Wiązowna 31.08.2019

Mała Liga XC #4 - Zagórze / Wiązowna

Wyniki Start 2 Masters II, III, IV

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Okr. 5Czas sum.VśrRóżnica
14MAŁEK PiotrWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters II 1979-1970 – 100:10:22.962 / 1 00:10:56.414 / 1 00:11:13.572 / 1 00:11:17.475 / 1 00:10:59.689 / 1 00:54:50.11218,100:00:00
261LEWANDOWSKI BartłomiejWARSZAWABIKE STOREMasters II 1979-1970 – 200:10:49.992 / 3 00:11:21.653 / 2 00:11:30.043 / 3 00:11:47.842 / 2 00:11:38.977 / 2 00:57:08.50717,300:02:18
3217OSTROWSKI AdamWarszawaADIOSTRY Team Masters II 1979-1970 – 300:10:52.604 / 5 00:11:23.221 / 4 00:11:25.306 / 2 00:11:49.660 / 3 00:11:53.119 / 3 00:57:23.91017,200:02:33
423KUDLAK MarcinMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – 400:10:33.745 / 2 00:11:40.352 / 3 00:11:44.090 / 4 00:12:06.493 / 4 00:12:21.689 / 4 00:58:26.36916,900:03:36
590BANASIK SławekWarszawaKOMOBIKE SCOTTMasters II 1979-1970 – 500:11:08.135 / 6 00:12:19.801 / 5 00:12:08.308 / 6 00:12:12.284 / 6 00:11:46.372 / 5 00:59:34.90016,600:04:44
6113MITAS JarosławWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters III 1969-1965 – 100:11:53.770 / 10 00:11:40.131 / 7 00:11:56.680 / 5 00:12:10.544 / 5 00:11:54.506 / 6 00:59:35.63116,600:04:45
762CIECIERA MaciejMrowiskapundit.plMasters II 1979-1970 – 600:11:19.072 / 7 00:12:15.352 / 8 00:12:40.976 / 8 00:12:35.238 / 7 00:12:10.997 / 7 01:01:01.63516,200:06:11
839ZAGÓRSKI Jan JakubWARSZAWAbrakMasters II 1979-1970 – 700:10:52.319 / 4 00:12:35.721 / 6 00:12:40.056 / 7 00:12:42.860 / 8 00:12:22.165 / 8 01:01:13.12116,200:06:23
9228BRODOWSKI RafalKarczewPolski Klub MTBMasters II 1979-1970 – 800:11:44.587 / 9 00:12:26.402 / 10 00:12:32.307 / 9 00:12:34.491 / 9 00:12:49.796 / 9 01:02:07.58315,900:07:17
1099PAPIS PawełMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – 900:11:26.501 / 8 00:12:35.647 / 9 00:12:54.779 / 10 00:13:00.353 / 10 00:12:42.151 / 10 01:02:39.43115,800:07:49
11196KĄKOL SławomirNowy Dwór MazowieckiTIMBUD TEAMMasters IV – 1964 i starsi – 100:13:08.280 / 14 00:12:25.693 / 11 00:12:35.268 / 11 00:12:54.698 / 11 00:12:58.475 / 11 01:04:02.41415,500:09:12
12329WYSOCKI SławomirWarszawaPATNET TeamMasters IV – 1964 i starsi – 200:13:08.135 / 13 00:12:55.500 / 13 00:13:12.768 / 13 00:13:17.567 / 12 00:13:15.200 / 12 01:05:49.1701500:10:59
13101PIETRZAK AndrzejNowa WolaJakoobcycles BKK TeamMasters II 1979-1970 – 1000:12:03.920 / 11 00:13:35.270 / 12 00:13:26.083 / 12 00:13:50.642 / 13 00:13:39.477 / 13 01:06:35.39214,900:11:45
1452KUCZEWSKI TomaszWarszawaTREZADO WOLFPACKMasters IV – 1964 i starsi – 300:13:30.726 / 15 00:13:33.701 / 14 00:14:02.696 / 14 00:14:05.272 / 14 00:55:12.39514,3-1 okr.
1555KĘPKA GrzegorzJózefówXBOX Bike TeamMasters II 1979-1970 – 1100:12:59.617 / 12 00:14:14.932 / 15 00:14:17.166 / 15 00:14:43.973 / 15 00:56:15.68814,1-1 okr.
16225ŁABANOWSKI KrzysztofWarszawaBike Salon TeamMasters III 1969-1965 – 200:13:59.637 / 18 00:14:09.984 / 16 00:14:52.289 / 16 00:14:56.905 / 16 00:57:58.81513,7-1 okr.
17175KUCHNIEWSKI TomaszJózefówmybike.plMasters III 1969-1965 – 300:14:36.928 / 23 00:14:40.153 / 19 00:14:50.639 / 18 00:14:02.929 / 17 00:58:10.64913,6-1 okr.
18331KLICKI TomaszMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – 1200:14:10.458 / 19 00:15:00.208 / 17 00:14:51.445 / 17 00:15:13.448 / 18 00:59:15.55913,4-1 okr.
19100JAKUBCZYK MarcinWARSZAWAGeodetic Dobry Kurs Team Masters II 1979-1970 – 1300:13:58.235 / 17 00:15:18.175 / 18 00:15:40.407 / 19 00:15:26.120 / 19 01:00:22.93713,1-1 okr.
20334MUSZYŃSKI PiotrWarszawabrakMasters II 1979-1970 – 1400:14:28.658 / 22 00:15:48.977 / 22 00:15:35.097 / 21 00:15:45.552 / 20 01:01:38.28412,8-1 okr.
2177SZEWCZYK PawełWarszawaSportgang Wysportowani Racing TeamMasters II 1979-1970 – 1500:14:25.851 / 21 00:15:46.521 / 21 00:16:07.384 / 22 00:15:28.726 / 21 01:01:48.48212,8-1 okr.
22221KĘPKIEWICZ PiotrWarszawabrakMasters II 1979-1970 – 1600:13:47.061 / 16 00:15:39.393 / 20 00:16:12.269 / 20 00:16:27.015 / 22 01:02:05.73812,8-1 okr.
23120BURLYAY ValeriyWarszawaOnBikes Sport TeamMasters III 1969-1965 – 400:15:51.200 / 24 00:16:26.226 / 23 00:17:03.452 / 23 00:16:45.266 / 23 01:06:06.14412-1 okr.
24165AUGUSTYNOWICZ PawełWarszawaWarszawski Klub KolarskiMasters III 1969-1965 – 500:16:31.529 / 26 00:16:35.721 / 24 00:17:03.034 / 24 00:17:57.852 / 24 01:08:08.13611,6-1 okr.
2566LIPOWIECKI BogusławWARSZAWACOMPAS BIKE TEAMMasters IV – 1964 i starsi – 400:16:37.623 / 27 00:17:04.273 / 25 00:19:03.783 / 25 00:18:17.731 / 25 01:11:03.41011,1-1 okr.
26337BINKOWSKI JaroslawWarszawabrakMasters II 1979-1970 – 1700:16:21.606 / 25 00:19:24.490 / 26 00:19:49.892 / 26 00:55:35.98810,7-2 okr.
27400ŚLESICKI GrzegorzWARSZAWAmybike.plMasters II 1979-1970 – 1800:14:20.441 / 20 00:14:20.44113,8-4 okr.
Nie ukończyło 2 uczestników
DNF*301HILCZER PiotrBike ConceptMasters III 1969-1965 – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*54TROINSKI JacekWarszawaBike Salon TeamMasters II 1979-1970 – DNF*DNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 51 uczestników
DNS*69ANTONIUK PiotrWarszawaDimension DataMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*79AUGUSTYNIAK DariuszWARSZAWAPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM Masters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*64BAKUŁA MarekRaszynGeodetic Dobry Kurs Team Masters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*348BERNADY KrzysztofWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*397BINKOWSKI JarosławWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*73CHMIELEWSKI CezaryWarszawaBike Salon TeamMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*76CHOJECKI MateuszWarszawaOśka WarszawaMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*80CHOJECKI MichałOtwockbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*230CYRANOWICZ RobertWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*214CZARNECKI AdamWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*190FIGARSKI ŁukaszJÓZEFÓWbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*27FILA RobertOtwockbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*33GAJEWSKI PiotrŁódźMOVLINK BIKE TEAMMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*70GRUDNIEWSKI TomaszOTWOCKbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*341JABLOŃSKI Lech JerzyOtwocklechjerzyjablonski@gmail.comMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*78JAWNIK MirosławOtwockKOMOBIKE SCOTTMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*188KALLAS ArkadiuszWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*299KAMIŃSKI PrzemysławPiasecznoPolski Klub MTBMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*111KLICKI TomaszMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*309KONOPIŃSKI ZbigniewWarszawabrakMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*189KOPEĆ PawełMińsk MazowieckiMIŃSKA GRUPA ROWEROWAMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*199KORZENIEWSKI TomaszLegionowobrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*194KRZYWIEL MariuszLidzbark WarmińskibrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*28KUBICZ MaciejWarszawaAbsoluteBikes.pl TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*72KUBISIAK KacperMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*406KULIK MarekPuławybrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*404LATO PawełZakrętbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*201LUDWICKI PiotrWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*229ŁUŻYŃSKI JanuszJózefówbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*219MAJORCZYK LudwikJózefówbrakMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*136MAZUREK SławomirŻYRARDÓWTREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*224MIĘKUS TomaszWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*38MROŻEWSKI KrzysztofWarszawamybike.plMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*58PEPLA DanielWARSZAWATREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*59PRÓCHNICKI PiotrWarszawaRamę Na RamięMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*204RADOMIŃSKI TomaszMińsk MazowieckiKS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*298ROGALA MarcinKomornicaRIDE43teamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*223SALONI JakubWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*226SCHRODER SteffenBad NauheimRC03 IebenstadtMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*57SIBIŃSKI DariuszPłockPłocki Klub KolarskiMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*41STRUZIK BartoszWola AleksandraBike ConceptMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*195SZLĄZAK PiotrWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*132SZYMBORSKI ArturRAWA MAZOWIECKAbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*68ŚMIECHURSKI RobertKobyłkaPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM Masters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*146ŚWIDERSKI MichałWarszawaTREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*197TRYBUŁA ZdzisławWarszawaTREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*141WĘGRZYNOWSKI MariuszOtwockBike Salon TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*243WRONA PiotrWarszawaKK CyklonMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*34WYSOCKI MarcinPruszkówAbsoluteBikes.pl TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*71ZIELIŃSKI ArkadiuszWarszawaPolski Klub MTBMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*45ZIELIŃSKI DariuszWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował