Narama 10.03.2019

IV Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Naramie

Wyniki Dziewczynki starsze klasy 4 - 6 około 600 m

MiejsceNrNazwisko / ImięStartuję w:Klub/DrużynaCzas sum.VśrRóżnica
1 / 183KŁUSEK Gabriela„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mSzkoła Podstawowa w Naramie00:01:1727,900:00:00
2 / 294ZIĘBIEC Wiktoria„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mSzkoła Podstawowa w Naramie00:01:1927,200:00:02
3 / 393CZECH Amelia„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mSzkoła Podstawowa w Naramie00:01:2126,400:00:04
4 / 495KUŚ Weronika„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mSzkoła Podstawowa w Naramie00:01:2924,200:00:11
5 / 5112CHMIEL Natalia„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mPubliczna szkoła podstawowa w Naramie00:01:2924,200:00:12
6 / 691SZCZEPANIUK Marcela„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:302400:00:12
7 / 7105KOWALCZYK Zuzanna„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mSzkoła Podstawowa w Naramie00:01:3123,600:00:14
8 / 890GAWĘDA Barbara„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:3223,400:00:15
9 / 979LASKIEWICZ Oliwia„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:3323,200:00:15
10 / 1074GADZINA Maja„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:3422,800:00:17
11 / 1175FABIAŃSKA Klaudia„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:3422,800:00:17
12 / 12111TRELA Natalia„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:382200:00:20
13 / 13121BANIAK Olga„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mG.O.A.T. Team Michałowice00:01:3821,900:00:21
14 / 14122BANIAK Amelia„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mG.O.A.T. Team Michałowice00:01:4021,600:00:22
15 / 15108STOLARSKA Aleksandra„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mSzkoła Podstawowa w Naramie00:01:4021,500:00:23
16 / 16125GIERAS Kinga„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:4221,200:00:24
17 / 1792DRYNIAK Natalia„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mSzkoła Podstawowa w Naramie00:01:4620,400:00:28
18 / 18100CHMIEL Patrycja„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mSzkoła Podstawowa w Naramie00:01:4819,800:00:31
19 / 19135KULESA Kamila„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:4919,800:00:31
20 / 20113TUREK Milena„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:4919,700:00:32
21 / 21115CYGANEK Karolina„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mPubliczna szkoła podstawowa w Naramie00:01:4919,600:00:32
22 / 22127NUREK Amelia„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mSzkoła Podstawowa w Naramie00:01:5019,500:00:33
23 / 23120SZCZEPARA Małgorzata„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:5219,100:00:35
24 / 2482KMITA Anna„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:5418,900:00:36
25 / 25126ZĘBALA Klaudia„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:5518,700:00:38
26 / 2688KUROWSKA Anna„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:01:591800:00:42
27 / 27104CIEŚLIK Hanna„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mSzkoła Podstawowa w Naramie00:02:001800:00:42
28 / 28103CIARANEK Klaudia„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:02:001800:00:43
29 / 2998DUDEK Magdalena„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mSzkoła Podstawowa w Naramie00:02:0017,900:00:43
30 / 3076BRZOZOWSKA Emilka„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:02:0317,500:00:45
31 / 3184SKIBSKA Ida„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mSzkoła Podstawowa w Naramie00:02:0517,300:00:47
32 / 3299KMITA Katarzyna„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:02:1216,400:00:54
33 / 33117CEREK Gabriela„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:02:1615,800:00:59
34 / 34130JASIÓWKA Martyna„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mSzkoła Podstawowa Poskwitów00:02:2015,400:01:03
35 / 3589OBRZUD Zuzanna„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrak00:03:0611,600:01:49
Nie wystartowało 4 uczestników
DNS*292ŁĘKAS Piotr„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*285MIKUŁA Julia„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*81SIEŃKO Aleksandra„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*97SZOT Otylia„dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 mbrakDNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował