Wiązowna, Góra Sobotów 11.05.2019

Mała Liga XC #2 - Wiązowna, Góra Sobotów

Wyniki Start 2 Masters II, III, IV

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Okr. 5Czas sum.VśrRóżnica
14MAŁEK PiotrWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters II 1979-1970 – 100:09:33.689 / 2 00:10:15.095 / 2 00:10:23.653 / 1 00:10:08.854 / 1 00:09:54.451 / 1 00:50:15.74219,700:00:00
258PEPLA DanielWARSZAWATREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – 200:09:32.873 / 1 00:10:15.560 / 1 00:10:24.164 / 2 00:10:09.140 / 2 00:10:08.771 / 2 00:50:30.50819,600:00:14
3217OSTROWSKI AdamWarszawaADIOSTRY Team Masters II 1979-1970 – 300:10:19.289 / 4 00:10:35.420 / 3 00:10:56.122 / 3 00:10:58.102 / 3 00:11:08.399 / 3 00:53:57.33218,300:03:41
490BANASIK SławekWarszawaKOMOBIKE SCOTTMasters II 1979-1970 – 400:10:22.560 / 5 00:11:17.342 / 5 00:11:29.887 / 5 00:11:33.984 / 6 00:11:13.306 / 4 00:55:57.07917,700:05:41
578JAWNIK MirosławOtwockKOMOBIKE SCOTTMasters II 1979-1970 – 500:10:55.291 / 9 00:10:57.470 / 6 00:11:19.388 / 6 00:11:15.042 / 4 00:11:29.997 / 5 00:55:57.18817,700:05:41
639ZAGÓRSKI Jan JakubWARSZAWAbrakMasters II 1979-1970 – 600:10:18.911 / 3 00:11:11.961 / 4 00:11:35.635 / 4 00:11:34.888 / 5 00:11:36.944 / 6 00:56:18.33917,600:06:02
771ZIELIŃSKI ArkadiuszWarszawaPolski Klub MTBMasters II 1979-1970 – 700:10:54.818 / 8 00:11:19.101 / 7 00:11:33.505 / 7 00:11:46.962 / 7 00:11:43.216 / 7 00:57:17.60217,300:07:01
8228BRODOWSKI RafalKarczewPolski Klub MTBMasters II 1979-1970 – 800:11:22.008 / 13 00:11:45.920 / 10 00:11:47.279 / 9 00:11:42.310 / 9 00:11:34.414 / 8 00:58:11.9311700:07:56
9224MIĘKUS TomaszWarszawabrakMasters II 1979-1970 – 900:10:49.040 / 6 00:11:35.154 / 8 00:12:02.643 / 8 00:12:04.143 / 8 00:12:03.103 / 9 00:58:34.08316,900:08:18
1069ANTONIUK PiotrWarszawaDimension DataMasters II 1979-1970 – 1000:10:54.519 / 7 00:12:20.000 / 11 00:11:58.000 / 12 00:11:42.000 / 10 00:11:45.000 / 10 00:58:39.51916,900:08:23
11230CYRANOWICZ RobertWarszawabrakMasters II 1979-1970 – 1100:11:24.844 / 14 00:11:55.217 / 12 00:11:51.045 / 11 00:12:06.456 / 11 00:12:09.141 / 11 00:59:26.70316,700:09:10
12146ŚWIDERSKI MichałWarszawaTREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – 1200:11:13.175 / 10 00:11:52.396 / 9 00:12:03.921 / 10 00:12:17.766 / 12 00:12:14.838 / 12 00:59:42.09616,600:09:26
13214CZARNECKI AdamWarszawabrakMasters II 1979-1970 – 1300:11:29.866 / 15 00:11:59.033 / 13 00:12:09.799 / 13 00:12:16.695 / 13 00:12:41.293 / 13 01:00:36.68616,300:10:20
1455KĘPKA GrzegorzJózefówXBOX Bike TeamMasters II 1979-1970 – 1400:12:05.702 / 19 00:12:36.828 / 18 00:13:13.822 / 19 00:13:21.758 / 20 00:09:30.677 / 14 01:00:48.78716,300:10:33
15136MAZUREK SławomirŻYRARDÓWTREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – 1500:11:14.552 / 11 00:12:17.848 / 14 00:12:45.970 / 17 00:12:51.319 / 16 00:12:23.861 / 15 01:01:33.55016,100:11:17
1654TROINSKI JacekWarszawaBike Salon TeamMasters II 1979-1970 – 1600:11:31.659 / 16 00:12:02.212 / 15 00:12:19.973 / 14 00:13:01.395 / 14 00:12:43.834 / 16 01:01:39.07316,100:11:23
1745ZIELIŃSKI DariuszWarszawabrakMasters II 1979-1970 – 1700:11:38.842 / 17 00:12:00.031 / 17 00:12:37.228 / 16 00:12:51.926 / 15 00:12:46.008 / 17 01:01:54.0351600:11:38
18101PIETRZAK AndrzejNowa WolaJakoobcycles BKK TeamMasters II 1979-1970 – 1800:11:20.842 / 12 00:12:14.363 / 16 00:12:36.220 / 15 00:13:00.915 / 17 00:12:41.808 / 18 01:01:54.1481600:11:38
19225ŁABANOWSKI KrzysztofWarszawaBike Salon TeamMasters III 1969-1965 – 100:12:07.508 / 20 00:12:35.994 / 19 00:12:50.364 / 18 00:12:30.814 / 18 00:13:07.770 / 19 01:03:12.45015,700:12:56
2073CHMIELEWSKI CezaryWarszawaBike Salon TeamMasters III 1969-1965 – 200:13:15.406 / 23 00:12:25.313 / 22 00:12:34.681 / 20 00:12:47.815 / 19 00:51:03.21515,5-1 okr.
2152KUCZEWSKI TomaszWarszawaTREZADO WOLFPACKMasters IV – 1964 i starsi – 100:12:46.226 / 22 00:12:44.170 / 21 00:13:13.350 / 21 00:13:37.810 / 21 00:52:21.55615,1-1 okr.
2280CHOJECKI MichałOtwockbrakMasters II 1979-1970 – 1900:12:05.003 / 18 00:13:13.274 / 20 00:13:43.059 / 22 00:13:40.770 / 22 00:52:42.10615-1 okr.
23223SALONI JakubWarszawabrakMasters II 1979-1970 – 2000:12:46.099 / 21 00:13:58.766 / 23 00:14:03.742 / 23 00:14:03.738 / 23 00:54:52.34514,4-1 okr.
2477SZEWCZYK PawełWarszawaSportgang Wysportowani Racing TeamMasters II 1979-1970 – 2100:14:00.296 / 26 00:14:44.735 / 26 00:15:30.077 / 25 00:14:48.545 / 24 00:59:03.65313,4-1 okr.
25204RADOMIŃSKI TomaszMińsk MazowieckiKS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMasters II 1979-1970 – 2200:13:37.184 / 24 00:14:52.952 / 25 00:15:10.404 / 24 00:15:28.952 / 25 00:59:09.49213,4-1 okr.
26221KĘPKIEWICZ PiotrWarszawabrakMasters II 1979-1970 – 2300:14:10.861 / 27 00:15:38.181 / 28 00:16:03.086 / 27 00:15:46.976 / 26 01:01:39.10412,8-1 okr.
27226SCHRODER SteffenBad NauheimRC03 IebenstadtMasters II 1979-1970 – 2400:14:20.444 / 28 00:15:15.534 / 27 00:15:57.101 / 26 00:16:16.941 / 27 01:01:50.02012,8-1 okr.
2834WYSOCKI MarcinPruszkówAbsoluteBikes.pl TeamMasters II 1979-1970 – 2500:14:30.480 / 29 00:16:30.979 / 29 00:16:48.068 / 28 00:16:34.136 / 28 01:04:23.66312,3-1 okr.
2966LIPOWIECKI BogusławWARSZAWACOMPAS BIKE TEAMMasters IV – 1964 i starsi – 200:16:06.252 / 32 00:16:38.083 / 30 00:17:19.948 / 29 00:17:53.504 / 29 01:07:57.78711,7-1 okr.
30229ŁUŻYŃSKI JanuszJózefówbrakMasters II 1979-1970 – 2600:15:25.363 / 30 00:17:32.365 / 31 00:17:16.577 / 30 00:17:56.632 / 30 01:08:10.93711,6-1 okr.
31120BURLYAY ValeriyWarszawaOnBikes Sport TeamMasters III 1969-1965 – 300:16:02.303 / 31 00:17:17.991 / 32 00:17:16.213 / 31 00:50:36.50711,7-2 okr.
32219MAJORCZYK LudwikJózefówbrakMasters IV – 1964 i starsi – 300:17:08.360 / 33 00:18:20.729 / 33 00:18:40.561 / 32 00:54:09.65011-2 okr.
33400ŚLESICKI GrzegorzWARSZAWAmybike.plMasters II 1979-1970 – 2700:13:38.728 / 25 00:14:20.733 / 24 00:37:11.296 / 33 01:05:10.7579,1-2 okr.
34165AUGUSTYNOWICZ PawełWarszawaWarszawski Klub KolarskiMasters III 1969-1965 – 400:17:49.322 / 34 00:18:02.767 / 34 00:35:52.08911-3 okr.
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*62CIECIERA MaciejMrowiskapundit.plMasters II 1979-1970 – DNF*DNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 45 uczestników
DNS*79AUGUSTYNIAK DariuszWARSZAWAPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM Masters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*64BAKUŁA MarekRaszynGeodetic Dobry Kurs Team Masters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*348BERNADY KrzysztofWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*397BINKOWSKI JarosławWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*337BINKOWSKI JaroslawWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*76CHOJECKI MateuszWarszawaOśka WarszawaMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*190FIGARSKI ŁukaszJÓZEFÓWbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*27FILA RobertOtwockbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*33GAJEWSKI PiotrŁódźMOVLINK BIKE TEAMMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*70GRUDNIEWSKI TomaszOTWOCKbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*301HILCZER PiotrBike ConceptMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*341JABLOŃSKI Lech JerzyOtwocklechjerzyjablonski@gmail.comMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*100JAKUBCZYK MarcinWARSZAWAGeodetic Dobry Kurs Team Masters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*188KALLAS ArkadiuszWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*299KAMIŃSKI PrzemysławPiasecznoPolski Klub MTBMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*196KĄKOL SławomirNowy Dwór MazowieckiTIMBUD TEAMMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*111KLICKI TomaszMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*331KLICKI TomaszMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*309KONOPIŃSKI ZbigniewWarszawabrakMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*189KOPEĆ PawełMińsk MazowieckiMIŃSKA GRUPA ROWEROWAMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*199KORZENIEWSKI TomaszLegionowobrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*194KRZYWIEL MariuszLidzbark WarmińskibrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*28KUBICZ MaciejWarszawaAbsoluteBikes.pl TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*72KUBISIAK KacperMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*175KUCHNIEWSKI TomaszJózefówmybike.plMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*23KUDLAK MarcinMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*406KULIK MarekPuławybrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*404LATO PawełZakrętbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*61LEWANDOWSKI BartłomiejWARSZAWABIKE STOREMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*201LUDWICKI PiotrWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*113MITAS JarosławWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*38MROŻEWSKI KrzysztofWarszawamybike.plMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*334MUSZYŃSKI PiotrWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*99PAPIS PawełMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*59PRÓCHNICKI PiotrWarszawaRamę Na RamięMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*298ROGALA MarcinKomornicaRIDE43teamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*57SIBIŃSKI DariuszPłockPłocki Klub KolarskiMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*41STRUZIK BartoszWola AleksandraBike ConceptMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*195SZLĄZAK PiotrWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*132SZYMBORSKI ArturRAWA MAZOWIECKAbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*68ŚMIECHURSKI RobertKobyłkaPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM Masters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*197TRYBUŁA ZdzisławWarszawaTREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*141WĘGRZYNOWSKI MariuszOtwockBike Salon TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*243WRONA PiotrWarszawaKK CyklonMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*329WYSOCKI SławomirWarszawaPATNET TeamMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował