Narama 10.03.2019

IV Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Naramie

Wyniki Dzieci starsze klasy 4 - 6 około 600 m

MiejsceNrNazwisko / ImięStartuję w:Klub/DrużynaCzas sum.VśrRóżnica
1132TOMCZYK Maksymilian„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mSzkoła Podstawowa Poskwitów00:01:1030,500:00:00
296BROWARNIK Dawid„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mSzkoła Podstawowa w Naramie00:01:1229,900:00:01
387KOŁACZ Wiktor„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:1528,700:00:04
4 / 183KŁUSEK Gabriela„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mSzkoła Podstawowa w Naramie00:01:1727,900:00:06
5288SIUTA Piotr„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:1927,300:00:08
6 / 294ZIĘBIEC Wiktoria„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mSzkoła Podstawowa w Naramie00:01:1927,200:00:08
7124FIMA Krystian„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:2026,900:00:09
8 / 393CZECH Amelia„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mSzkoła Podstawowa w Naramie00:01:2126,400:00:10
9129PRZECHERKA Daniel„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:2226,300:00:11
10107OPALSKI Wiktor„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:2325,800:00:12
11268DZIEDZIC Kacper„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:2425,500:00:13
1285CHMIEL Franciszek„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:2625,100:00:15
13134KUCALA Damian„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mSzkoła Podstawowa Poskwitów00:01:2624,800:00:16
14110CHOJECKI Dawid„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:2824,300:00:17
15 / 495KUŚ Weronika„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mSzkoła Podstawowa w Naramie00:01:2924,200:00:18
16 / 5112CHMIEL Natalia„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mPubliczna szkoła podstawowa w Naramie00:01:2924,200:00:18
17 / 691SZCZEPANIUK Marcela„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:302400:00:19
18280KŁUSEK Mateusz„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:3123,700:00:20
19 / 7105KOWALCZYK Zuzanna„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mSzkoła Podstawowa w Naramie00:01:3123,600:00:20
20 / 890GAWĘDA Barbara„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:3223,400:00:21
21 / 979LASKIEWICZ Oliwia„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:3323,200:00:22
22136HERIAN Kacper„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mSzkoła Podstawowa Poskwitów00:01:332300:00:22
2378NIELEPIEC Radek„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:332300:00:22
24 / 1074GADZINA Maja„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:3422,800:00:23
25 / 1175FABIAŃSKA Klaudia„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:3422,800:00:23
26295BEDNARCZYK Artur„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:3522,500:00:24
27128KOLAWA Sebastian„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mSzkoła Podstawowa Poskwitów00:01:3622,300:00:25
28265KUBIK Krystian„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:3722,200:00:26
29137SUBIK Adrian„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:3722,200:00:26
30109BARTUŚ Adam„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mPubliczna Szkoła Podstawowa w Naramie00:01:3722,100:00:26
31 / 12111TRELA Natalia„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:382200:00:27
32 / 13121BANIAK Olga„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mG.O.A.T. Team Michałowice00:01:3821,900:00:27
33 / 14122BANIAK Amelia„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mG.O.A.T. Team Michałowice00:01:4021,600:00:29
34 / 15108STOLARSKA Aleksandra„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mSzkoła Podstawowa w Naramie00:01:4021,500:00:29
3521KMITA Maciej„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:4021,500:00:29
36 / 16125GIERAS Kinga„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:4221,200:00:31
37138SUBIK Dawid„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:4320,900:00:32
38118CICHY Bartłomiej„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:4320,800:00:32
39131TOMCZYK Arkadiusz„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mSzkoła Podstawowa Poskwitów00:01:4420,700:00:33
40114JAMRO Michał„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:4520,500:00:34
41 / 1792DRYNIAK Natalia„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mSzkoła Podstawowa w Naramie00:01:4620,400:00:35
4286OGAR Kacper„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mOrzeł Iwanowice00:01:4720,200:00:36
43123KOSZYKA Szymon„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mIwanowicka Akademia Futblu00:01:472000:00:36
44133KALETA Przemek„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:472000:00:37
45106ROGALA Łukasz„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mPubliczna szkoła podstawowa w Naramie00:01:4819,900:00:37
46 / 18100CHMIEL Patrycja„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mSzkoła Podstawowa w Naramie00:01:4819,800:00:38
47 / 19135KULESA Kamila„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:4919,800:00:38
48 / 20113TUREK Milena„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:4919,700:00:38
49 / 21115CYGANEK Karolina„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mPubliczna szkoła podstawowa w Naramie00:01:4919,600:00:39
50 / 22127NUREK Amelia„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mSzkoła Podstawowa w Naramie00:01:5019,500:00:40
5180SIEŃKO Michał„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:5219,300:00:41
52 / 23120SZCZEPARA Małgorzata„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:5219,100:00:41
53 / 2482KMITA Anna„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:5418,900:00:43
54 / 25126ZĘBALA Klaudia„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:5518,700:00:44
55 / 2688KUROWSKA Anna„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:591800:00:48
56 / 27104CIEŚLIK Hanna„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mSzkoła Podstawowa w Naramie00:02:001800:00:49
57 / 28103CIARANEK Klaudia„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:02:001800:00:49
58 / 2998DUDEK Magdalena„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mSzkoła Podstawowa w Naramie00:02:0017,900:00:50
59 / 3076BRZOZOWSKA Emilka„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:02:0317,500:00:52
60 / 3184SKIBSKA Ida„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mSzkoła Podstawowa w Naramie00:02:0517,300:00:54
61 / 3299KMITA Katarzyna„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:02:1216,400:01:01
62116KLIMEK Mateusz„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mPubliczna Szkoła Podstawowa w Naramie00:02:1316,100:01:02
63 / 33117CEREK Gabriela„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:02:1615,800:01:05
64 / 34130JASIÓWKA Martyna„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mSzkoła Podstawowa Poskwitów00:02:2015,400:01:09
65 / 3589OBRZUD Zuzanna„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:03:0611,600:01:55
Nie wystartowało 7 uczestników
DNS*101GICALA Jakub„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mOkocimski BrzeskoDNS*DNS*DNS*
DNS*102KLUZEK Jakub„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*292ŁĘKAS Piotr„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*285MIKUŁA Julia„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*119POBĘDZA Krzysztof„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mSZKOŁA PODSTAWOWA WIDOMADNS*DNS*DNS*
DNS*81SIEŃKO Aleksandra„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*97SZOT Otylia„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrakDNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował