Józefów, Góra Lotnika 06.04.2019

Mała Liga XC #1 - Józefów Górka Lotnika

Wyniki Open Masters I, Elita M, Junior

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Okr. 5Okr. 6Okr. 7Czas sum.VśrRóżnicaPunkty
1200REJCH MateuszWarszawaSerwis BajkaELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 100:09:03.069 / 1 00:09:01.668 / 1 00:09:11.046 / 1 00:09:15.597 / 1 00:09:15.827 / 1 00:09:21.339 / 1 00:09:10.388 / 1 01:04:18.93400:00:000
281JUSIŃSKI ArkadiuszJasienicaŚwiat Rowerów Team. ELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 200:09:04.390 / 2 00:09:12.674 / 2 00:09:20.605 / 2 00:09:26.598 / 2 00:09:24.273 / 2 00:09:27.778 / 2 00:09:41.001 / 2 01:05:37.31900:01:180
385RZADCA JacekZielonkaŚwiat Rowerów Team. Masters I 1989-1980 – 100:10:13.978 / 6 00:09:48.514 / 4 00:09:49.186 / 4 00:09:57.824 / 3 00:10:04.121 / 3 00:10:34.094 / 3 00:10:18.572 / 3 01:10:46.28900:06:270
465CĄPAŁA MichałWARSZAWARMF FM HEGELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 300:09:26.531 / 3 00:10:05.838 / 3 00:10:18.144 / 3 00:10:05.596 / 4 00:10:28.164 / 4 00:10:40.407 / 4 00:10:27.910 / 4 01:11:32.59000:07:130
596CHRUŚLAK MarcinWarszawaGeodetic Dobry Kurs Team Masters I 1989-1980 – 200:10:42.916 / 10 00:10:09.997 / 9 00:10:04.589 / 8 00:09:59.041 / 5 00:10:18.598 / 5 00:10:15.112 / 5 00:10:12.337 / 5 01:11:42.59000:07:230
6103BOŻEŃ JarosławWarszawaGeodetic Dobry Kurs Team Masters I 1989-1980 – 300:10:35.065 / 8 00:10:05.651 / 7 00:10:10.229 / 7 00:10:22.347 / 7 00:10:25.129 / 6 00:10:42.541 / 6 00:10:31.825 / 6 01:12:52.78700:08:330
7112PYRKA StanisławWarszawaPyrkiewiczELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 400:09:40.718 / 5 00:10:22.593 / 5 00:10:26.233 / 6 00:10:42.285 / 6 00:10:34.318 / 8 00:10:50.639 / 8 00:10:49.977 / 7 01:13:26.76300:09:070
8116PYRKA LeszekWARSZAWAKROSS STAFF TEAMELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 500:09:40.218 / 4 00:10:23.198 / 6 00:10:25.712 / 5 00:10:46.115 / 8 00:10:30.301 / 7 00:10:50.706 / 7 00:10:52.287 / 8 01:13:28.53700:09:090
9118MATKOWSKI JakubChotomówWarszawski Klub KolarskiELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 600:10:17.996 / 7 00:10:25.648 / 8 00:10:24.405 / 9 00:10:50.639 / 9 00:10:55.837 / 9 00:10:29.176 / 9 00:10:38.245 / 9 01:14:01.94600:09:430
1097RYCHLICKI RafałWarszawaGeodetic Dobry Kurs Team Masters I 1989-1980 – 400:11:01.016 / 15 00:10:17.244 / 11 00:10:20.865 / 10 00:10:39.220 / 10 00:10:36.590 / 10 00:10:36.814 / 10 00:10:39.678 / 10 01:14:11.42700:09:520
11109LATOSZEK KrzysztofWarszawabrakMasters I 1989-1980 – 500:10:36.769 / 9 00:10:39.872 / 10 00:10:51.591 / 11 00:10:48.981 / 11 00:10:51.490 / 11 00:10:45.334 / 11 01:04:34.037-1 okr.0
1291ŁOPATKA KrystianŻywiecbrakMasters I 1989-1980 – 600:11:08.918 / 18 00:10:35.675 / 14 00:10:44.216 / 14 00:10:48.942 / 13 00:10:46.139 / 12 00:10:53.520 / 12 01:04:57.410-1 okr.0
13104SOBCZAK KrzysztofWarszawaGeodetic Dobry Kurs Team Masters I 1989-1980 – 700:11:17.355 / 20 00:10:42.801 / 16 00:10:37.404 / 15 00:10:44.303 / 15 00:10:45.581 / 13 00:10:50.357 / 13 01:04:57.801-1 okr.0
1414WACHNIK PawełOtwockPaweł Wachnik - Sports DevelopmentMasters I 1989-1980 – 800:11:01.948 / 16 00:10:49.270 / 15 00:10:49.754 / 16 00:10:59.962 / 16 00:10:48.037 / 16 00:10:38.759 / 14 01:05:07.730-1 okr.0
1583KWAPISZ BartłomiejJózefosławT-BIKE RACING teamMasters I 1989-1980 – 900:10:45.498 / 13 00:10:41.126 / 12 00:10:59.574 / 13 00:10:49.817 / 12 00:11:04.882 / 14 00:11:14.417 / 15 01:05:35.314-1 okr.0
1689BARANOWSKI Michałdziekanów leśnyADIOSTRY Team Masters I 1989-1980 – 1000:11:08.440 / 17 00:10:31.425 / 13 00:10:45.317 / 12 00:10:56.480 / 14 00:11:06.062 / 15 00:11:21.395 / 16 01:05:49.119-1 okr.0
17115PIETRAK MarcinWARSZAWAKAMYK RADZYMIN MTB TEAMMasters I 1989-1980 – 1100:11:24.045 / 21 00:10:59.334 / 19 00:10:59.494 / 17 00:11:04.208 / 17 00:11:05.637 / 17 00:10:59.640 / 17 01:06:32.358-1 okr.0
18187SZEWCZYK MarcinWarszawaOśka WarszawaMasters I 1989-1980 – 1200:10:59.634 / 14 00:11:01.333 / 17 00:11:37.758 / 18 00:11:25.504 / 18 00:11:11.575 / 18 00:11:20.262 / 18 01:07:36.066-1 okr.0
1984JASIŃSKI MarcinKołoloco-ontheway.plMasters I 1989-1980 – 1300:11:29.444 / 22 00:11:10.421 / 21 00:11:12.401 / 19 00:11:24.642 / 19 00:11:37.912 / 19 00:11:40.402 / 19 01:08:35.222-1 okr.0
207MORAWSKI MichałOtwockIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters I 1989-1980 – 1400:11:35.433 / 24 00:11:03.259 / 20 00:11:24.351 / 20 00:11:40.238 / 20 00:11:41.532 / 20 00:11:47.562 / 20 01:09:12.375-1 okr.0
2112CIEŚLAK MichałKarczewIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 700:10:45.186 / 12 00:11:34.405 / 18 00:11:52.521 / 21 00:12:00.727 / 21 00:12:13.394 / 21 00:11:43.988 / 21 01:10:10.221-1 okr.0
2286SKÓRA ArturMarkiMCP Bike TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 800:11:16.898 / 19 00:11:41.894 / 23 00:12:00.326 / 22 00:11:59.391 / 22 00:12:01.924 / 22 00:11:51.712 / 22 01:10:52.145-1 okr.0
23105KALMANE AnujŁÓDŹbrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 900:11:33.452 / 23 00:12:17.254 / 25 00:12:06.296 / 24 00:12:33.444 / 23 00:12:10.338 / 24 00:12:18.352 / 23 01:12:59.136-1 okr.0
2487KORZEB MichałKobyłkaDamovo Bike TeamMasters I 1989-1980 – 1500:12:31.339 / 29 00:11:51.282 / 28 00:12:09.576 / 28 00:12:01.331 / 24 00:12:05.259 / 23 00:12:34.095 / 24 01:13:12.882-1 okr.0
2595SKÓRKA KornelWarszawaWarszawski Klub KolarskiELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 1000:11:35.526 / 25 00:12:07.550 / 24 00:12:45.913 / 25 00:12:19.997 / 26 00:12:10.864 / 25 00:12:23.811 / 25 01:13:23.661-1 okr.0
26106ZIĘTARA PawełMarkiXC MI SIĘ CHCE!Masters I 1989-1980 – 1600:12:32.073 / 30 00:11:45.967 / 27 00:12:13.060 / 27 00:12:20.051 / 28 00:12:09.255 / 26 00:12:25.703 / 26 01:13:26.109-1 okr.0
27117GARBOLIŃSKI TomaszWarszawabrakMasters I 1989-1980 – 1700:12:42.281 / 32 00:12:14.365 / 30 00:12:02.103 / 29 00:12:13.387 / 29 00:12:20.490 / 27 00:12:34.160 / 27 01:14:06.786-1 okr.0
28108DĘBOWSKI MichałWarszawaWarszawski Klub KolarskiJunior – 2001-2002 – 100:12:41.227 / 31 00:12:14.212 / 29 00:12:30.911 / 30 00:12:20.203 / 30 00:12:27.472 / 28 00:12:31.898 / 28 01:14:45.923-1 okr.0
2998ARCHICIŃSKI PawełWarszawabrakMasters I 1989-1980 – 1800:13:09.374 / 36 00:12:35.963 / 32 00:12:47.731 / 32 00:12:25.392 / 31 00:12:37.134 / 29 00:12:48.466 / 29 01:16:24.060-1 okr.0
3060KRYSIK RobertStefanówkaBike Salon TeamMasters I 1989-1980 – 1900:12:20.849 / 26 00:11:56.125 / 26 00:12:12.844 / 26 00:12:20.395 / 27 00:15:27.655 / 30 00:12:50.534 / 30 01:17:08.402-1 okr.0
3110SZCZEPAŃSKI TomaszOTWOCKIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters I 1989-1980 – 2000:12:26.708 / 27 00:13:00.586 / 31 00:12:59.885 / 31 00:12:54.251 / 32 00:12:58.148 / 31 01:04:19.578-2 okr.0
32202ŁUKASIAK Łukaszlukasz@goody.plBike Salon TeamMasters I 1989-1980 – 2100:12:48.098 / 34 00:15:36.050 / 37 00:12:38.060 / 37 00:12:44.571 / 35 00:12:39.213 / 32 01:06:25.992-2 okr.0
3311NGUYEN RobertWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 1100:12:27.081 / 28 00:13:28.940 / 33 00:13:32.574 / 33 00:13:44.036 / 33 00:13:18.333 / 33 01:06:30.964-2 okr.0
342RUTKOWSKI DanielWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 1200:10:43.227 / 11 00:12:02.900 / 22 00:12:25.725 / 23 00:13:33.544 / 25 00:18:09.082 / 34 01:06:54.478-2 okr.0
35114SZCZYGŁO BartłomiejWarszawaSzamal TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 1300:12:51.529 / 35 00:13:33.302 / 35 00:13:23.760 / 34 00:13:52.803 / 34 00:15:24.157 / 35 01:09:05.551-2 okr.0
36121JACEK PliszkaWarszawaOnBikes Sport TeamMasters I 1989-1980 – 2200:13:33.278 / 37 00:13:22.110 / 36 00:13:33.215 / 36 00:14:21.606 / 36 00:15:20.429 / 36 01:10:10.638-2 okr.0
3793KASPRZAK BartłomiejLUBLINbrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 1400:12:45.525 / 33 00:13:36.515 / 34 00:14:04.244 / 35 00:14:45.112 / 37 00:15:20.655 / 37 01:10:32.051-2 okr.0
38137VADIĆ PatrykWarszawaSzamal TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 1500:14:05.080 / 38 00:15:58.084 / 39 00:15:13.532 / 38 00:15:17.784 / 38 00:15:25.669 / 38 01:16:00.149-2 okr.0
3992ŁYSIAK KrzysztofWARSZAWAbrakJunior – 2001-2002 – 200:14:07.442 / 39 00:15:33.023 / 38 00:15:48.811 / 39 00:15:25.979 / 39 00:16:08.227 / 39 01:17:03.482-2 okr.0
4082LEWANDOWSKI MateuszWarszawaSzamal TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 1600:15:46.016 / 40 00:15:53.615 / 40 00:16:09.694 / 40 00:16:20.071 / 40 00:15:55.361 / 40 01:20:04.757-2 okr.0
Nie ukończyło 3 uczestników
DNF*32WALĘCKI MichałZąbkibrakMasters I 1989-1980 – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*74SZKUTA MateuszTychyOdkrywcy Taurus Cycling TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*107SZCZEPAŃSKI DawidSolecbrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNF*DNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 64 uczestników
DNS*147ABRAMCZYK RomanWarszawaTREZADO WOLFPACKELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*231BARANOWSKI PrzemysławWarszawaRamę Na RamięMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*261BEJM BartoszKołoBejmTeam Wit-Mar przyczepyELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*181BOGACZYK MaciejWROCŁAWPolski Klub MTBMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*235BUREK PiotrWarszawabrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*326CELIŃSKI MarcinOtwockBike Salon TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*260CZAPLIŃSKI JanBRWINÓWKOMOBIKE SCOTTELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*324DĄBROWSKI MichałWarszawaFANAUTOMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*138DORSZ JacekWarszawaKAMYK RADZYMIN MTB TEAMMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*220EJZEMBERG MarekOstrołękaWhyte OsrtołękaMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*335FARION PawełWARSZAWAORŁÓWRACING TEAMMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*248FROLOV EvgenyWarszawaKAMYK RADZYMIN MTB TEAMELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*253GIZIŃSKI ŁukaszWarszawaPROGRESSTRAINING.PLMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*338GŁASEK GrzegorzWarszawabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*312GONET GrzegorzWarszawabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*313GOSZCZYŃSKI MateuszWARSZAWARaven WheelsELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*339GÓRNICKI MarcinWARSZAWAKROSS STAFF TEAMMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*296GRUDZIŃSKI JakubOtwockbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*232GRZELA PiotrWarszawabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*262GRZYB MaciejKobyłkabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*246GUZENDA MichałMarkiIM Logistics RaBike Cycling TeamJunior – 2001-2002 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*315JAKÓBOWSKI BłażejBielsk DużyWGR TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*319JANKUN FilipWarszawabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*184JANOTA BłażejZaborówWGR TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*314JAWNIK MariuszCelestynówBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*351KAMIŃSKI MichałWarszawaBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*336KAROLKIEWICZ MarcinWarszawabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*182KARWAT KamilJózefówŚwiat Rowerów Team. Masters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*164KĘDZIOREK PiotrWarszawaBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*167KLEPS MichałOtwockBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*144KOWALSKI AdamWarszawaBeat bikeELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*252KOWALSKI Bartłomiej1981brakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*176KOZIOŁ KamilJózefówbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*247KRYSZTOFORSKI MaciejWarszawaVELCREDOMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*236KUBICKI PatrykWarszawaAlianz Partners MTBMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*311KUCHARSKI ŁukaszWarszawabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*241LECH MichałWarszawaAM CYCLING TEAMMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*240LIPIEC DominikWarszawaGeodetic Dobry Kurs Team Masters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*349LIPKA ŁukaszKielcebrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*259ŁUKASIEWICZ ŁukaszWarszawabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*233MAKSYMOWICZ TomaszElblągKrismar Big SilvantELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*352MAŃK JózefLegionowoKRISMARK BIG SILVANTELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*249MIODUSZEWSKI ArturWarszawaTREZADO WOLFPACKMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*250NIEBIELSKI BartekWarszawa WesołaKAMYK RADZYMIN MTB TEAMJunior – 2001-2002 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*173NOWICKI RafałMIŃSK MAZOWIECKIMIŃSKA GRUPA ROWEROWAJunior – 2001-2002 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*257OSTASZEWSKI KarolJABŁONNAWarszawski Klub KolarskiELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*292PAŁYSKA KamilwarszawaGeodetic Dobry Kurs Team Masters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*254PAULANIS CyprianWarszawamybike.plMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*251PAZURA PatrykOtwockbrakJunior – 2001-2002 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*322PRZYBYLSKI PiotrWiązownaBike Salon TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*239RACZKOWSKI FilipWarszawabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*234RZEPECKI PatrykOtwockWarszawski Klub KolarskiJunior – 2001-2002 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*325SIEROCZYŃSKI WiktorWarszawabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*340SKUMIAŁ NorbertWarszawabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*102SOTYN MarcinCelestynówBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*242TLAGA KrzysztofWarszawaZabiegany WołominMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*245WARDZYŃSKI KrzysztofWarszawabrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*332WAŚ MichałPruszkówbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*193WETOSZKA MichałWarszawaGeodetic Dobry Kurs Team Masters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*180WILIM PawełWarszawabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*350WYCZÓŁKOWSKI ŁukaszZielonkabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*238WYSZOGRODZKI PrzemysławPRUSZKÓWbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*244ZIELIŃSKI PawełWarszawabrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*179ZIĘBAKOWSKI ArturWarszawaPolski Klub MTBMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował