Józefów, Góra Lotnika 06.04.2019

Mała Liga XC #1 - Józefów Górka Lotnika

Wyniki Start 2 Masters II, III, IV

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Okr. 5Czas sum.VśrRóżnicaPunkty
14MAŁEK PiotrWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters II 1979-1970 – 100:09:35.024 / 3 00:09:34.766 / 2 00:09:44.497 / 1 00:09:32.750 / 1 00:09:35.890 / 1 00:48:02.9279,200:00:000
258PEPLA DanielWARSZAWATREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – 200:09:25.256 / 1 00:09:40.037 / 1 00:09:51.254 / 3 00:09:49.301 / 2 00:10:07.700 / 2 00:48:53.5489,100:00:500
323KUDLAK MarcinMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – 300:09:29.342 / 2 00:09:40.560 / 3 00:09:46.283 / 2 00:10:09.142 / 3 00:09:59.616 / 3 00:49:04.943900:01:020
476CHOJECKI MateuszWarszawaOśka WarszawaMasters II 1979-1970 – 400:09:36.567 / 4 00:10:10.799 / 4 00:10:21.271 / 4 00:10:27.868 / 6 00:09:51.406 / 4 00:50:27.9118,800:02:240
590BANASIK SławekWarszawaKOMOBIKE SCOTTMasters II 1979-1970 – 500:09:37.161 / 5 00:10:29.632 / 5 00:10:09.644 / 5 00:10:16.687 / 4 00:09:55.023 / 5 00:50:28.1478,800:02:250
661LEWANDOWSKI BartłomiejWARSZAWABIKE STOREMasters II 1979-1970 – 600:10:12.876 / 10 00:10:10.382 / 7 00:10:06.368 / 6 00:10:05.990 / 5 00:10:10.071 / 6 00:50:45.6878,700:02:420
733GAJEWSKI PiotrŁódźMOVLINK BIKE TEAMMasters II 1979-1970 – 700:09:52.538 / 6 00:10:28.383 / 6 00:10:31.057 / 7 00:10:16.529 / 7 00:10:20.461 / 7 00:51:28.9688,600:03:260
841STRUZIK BartoszWola AleksandraBike ConceptMasters II 1979-1970 – 800:09:58.391 / 7 00:10:30.990 / 8 00:10:25.306 / 8 00:10:42.229 / 8 00:10:49.299 / 8 00:52:26.2158,500:04:230
978JAWNIK MirosławOtwockKOMOBIKE SCOTTMasters II 1979-1970 – 900:10:01.213 / 8 00:10:30.668 / 9 00:10:36.081 / 9 00:11:08.620 / 9 00:10:32.361 / 9 00:52:48.9438,400:04:460
1039ZAGÓRSKI Jan JakubWARSZAWAbrakMasters II 1979-1970 – 1000:10:05.950 / 9 00:10:54.523 / 10 00:11:13.735 / 12 00:10:58.900 / 11 00:10:49.313 / 10 00:54:02.4218,200:05:590
1171ZIELIŃSKI ArkadiuszWarszawaPolski Klub MTBMasters II 1979-1970 – 1100:10:15.221 / 11 00:10:51.932 / 11 00:11:04.507 / 11 00:11:00.855 / 10 00:10:55.058 / 11 00:54:07.5738,200:06:040
1299PAPIS PawełMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – 1200:10:19.885 / 12 00:10:57.003 / 13 00:11:08.513 / 14 00:11:10.418 / 12 00:10:38.567 / 12 00:54:14.3868,200:06:110
1362CIECIERA MaciejMrowiskapundit.plMasters II 1979-1970 – 1300:10:32.271 / 14 00:10:53.673 / 14 00:11:09.950 / 15 00:11:01.794 / 13 00:10:38.476 / 13 00:54:16.1648,200:06:130
1464BAKUŁA MarekRaszynGeodetic Dobry Kurs Team Masters II 1979-1970 – 1400:10:55.221 / 18 00:10:59.331 / 17 00:11:05.873 / 16 00:11:15.905 / 14 00:10:52.734 / 14 00:55:09.0648,100:07:060
15 / 151LUBOIŃSKA UrszulaWarszawaTREZADO WOLFPACKLadies 1989 i starsze – 100:11:33.710 / 23 00:10:49.113 / 20 00:11:04.791 / 19 00:10:58.126 / 15 00:11:01.429 / 15 00:55:27.169800:07:240
1669ANTONIUK PiotrWarszawaDimension DataMasters II 1979-1970 – 1500:10:38.806 / 17 00:10:38.000 / 12 00:10:45.000 / 10 00:12:37.000 / 16 00:11:15.000 / 16 00:55:53.8067,900:07:500
1738MROŻEWSKI KrzysztofWarszawamybike.plMasters IV – 1964 i starsi – 100:11:32.334 / 22 00:10:51.127 / 21 00:11:00.040 / 18 00:11:29.541 / 18 00:11:09.700 / 17 00:56:02.7427,900:07:590
18101PIETRZAK AndrzejNowa WolaJakoobcycles BKK TeamMasters II 1979-1970 – 1600:10:33.368 / 15 00:11:08.825 / 15 00:11:27.815 / 17 00:11:36.323 / 17 00:11:32.715 / 18 00:56:19.0467,900:08:160
1957SIBIŃSKI DariuszPłockPłocki Klub KolarskiMasters II 1979-1970 – 1700:10:58.632 / 19 00:11:20.956 / 19 00:11:39.863 / 20 00:11:43.093 / 19 00:11:45.584 / 19 00:57:28.1287,700:09:250
2073CHMIELEWSKI CezaryWarszawaBike Salon TeamMasters III 1969-1965 – 100:11:37.526 / 24 00:11:19.052 / 22 00:11:48.805 / 21 00:11:45.849 / 20 00:11:45.606 / 20 00:58:16.8387,600:10:130
21 / 242CICHACKA KlaudiaKońskiemetrobikes.plELITA Kobiet – 1990-2000 – 100:12:05.887 / 28 00:11:17.882 / 23 00:11:46.308 / 22 00:11:36.026 / 21 00:11:40.369 / 21 00:58:26.4727,600:10:230
2254TROINSKI JacekWarszawaBike Salon TeamMasters II 1979-1970 – 1800:11:30.511 / 21 00:12:06.120 / 24 00:11:55.062 / 23 00:11:47.106 / 23 00:11:56.780 / 22 00:59:15.5797,500:11:120
2328KUBICZ MaciejWarszawaAbsoluteBikes.pl TeamMasters II 1979-1970 – 1900:10:22.092 / 13 00:11:21.713 / 16 00:10:33.790 / 13 00:14:29.273 / 22 00:46:46.8687,6-1 okr.0
2452KUCZEWSKI TomaszWarszawaTREZADO WOLFPACKMasters IV – 1964 i starsi – 200:12:37.666 / 31 00:11:45.457 / 27 00:11:52.414 / 25 00:12:03.740 / 24 00:48:19.2777,4-1 okr.0
2545ZIELIŃSKI DariuszWarszawabrakMasters II 1979-1970 – 2000:11:56.142 / 25 00:11:51.640 / 25 00:12:08.209 / 24 00:12:30.351 / 25 00:48:26.3427,3-1 okr.0
26 / 33MAŁEK JustynaWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMLadies 1989 i starsze – 200:12:50.137 / 33 00:11:53.540 / 31 00:12:12.301 / 28 00:11:51.077 / 26 00:48:47.0557,3-1 okr.0
27 / 463RADZISZEWSKA KatarzynaWarszawaMCP Bike TeamELITA Kobiet – 1990-2000 – 200:12:39.538 / 32 00:11:46.351 / 28 00:12:13.307 / 26 00:12:08.713 / 27 00:48:47.9097,3-1 okr.0
2855KĘPKA GrzegorzJózefówXBOX Bike TeamMasters II 1979-1970 – 2100:11:22.542 / 20 00:12:25.530 / 26 00:12:55.845 / 27 00:12:29.508 / 28 00:49:13.4257,2-1 okr.0
2972KUBISIAK KacperMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – 2200:12:02.978 / 27 00:12:31.016 / 29 00:12:48.512 / 29 00:13:12.854 / 29 00:50:35.3607-1 okr.0
30100JAKUBCZYK MarcinWARSZAWAGeodetic Dobry Kurs Team Masters II 1979-1970 – 2300:11:59.837 / 26 00:12:38.143 / 30 00:13:10.136 / 30 00:13:12.930 / 30 00:51:01.0467-1 okr.0
31111KLICKI TomaszMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – 2400:12:32.272 / 30 00:12:47.900 / 33 00:12:44.568 / 31 00:13:00.372 / 31 00:51:05.1127-1 okr.0
3280CHOJECKI MichałOtwockbrakMasters II 1979-1970 – 2500:12:17.874 / 29 00:12:47.974 / 32 00:13:08.526 / 32 00:12:57.058 / 32 00:51:11.4326,9-1 okr.0
3377SZEWCZYK PawełWarszawaSportgang Wysportowani Racing TeamMasters II 1979-1970 – 2600:13:25.124 / 35 00:13:54.884 / 35 00:13:51.967 / 33 00:13:37.250 / 33 00:54:49.2256,5-1 okr.0
3470GRUDNIEWSKI TomaszOTWOCKbrakMasters II 1979-1970 – 2700:13:08.789 / 34 00:13:58.389 / 34 00:14:22.087 / 34 00:14:29.799 / 34 00:55:59.0646,3-1 okr.0
3568ŚMIECHURSKI RobertKobyłkaPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM Masters III 1969-1965 – 200:13:54.640 / 37 00:14:07.074 / 36 00:13:52.840 / 35 00:14:21.241 / 35 00:56:15.7956,3-1 okr.0
3679AUGUSTYNIAK DariuszWARSZAWAPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM Masters II 1979-1970 – 2800:13:43.257 / 36 00:14:19.319 / 37 00:14:42.525 / 36 00:15:18.083 / 36 00:58:03.1846,1-1 okr.0
37 / 588SOBCZUK JoannaWARSZAWAbrakLadies 1989 i starsze – 300:14:19.168 / 40 00:14:19.193 / 38 00:15:04.887 / 37 00:14:25.670 / 37 00:58:08.9186,1-1 okr.0
38 / 656TERENTIEVA HannaWarszawabrakELITA Kobiet – 1990-2000 – 300:15:27.412 / 44 00:14:40.816 / 43 00:14:46.999 / 38 00:15:09.617 / 38 01:00:04.8445,9-1 okr.0
3934WYSOCKI MarcinPruszkówAbsoluteBikes.pl TeamMasters II 1979-1970 – 2900:14:05.584 / 38 00:15:23.295 / 39 00:15:41.132 / 40 00:15:12.670 / 39 01:00:22.6815,9-1 okr.0
4027FILA RobertOtwockbrakMasters II 1979-1970 – 3000:14:05.861 / 39 00:15:36.302 / 40 00:15:27.161 / 39 00:15:17.517 / 40 01:00:26.8415,9-1 okr.0
41120BURLYAY ValeriyWarszawaOnBikes Sport TeamMasters III 1969-1965 – 300:15:01.673 / 41 00:14:53.708 / 41 00:15:19.775 / 41 00:15:43.469 / 41 01:00:58.6255,8-1 okr.0
4266LIPOWIECKI BogusławWARSZAWACOMPAS BIKE TEAMMasters IV – 1964 i starsi – 300:15:04.455 / 42 00:14:54.106 / 42 00:15:37.263 / 42 00:15:59.194 / 42 01:01:35.0185,8-1 okr.0
43 / 716GRUCA KarolinaWARSZAWAGOLDENSUBMARINE RACING TEAMLadies 1989 i starsze – 400:16:21.162 / 45 00:16:27.255 / 45 00:16:08.678 / 43 00:48:57.0955,4-2 okr.0
44 / 850CZERSKA-KRYSIK AgnieszkaStefanówka Bike Salon TeamLadies 1989 i starsze – 500:15:19.574 / 43 00:16:52.583 / 44 00:16:54.437 / 44 00:49:06.5945,4-2 okr.0
45 / 918KRAMSKA-DORSZ KatarzynaWARSZAWAKAMYK RADZYMIN MTB TEAMLadies 1989 i starsze – 600:17:53.452 / 46 00:18:55.508 / 46 00:20:19.455 / 45 00:57:08.4154,7-2 okr.0
4659PRÓCHNICKI PiotrWarszawaRamę Na RamięMasters II 1979-1970 – 3100:10:33.409 / 16 00:11:29.953 / 18 00:22:03.3628,1-3 okr.0
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*113MITAS JarosławWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters III 1969-1965 – DNF*DNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 52 uczestników
DNS*165AUGUSTYNOWICZ PawełWarszawaWarszawski Klub KolarskiMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*348BERNADY KrzysztofWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*207BIAŁEK AntoninaPiasecznoWarszawski Klub KolarskiELITA Kobiet – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*397BINKOWSKI JarosławWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*337BINKOWSKI JaroslawWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*228BRODOWSKI RafalKarczewPolski Klub MTBMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*256CHWIEJ KarolinaBrwinówFactory TeamLadies 1989 i starsze – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*230CYRANOWICZ RobertWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*214CZARNECKI AdamWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*190FIGARSKI ŁukaszJÓZEFÓWbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*216GODLEWSKI DominikWarszawaWarszawski Klub KolarskiJunior Młodszy 2003-2004 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*301HILCZER PiotrBike ConceptMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*341JABLOŃSKI Lech JerzyOtwocklechjerzyjablonski@gmail.comMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*188KALLAS ArkadiuszWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*299KAMIŃSKI PrzemysławPiasecznoPolski Klub MTBMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*196KĄKOL SławomirNowy Dwór MazowieckiTIMBUD TEAMMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*221KĘPKIEWICZ PiotrWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*331KLICKI TomaszMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*309KONOPIŃSKI ZbigniewWarszawabrakMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*189KOPEĆ PawełMińsk MazowieckiMIŃSKA GRUPA ROWEROWAMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*199KORZENIEWSKI TomaszLegionowobrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*194KRZYWIEL MariuszLidzbark WarmińskibrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*175KUCHNIEWSKI TomaszJózefówmybike.plMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*406KULIK MarekPuławybrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*162KURMANOWSKA IzabelaPiasecznoPolski Klub MTBELITA Kobiet – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*404LATO PawełZakrętbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*318LUBOIŃSKA UrszulaWarszawaTREZADO WOLFPACKLadies 1989 i starsze – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*201LUDWICKI PiotrWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*225ŁABANOWSKI KrzysztofWarszawaBike Salon TeamMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*229ŁUŻYŃSKI JanuszJózefówbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*219MAJORCZYK LudwikJózefówbrakMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*136MAZUREK SławomirŻYRARDÓWTREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*224MIĘKUS TomaszWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*334MUSZYŃSKI PiotrWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*328NOWAK JuliawarszawaBike Salon TeamELITA Kobiet – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*217OSTROWSKI AdamWarszawaADIOSTRY Team Masters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*204RADOMIŃSKI TomaszMińsk MazowieckiKS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*298ROGALA MarcinKomornicaRIDE43teamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*223SALONI JakubWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*226SCHRODER SteffenBad NauheimRC03 IebenstadtMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*195SZLĄZAK PiotrWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*132SZYMBORSKI ArturRAWA MAZOWIECKAbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*158SZYSZKO MateuszOtwockWarszawski Klub KolarskiJunior Młodszy 2003-2004 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*400ŚLESICKI GrzegorzWARSZAWAmybike.plMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*146ŚWIDERSKI MichałWarszawaTREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*159TARNOWSKA JustynaWiązownaBike Salon TeamLadies 1989 i starsze – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*197TRYBUŁA ZdzisławWarszawaTREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*191WAWRYSZUK NinaMińsk MazowieckiMIŃSKA GRUPA ROWEROWAELITA Kobiet – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*141WĘGRZYNOWSKI MariuszOtwockBike Salon TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*407WIECZOREK ZuzannalegionowoETI LKKGELITA Kobiet – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*243WRONA PiotrWarszawaKK CyklonMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*329WYSOCKI SławomirWarszawaPATNET TeamMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował