNS*
DNS*1015BOROWSKI ŁukaszJanów podlaskibrakDNS*DNS*
DNS*1280CIEŚLIK AgataSiemiatyczePodlaska Grupa RowerowaDNS*DNS*
DNS*1392FASZCZEWSKI AndrzejBiałystokMPS BIKE TEAMDNS*DNS*
DNS*69GOŹDZIEWICZ TomaszZąbkibrakDNS*DNS*
DNS*1394GRUZA PawelDęblinDSS OrlętaDNS*DNS*
DNS*1013GRYGO MariuszbrakDNS*DNS*
DNS*1386KALMAN MateuszKrakówDaleko jeszcze?DNS*DNS*
DNS*1387KONDRACIUK JacekBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*1018KORZEB MichałKobyłkaRetro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*1279KOSIDŁO DariuszLublinRowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*1284KRUPKOWSKA JoannaBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*1283KRUPKOWSKI GrzegorzBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*1396ŁUBA PawełWarszawabrakDNS*DNS*
DNS*1232MĄKA SławomirSulejówekCoolarze SulejówekDNS*DNS*
DNS*115MĄKA DariuszSulejówekCoolarze SulejówekDNS*DNS*
DNS*1390MICHALUK ŁukaszBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*110MIKOŁAJCZAK DariuszWarszawaGrupetto WarszawaDNS*DNS*
DNS*1278MOZGAWA AndrzejDęblinDSS ORLĘTADNS*DNS*
DNS*1388PAWŁOWSKI JacekŻółwinnaszzolwin.plDNS*DNS*
DNS*1285PIOTROWSKI RobertToruńPodlaska Grupa RowerowaDNS*DNS*
DNS*666POKORA RobertLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*1398PONIATOWSKI ZdzisławSiemiatyczebrakDNS*DNS*
DNS*1290PYZOWSKI MariuszSiemiatyczePodlaska Grupa RowerowaDNS*DNS*
DNS*1144SKORUPA AsiaKraków Daleko jeszcze?DNS*DNS*
DNS*1393STSESHYTS (SCIESZYC) Katsiaryna (katarzyna)BialystokAGR PodlasieDNS*DNS*
DNS*1014SZYPCIO TomaszMońkibrakDNS*DNS*
DNS*1282TOCZYSKA AnnaNIWISKISiedlecki Klub Turystyki Rowerowej Doktorek DNS*DNS*
DNS*1391WIŚNIEWSKI MarekSiemiatyczebrakDNS*DNS*
DNS*1389WOJCIUK AdamSokołów PodlaskibrakDNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował