Mińsk Mazowiecki 25.05.2019

Mała Liga XC #3 - Mińsk Mazowiecki

Wyniki Start 2 WSZYSCY

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Okr. 5Czas sum.VśrRóżnicaPunkty
14MAŁEK PiotrWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters II 1979-1970 – 100:17:23.493 / 1 00:12:58.194 / 2 00:12:53.557 / 1 00:12:54.030 / 1 00:12:44.057 / 1 01:08:53.33114,400:00:000
223KUDLAK MarcinMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – 200:17:23.709 / 2 00:12:57.631 / 1 00:13:19.238 / 2 00:13:28.046 / 2 00:13:34.798 / 2 01:10:43.4221400:01:500
3217OSTROWSKI AdamWarszawaADIOSTRY Team Masters II 1979-1970 – 300:17:51.399 / 4 00:13:13.978 / 3 00:13:23.671 / 3 00:13:43.565 / 3 00:14:08.606 / 3 01:12:21.21913,700:03:270
4194KRZYWIEL MariuszLidzbark WarmińskibrakMasters II 1979-1970 – 400:18:01.938 / 5 00:13:14.678 / 4 00:13:58.215 / 4 00:14:05.641 / 4 00:14:07.021 / 4 01:13:27.49313,500:04:340
5197TRYBUŁA ZdzisławWarszawaTREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – 500:19:20.365 / 12 00:13:57.429 / 7 00:13:55.517 / 6 00:13:53.242 / 6 00:13:47.948 / 5 01:14:54.50113,200:06:010
6 / 142CICHACKA KlaudiaKońskiemetrobikes.plELITA Kobiet – 1990-2000 – 100:17:32.481 / 3 00:14:07.702 / 5 00:14:30.815 / 5 00:14:47.046 / 5 00:14:40.245 / 6 01:15:38.28913,100:06:440
762CIECIERA MaciejMrowiskapundit.plMasters II 1979-1970 – 600:19:01.784 / 10 00:14:20.465 / 9 00:13:52.492 / 7 00:14:21.545 / 7 00:14:23.466 / 7 01:15:59.7521300:07:060
8196KĄKOL SławomirNowy Dwór MazowieckiTIMBUD TEAMMasters IV – 1964 i starsi – 100:19:49.383 / 15 00:14:22.027 / 11 00:14:38.941 / 10 00:14:14.848 / 8 00:14:27.126 / 8 01:17:32.32512,800:08:380
9 / 2159TARNOWSKA JustynaWiązownaBike Salon TeamLadies 1989 i starsze – 100:18:03.750 / 6 00:15:01.112 / 6 00:14:58.745 / 8 00:15:07.037 / 9 00:15:00.539 / 9 01:18:11.18312,700:09:170
1099PAPIS PawełMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – 700:19:01.016 / 9 00:14:20.428 / 8 00:14:55.786 / 9 00:15:03.505 / 10 00:15:19.802 / 10 01:18:40.53712,600:09:470
1190BANASIK SławekWarszawaKOMOBIKE SCOTTMasters II 1979-1970 – 800:19:02.757 / 11 00:15:52.901 / 13 00:15:25.356 / 12 00:15:01.381 / 12 00:14:40.416 / 11 01:20:02.81112,400:11:090
12 / 33MAŁEK JustynaWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMLadies 1989 i starsze – 200:18:04.153 / 7 00:15:29.397 / 10 00:15:40.019 / 11 00:15:29.764 / 11 00:15:23.925 / 12 01:20:07.25812,400:11:130
13224MIĘKUS TomaszWarszawabrakMasters II 1979-1970 – 900:19:45.987 / 14 00:15:35.828 / 14 00:15:53.185 / 14 00:15:20.193 / 14 00:15:30.188 / 13 01:22:05.38112,100:13:120
14 / 451LUBOIŃSKA UrszulaWarszawaTREZADO WOLFPACKLadies 1989 i starsze – 300:18:47.018 / 8 00:15:50.260 / 12 00:15:55.363 / 13 00:15:50.371 / 13 00:15:57.082 / 14 01:22:20.0941200:13:260
1554TROINSKI JacekWarszawaBike Salon TeamMasters II 1979-1970 – 1000:20:17.496 / 17 00:15:40.403 / 17 00:16:02.226 / 16 00:15:56.178 / 16 00:15:44.953 / 15 01:23:41.25611,800:14:470
1645ZIELIŃSKI DariuszWarszawabrakMasters II 1979-1970 – 1100:20:18.431 / 18 00:15:27.150 / 15 00:15:45.729 / 15 00:16:05.101 / 15 00:16:34.571 / 16 01:24:10.98211,800:15:170
17195SZLĄZAK PiotrWarszawabrakMasters II 1979-1970 – 1200:19:58.105 / 16 00:15:56.263 / 16 00:16:30.798 / 18 00:16:13.560 / 18 00:15:42.841 / 17 01:24:21.56711,700:15:280
1852KUCZEWSKI TomaszWarszawaTREZADO WOLFPACKMasters IV – 1964 i starsi – 200:21:46.539 / 22 00:15:26.305 / 20 00:15:56.004 / 19 00:15:30.701 / 19 00:15:48.540 / 18 01:24:28.08911,700:15:340
19141WĘGRZYNOWSKI MariuszOtwockBike Salon TeamMasters II 1979-1970 – 1300:20:25.604 / 19 00:16:02.470 / 19 00:15:53.463 / 17 00:16:15.593 / 17 00:15:53.445 / 19 01:24:30.57511,700:15:370
20225ŁABANOWSKI KrzysztofWarszawaBike Salon TeamMasters III 1969-1965 – 100:21:47.582 / 23 00:16:19.555 / 21 00:15:32.495 / 21 00:16:04.661 / 20 01:09:44.29311,4-1 okr.0
21 / 5256CHWIEJ KarolinaBrwinówFactory TeamLadies 1989 i starsze – 400:19:27.114 / 13 00:16:50.782 / 18 00:17:00.135 / 20 00:16:52.979 / 21 01:10:11.01011,3-1 okr.0
22132SZYMBORSKI ArturRAWA MAZOWIECKAbrakMasters II 1979-1970 – 1400:21:49.532 / 24 00:17:07.939 / 24 00:17:35.051 / 24 00:17:10.592 / 22 01:13:43.11410,7-1 okr.0
23201LUDWICKI PiotrWarszawabrakMasters II 1979-1970 – 1500:21:53.155 / 26 00:16:51.875 / 23 00:17:12.907 / 22 00:17:56.476 / 23 01:13:54.41310,7-1 okr.0
24 / 688SOBCZUK JoannaWARSZAWAbrakLadies 1989 i starsze – 500:20:25.824 / 20 00:18:05.558 / 22 00:17:27.047 / 23 00:17:56.020 / 24 01:13:54.44910,7-1 okr.0
25204RADOMIŃSKI TomaszMińsk MazowieckiKS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMasters II 1979-1970 – 1600:21:52.278 / 25 00:18:05.392 / 25 00:18:19.266 / 25 00:18:19.441 / 25 01:16:36.37710,3-1 okr.0
2677SZEWCZYK PawełWarszawaSportgang Wysportowani Racing TeamMasters II 1979-1970 – 1700:23:35.157 / 30 00:18:23.722 / 28 00:17:55.977 / 27 00:17:17.547 / 26 01:17:12.40310,3-1 okr.0
27199KORZENIEWSKI TomaszLegionowobrakMasters II 1979-1970 – 1800:22:44.483 / 28 00:17:55.655 / 26 00:18:56.595 / 26 00:19:45.119 / 27 01:19:21.85210-1 okr.0
2834WYSOCKI MarcinPruszkówAbsoluteBikes.pl TeamMasters II 1979-1970 – 1900:22:45.734 / 29 00:19:32.461 / 29 00:19:33.600 / 28 00:19:32.883 / 28 01:21:24.6789,7-1 okr.0
29120BURLYAY ValeriyWarszawaOnBikes Sport TeamMasters III 1969-1965 – 200:24:05.105 / 31 00:18:49.036 / 31 00:19:31.018 / 29 00:19:48.545 / 29 01:22:13.7049,6-1 okr.0
30 / 7191WAWRYSZUK NinaMińsk MazowieckiMIŃSKA GRUPA ROWEROWAELITA Kobiet – 1990-2000 – 200:21:44.641 / 21 00:20:04.142 / 27 00:20:48.154 / 30 00:20:49.548 / 30 01:23:26.4859,5-1 okr.0
31190FIGARSKI ŁukaszJÓZEFÓWbrakMasters II 1979-1970 – 2000:24:40.281 / 34 00:19:27.912 / 33 00:19:54.842 / 31 00:20:17.345 / 31 01:24:20.3809,4-1 okr.0
3266LIPOWIECKI BogusławWARSZAWACOMPAS BIKE TEAMMasters IV – 1964 i starsi – 300:24:24.648 / 32 00:19:40.592 / 32 00:21:11.361 / 33 00:21:21.073 / 32 01:26:37.6749,1-1 okr.0
33 / 850CZERSKA-KRYSIK AgnieszkaStefanówka Bike Salon TeamLadies 1989 i starsze – 600:22:04.449 / 27 00:20:37.421 / 30 00:21:35.344 / 32 00:23:09.026 / 33 01:27:26.2409,1-1 okr.0
34219MAJORCZYK LudwikJózefówbrakMasters IV – 1964 i starsi – 400:25:40.435 / 36 00:20:27.860 / 34 00:21:17.139 / 34 00:21:52.512 / 34 01:29:17.9468,9-1 okr.0
35243WRONA PiotrWarszawaKK CyklonMasters II 1979-1970 – 2100:24:38.545 / 33 00:22:04.760 / 35 00:22:22.186 / 35 01:09:05.4918,6-2 okr.0
36189KOPEĆ PawełMińsk MazowieckiMIŃSKA GRUPA ROWEROWAMasters II 1979-1970 – 2200:25:07.899 / 35 00:22:41.220 / 36 00:23:22.890 / 36 01:11:12.0098,3-2 okr.0
37 / 918KRAMSKA-DORSZ KatarzynaWARSZAWAKAMYK RADZYMIN MTB TEAMLadies 1989 i starsze – 700:26:33.882 / 37 00:23:29.193 / 37 00:24:43.429 / 37 01:14:46.5047,9-2 okr.0
DNF*111KLICKI TomaszMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – DNF*DNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 59 uczestników
DNS*69ANTONIUK PiotrWarszawaDimension DataMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*79AUGUSTYNIAK DariuszWARSZAWAPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM Masters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*165AUGUSTYNOWICZ PawełWarszawaWarszawski Klub KolarskiMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*64BAKUŁA MarekRaszynGeodetic Dobry Kurs Team Masters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*348BERNADY KrzysztofWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*207BIAŁEK AntoninaPiasecznoWarszawski Klub KolarskiELITA Kobiet – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*397BINKOWSKI JarosławWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*337BINKOWSKI JaroslawWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*228BRODOWSKI RafalKarczewPolski Klub MTBMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*73CHMIELEWSKI CezaryWarszawaBike Salon TeamMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*76CHOJECKI MateuszWarszawaOśka WarszawaMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*80CHOJECKI MichałOtwockbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*230CYRANOWICZ RobertWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*214CZARNECKI AdamWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*27FILA RobertOtwockbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*33GAJEWSKI PiotrŁódźMOVLINK BIKE TEAMMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*16GRUCA KarolinaWARSZAWAGOLDENSUBMARINE RACING TEAMLadies 1989 i starsze – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*70GRUDNIEWSKI TomaszOTWOCKbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*301HILCZER PiotrBike ConceptMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*341JABLOŃSKI Lech JerzyOtwocklechjerzyjablonski@gmail.comMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*100JAKUBCZYK MarcinWARSZAWAGeodetic Dobry Kurs Team Masters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*78JAWNIK MirosławOtwockKOMOBIKE SCOTTMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*188KALLAS ArkadiuszWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*299KAMIŃSKI PrzemysławPiasecznoPolski Klub MTBMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*55KĘPKA GrzegorzJózefówXBOX Bike TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*221KĘPKIEWICZ PiotrWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*331KLICKI TomaszMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*309KONOPIŃSKI ZbigniewWarszawabrakMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*28KUBICZ MaciejWarszawaAbsoluteBikes.pl TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*72KUBISIAK KacperMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*175KUCHNIEWSKI TomaszJózefówmybike.plMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*406KULIK MarekPuławybrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*162KURMANOWSKA IzabelaPiasecznoPolski Klub MTBELITA Kobiet – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*404LATO PawełZakrętbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*61LEWANDOWSKI BartłomiejWARSZAWABIKE STOREMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*318LUBOIŃSKA UrszulaWarszawaTREZADO WOLFPACKLadies 1989 i starsze – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*229ŁUŻYŃSKI JanuszJózefówbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*136MAZUREK SławomirŻYRARDÓWTREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*113MITAS JarosławWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*38MROŻEWSKI KrzysztofWarszawamybike.plMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*334MUSZYŃSKI PiotrWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*328NOWAK JuliawarszawaBike Salon TeamELITA Kobiet – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*58PEPLA DanielWARSZAWATREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*101PIETRZAK AndrzejNowa WolaJakoobcycles BKK TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*59PRÓCHNICKI PiotrWarszawaRamę Na RamięMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*63RADZISZEWSKA KatarzynaWarszawaMCP Bike TeamELITA Kobiet – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*298ROGALA MarcinKomornicaRIDE43teamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*223SALONI JakubWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*226SCHRODER SteffenBad NauheimRC03 IebenstadtMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*57SIBIŃSKI DariuszPłockPłocki Klub KolarskiMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*41STRUZIK BartoszWola AleksandraBike ConceptMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*400ŚLESICKI GrzegorzWARSZAWAmybike.plMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*68ŚMIECHURSKI RobertKobyłkaPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM Masters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*146ŚWIDERSKI MichałWarszawaTREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*56TERENTIEVA HannaWarszawabrakELITA Kobiet – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*407WIECZOREK ZuzannalegionowoETI LKKGELITA Kobiet – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*329WYSOCKI SławomirWarszawaPATNET TeamMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*39ZAGÓRSKI Jan JakubWARSZAWAbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*71ZIELIŃSKI ArkadiuszWarszawaPolski Klub MTBMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował