Wiązowna, Góra Sobotów 11.05.2019

Mała Liga XC #2 - Wiązowna, Góra Sobotów

Wyniki Start 2 WSZYSCY

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Okr. 5Czas sum.VśrRóżnicaPunkty
14MAŁEK PiotrWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters II 1979-1970 – 100:09:33.689 / 2 00:10:15.095 / 2 00:10:23.653 / 1 00:10:08.854 / 1 00:09:54.451 / 1 00:50:15.74219,700:00:000
258PEPLA DanielWARSZAWATREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – 200:09:32.873 / 1 00:10:15.560 / 1 00:10:24.164 / 2 00:10:09.140 / 2 00:10:08.771 / 2 00:50:30.50819,600:00:140
3217OSTROWSKI AdamWarszawaADIOSTRY Team Masters II 1979-1970 – 300:10:19.289 / 7 00:10:35.420 / 3 00:10:56.122 / 3 00:10:58.102 / 3 00:11:08.399 / 3 00:53:57.33218,300:03:410
4158SZYSZKO MateuszOtwockWarszawski Klub KolarskiJunior Młodszy 2003-2004 – 100:10:45.949 / 9 00:10:36.290 / 4 00:11:03.166 / 4 00:11:15.739 / 4 00:11:09.876 / 4 00:54:51.0201800:04:350
590BANASIK SławekWarszawaKOMOBIKE SCOTTMasters II 1979-1970 – 400:10:22.560 / 8 00:11:17.342 / 6 00:11:29.887 / 6 00:11:33.984 / 7 00:11:13.306 / 5 00:55:57.07917,700:05:410
678JAWNIK MirosławOtwockKOMOBIKE SCOTTMasters II 1979-1970 – 500:10:55.291 / 13 00:10:57.470 / 7 00:11:19.388 / 7 00:11:15.042 / 5 00:11:29.997 / 6 00:55:57.18817,700:05:410
739ZAGÓRSKI Jan JakubWARSZAWAbrakMasters II 1979-1970 – 600:10:18.911 / 6 00:11:11.961 / 5 00:11:35.635 / 5 00:11:34.888 / 6 00:11:36.944 / 7 00:56:18.33917,600:06:020
871ZIELIŃSKI ArkadiuszWarszawaPolski Klub MTBMasters II 1979-1970 – 700:10:54.818 / 12 00:11:19.101 / 8 00:11:33.505 / 8 00:11:46.962 / 8 00:11:43.216 / 8 00:57:17.60217,300:07:010
9228BRODOWSKI RafalKarczewPolski Klub MTBMasters II 1979-1970 – 800:11:22.008 / 17 00:11:45.920 / 11 00:11:47.279 / 10 00:11:42.310 / 10 00:11:34.414 / 9 00:58:11.9311700:07:560
10 / 1207BIAŁEK AntoninaPiasecznoWarszawski Klub KolarskiELITA Kobiet – 1990-2000 – 100:12:07.785 / 26 00:11:22.236 / 16 00:11:41.506 / 13 00:11:35.937 / 11 00:11:37.249 / 10 00:58:24.71316,900:08:080
11224MIĘKUS TomaszWarszawabrakMasters II 1979-1970 – 900:10:49.040 / 10 00:11:35.154 / 9 00:12:02.643 / 9 00:12:04.143 / 9 00:12:03.103 / 11 00:58:34.08316,900:08:180
1269ANTONIUK PiotrWarszawaDimension DataMasters II 1979-1970 – 1000:10:54.519 / 11 00:12:20.000 / 12 00:11:58.000 / 14 00:11:42.000 / 12 00:11:45.000 / 12 00:58:39.51916,900:08:230
13230CYRANOWICZ RobertWarszawabrakMasters II 1979-1970 – 1100:11:24.844 / 19 00:11:55.217 / 13 00:11:51.045 / 12 00:12:06.456 / 13 00:12:09.141 / 13 00:59:26.70316,700:09:100
14146ŚWIDERSKI MichałWarszawaTREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – 1200:11:13.175 / 14 00:11:52.396 / 10 00:12:03.921 / 11 00:12:17.766 / 14 00:12:14.838 / 14 00:59:42.09616,600:09:260
15 / 251LUBOIŃSKA UrszulaWarszawaTREZADO WOLFPACKLadies 1989 i starsze – 100:12:14.623 / 27 00:11:48.718 / 21 00:11:43.589 / 16 00:12:12.391 / 16 00:12:05.348 / 15 01:00:04.66916,500:09:480
16 / 342CICHACKA KlaudiaKońskiemetrobikes.plELITA Kobiet – 1990-2000 – 200:12:16.552 / 28 00:11:48.031 / 22 00:11:44.790 / 17 00:12:10.966 / 17 00:12:04.544 / 16 01:00:04.88316,500:09:490
17214CZARNECKI AdamWarszawabrakMasters II 1979-1970 – 1300:11:29.866 / 20 00:11:59.033 / 14 00:12:09.799 / 15 00:12:16.695 / 15 00:12:41.293 / 17 01:00:36.68616,300:10:200
1855KĘPKA GrzegorzJózefówXBOX Bike TeamMasters II 1979-1970 – 1400:12:05.702 / 24 00:12:36.828 / 24 00:13:13.822 / 23 00:13:21.758 / 26 00:09:30.677 / 18 01:00:48.78716,300:10:330
19136MAZUREK SławomirŻYRARDÓWTREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – 1500:11:14.552 / 15 00:12:17.848 / 17 00:12:45.970 / 21 00:12:51.319 / 20 00:12:23.861 / 19 01:01:33.55016,100:11:170
2054TROINSKI JacekWarszawaBike Salon TeamMasters II 1979-1970 – 1600:11:31.659 / 21 00:12:02.212 / 18 00:12:19.973 / 18 00:13:01.395 / 18 00:12:43.834 / 20 01:01:39.07316,100:11:230
2145ZIELIŃSKI DariuszWarszawabrakMasters II 1979-1970 – 1700:11:38.842 / 22 00:12:00.031 / 20 00:12:37.228 / 20 00:12:51.926 / 19 00:12:46.008 / 21 01:01:54.0351600:11:380
22101PIETRZAK AndrzejNowa WolaJakoobcycles BKK TeamMasters II 1979-1970 – 1800:11:20.842 / 16 00:12:14.363 / 19 00:12:36.220 / 19 00:13:00.915 / 21 00:12:41.808 / 22 01:01:54.1481600:11:380
23225ŁABANOWSKI KrzysztofWarszawaBike Salon TeamMasters III 1969-1965 – 100:12:07.508 / 25 00:12:35.994 / 25 00:12:50.364 / 22 00:12:30.814 / 22 00:13:07.770 / 23 01:03:12.45015,700:12:560
24 / 4159TARNOWSKA JustynaWiązownaBike Salon TeamLadies 1989 i starsze – 200:12:48.026 / 31 00:12:24.717 / 26 00:12:47.904 / 24 00:12:26.903 / 23 00:50:27.55015,7-1 okr.0
2573CHMIELEWSKI CezaryWarszawaBike Salon TeamMasters III 1969-1965 – 200:13:15.406 / 35 00:12:25.313 / 29 00:12:34.681 / 25 00:12:47.815 / 24 00:51:03.21515,5-1 okr.0
26 / 53MAŁEK JustynaWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMLadies 1989 i starsze – 300:13:07.652 / 33 00:12:37.751 / 31 00:12:38.456 / 26 00:12:41.526 / 25 00:51:05.38515,5-1 okr.0
2752KUCZEWSKI TomaszWarszawaTREZADO WOLFPACKMasters IV – 1964 i starsi – 100:12:46.226 / 30 00:12:44.170 / 28 00:13:13.350 / 27 00:13:37.810 / 27 00:52:21.55615,1-1 okr.0
2880CHOJECKI MichałOtwockbrakMasters II 1979-1970 – 1900:12:05.003 / 23 00:13:13.274 / 27 00:13:43.059 / 28 00:13:40.770 / 28 00:52:42.10615-1 okr.0
29223SALONI JakubWarszawabrakMasters II 1979-1970 – 2000:12:46.099 / 29 00:13:58.766 / 32 00:14:03.742 / 29 00:14:03.738 / 29 00:54:52.34514,4-1 okr.0
30216GODLEWSKI DominikWarszawaWarszawski Klub KolarskiJunior Młodszy 2003-2004 – 200:13:41.333 / 38 00:13:29.626 / 33 00:14:27.730 / 30 00:14:07.574 / 30 00:55:46.26314,2-1 okr.0
3177SZEWCZYK PawełWarszawaSportgang Wysportowani Racing TeamMasters II 1979-1970 – 2100:14:00.296 / 39 00:14:44.735 / 37 00:15:30.077 / 32 00:14:48.545 / 31 00:59:03.65313,4-1 okr.0
32204RADOMIŃSKI TomaszMińsk MazowieckiKS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMasters II 1979-1970 – 2200:13:37.184 / 36 00:14:52.952 / 36 00:15:10.404 / 31 00:15:28.952 / 32 00:59:09.49213,4-1 okr.0
33 / 6162KURMANOWSKA IzabelaPiasecznoPolski Klub MTBELITA Kobiet – 1990-2000 – 300:14:32.832 / 43 00:14:41.369 / 38 00:15:07.466 / 33 00:15:16.268 / 33 00:59:37.93513,3-1 okr.0
34 / 788SOBCZUK JoannaWARSZAWAbrakLadies 1989 i starsze – 400:14:59.606 / 44 00:15:34.675 / 41 00:14:57.968 / 34 00:15:41.030 / 34 01:01:13.27912,9-1 okr.0
35221KĘPKIEWICZ PiotrWarszawabrakMasters II 1979-1970 – 2300:14:10.861 / 40 00:15:38.181 / 40 00:16:03.086 / 36 00:15:46.976 / 35 01:01:39.10412,8-1 okr.0
36226SCHRODER SteffenBad NauheimRC03 IebenstadtMasters II 1979-1970 – 2400:14:20.444 / 41 00:15:15.534 / 39 00:15:57.101 / 35 00:16:16.941 / 36 01:01:50.02012,8-1 okr.0
3734WYSOCKI MarcinPruszkówAbsoluteBikes.pl TeamMasters II 1979-1970 – 2500:14:30.480 / 42 00:16:30.979 / 43 00:16:48.068 / 37 00:16:34.136 / 37 01:04:23.66312,3-1 okr.0
38 / 856TERENTIEVA HannaWarszawabrakELITA Kobiet – 1990-2000 – 400:16:07.035 / 48 00:17:19.991 / 48 00:16:27.789 / 38 00:16:25.668 / 38 01:06:20.48311,9-1 okr.0
3966LIPOWIECKI BogusławWARSZAWACOMPAS BIKE TEAMMasters IV – 1964 i starsi – 200:16:06.252 / 47 00:16:38.083 / 45 00:17:19.948 / 39 00:17:53.504 / 39 01:07:57.78711,7-1 okr.0
40229ŁUŻYŃSKI JanuszJózefówbrakMasters II 1979-1970 – 2600:15:25.363 / 45 00:17:32.365 / 46 00:17:16.577 / 40 00:17:56.632 / 40 01:08:10.93711,6-1 okr.0
41120BURLYAY ValeriyWarszawaOnBikes Sport TeamMasters III 1969-1965 – 300:16:02.303 / 46 00:17:17.991 / 47 00:17:16.213 / 41 00:50:36.50711,7-2 okr.0
42 / 950CZERSKA-KRYSIK AgnieszkaStefanówka Bike Salon TeamLadies 1989 i starsze – 500:16:26.165 / 49 00:17:23.129 / 49 00:17:42.759 / 42 00:51:32.05311,5-2 okr.0
43219MAJORCZYK LudwikJózefówbrakMasters IV – 1964 i starsi – 300:17:08.360 / 50 00:18:20.729 / 50 00:18:40.561 / 43 00:54:09.65011-2 okr.0
44400ŚLESICKI GrzegorzWARSZAWAmybike.plMasters II 1979-1970 – 2700:13:38.728 / 37 00:14:20.733 / 35 00:37:11.296 / 44 01:05:10.7579,1-2 okr.0
45215NIGOT CezaryWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzik – 2005-2006 – 100:10:05.327 / 3 00:13:24.192 / 15 00:23:29.51916,9-3 okr.0
46 / 10218BRAUN HelenaWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodziczka – 2005-2006 – 100:10:13.283 / 4 00:14:04.988 / 23 00:24:18.27116,3-3 okr.0
475MAŁEK FilipWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMłodzik – 2005-2006 – 200:10:16.563 / 5 00:15:26.734 / 30 00:25:43.29715,4-3 okr.0
48227GROCHOLA JanJózefów Warszawski Klub KolarskiMłodzik – 2005-2006 – 300:11:22.120 / 18 00:16:23.562 / 34 00:27:45.68214,3-3 okr.0
49125PAŹDZIOCH KacperMińsk MazowieckiKS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMłodzik – 2005-2006 – 400:13:06.625 / 32 00:17:32.120 / 42 00:30:38.74512,9-3 okr.0
50127ROJEK PrzemysławMińsk MazowieckiKS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMłodzik – 2005-2006 – 500:13:15.285 / 34 00:19:15.684 / 44 00:32:30.96912,2-3 okr.0
51165AUGUSTYNOWICZ PawełWarszawaWarszawski Klub KolarskiMasters III 1969-1965 – 400:17:49.322 / 51 00:18:02.767 / 51 00:35:52.08911-3 okr.0
52126PIÓRO MateuszChroślaKS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMłodzik – 2005-2006 – 600:18:27.911 / 52 00:24:37.988 / 52 00:43:05.8999,2-3 okr.0
53128KOSIŃSKI FabianMińsk MazowieckiKS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMłodzik – 2005-2006 – 700:20:31.393 / 53 00:27:46.038 / 53 00:48:17.4318,2-3 okr.0
DNF*62CIECIERA MaciejMrowiskapundit.plMasters II 1979-1970 – DNF*DNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 59 uczestników
DNS*79AUGUSTYNIAK DariuszWARSZAWAPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM Masters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*64BAKUŁA MarekRaszynGeodetic Dobry Kurs Team Masters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*348BERNADY KrzysztofWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*397BINKOWSKI JarosławWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*337BINKOWSKI JaroslawWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*76CHOJECKI MateuszWarszawaOśka WarszawaMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*256CHWIEJ KarolinaBrwinówFactory TeamLadies 1989 i starsze – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*346DYMITROWICZ KrzysztofWarszawabrakMłodzik – 2005-2006 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*190FIGARSKI ŁukaszJÓZEFÓWbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*27FILA RobertOtwockbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*33GAJEWSKI PiotrŁódźMOVLINK BIKE TEAMMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*16GRUCA KarolinaWARSZAWAGOLDENSUBMARINE RACING TEAMLadies 1989 i starsze – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*70GRUDNIEWSKI TomaszOTWOCKbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*301HILCZER PiotrBike ConceptMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*341JABLOŃSKI Lech JerzyOtwocklechjerzyjablonski@gmail.comMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*100JAKUBCZYK MarcinWARSZAWAGeodetic Dobry Kurs Team Masters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*188KALLAS ArkadiuszWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*299KAMIŃSKI PrzemysławPiasecznoPolski Klub MTBMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*196KĄKOL SławomirNowy Dwór MazowieckiTIMBUD TEAMMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*327KĘPKIEWICZ MateuszWarszawabrakMłodzik – 2005-2006 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*111KLICKI TomaszMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*331KLICKI TomaszMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*309KONOPIŃSKI ZbigniewWarszawabrakMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*189KOPEĆ PawełMińsk MazowieckiMIŃSKA GRUPA ROWEROWAMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*255KOPEĆ MarcinMIŃSK MAZOWIECKIMIŃSKA GRUPA ROWEROWAMłodzik – 2005-2006 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*199KORZENIEWSKI TomaszLegionowobrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*18KRAMSKA-DORSZ KatarzynaWARSZAWAKAMYK RADZYMIN MTB TEAMLadies 1989 i starsze – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*194KRZYWIEL MariuszLidzbark WarmińskibrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*28KUBICZ MaciejWarszawaAbsoluteBikes.pl TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*72KUBISIAK KacperMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*175KUCHNIEWSKI TomaszJózefówmybike.plMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*23KUDLAK MarcinMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*406KULIK MarekPuławybrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*404LATO PawełZakrętbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*61LEWANDOWSKI BartłomiejWARSZAWABIKE STOREMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*318LUBOIŃSKA UrszulaWarszawaTREZADO WOLFPACKLadies 1989 i starsze – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*201LUDWICKI PiotrWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*113MITAS JarosławWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*38MROŻEWSKI KrzysztofWarszawamybike.plMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*334MUSZYŃSKI PiotrWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*328NOWAK JuliawarszawaBike Salon TeamELITA Kobiet – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*99PAPIS PawełMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*59PRÓCHNICKI PiotrWarszawaRamę Na RamięMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*192PUCHAŁA KrzysztofWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzik – 2005-2006 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*63RADZISZEWSKA KatarzynaWarszawaMCP Bike TeamELITA Kobiet – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*298ROGALA MarcinKomornicaRIDE43teamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*57SIBIŃSKI DariuszPłockPłocki Klub KolarskiMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*41STRUZIK BartoszWola AleksandraBike ConceptMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*195SZLĄZAK PiotrWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*132SZYMBORSKI ArturRAWA MAZOWIECKAbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*68ŚMIECHURSKI RobertKobyłkaPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM Masters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*197TRYBUŁA ZdzisławWarszawaTREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*191WAWRYSZUK NinaMińsk MazowieckiMIŃSKA GRUPA ROWEROWAELITA Kobiet – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*141WĘGRZYNOWSKI MariuszOtwockBike Salon TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*67WĘGRZYNOWSKI BartoszOtwockBike Salon TeamMłodzik – 2005-2006 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*407WIECZOREK ZuzannalegionowoETI LKKGELITA Kobiet – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*243WRONA PiotrWarszawaKK CyklonMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*329WYSOCKI SławomirWarszawaPATNET TeamMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*75WYSZOMIERSKI AdamWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzik – 2005-2006 – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował