Wiązowna 31.08.2019

Mała Liga XC #4 - Zagórze / Wiązowna

Wyniki Start 2 WSZYSCY

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Okr. 5Czas sum.VśrRóżnicaPunkty
14MAŁEK PiotrWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters II 1979-1970 – 100:15:22.962 / 5 00:10:56.414 / 1 00:11:13.572 / 1 00:11:17.475 / 1 00:10:59.689 / 1 00:59:50.11200:00:000
261LEWANDOWSKI BartłomiejWARSZAWABIKE STOREMasters II 1979-1970 – 200:15:49.992 / 8 00:11:21.653 / 2 00:11:30.043 / 3 00:11:47.842 / 2 00:11:38.977 / 2 01:02:08.50700:02:180
3217OSTROWSKI AdamWarszawaADIOSTRY Team Masters II 1979-1970 – 300:15:52.604 / 10 00:11:23.221 / 4 00:11:25.306 / 2 00:11:49.660 / 3 00:11:53.119 / 3 01:02:23.91000:02:330
423KUDLAK MarcinMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – 400:15:33.745 / 6 00:11:40.352 / 3 00:11:44.090 / 4 00:12:06.493 / 4 00:12:21.689 / 4 01:03:26.36900:03:360
590BANASIK SławekWarszawaKOMOBIKE SCOTTMasters II 1979-1970 – 500:16:08.135 / 13 00:12:19.801 / 7 00:12:08.308 / 7 00:12:12.284 / 6 00:11:46.372 / 5 01:04:34.90000:04:440
6113MITAS JarosławWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters III 1969-1965 – 100:16:53.770 / 20 00:11:40.131 / 10 00:11:56.680 / 5 00:12:10.544 / 5 00:11:54.506 / 6 01:04:35.63100:04:450
7 / 142CICHACKA KlaudiaKońskiemetrobikes.plELITA Kobiet – 1990-2000 – 100:15:37.169 / 7 00:12:16.900 / 6 00:12:36.942 / 6 00:12:21.460 / 7 00:12:43.740 / 7 01:05:36.21100:05:460
862CIECIERA MaciejMrowiskapundit.plMasters II 1979-1970 – 600:16:19.072 / 16 00:12:15.352 / 11 00:12:40.976 / 9 00:12:35.238 / 8 00:12:10.997 / 8 01:06:01.63500:06:110
939ZAGÓRSKI Jan JakubWARSZAWAbrakMasters II 1979-1970 – 700:15:52.319 / 9 00:12:35.721 / 8 00:12:40.056 / 8 00:12:42.860 / 9 00:12:22.165 / 9 01:06:13.12100:06:230
10228BRODOWSKI RafalKarczewPolski Klub MTBMasters II 1979-1970 – 800:16:44.587 / 18 00:12:26.402 / 13 00:12:32.307 / 11 00:12:34.491 / 10 00:12:49.796 / 10 01:07:07.58300:07:170
11 / 2318LUBOIŃSKA UrszulaWarszawaTREZADO WOLFPACKLadies 1989 i starsze – 100:15:56.939 / 11 00:12:35.568 / 9 00:12:51.851 / 10 00:13:03.639 / 11 00:13:08.143 / 11 01:07:36.14000:07:460
1299PAPIS PawełMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – 900:16:26.501 / 17 00:12:35.647 / 12 00:12:54.779 / 12 00:13:00.353 / 12 00:12:42.151 / 12 01:07:39.43100:07:490
13 / 3159TARNOWSKA JustynaWiązownaBike Salon TeamLadies 1989 i starsze – 200:16:13.200 / 14 00:13:02.808 / 14 00:13:04.395 / 13 00:13:02.354 / 13 00:12:54.944 / 13 01:08:17.70100:08:270
14196KĄKOL SławomirNowy Dwór MazowieckiTIMBUD TEAMMasters IV – 1964 i starsi – 100:18:08.280 / 26 00:12:25.693 / 19 00:12:35.268 / 14 00:12:54.698 / 14 00:12:58.475 / 14 01:09:02.41400:09:120
15329WYSOCKI SławomirWarszawaPATNET TeamMasters IV – 1964 i starsi – 200:18:08.135 / 25 00:12:55.500 / 21 00:13:12.768 / 17 00:13:17.567 / 15 00:13:15.200 / 15 01:10:49.17000:10:590
16 / 43MAŁEK JustynaWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMLadies 1989 i starsze – 300:16:45.149 / 19 00:13:43.258 / 18 00:13:34.663 / 15 00:13:38.760 / 16 00:13:37.466 / 16 01:11:19.29600:11:290
17101PIETRZAK AndrzejNowa WolaJakoobcycles BKK TeamMasters II 1979-1970 – 1000:17:03.920 / 22 00:13:35.270 / 20 00:13:26.083 / 16 00:13:50.642 / 17 00:13:39.477 / 17 01:11:35.39200:11:450
18216GODLEWSKI DominikWarszawaWarszawski Klub KolarskiJunior Młodszy 2003-2004 – 100:16:17.361 / 15 00:13:53.854 / 17 00:14:08.079 / 18 00:14:38.451 / 18 00:14:52.328 / 18 01:13:50.07300:13:590
1952KUCZEWSKI TomaszWarszawaTREZADO WOLFPACKMasters IV – 1964 i starsi – 300:18:30.726 / 28 00:13:33.701 / 22 00:14:02.696 / 19 00:14:05.272 / 19 01:00:12.395-1 okr.0
2055KĘPKA GrzegorzJózefówXBOX Bike TeamMasters II 1979-1970 – 1100:17:59.617 / 23 00:14:14.932 / 23 00:14:17.166 / 20 00:14:43.973 / 20 01:01:15.688-1 okr.0
21225ŁABANOWSKI KrzysztofWarszawaBike Salon TeamMasters III 1969-1965 – 200:18:59.637 / 31 00:14:09.984 / 25 00:14:52.289 / 21 00:14:56.905 / 21 01:02:58.815-1 okr.0
22175KUCHNIEWSKI TomaszJózefówmybike.plMasters III 1969-1965 – 300:19:36.928 / 37 00:14:40.153 / 31 00:14:50.639 / 24 00:14:02.929 / 22 01:03:10.649-1 okr.0
23 / 5328NOWAK JuliawarszawaBike Salon TeamELITA Kobiet – 1990-2000 – 200:18:05.991 / 24 00:15:53.814 / 27 00:15:06.376 / 23 00:14:48.115 / 23 01:03:54.296-1 okr.0
24331KLICKI TomaszMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – 1200:19:10.458 / 33 00:15:00.208 / 29 00:14:51.445 / 22 00:15:13.448 / 24 01:04:15.559-1 okr.0
25100JAKUBCZYK MarcinWARSZAWAGeodetic Dobry Kurs Team Masters II 1979-1970 – 1300:18:58.235 / 30 00:15:18.175 / 30 00:15:40.407 / 25 00:15:26.120 / 25 01:05:22.937-1 okr.0
26 / 6162KURMANOWSKA IzabelaPiasecznoPolski Klub MTBELITA Kobiet – 1990-2000 – 300:18:20.601 / 27 00:15:39.348 / 28 00:16:03.349 / 26 00:16:12.638 / 26 01:06:15.936-1 okr.0
27334MUSZYŃSKI PiotrWarszawabrakMasters II 1979-1970 – 1400:19:28.658 / 36 00:15:48.977 / 34 00:15:35.097 / 28 00:15:45.552 / 27 01:06:38.284-1 okr.0
2877SZEWCZYK PawełWarszawaSportgang Wysportowani Racing TeamMasters II 1979-1970 – 1500:19:25.851 / 35 00:15:46.521 / 33 00:16:07.384 / 29 00:15:28.726 / 28 01:06:48.482-1 okr.0
29221KĘPKIEWICZ PiotrWarszawabrakMasters II 1979-1970 – 1600:18:47.061 / 29 00:15:39.393 / 32 00:16:12.269 / 27 00:16:27.015 / 29 01:07:05.738-1 okr.0
30120BURLYAY ValeriyWarszawaOnBikes Sport TeamMasters III 1969-1965 – 400:20:51.200 / 39 00:16:26.226 / 37 00:17:03.452 / 31 00:16:45.266 / 30 01:11:06.144-1 okr.0
31 / 750CZERSKA-KRYSIK AgnieszkaStefanówka Bike Salon TeamLadies 1989 i starsze – 400:19:07.150 / 32 00:16:53.585 / 35 00:18:03.600 / 30 00:17:10.863 / 31 01:11:15.198-1 okr.0
32165AUGUSTYNOWICZ PawełWarszawaWarszawski Klub KolarskiMasters III 1969-1965 – 500:21:31.529 / 41 00:16:35.721 / 38 00:17:03.034 / 32 00:17:57.852 / 32 01:13:08.136-1 okr.0
3366LIPOWIECKI BogusławWARSZAWACOMPAS BIKE TEAMMasters IV – 1964 i starsi – 400:21:37.623 / 42 00:17:04.273 / 39 00:19:03.783 / 33 00:18:17.731 / 33 01:16:03.410-1 okr.0
34337BINKOWSKI JaroslawWarszawabrakMasters II 1979-1970 – 1700:21:21.606 / 40 00:19:24.490 / 40 00:19:49.892 / 34 01:00:35.988-2 okr.0
3567WĘGRZYNOWSKI BartoszOtwockBike Salon TeamMłodzik – 2005-2006 – 100:13:13.015 / 1 00:14:04.231 / 5 00:27:17.246-3 okr.0
365MAŁEK FilipWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMłodzik – 2005-2006 – 200:14:29.280 / 2 00:15:14.305 / 15 00:29:43.585-3 okr.0
3775WYSZOMIERSKI AdamWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzik – 2005-2006 – 300:14:39.645 / 3 00:15:12.588 / 16 00:29:52.233-3 okr.0
38125PAŹDZIOCH KacperMińsk MazowieckiKS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMłodzik – 2005-2006 – 400:15:03.485 / 4 00:17:52.181 / 24 00:32:55.666-3 okr.0
39127ROJEK PrzemysławMińsk MazowieckiKS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMłodzik – 2005-2006 – 500:15:59.398 / 12 00:17:35.723 / 26 00:33:35.121-3 okr.0
40327KĘPKIEWICZ MateuszWarszawabrakMłodzik – 2005-2006 – 600:16:59.167 / 21 00:19:17.966 / 36 00:36:17.133-3 okr.0
41126PIÓRO MateuszChroślaKS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMłodzik – 2005-2006 – 700:20:38.933 / 38 00:21:53.829 / 41 00:42:32.762-3 okr.0
42400ŚLESICKI GrzegorzWARSZAWAmybike.plMasters II 1979-1970 – 1800:19:20.441 / 34 00:19:20.441-4 okr.0
Nie ukończyło 2 uczestników
DNF*301HILCZER PiotrBike ConceptMasters III 1969-1965 – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*54TROINSKI JacekWarszawaBike Salon TeamMasters II 1979-1970 – DNF*DNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 70 uczestników
DNS*69ANTONIUK PiotrWarszawaDimension DataMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*79AUGUSTYNIAK DariuszWARSZAWAPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM Masters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*64BAKUŁA MarekRaszynGeodetic Dobry Kurs Team Masters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*344BEDNARSKA WiktoriaOtwockWarszawski Klub KolarskiJuniorka Młodsza 2003-2004 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*348BERNADY KrzysztofWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*207BIAŁEK AntoninaPiasecznoWarszawski Klub KolarskiELITA Kobiet – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*397BINKOWSKI JarosławWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*218BRAUN HelenaWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodziczka – 2005-2006 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*73CHMIELEWSKI CezaryWarszawaBike Salon TeamMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*80CHOJECKI MichałOtwockbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*76CHOJECKI MateuszWarszawaOśka WarszawaMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*256CHWIEJ KarolinaBrwinówFactory TeamLadies 1989 i starsze – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*230CYRANOWICZ RobertWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*214CZARNECKI AdamWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*346DYMITROWICZ KrzysztofWarszawabrakMłodzik – 2005-2006 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*190FIGARSKI ŁukaszJÓZEFÓWbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*27FILA RobertOtwockbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*33GAJEWSKI PiotrŁódźMOVLINK BIKE TEAMMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*227GROCHOLA JanJózefów Warszawski Klub KolarskiMłodzik – 2005-2006 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*16GRUCA KarolinaWARSZAWAGOLDENSUBMARINE RACING TEAMLadies 1989 i starsze – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*70GRUDNIEWSKI TomaszOTWOCKbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*341JABLOŃSKI Lech JerzyOtwocklechjerzyjablonski@gmail.comMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*78JAWNIK MirosławOtwockKOMOBIKE SCOTTMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*188KALLAS ArkadiuszWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*299KAMIŃSKI PrzemysławPiasecznoPolski Klub MTBMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*111KLICKI TomaszMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*309KONOPIŃSKI ZbigniewWarszawabrakMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*255KOPEĆ MarcinMIŃSK MAZOWIECKIMIŃSKA GRUPA ROWEROWAMłodzik – 2005-2006 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*189KOPEĆ PawełMińsk MazowieckiMIŃSKA GRUPA ROWEROWAMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*199KORZENIEWSKI TomaszLegionowobrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*128KOSIŃSKI FabianMińsk MazowieckiKS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMłodzik – 2005-2006 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*18KRAMSKA-DORSZ KatarzynaWARSZAWAKAMYK RADZYMIN MTB TEAMLadies 1989 i starsze – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*194KRZYWIEL MariuszLidzbark WarmińskibrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*28KUBICZ MaciejWarszawaAbsoluteBikes.pl TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*72KUBISIAK KacperMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*406KULIK MarekPuławybrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*404LATO PawełZakrętbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*51LUBOIŃSKA UrszulaWarszawaTREZADO WOLFPACKLadies 1989 i starsze – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*201LUDWICKI PiotrWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*229ŁUŻYŃSKI JanuszJózefówbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*219MAJORCZYK LudwikJózefówbrakMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*136MAZUREK SławomirŻYRARDÓWTREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*224MIĘKUS TomaszWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*38MROŻEWSKI KrzysztofWarszawamybike.plMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*215NIGOT CezaryWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzik – 2005-2006 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*58PEPLA DanielWARSZAWATREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*59PRÓCHNICKI PiotrWarszawaRamę Na RamięMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*192PUCHAŁA KrzysztofWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzik – 2005-2006 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*204RADOMIŃSKI TomaszMińsk MazowieckiKS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*63RADZISZEWSKA KatarzynaWarszawaMCP Bike TeamELITA Kobiet – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*298ROGALA MarcinKomornicaRIDE43teamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*223SALONI JakubWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*226SCHRODER SteffenBad NauheimRC03 IebenstadtMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*57SIBIŃSKI DariuszPłockPłocki Klub KolarskiMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*88SOBCZUK JoannaWARSZAWAbrakLadies 1989 i starsze – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*41STRUZIK BartoszWola AleksandraBike ConceptMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*195SZLĄZAK PiotrWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*132SZYMBORSKI ArturRAWA MAZOWIECKAbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*158SZYSZKO MateuszOtwockWarszawski Klub KolarskiJunior Młodszy 2003-2004 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*68ŚMIECHURSKI RobertKobyłkaPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM Masters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*146ŚWIDERSKI MichałWarszawaTREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*56TERENTIEVA HannaWarszawabrakELITA Kobiet – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*197TRYBUŁA ZdzisławWarszawaTREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*191WAWRYSZUK NinaMińsk MazowieckiMIŃSKA GRUPA ROWEROWAELITA Kobiet – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*141WĘGRZYNOWSKI MariuszOtwockBike Salon TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*407WIECZOREK ZuzannalegionowoETI LKKGELITA Kobiet – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*243WRONA PiotrWarszawaKK CyklonMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*34WYSOCKI MarcinPruszkówAbsoluteBikes.pl TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*71ZIELIŃSKI ArkadiuszWarszawaPolski Klub MTBMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*45ZIELIŃSKI DariuszWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował