Mińsk Mazowiecki 25.05.2019

Mała Liga XC #3 - Mińsk Mazowiecki

Wyniki Start 2 Masters II, III, IV

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Okr. 5Czas sum.VśrRóżnica
14MAŁEK PiotrWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters II 1979-1970 – 100:12:23.493 / 1 00:12:58.194 / 2 00:12:53.557 / 1 00:12:54.030 / 1 00:12:44.057 / 1 01:03:53.33115,500:00:00
223KUDLAK MarcinMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – 200:12:23.709 / 2 00:12:57.631 / 1 00:13:19.238 / 2 00:13:28.046 / 2 00:13:34.798 / 2 01:05:43.42215,100:01:50
3217OSTROWSKI AdamWarszawaADIOSTRY Team Masters II 1979-1970 – 300:12:51.399 / 3 00:13:13.978 / 3 00:13:23.671 / 3 00:13:43.565 / 3 00:14:08.606 / 3 01:07:21.21914,700:03:27
4194KRZYWIEL MariuszLidzbark WarmińskibrakMasters II 1979-1970 – 400:13:01.938 / 4 00:13:14.678 / 4 00:13:58.215 / 4 00:14:05.641 / 4 00:14:07.021 / 4 01:08:27.49314,500:04:34
5197TRYBUŁA ZdzisławWarszawaTREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – 500:14:20.365 / 8 00:13:57.429 / 5 00:13:55.517 / 5 00:13:53.242 / 5 00:13:47.948 / 5 01:09:54.50114,200:06:01
662CIECIERA MaciejMrowiskapundit.plMasters II 1979-1970 – 600:14:01.784 / 6 00:14:20.465 / 7 00:13:52.492 / 6 00:14:21.545 / 6 00:14:23.466 / 6 01:10:59.75213,900:07:06
7196KĄKOL SławomirNowy Dwór MazowieckiTIMBUD TEAMMasters IV – 1964 i starsi – 100:14:49.383 / 10 00:14:22.027 / 8 00:14:38.941 / 8 00:14:14.848 / 7 00:14:27.126 / 7 01:12:32.32513,600:08:38
899PAPIS PawełMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – 700:14:01.016 / 5 00:14:20.428 / 6 00:14:55.786 / 7 00:15:03.505 / 8 00:15:19.802 / 8 01:13:40.53713,400:09:47
990BANASIK SławekWarszawaKOMOBIKE SCOTTMasters II 1979-1970 – 800:14:02.757 / 7 00:15:52.901 / 9 00:15:25.356 / 9 00:15:01.381 / 9 00:14:40.416 / 9 01:15:02.81113,200:11:09
10224MIĘKUS TomaszWarszawabrakMasters II 1979-1970 – 900:14:45.987 / 9 00:15:35.828 / 10 00:15:53.185 / 10 00:15:20.193 / 10 00:15:30.188 / 10 01:17:05.38112,800:13:12
1154TROINSKI JacekWarszawaBike Salon TeamMasters II 1979-1970 – 1000:15:17.496 / 12 00:15:40.403 / 13 00:16:02.226 / 12 00:15:56.178 / 12 00:15:44.953 / 11 01:18:41.25612,600:14:47
1245ZIELIŃSKI DariuszWarszawabrakMasters II 1979-1970 – 1100:15:18.431 / 13 00:15:27.150 / 11 00:15:45.729 / 11 00:16:05.101 / 11 00:16:34.571 / 12 01:19:10.98212,500:15:17
13195SZLĄZAK PiotrWarszawabrakMasters II 1979-1970 – 1200:14:58.105 / 11 00:15:56.263 / 12 00:16:30.798 / 14 00:16:13.560 / 14 00:15:42.841 / 13 01:19:21.56712,500:15:28
1452KUCZEWSKI TomaszWarszawaTREZADO WOLFPACKMasters IV – 1964 i starsi – 200:16:46.539 / 15 00:15:26.305 / 15 00:15:56.004 / 15 00:15:30.701 / 15 00:15:48.540 / 14 01:19:28.08912,500:15:34
15141WĘGRZYNOWSKI MariuszOtwockBike Salon TeamMasters II 1979-1970 – 1300:15:25.604 / 14 00:16:02.470 / 14 00:15:53.463 / 13 00:16:15.593 / 13 00:15:53.445 / 15 01:19:30.57512,500:15:37
16225ŁABANOWSKI KrzysztofWarszawaBike Salon TeamMasters III 1969-1965 – 100:16:47.582 / 16 00:16:19.555 / 16 00:15:32.495 / 16 00:16:04.661 / 16 01:04:44.29312,2-1 okr.
17132SZYMBORSKI ArturRAWA MAZOWIECKAbrakMasters II 1979-1970 – 1400:16:49.532 / 17 00:17:07.939 / 18 00:17:35.051 / 18 00:17:10.592 / 17 01:08:43.11411,5-1 okr.
18201LUDWICKI PiotrWarszawabrakMasters II 1979-1970 – 1500:16:53.155 / 19 00:16:51.875 / 17 00:17:12.907 / 17 00:17:56.476 / 18 01:08:54.41311,5-1 okr.
19204RADOMIŃSKI TomaszMińsk MazowieckiKS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMasters II 1979-1970 – 1600:16:52.278 / 18 00:18:05.392 / 19 00:18:19.266 / 19 00:18:19.441 / 19 01:11:36.37711,1-1 okr.
2077SZEWCZYK PawełWarszawaSportgang Wysportowani Racing TeamMasters II 1979-1970 – 1700:18:35.157 / 22 00:18:23.722 / 21 00:17:55.977 / 21 00:17:17.547 / 20 01:12:12.40311-1 okr.
21199KORZENIEWSKI TomaszLegionowobrakMasters II 1979-1970 – 1800:17:44.483 / 20 00:17:55.655 / 20 00:18:56.595 / 20 00:19:45.119 / 21 01:14:21.85210,7-1 okr.
2234WYSOCKI MarcinPruszkówAbsoluteBikes.pl TeamMasters II 1979-1970 – 1900:17:45.734 / 21 00:19:32.461 / 22 00:19:33.600 / 22 00:19:32.883 / 22 01:16:24.67810,4-1 okr.
23120BURLYAY ValeriyWarszawaOnBikes Sport TeamMasters III 1969-1965 – 200:19:05.105 / 23 00:18:49.036 / 23 00:19:31.018 / 23 00:19:48.545 / 23 01:17:13.70410,3-1 okr.
24190FIGARSKI ŁukaszJÓZEFÓWbrakMasters II 1979-1970 – 2000:19:40.281 / 26 00:19:27.912 / 25 00:19:54.842 / 24 00:20:17.345 / 24 01:19:20.38010-1 okr.
2566LIPOWIECKI BogusławWARSZAWACOMPAS BIKE TEAMMasters IV – 1964 i starsi – 300:19:24.648 / 24 00:19:40.592 / 24 00:21:11.361 / 25 00:21:21.073 / 25 01:21:37.6749,7-1 okr.
26219MAJORCZYK LudwikJózefówbrakMasters IV – 1964 i starsi – 400:20:40.435 / 28 00:20:27.860 / 26 00:21:17.139 / 26 00:21:52.512 / 26 01:24:17.9469,4-1 okr.
27243WRONA PiotrWarszawaKK CyklonMasters II 1979-1970 – 2100:19:38.545 / 25 00:22:04.760 / 27 00:22:22.186 / 27 01:04:05.4919,3-2 okr.
28189KOPEĆ PawełMińsk MazowieckiMIŃSKA GRUPA ROWEROWAMasters II 1979-1970 – 2200:20:07.899 / 27 00:22:41.220 / 28 00:23:22.890 / 28 01:06:12.0099-2 okr.
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*111KLICKI TomaszMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – DNF*DNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 51 uczestników
DNS*69ANTONIUK PiotrWarszawaDimension DataMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*79AUGUSTYNIAK DariuszWARSZAWAPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM Masters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*165AUGUSTYNOWICZ PawełWarszawaWarszawski Klub KolarskiMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*64BAKUŁA MarekRaszynGeodetic Dobry Kurs Team Masters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*348BERNADY KrzysztofWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*397BINKOWSKI JarosławWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*337BINKOWSKI JaroslawWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*228BRODOWSKI RafalKarczewPolski Klub MTBMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*73CHMIELEWSKI CezaryWarszawaBike Salon TeamMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*76CHOJECKI MateuszWarszawaOśka WarszawaMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*80CHOJECKI MichałOtwockbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*230CYRANOWICZ RobertWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*214CZARNECKI AdamWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*27FILA RobertOtwockbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*33GAJEWSKI PiotrŁódźMOVLINK BIKE TEAMMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*70GRUDNIEWSKI TomaszOTWOCKbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*301HILCZER PiotrBike ConceptMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*341JABLOŃSKI Lech JerzyOtwocklechjerzyjablonski@gmail.comMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*100JAKUBCZYK MarcinWARSZAWAGeodetic Dobry Kurs Team Masters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*78JAWNIK MirosławOtwockKOMOBIKE SCOTTMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*188KALLAS ArkadiuszWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*299KAMIŃSKI PrzemysławPiasecznoPolski Klub MTBMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*55KĘPKA GrzegorzJózefówXBOX Bike TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*221KĘPKIEWICZ PiotrWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*331KLICKI TomaszMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*309KONOPIŃSKI ZbigniewWarszawabrakMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*28KUBICZ MaciejWarszawaAbsoluteBikes.pl TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*72KUBISIAK KacperMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*175KUCHNIEWSKI TomaszJózefówmybike.plMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*406KULIK MarekPuławybrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*404LATO PawełZakrętbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*61LEWANDOWSKI BartłomiejWARSZAWABIKE STOREMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*229ŁUŻYŃSKI JanuszJózefówbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*136MAZUREK SławomirŻYRARDÓWTREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*113MITAS JarosławWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*38MROŻEWSKI KrzysztofWarszawamybike.plMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*334MUSZYŃSKI PiotrWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*58PEPLA DanielWARSZAWATREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*101PIETRZAK AndrzejNowa WolaJakoobcycles BKK TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*59PRÓCHNICKI PiotrWarszawaRamę Na RamięMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*298ROGALA MarcinKomornicaRIDE43teamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*223SALONI JakubWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*226SCHRODER SteffenBad NauheimRC03 IebenstadtMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*57SIBIŃSKI DariuszPłockPłocki Klub KolarskiMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*41STRUZIK BartoszWola AleksandraBike ConceptMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*400ŚLESICKI GrzegorzWARSZAWAmybike.plMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*68ŚMIECHURSKI RobertKobyłkaPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM Masters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*146ŚWIDERSKI MichałWarszawaTREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*329WYSOCKI SławomirWarszawaPATNET TeamMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*39ZAGÓRSKI Jan JakubWARSZAWAbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*71ZIELIŃSKI ArkadiuszWarszawaPolski Klub MTBMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował