Wiązowna 31.08.2019

Mała Liga XC #4 - Zagórze / Wiązowna

Wyniki Open Masters I, Elita M, Junior

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Okr. 5Okr. 6Okr. 7Czas sum.VśrRóżnica
185RZADCA JacekZielonkaŚwiat Rowerów Team. Masters I 1989-1980 – 100:11:47.793 / 8 00:10:48.555 / 2 00:11:00.677 / 2 00:11:11.066 / 1 00:11:01.424 / 1 00:11:06.448 / 1 00:11:14.003 / 1 01:18:09.96600:00:00
265CĄPAŁA MichałWARSZAWARMF FM HEGELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 100:10:54.798 / 1 00:11:22.359 / 1 00:11:18.242 / 1 00:11:13.184 / 2 00:11:18.596 / 2 00:11:23.978 / 2 00:11:08.707 / 2 01:18:39.86400:00:29
396CHRUŚLAK MarcinWarszawaGeodetic Dobry Kurs Team Masters I 1989-1980 – 200:11:40.748 / 7 00:11:15.236 / 6 00:11:06.062 / 3 00:11:11.185 / 3 00:11:17.549 / 3 00:11:17.837 / 3 00:11:11.483 / 3 01:19:00.10000:00:50
4335FARION PawełWARSZAWAORŁÓWRACING TEAMMasters I 1989-1980 – 300:11:48.449 / 9 00:11:17.678 / 8 00:11:50.555 / 8 00:11:46.296 / 8 00:11:29.385 / 5 00:11:27.742 / 4 00:11:29.342 / 4 01:21:09.44700:02:59
5261BEJM BartoszKołoBejmTeam Wit-Mar przyczepyELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 200:11:15.269 / 3 00:11:28.604 / 3 00:11:30.183 / 4 00:11:44.895 / 4 00:11:57.336 / 4 00:11:57.161 / 5 00:11:54.725 / 5 01:21:48.17300:03:38
6314JAWNIK MariuszCelestynówBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 300:11:11.236 / 2 00:11:48.443 / 7 00:11:52.016 / 7 00:11:50.701 / 7 00:11:50.324 / 7 00:12:09.444 / 7 00:11:29.307 / 6 01:22:11.47100:04:01
7313GOSZCZYŃSKI MateuszWARSZAWARaven WheelsELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 400:11:25.827 / 6 00:11:25.870 / 5 00:11:40.230 / 6 00:11:56.654 / 6 00:11:53.732 / 6 00:11:52.906 / 6 00:12:12.108 / 7 01:22:27.32700:04:17
8296GRUDZIŃSKI JakubOtwockbrakMasters I 1989-1980 – 400:12:22.106 / 16 00:11:47.922 / 14 00:11:57.412 / 12 00:11:39.341 / 9 00:11:55.536 / 9 00:11:52.265 / 8 00:11:46.477 / 8 01:23:21.05900:05:11
97MORAWSKI MichałOtwockIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters I 1989-1980 – 500:12:27.252 / 20 00:11:41.510 / 12 00:11:56.884 / 10 00:11:51.000 / 10 00:11:55.848 / 10 00:11:54.120 / 9 00:11:39.901 / 9 01:23:26.51500:05:16
10339GÓRNICKI MarcinWARSZAWAKROSS STAFF TEAMMasters I 1989-1980 – 600:11:54.979 / 10 00:11:40.363 / 9 00:12:30.646 / 11 00:12:44.163 / 13 00:12:48.632 / 14 00:12:02.572 / 14 00:11:39.393 / 10 01:25:20.74800:07:10
11184JANOTA BłażejZaborówWGR TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 500:11:24.677 / 5 00:12:16.284 / 10 00:12:12.138 / 9 00:12:08.435 / 11 00:12:24.199 / 11 00:12:39.195 / 11 00:12:16.276 / 11 01:25:21.20400:07:11
12109LATOSZEK KrzysztofWarszawabrakMasters I 1989-1980 – 700:12:05.575 / 12 00:12:02.767 / 11 00:12:26.998 / 14 00:12:33.506 / 14 00:12:21.595 / 13 00:12:09.640 / 13 00:11:59.846 / 12 01:25:39.92700:07:29
1391ŁOPATKA KrystianŻywiecbrakMasters I 1989-1980 – 800:12:07.973 / 13 00:14:25.934 / 24 00:11:54.350 / 18 00:11:56.506 / 16 00:11:53.383 / 15 00:11:55.096 / 15 00:11:35.012 / 13 01:25:48.25400:07:38
14292PAŁYSKA KamilwarszawaGeodetic Dobry Kurs Team Masters I 1989-1980 – 900:12:19.006 / 15 00:11:50.389 / 13 00:11:58.893 / 13 00:12:00.279 / 12 00:12:26.535 / 12 00:12:33.715 / 12 00:12:41.918 / 14 01:25:50.73500:07:40
15315JAKÓBOWSKI BłażejBielsk DużyWGR TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 600:11:21.445 / 4 00:11:22.791 / 4 00:11:39.312 / 5 00:12:04.237 / 5 00:12:35.711 / 8 00:14:00.758 / 10 00:15:00.146 / 15 01:28:04.40000:09:54
1684JASIŃSKI MarcinKołoloco-ontheway.plMasters I 1989-1980 – 1000:12:24.091 / 18 00:12:26.911 / 16 00:12:40.271 / 15 00:12:44.332 / 15 00:13:00.712 / 16 00:13:06.950 / 16 00:12:55.428 / 16 01:29:18.69500:11:08
17179ZIĘBAKOWSKI ArturWarszawaPolski Klub MTBMasters I 1989-1980 – 1100:12:43.234 / 21 00:12:22.494 / 17 00:12:45.287 / 17 00:12:45.264 / 17 00:13:00.035 / 17 00:13:00.898 / 17 00:13:03.241 / 17 01:29:40.45300:11:30
1812CIEŚLAK MichałKarczewIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 700:12:00.481 / 11 00:12:46.815 / 15 00:12:59.029 / 16 00:13:10.005 / 18 00:13:14.923 / 18 00:13:22.929 / 18 00:13:36.670 / 18 01:31:10.85200:13:00
19326CELIŃSKI MarcinOtwockBike Salon TeamMasters I 1989-1980 – 1200:12:55.015 / 22 00:12:47.695 / 19 00:13:03.768 / 19 00:13:16.967 / 19 00:13:10.175 / 19 00:13:16.156 / 19 01:18:29.776-1 okr.
20164KĘDZIOREK PiotrWarszawaBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 800:12:22.295 / 17 00:13:35.169 / 20 00:13:14.568 / 21 00:13:01.899 / 20 00:13:21.648 / 20 00:13:17.653 / 20 01:18:53.232-1 okr.
21202ŁUKASIAK Łukaszlukasz@goody.plBike Salon TeamMasters I 1989-1980 – 1300:12:55.511 / 23 00:12:45.386 / 18 00:13:22.166 / 20 00:13:21.166 / 21 00:13:21.386 / 21 00:13:34.942 / 21 01:19:20.557-1 okr.
22107SZCZEPAŃSKI DawidSolecbrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 900:12:24.223 / 19 00:13:35.000 / 21 00:13:13.000 / 22 00:13:21.000 / 23 00:13:13.000 / 22 00:13:35.000 / 22 01:19:21.223-1 okr.
2360KRYSIK RobertStefanówkaBike Salon TeamMasters I 1989-1980 – 1400:13:31.952 / 26 00:12:46.250 / 22 00:13:03.889 / 23 00:13:10.158 / 22 00:13:23.669 / 23 00:13:30.887 / 23 01:19:26.805-1 okr.
24246GUZENDA MichałMarkiIM Logistics RaBike Cycling TeamJunior – 2001-2002 – 100:12:16.005 / 14 00:14:20.764 / 25 00:14:34.048 / 25 00:14:04.139 / 25 00:13:46.773 / 25 00:13:43.216 / 24 01:22:44.945-1 okr.
25322PRZYBYLSKI PiotrWiązownaBike Salon TeamMasters I 1989-1980 – 1500:13:20.910 / 24 00:12:57.724 / 23 00:13:08.563 / 24 00:14:02.178 / 24 00:14:49.676 / 24 00:14:59.758 / 25 01:23:18.809-1 okr.
26238WYSZOGRODZKI PrzemysławPRUSZKÓWbrakMasters I 1989-1980 – 1600:13:59.187 / 27 00:13:34.064 / 26 00:13:54.594 / 26 00:13:52.912 / 26 00:14:16.848 / 26 00:13:51.412 / 26 01:23:29.017-1 okr.
2711NGUYEN RobertWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 1000:13:26.904 / 25 00:14:18.384 / 27 00:14:36.911 / 28 00:14:45.117 / 30 00:14:07.877 / 28 00:13:40.145 / 27 01:24:55.338-1 okr.
28340SKUMIAŁ NorbertWarszawabrakMasters I 1989-1980 – 1700:14:16.616 / 30 00:14:06.680 / 28 00:13:52.504 / 27 00:14:18.566 / 27 00:14:24.361 / 27 00:14:19.552 / 28 01:25:18.279-1 okr.
29311KUCHARSKI ŁukaszWarszawabrakMasters I 1989-1980 – 1800:14:18.400 / 31 00:14:19.164 / 31 00:14:02.881 / 29 00:14:18.626 / 28 00:14:22.516 / 29 00:14:26.131 / 29 01:25:47.718-1 okr.
30108DĘBOWSKI MichałWarszawaWarszawski Klub KolarskiJunior – 2001-2002 – 200:14:08.356 / 28 00:14:18.352 / 29 00:14:21.418 / 31 00:14:39.282 / 31 00:14:43.694 / 31 00:14:15.569 / 30 01:26:26.671-1 okr.
31117GARBOLIŃSKI TomaszWarszawabrakMasters I 1989-1980 – 1900:15:03.746 / 36 00:13:45.402 / 32 00:13:55.485 / 30 00:14:19.164 / 29 00:15:01.138 / 30 00:14:57.494 / 31 01:27:02.429-1 okr.
3298ARCHICIŃSKI PawełWarszawabrakMasters I 1989-1980 – 2000:14:57.517 / 34 00:14:33.101 / 33 00:14:31.820 / 33 00:14:37.767 / 32 00:15:05.410 / 32 00:14:40.154 / 32 01:28:25.769-1 okr.
33336KAROLKIEWICZ MarcinWarszawabrakMasters I 1989-1980 – 2100:14:12.117 / 29 00:14:24.600 / 30 00:15:09.369 / 32 00:15:13.330 / 33 00:15:21.101 / 33 00:14:14.941 / 33 01:28:35.458-1 okr.
34338GŁASEK GrzegorzWarszawabrakMasters I 1989-1980 – 2200:14:50.178 / 32 00:15:23.403 / 35 00:15:41.621 / 36 00:15:20.617 / 34 00:16:11.043 / 34 00:15:39.938 / 34 01:33:06.800-1 okr.
35236KUBICKI PatrykWarszawaAlianz Partners MTBMasters I 1989-1980 – 2300:14:50.993 / 33 00:15:40.554 / 36 00:15:43.084 / 37 00:16:58.977 / 37 00:15:24.863 / 35 01:18:38.471-2 okr.
36121JACEK PliszkaWarszawaOnBikes Sport TeamMasters I 1989-1980 – 2400:15:01.104 / 35 00:15:03.904 / 34 00:15:35.306 / 34 00:16:18.633 / 35 00:16:51.337 / 36 01:18:50.284-2 okr.
37332WAŚ MichałPruszkówbrakMasters I 1989-1980 – 2500:15:14.201 / 37 00:15:25.224 / 37 00:15:09.388 / 35 00:16:31.974 / 36 00:17:05.438 / 37 01:19:26.225-2 okr.
38324DĄBROWSKI MichałWarszawaFANAUTOMasters I 1989-1980 – 2600:16:56.482 / 38 00:18:41.208 / 38 00:18:50.678 / 38 00:18:35.885 / 38 00:20:04.540 / 38 01:33:08.793-2 okr.
39325SIEROCZYŃSKI WiktorWarszawabrakMasters I 1989-1980 – 2700:17:42.009 / 39 00:19:26.886 / 39 00:20:42.229 / 39 00:20:45.149 / 39 01:18:36.273-3 okr.
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*312GONET GrzegorzWarszawabrakMasters I 1989-1980 – DNF*DNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 67 uczestników
DNS*147ABRAMCZYK RomanWarszawaTREZADO WOLFPACKELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*231BARANOWSKI PrzemysławWarszawaRamę Na RamięMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*89BARANOWSKI Michałdziekanów leśnyADIOSTRY Team Masters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*181BOGACZYK MaciejWROCŁAWPolski Klub MTBMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*103BOŻEŃ JarosławWarszawaGeodetic Dobry Kurs Team Masters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*235BUREK PiotrWarszawabrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*260CZAPLIŃSKI JanBRWINÓWKOMOBIKE SCOTTELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*138DORSZ JacekWarszawaKAMYK RADZYMIN MTB TEAMMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*220EJZEMBERG MarekOstrołękaWhyte OsrtołękaMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*248FROLOV EvgenyWarszawaKAMYK RADZYMIN MTB TEAMELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*253GIZIŃSKI ŁukaszWarszawaPROGRESSTRAINING.PLMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*232GRZELA PiotrWarszawabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*262GRZYB MaciejKobyłkabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*319JANKUN FilipWarszawabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*81JUSIŃSKI ArkadiuszJasienicaŚwiat Rowerów Team. ELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*105KALMANE AnujŁÓDŹbrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*351KAMIŃSKI MichałWarszawaBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*182KARWAT KamilJózefówŚwiat Rowerów Team. Masters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*93KASPRZAK BartłomiejLUBLINbrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*167KLEPS MichałOtwockBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*87KORZEB MichałKobyłkaDamovo Bike TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*252KOWALSKI Bartłomiej1981brakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*144KOWALSKI AdamWarszawaBeat bikeELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*176KOZIOŁ KamilJózefówbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*247KRYSZTOFORSKI MaciejWarszawaVELCREDOMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*83KWAPISZ BartłomiejJózefosławT-BIKE RACING teamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*241LECH MichałWarszawaAM CYCLING TEAMMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*82LEWANDOWSKI MateuszWarszawaSzamal TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*240LIPIEC DominikWarszawaGeodetic Dobry Kurs Team Masters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*349LIPKA ŁukaszKielcebrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*259ŁUKASIEWICZ ŁukaszWarszawabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*92ŁYSIAK KrzysztofWARSZAWAbrakJunior – 2001-2002 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*233MAKSYMOWICZ TomaszElblągKrismar Big SilvantELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*352MAŃK JózefLegionowoKRISMARK BIG SILVANTELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*118MATKOWSKI JakubChotomówWarszawski Klub KolarskiELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*249MIODUSZEWSKI ArturWarszawaTREZADO WOLFPACKMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*250NIEBIELSKI BartekWarszawa WesołaKAMYK RADZYMIN MTB TEAMJunior – 2001-2002 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*173NOWICKI RafałMIŃSK MAZOWIECKIMIŃSKA GRUPA ROWEROWAJunior – 2001-2002 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*257OSTASZEWSKI KarolJABŁONNAWarszawski Klub KolarskiELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*254PAULANIS CyprianWarszawamybike.plMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*251PAZURA PatrykOtwockbrakJunior – 2001-2002 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*115PIETRAK MarcinWARSZAWAKAMYK RADZYMIN MTB TEAMMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*116PYRKA LeszekWARSZAWAKROSS STAFF TEAMELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*112PYRKA StanisławWarszawaPyrkiewiczELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*239RACZKOWSKI FilipWarszawabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*200REJCH MateuszWarszawaSerwis BajkaELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2RUTKOWSKI DanielWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*97RYCHLICKI RafałWarszawaGeodetic Dobry Kurs Team Masters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*234RZEPECKI PatrykOtwockWarszawski Klub KolarskiJunior – 2001-2002 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*86SKÓRA ArturMarkiMCP Bike TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*95SKÓRKA KornelWarszawaWarszawski Klub KolarskiELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*104SOBCZAK KrzysztofWarszawaGeodetic Dobry Kurs Team Masters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*102SOTYN MarcinCelestynówBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*10SZCZEPAŃSKI TomaszOTWOCKIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*114SZCZYGŁO BartłomiejWarszawaSzamal TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*187SZEWCZYK MarcinWarszawaOśka WarszawaMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*74SZKUTA MateuszTychyOdkrywcy Taurus Cycling TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*242TLAGA KrzysztofWarszawaZabiegany WołominMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*137VADIĆ PatrykWarszawaSzamal TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*14WACHNIK PawełOtwockPaweł Wachnik - Sports DevelopmentMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*32WALĘCKI MichałZąbkibrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*245WARDZYŃSKI KrzysztofWarszawabrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*193WETOSZKA MichałWarszawaGeodetic Dobry Kurs Team Masters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*180WILIM PawełWarszawabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*350WYCZÓŁKOWSKI ŁukaszZielonkabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*244ZIELIŃSKI PawełWarszawabrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*106ZIĘTARA PawełMarkiXC MI SIĘ CHCE!Masters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował