Otwock 14.09.2019

Mała Liga XC #5 - Otwock / Meran

Wyniki Open Masters I, Elita M, Junior

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Okr. 5Okr. 6Okr. 7Czas sum.VśrRóżnica
165CĄPAŁA MichałWARSZAWARMF FM HEGELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 100:11:35.682 / 1 00:11:47.672 / 1 00:11:55.709 / 2 00:11:44.645 / 2 00:11:30.002 / 1 00:11:47.407 / 1 00:11:57.932 / 1 01:22:19.04900:00:00
2260CZAPLIŃSKI JanBRWINÓWKOMOBIKE SCOTTELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 200:11:59.172 / 4 00:11:44.718 / 3 00:11:35.051 / 1 00:11:44.591 / 1 00:11:53.112 / 2 00:11:58.563 / 2 00:11:42.948 / 2 01:22:38.15500:00:19
385RZADCA JacekZielonkaŚwiat Rowerów Team. Masters I 1989-1980 – 100:12:42.161 / 11 00:11:28.317 / 7 00:11:30.327 / 4 00:11:43.966 / 3 00:11:58.269 / 4 00:12:16.540 / 4 00:11:48.872 / 3 01:23:28.45200:01:09
4351KAMIŃSKI MichałWarszawaBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 300:11:36.392 / 2 00:12:02.852 / 2 00:12:01.154 / 3 00:11:44.571 / 4 00:11:57.349 / 3 00:12:16.580 / 3 00:12:05.329 / 4 01:23:44.22700:01:25
5182KARWAT KamilJózefówŚwiat Rowerów Team. Masters I 1989-1980 – 200:12:35.651 / 9 00:12:08.784 / 10 00:12:10.072 / 10 00:11:44.160 / 8 00:11:44.228 / 5 00:11:52.868 / 5 00:11:30.670 / 5 01:23:46.43300:01:27
6253GIZIŃSKI ŁukaszWarszawaPROGRESSTRAINING.PLMasters I 1989-1980 – 300:12:37.250 / 10 00:11:39.831 / 8 00:11:49.730 / 6 00:12:08.186 / 5 00:12:08.348 / 6 00:11:52.929 / 6 00:11:32.579 / 6 01:23:48.85300:01:29
7231BARANOWSKI PrzemysławWarszawaRamę Na RamięMasters I 1989-1980 – 400:12:23.682 / 6 00:11:45.326 / 6 00:12:01.912 / 7 00:12:05.780 / 6 00:12:28.328 / 7 00:12:27.109 / 7 00:12:35.063 / 7 01:25:47.20000:03:28
896CHRUŚLAK MarcinWarszawaGeodetic Dobry Kurs Team Masters I 1989-1980 – 500:12:45.448 / 12 00:11:57.426 / 9 00:12:02.136 / 9 00:12:09.711 / 9 00:12:34.723 / 8 00:12:44.400 / 8 00:12:31.295 / 8 01:26:45.13900:04:26
9352MAŃK JózefLegionowoKRISMARK BIG SILVANTELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 400:12:04.937 / 5 00:12:02.984 / 5 00:12:29.867 / 8 00:12:45.125 / 10 00:13:03.998 / 10 00:12:41.648 / 10 00:12:02.362 / 9 01:27:10.92100:04:51
10144KOWALSKI AdamWarszawaBeat bikeELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 500:11:47.999 / 3 00:12:04.725 / 4 00:12:06.848 / 5 00:12:31.270 / 7 00:13:09.268 / 9 00:13:23.356 / 9 00:12:57.918 / 10 01:28:01.38400:05:42
11335FARION PawełWARSZAWAORŁÓWRACING TEAMMasters I 1989-1980 – 600:12:48.629 / 13 00:12:21.778 / 12 00:12:18.266 / 11 00:12:57.553 / 11 00:12:31.149 / 11 00:12:50.388 / 11 00:12:44.415 / 11 01:28:32.17800:06:13
12234RZEPECKI PatrykOtwockWarszawski Klub KolarskiJunior – 2001-2002 – 100:13:49.396 / 21 00:12:13.832 / 15 00:12:10.323 / 14 00:12:14.398 / 12 00:12:59.253 / 12 00:13:01.113 / 12 00:13:17.257 / 12 01:29:45.57200:07:26
1391ŁOPATKA KrystianŻywiecbrakMasters I 1989-1980 – 700:13:13.927 / 15 00:12:43.190 / 14 00:12:57.098 / 15 00:12:50.132 / 15 00:12:50.389 / 14 00:12:32.966 / 13 00:13:06.472 / 13 01:30:14.17400:07:55
14261BEJM BartoszKołoBejmTeam Wit-Mar przyczepyELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 600:12:28.061 / 8 00:12:42.744 / 13 00:12:54.732 / 13 00:12:45.328 / 13 00:13:17.991 / 13 00:13:22.481 / 14 00:13:47.440 / 14 01:31:18.77700:08:59
15314JAWNIK MariuszCelestynówBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 700:12:23.938 / 7 00:12:38.455 / 11 00:12:56.816 / 12 00:13:09.630 / 14 00:13:35.788 / 15 00:13:35.965 / 15 00:13:52.258 / 15 01:32:12.85000:09:53
1683KWAPISZ BartłomiejJózefosławT-BIKE RACING teamMasters I 1989-1980 – 800:13:26.259 / 17 00:13:07.065 / 16 00:13:08.284 / 16 00:13:08.498 / 16 00:13:18.809 / 16 00:13:19.727 / 16 00:13:20.091 / 16 01:32:48.73300:10:29
17179ZIĘBAKOWSKI ArturWarszawaPolski Klub MTBMasters I 1989-1980 – 900:14:02.996 / 22 00:12:58.977 / 19 00:13:12.534 / 17 00:13:13.245 / 17 00:13:11.055 / 17 00:13:27.906 / 17 00:13:16.532 / 17 01:33:23.24500:11:04
18292PAŁYSKA KamilwarszawaGeodetic Dobry Kurs Team Masters I 1989-1980 – 1000:13:48.813 / 20 00:13:53.251 / 21 00:13:28.765 / 21 00:13:10.491 / 19 00:13:34.946 / 19 00:13:16.608 / 19 00:13:30.533 / 18 01:34:43.40700:12:24
19167KLEPS MichałOtwockBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 800:13:24.225 / 16 00:13:21.096 / 17 00:13:38.240 / 18 00:13:38.597 / 18 00:13:25.735 / 18 00:13:38.328 / 18 00:14:13.077 / 19 01:35:19.29800:13:00
2089BARANOWSKI Michałdziekanów leśnyADIOSTRY Team Masters I 1989-1980 – 1100:13:47.522 / 19 00:13:18.554 / 20 00:13:40.803 / 20 00:13:43.898 / 20 00:14:14.422 / 20 00:14:19.231 / 20 01:23:04.430-1 okr.
2112CIEŚLAK MichałKarczewIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 900:13:13.535 / 14 00:13:44.533 / 18 00:13:44.204 / 19 00:14:02.315 / 21 00:14:29.214 / 21 00:13:56.943 / 21 01:23:10.744-1 okr.
22173NOWICKI RafałMIŃSK MAZOWIECKIMIŃSKA GRUPA ROWEROWAJunior – 2001-2002 – 200:14:52.978 / 30 00:13:45.750 / 25 00:13:44.406 / 24 00:13:38.866 / 22 00:14:20.994 / 22 00:14:28.566 / 22 01:24:51.560-1 okr.
2384JASIŃSKI MarcinKołoloco-ontheway.plMasters I 1989-1980 – 1200:14:03.387 / 23 00:13:43.610 / 22 00:13:56.814 / 22 00:14:18.567 / 23 00:14:25.264 / 23 00:14:28.867 / 23 01:24:56.509-1 okr.
2486SKÓRA ArturMarkiMCP Bike TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 1000:14:11.730 / 25 00:14:33.764 / 27 00:14:19.591 / 27 00:14:14.743 / 27 00:13:50.863 / 25 00:14:05.350 / 24 01:25:16.041-1 okr.
25326CELIŃSKI MarcinOtwockBike Salon TeamMasters I 1989-1980 – 1300:14:33.423 / 26 00:13:53.263 / 23 00:13:51.563 / 23 00:14:02.732 / 24 00:14:28.728 / 24 00:15:06.878 / 25 01:25:56.587-1 okr.
2695SKÓRKA KornelWarszawaWarszawski Klub KolarskiELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 1100:14:05.575 / 24 00:14:38.590 / 26 00:14:06.403 / 25 00:14:26.171 / 25 00:14:56.197 / 26 00:15:07.125 / 26 01:27:20.061-1 okr.
27350WYCZÓŁKOWSKI ŁukaszZielonkabrakMasters I 1989-1980 – 1400:14:47.206 / 28 00:14:03.647 / 28 00:14:35.498 / 28 00:14:45.314 / 28 00:14:35.260 / 27 00:15:16.471 / 27 01:28:03.396-1 okr.
28164KĘDZIOREK PiotrWarszawaBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 1200:13:45.994 / 18 00:14:42.142 / 24 00:14:31.003 / 26 00:14:19.806 / 26 00:15:40.486 / 28 00:15:17.561 / 28 01:28:16.992-1 okr.
29238WYSZOGRODZKI PrzemysławPRUSZKÓWbrakMasters I 1989-1980 – 1500:14:57.153 / 32 00:14:22.349 / 29 00:14:40.129 / 29 00:14:48.219 / 29 00:15:09.311 / 29 00:14:38.779 / 29 01:28:35.940-1 okr.
3060KRYSIK RobertStefanówkaBike Salon TeamMasters I 1989-1980 – 1600:15:16.552 / 34 00:14:19.232 / 31 00:14:54.784 / 30 00:15:13.449 / 31 00:15:18.474 / 30 00:14:37.715 / 30 01:29:40.206-1 okr.
31202ŁUKASIAK Łukaszlukasz@goody.plBike Salon TeamMasters I 1989-1980 – 1700:14:53.747 / 31 00:14:40.453 / 30 00:14:56.647 / 31 00:15:13.137 / 30 00:15:20.485 / 31 00:15:59.615 / 31 01:31:04.084-1 okr.
32108DĘBOWSKI MichałWarszawaWarszawski Klub KolarskiJunior – 2001-2002 – 300:16:24.165 / 41 00:15:28.577 / 40 00:15:17.044 / 39 00:15:22.415 / 37 00:14:51.702 / 35 00:15:14.174 / 32 01:32:38.077-1 okr.
33340SKUMIAŁ NorbertWarszawabrakMasters I 1989-1980 – 1800:15:40.147 / 37 00:15:13.660 / 37 00:15:11.588 / 37 00:15:14.563 / 35 00:15:46.293 / 32 00:15:43.426 / 33 01:32:49.677-1 okr.
3411NGUYEN RobertWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 1300:14:47.580 / 29 00:15:16.535 / 33 00:15:33.995 / 34 00:16:17.474 / 36 00:16:06.038 / 36 00:15:13.611 / 34 01:33:15.233-1 okr.
35117GARBOLIŃSKI TomaszWarszawabrakMasters I 1989-1980 – 1900:15:39.951 / 36 00:15:06.306 / 36 00:15:09.641 / 36 00:15:20.938 / 34 00:15:55.030 / 33 00:16:15.583 / 35 01:33:27.449-1 okr.
3610SZCZEPAŃSKI TomaszOTWOCKIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters I 1989-1980 – 2000:15:20.412 / 35 00:14:50.673 / 34 00:14:51.697 / 32 00:15:17.007 / 32 00:17:00.677 / 34 00:16:50.347 / 36 01:34:10.813-1 okr.
37349LIPKA ŁukaszKielcebrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 1400:15:15.437 / 33 00:15:20.288 / 35 00:15:02.419 / 35 00:15:27.738 / 33 00:17:08.087 / 37 00:19:00.881 / 37 01:37:14.850-1 okr.
3898ARCHICIŃSKI PawełWarszawabrakMasters I 1989-1980 – 2100:16:05.973 / 39 00:15:18.475 / 38 00:15:35.444 / 38 00:16:30.623 / 39 00:16:52.002 / 38 00:17:26.045 / 38 01:37:48.562-1 okr.
39319JANKUN FilipWarszawabrakMasters I 1989-1980 – 2200:16:07.086 / 40 00:15:28.502 / 39 00:16:03.484 / 40 00:19:08.064 / 42 00:15:29.354 / 39 01:22:16.490-2 okr.
402RUTKOWSKI DanielWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 1500:14:35.295 / 27 00:15:13.287 / 32 00:15:44.055 / 33 00:17:27.475 / 38 00:19:26.383 / 40 01:22:26.495-2 okr.
41180WILIM PawełWarszawabrakMasters I 1989-1980 – 2300:15:54.953 / 38 00:16:18.518 / 41 00:16:27.701 / 41 00:17:21.476 / 40 00:17:23.593 / 41 01:23:26.241-2 okr.
42121JACEK PliszkaWarszawaOnBikes Sport TeamMasters I 1989-1980 – 2400:16:50.464 / 42 00:16:06.995 / 42 00:16:17.212 / 42 00:17:04.504 / 41 00:18:37.527 / 42 01:24:56.702-2 okr.
Nie ukończyło 2 uczestników
DNF*236KUBICKI PatrykWarszawaAlianz Partners MTBMasters I 1989-1980 – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*246GUZENDA MichałMarkiIM Logistics RaBike Cycling TeamJunior – 2001-2002 – DNF*DNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 63 uczestników
DNS*147ABRAMCZYK RomanWarszawaTREZADO WOLFPACKELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*181BOGACZYK MaciejWROCŁAWPolski Klub MTBMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*103BOŻEŃ JarosławWarszawaGeodetic Dobry Kurs Team Masters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*235BUREK PiotrWarszawabrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*324DĄBROWSKI MichałWarszawaFANAUTOMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*138DORSZ JacekWarszawaKAMYK RADZYMIN MTB TEAMMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*220EJZEMBERG MarekOstrołękaWhyte OsrtołękaMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*248FROLOV EvgenyWarszawaKAMYK RADZYMIN MTB TEAMELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*338GŁASEK GrzegorzWarszawabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*312GONET GrzegorzWarszawabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*313GOSZCZYŃSKI MateuszWARSZAWARaven WheelsELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*339GÓRNICKI MarcinWARSZAWAKROSS STAFF TEAMMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*296GRUDZIŃSKI JakubOtwockbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*232GRZELA PiotrWarszawabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*262GRZYB MaciejKobyłkabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*315JAKÓBOWSKI BłażejBielsk DużyWGR TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*184JANOTA BłażejZaborówWGR TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*81JUSIŃSKI ArkadiuszJasienicaŚwiat Rowerów Team. ELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*105KALMANE AnujŁÓDŹbrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*336KAROLKIEWICZ MarcinWarszawabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*93KASPRZAK BartłomiejLUBLINbrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*87KORZEB MichałKobyłkaDamovo Bike TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*252KOWALSKI Bartłomiej1981brakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*176KOZIOŁ KamilJózefówbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*247KRYSZTOFORSKI MaciejWarszawaVELCREDOMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*311KUCHARSKI ŁukaszWarszawabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*109LATOSZEK KrzysztofWarszawabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*241LECH MichałWarszawaAM CYCLING TEAMMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*82LEWANDOWSKI MateuszWarszawaSzamal TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*240LIPIEC DominikWarszawaGeodetic Dobry Kurs Team Masters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*259ŁUKASIEWICZ ŁukaszWarszawabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*92ŁYSIAK KrzysztofWARSZAWAbrakJunior – 2001-2002 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*233MAKSYMOWICZ TomaszElblągKrismar Big SilvantELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*118MATKOWSKI JakubChotomówWarszawski Klub KolarskiELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*249MIODUSZEWSKI ArturWarszawaTREZADO WOLFPACKMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*7MORAWSKI MichałOtwockIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*250NIEBIELSKI BartekWarszawa WesołaKAMYK RADZYMIN MTB TEAMJunior – 2001-2002 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*257OSTASZEWSKI KarolJABŁONNAWarszawski Klub KolarskiELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*254PAULANIS CyprianWarszawamybike.plMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*251PAZURA PatrykOtwockbrakJunior – 2001-2002 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*115PIETRAK MarcinWARSZAWAKAMYK RADZYMIN MTB TEAMMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*322PRZYBYLSKI PiotrWiązownaBike Salon TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*112PYRKA StanisławWarszawaPyrkiewiczELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*116PYRKA LeszekWARSZAWAKROSS STAFF TEAMELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*239RACZKOWSKI FilipWarszawabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*200REJCH MateuszWarszawaSerwis BajkaELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*97RYCHLICKI RafałWarszawaGeodetic Dobry Kurs Team Masters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*325SIEROCZYŃSKI WiktorWarszawabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*104SOBCZAK KrzysztofWarszawaGeodetic Dobry Kurs Team Masters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*102SOTYN MarcinCelestynówBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*107SZCZEPAŃSKI DawidSolecbrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*114SZCZYGŁO BartłomiejWarszawaSzamal TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*187SZEWCZYK MarcinWarszawaOśka WarszawaMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*74SZKUTA MateuszTychyOdkrywcy Taurus Cycling TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*242TLAGA KrzysztofWarszawaZabiegany WołominMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*137VADIĆ PatrykWarszawaSzamal TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*14WACHNIK PawełOtwockPaweł Wachnik - Sports DevelopmentMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*32WALĘCKI MichałZąbkibrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*245WARDZYŃSKI KrzysztofWarszawabrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*332WAŚ MichałPruszkówbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*193WETOSZKA MichałWarszawaGeodetic Dobry Kurs Team Masters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*244ZIELIŃSKI PawełWarszawabrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*106ZIĘTARA PawełMarkiXC MI SIĘ CHCE!Masters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował