Mińsk Mazowiecki 25.05.2019

Mała Liga XC #3 - Mińsk Mazowiecki

Wyniki Open Masters I, Elita M, Junior

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Okr. 5Okr. 6Okr. 7Czas sum.VśrRóżnica
181JUSIŃSKI ArkadiuszJasienicaŚwiat Rowerów Team. ELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 100:12:18.008 / 1 00:12:11.844 / 1 00:12:25.372 / 1 00:12:28.415 / 1 00:12:48.032 / 1 00:12:43.966 / 1 00:12:47.743 / 1 01:27:43.38015,800:00:00
2260CZAPLIŃSKI JanBRWINÓWKOMOBIKE SCOTTELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 200:12:21.742 / 2 00:12:22.749 / 2 00:15:00.701 / 2 00:12:41.886 / 2 00:12:50.488 / 2 00:12:41.312 / 2 00:12:28.636 / 2 01:30:27.51415,300:02:44
396CHRUŚLAK MarcinWarszawaGeodetic Dobry Kurs Team Masters I 1989-1980 – 100:13:54.095 / 5 00:13:15.248 / 5 00:12:47.341 / 3 00:13:05.283 / 3 00:13:17.149 / 3 00:13:20.532 / 3 00:13:31.074 / 3 01:33:10.72214,900:05:27
485RZADCA JacekZielonkaŚwiat Rowerów Team. Masters I 1989-1980 – 200:13:53.610 / 4 00:13:15.685 / 4 00:13:22.671 / 5 00:13:18.531 / 5 00:13:22.471 / 4 00:13:30.040 / 4 00:13:51.079 / 4 01:34:34.08714,700:06:50
5104SOBCZAK KrzysztofWarszawaGeodetic Dobry Kurs Team Masters I 1989-1980 – 300:14:04.196 / 7 00:13:14.295 / 6 00:13:27.597 / 6 00:13:45.417 / 6 00:13:58.126 / 6 00:13:53.884 / 6 00:13:38.858 / 5 01:36:02.37314,400:08:18
6261BEJM BartoszKołoBejmTeam Wit-Mar przyczepyELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 300:13:08.542 / 3 00:13:26.855 / 3 00:13:21.779 / 4 00:13:46.552 / 4 00:13:36.388 / 5 00:14:40.847 / 5 00:14:18.551 / 6 01:36:19.51414,400:08:36
797RYCHLICKI RafałWarszawaGeodetic Dobry Kurs Team Masters I 1989-1980 – 400:14:05.266 / 9 00:13:18.331 / 8 00:13:40.509 / 7 00:13:46.660 / 7 00:13:55.941 / 7 00:14:04.569 / 7 00:14:19.394 / 7 01:37:10.67014,300:09:27
8109LATOSZEK KrzysztofWarszawabrakMasters I 1989-1980 – 500:14:01.226 / 6 00:13:21.990 / 7 00:13:46.754 / 8 00:14:11.987 / 8 00:14:34.520 / 9 00:14:11.271 / 9 00:14:11.641 / 8 01:38:19.38914,100:10:36
991ŁOPATKA KrystianŻywiecbrakMasters I 1989-1980 – 600:14:11.327 / 10 00:13:35.219 / 9 00:13:49.223 / 9 00:14:00.867 / 9 00:13:56.420 / 8 00:14:23.325 / 8 00:14:39.196 / 9 01:38:35.57714,100:10:52
10220EJZEMBERG MarekOstrołękaWhyte OsrtołękaMasters I 1989-1980 – 700:14:20.609 / 12 00:13:45.134 / 11 00:14:13.334 / 11 00:14:14.761 / 11 00:14:04.340 / 10 00:14:37.240 / 10 00:14:29.215 / 10 01:39:44.63313,900:12:01
11179ZIĘBAKOWSKI ArturWarszawaPolski Klub MTBMasters I 1989-1980 – 800:14:40.989 / 13 00:13:51.620 / 12 00:14:11.392 / 12 00:14:18.676 / 12 00:14:35.435 / 12 00:15:02.590 / 11 00:15:21.170 / 11 01:42:01.87213,600:14:18
1284JASIŃSKI MarcinKołoloco-ontheway.plMasters I 1989-1980 – 900:14:43.448 / 16 00:14:21.245 / 13 00:14:30.154 / 13 00:14:56.178 / 13 00:14:59.177 / 13 00:15:09.671 / 12 01:28:39.87313,4-1 okr.
13240LIPIEC DominikWarszawaGeodetic Dobry Kurs Team Masters I 1989-1980 – 1000:14:04.857 / 8 00:13:42.923 / 10 00:14:25.482 / 10 00:14:12.410 / 10 00:14:13.627 / 11 00:18:58.349 / 13 01:29:37.64813,3-1 okr.
147MORAWSKI MichałOtwockIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters I 1989-1980 – 1100:15:37.927 / 20 00:14:50.660 / 18 00:15:01.311 / 15 00:14:50.385 / 14 00:14:42.518 / 14 00:14:39.622 / 14 01:29:42.42313,2-1 okr.
15193WETOSZKA MichałWarszawaGeodetic Dobry Kurs Team Masters I 1989-1980 – 1200:15:36.585 / 19 00:14:28.790 / 15 00:16:20.767 / 22 00:14:30.838 / 16 00:14:38.433 / 15 00:14:40.066 / 15 01:30:15.47913,2-1 okr.
16242TLAGA KrzysztofWarszawaZabiegany WołominMasters I 1989-1980 – 1300:15:42.738 / 22 00:15:08.465 / 21 00:15:10.130 / 16 00:15:10.983 / 17 00:15:53.987 / 17 00:15:17.317 / 16 01:32:23.62012,9-1 okr.
17246GUZENDA MichałMarkiIM Logistics RaBike Cycling TeamJunior – 2001-2002 – 100:14:19.345 / 11 00:15:19.233 / 14 00:15:30.412 / 14 00:15:33.966 / 15 00:15:47.253 / 16 00:16:06.895 / 17 01:32:37.10412,8-1 okr.
1860KRYSIK RobertStefanówkaBike Salon TeamMasters I 1989-1980 – 1400:16:06.998 / 23 00:15:04.469 / 23 00:15:04.133 / 19 00:15:19.883 / 19 00:15:47.923 / 19 00:15:46.394 / 18 01:33:09.80012,8-1 okr.
19202ŁUKASIAK Łukaszlukasz@goody.plBike Salon TeamMasters I 1989-1980 – 1500:16:07.323 / 24 00:15:03.400 / 22 00:15:05.222 / 20 00:15:15.475 / 18 00:15:50.630 / 18 00:15:47.827 / 19 01:33:09.87712,8-1 okr.
20238WYSZOGRODZKI PrzemysławPRUSZKÓWbrakMasters I 1989-1980 – 1600:15:42.262 / 21 00:14:53.856 / 20 00:15:29.325 / 17 00:15:42.703 / 20 00:16:03.466 / 20 00:15:49.062 / 20 01:33:40.67412,7-1 okr.
21108DĘBOWSKI MichałWarszawaWarszawski Klub KolarskiJunior – 2001-2002 – 200:15:14.584 / 17 00:15:18.237 / 19 00:15:45.965 / 21 00:15:51.854 / 21 00:15:53.533 / 21 00:16:06.717 / 21 01:34:10.89012,6-1 okr.
2212CIEŚLAK MichałKarczewIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 400:14:41.602 / 14 00:15:33.115 / 16 00:15:58.745 / 18 00:16:40.017 / 22 00:16:37.342 / 22 00:16:27.296 / 22 01:35:58.11712,4-1 okr.
23105KALMANE AnujŁÓDŹbrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 500:14:42.222 / 15 00:15:41.121 / 17 00:16:38.809 / 23 00:16:39.301 / 23 00:16:34.896 / 23 00:16:39.560 / 23 01:36:55.90912,3-1 okr.
24164KĘDZIOREK PiotrWarszawaBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 600:15:19.342 / 18 00:16:03.529 / 24 00:16:34.311 / 25 00:16:37.390 / 25 00:16:13.112 / 24 00:16:30.597 / 24 01:37:18.28112,2-1 okr.
2510SZCZEPAŃSKI TomaszOTWOCKIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters I 1989-1980 – 1700:17:04.718 / 28 00:16:36.107 / 27 00:17:15.178 / 27 00:16:54.988 / 27 00:17:25.522 / 26 00:17:28.639 / 25 01:42:45.15211,6-1 okr.
26180WILIM PawełWarszawabrakMasters I 1989-1980 – 1800:17:02.399 / 27 00:16:22.539 / 26 00:16:38.101 / 26 00:17:09.994 / 26 00:18:14.778 / 27 00:18:14.362 / 26 01:43:42.17311,5-1 okr.
27117GARBOLIŃSKI TomaszWarszawabrakMasters I 1989-1980 – 1900:16:13.775 / 25 00:15:32.205 / 25 00:15:46.835 / 24 00:16:59.552 / 24 00:18:54.151 / 25 00:21:45.995 / 27 01:45:12.51311,3-1 okr.
28251PAZURA PatrykOtwockbrakJunior – 2001-2002 – 300:16:43.289 / 26 00:17:43.773 / 28 00:18:04.699 / 28 00:18:09.786 / 28 00:18:30.601 / 28 01:29:12.14811,1-2 okr.
29259ŁUKASIEWICZ ŁukaszWarszawabrakMasters I 1989-1980 – 2000:18:08.847 / 31 00:17:58.340 / 30 00:18:23.160 / 29 00:18:50.895 / 29 00:18:52.145 / 29 01:32:13.38710,7-2 okr.
30121JACEK PliszkaWarszawaOnBikes Sport TeamMasters I 1989-1980 – 2100:17:55.279 / 30 00:18:03.344 / 29 00:18:41.488 / 30 00:19:40.738 / 30 00:19:30.559 / 30 01:33:51.40810,5-2 okr.
31262GRZYB MaciejKobyłkabrakMasters I 1989-1980 – 2200:18:09.272 / 32 00:17:58.915 / 31 00:18:35.932 / 31 00:19:37.643 / 31 00:19:36.513 / 31 01:33:58.27510,5-2 okr.
32236KUBICKI PatrykWarszawaAlianz Partners MTBMasters I 1989-1980 – 2300:17:42.323 / 29 00:19:15.531 / 32 00:19:44.784 / 32 00:18:59.893 / 32 00:18:52.643 / 32 01:34:35.17410,5-2 okr.
Nie ukończyło 5 uczestników
DNF*74SZKUTA MateuszTychyOdkrywcy Taurus Cycling TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*118MATKOWSKI JakubChotomówWarszawski Klub KolarskiELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*86SKÓRA ArturMarkiMCP Bike TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*257OSTASZEWSKI KarolJABŁONNAWarszawski Klub KolarskiELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*89BARANOWSKI Michałdziekanów leśnyADIOSTRY Team Masters I 1989-1980 – DNF*DNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 70 uczestników
DNS*147ABRAMCZYK RomanWarszawaTREZADO WOLFPACKELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*98ARCHICIŃSKI PawełWarszawabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*231BARANOWSKI PrzemysławWarszawaRamę Na RamięMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*181BOGACZYK MaciejWROCŁAWPolski Klub MTBMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*103BOŻEŃ JarosławWarszawaGeodetic Dobry Kurs Team Masters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*235BUREK PiotrWarszawabrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*65CĄPAŁA MichałWARSZAWARMF FM HEGELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*326CELIŃSKI MarcinOtwockBike Salon TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*324DĄBROWSKI MichałWarszawaFANAUTOMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*138DORSZ JacekWarszawaKAMYK RADZYMIN MTB TEAMMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*335FARION PawełWARSZAWAORŁÓWRACING TEAMMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*248FROLOV EvgenyWarszawaKAMYK RADZYMIN MTB TEAMELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*253GIZIŃSKI ŁukaszWarszawaPROGRESSTRAINING.PLMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*338GŁASEK GrzegorzWarszawabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*312GONET GrzegorzWarszawabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*313GOSZCZYŃSKI MateuszWARSZAWARaven WheelsELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*339GÓRNICKI MarcinWARSZAWAKROSS STAFF TEAMMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*296GRUDZIŃSKI JakubOtwockbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*232GRZELA PiotrWarszawabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*315JAKÓBOWSKI BłażejBielsk DużyWGR TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*319JANKUN FilipWarszawabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*184JANOTA BłażejZaborówWGR TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*314JAWNIK MariuszCelestynówBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*351KAMIŃSKI MichałWarszawaBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*336KAROLKIEWICZ MarcinWarszawabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*182KARWAT KamilJózefówŚwiat Rowerów Team. Masters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*93KASPRZAK BartłomiejLUBLINbrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*167KLEPS MichałOtwockBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*87KORZEB MichałKobyłkaDamovo Bike TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*144KOWALSKI AdamWarszawaBeat bikeELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*252KOWALSKI Bartłomiej1981brakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*176KOZIOŁ KamilJózefówbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*247KRYSZTOFORSKI MaciejWarszawaVELCREDOMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*311KUCHARSKI ŁukaszWarszawabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*83KWAPISZ BartłomiejJózefosławT-BIKE RACING teamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*241LECH MichałWarszawaAM CYCLING TEAMMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*82LEWANDOWSKI MateuszWarszawaSzamal TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*349LIPKA ŁukaszKielcebrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*92ŁYSIAK KrzysztofWARSZAWAbrakJunior – 2001-2002 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*233MAKSYMOWICZ TomaszElblągKrismar Big SilvantELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*352MAŃK JózefLegionowoKRISMARK BIG SILVANTELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*249MIODUSZEWSKI ArturWarszawaTREZADO WOLFPACKMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*11NGUYEN RobertWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*250NIEBIELSKI BartekWarszawa WesołaKAMYK RADZYMIN MTB TEAMJunior – 2001-2002 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*173NOWICKI RafałMIŃSK MAZOWIECKIMIŃSKA GRUPA ROWEROWAJunior – 2001-2002 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*292PAŁYSKA KamilwarszawaGeodetic Dobry Kurs Team Masters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*254PAULANIS CyprianWarszawamybike.plMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*115PIETRAK MarcinWARSZAWAKAMYK RADZYMIN MTB TEAMMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*322PRZYBYLSKI PiotrWiązownaBike Salon TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*112PYRKA StanisławWarszawaPyrkiewiczELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*116PYRKA LeszekWARSZAWAKROSS STAFF TEAMELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*239RACZKOWSKI FilipWarszawabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*200REJCH MateuszWarszawaSerwis BajkaELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2RUTKOWSKI DanielWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*234RZEPECKI PatrykOtwockWarszawski Klub KolarskiJunior – 2001-2002 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*325SIEROCZYŃSKI WiktorWarszawabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*95SKÓRKA KornelWarszawaWarszawski Klub KolarskiELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*340SKUMIAŁ NorbertWarszawabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*102SOTYN MarcinCelestynówBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*107SZCZEPAŃSKI DawidSolecbrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*114SZCZYGŁO BartłomiejWarszawaSzamal TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*187SZEWCZYK MarcinWarszawaOśka WarszawaMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*137VADIĆ PatrykWarszawaSzamal TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*14WACHNIK PawełOtwockPaweł Wachnik - Sports DevelopmentMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*32WALĘCKI MichałZąbkibrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*245WARDZYŃSKI KrzysztofWarszawabrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*332WAŚ MichałPruszkówbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*350WYCZÓŁKOWSKI ŁukaszZielonkabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*244ZIELIŃSKI PawełWarszawabrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*106ZIĘTARA PawełMarkiXC MI SIĘ CHCE!Masters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował