Otwock 14.09.2019

Mała Liga XC #5 - Otwock / Meran

Wyniki Start 2 Masters II, III, IV

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Okr. 5Czas sum.VśrRóżnica
1406KULIK MarekPuławybrakMasters II 1979-1970 – 100:11:01.076 / 4 00:11:58.768 / 1 00:11:52.881 / 1 00:12:11.843 / 1 00:12:19.902 / 1 00:59:24.47016,700:00:00
24MAŁEK PiotrWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters II 1979-1970 – 200:11:00.089 / 1 00:12:16.049 / 3 00:12:03.882 / 2 00:12:34.814 / 2 00:12:17.612 / 2 01:00:12.44616,400:00:47
323KUDLAK MarcinMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – 300:11:00.475 / 2 00:12:15.841 / 4 00:12:28.583 / 3 00:12:34.300 / 3 00:12:33.148 / 3 01:00:52.34716,300:01:27
4217OSTROWSKI AdamWarszawaADIOSTRY Team Masters II 1979-1970 – 400:11:25.167 / 5 00:12:22.165 / 5 00:12:19.507 / 4 00:12:37.823 / 4 00:12:48.247 / 4 01:01:32.90916,100:02:08
5194KRZYWIEL MariuszLidzbark WarmińskibrakMasters II 1979-1970 – 500:11:01.074 / 3 00:11:59.968 / 2 00:13:38.405 / 5 00:13:10.921 / 5 00:13:19.940 / 5 01:03:10.30815,700:03:45
6113MITAS JarosławWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters III 1969-1965 – 100:12:39.634 / 10 00:12:49.495 / 8 00:12:53.371 / 6 00:13:02.233 / 6 00:13:22.511 / 6 01:04:47.24415,300:05:22
771ZIELIŃSKI ArkadiuszWarszawaPolski Klub MTBMasters II 1979-1970 – 600:11:52.742 / 6 00:13:19.965 / 6 00:13:26.482 / 7 00:13:35.093 / 7 00:13:06.888 / 7 01:05:21.17015,100:05:56
890BANASIK SławekWarszawaKOMOBIKE SCOTTMasters II 1979-1970 – 700:12:00.293 / 7 00:13:12.649 / 7 00:13:33.832 / 8 00:13:49.094 / 8 00:13:13.997 / 8 01:05:49.8651500:06:25
9299KAMIŃSKI PrzemysławPiasecznoPolski Klub MTBMasters II 1979-1970 – 800:12:17.131 / 9 00:13:33.756 / 9 00:13:31.821 / 9 00:13:23.280 / 9 00:13:06.823 / 9 01:05:52.8111500:06:28
10196KĄKOL SławomirNowy Dwór MazowieckiTIMBUD TEAMMasters IV – 1964 i starsi – 100:12:51.814 / 11 00:13:10.556 / 11 00:13:33.784 / 10 00:13:38.923 / 10 00:13:46.894 / 10 01:07:01.97114,800:07:37
11188KALLAS ArkadiuszWarszawabrakMasters II 1979-1970 – 900:12:15.797 / 8 00:13:46.307 / 10 00:13:53.679 / 11 00:13:59.245 / 11 00:13:47.961 / 11 01:07:42.98914,600:08:18
1238MROŻEWSKI KrzysztofWarszawamybike.plMasters IV – 1964 i starsi – 200:13:03.831 / 12 00:13:16.818 / 12 00:13:50.032 / 12 00:13:59.325 / 12 00:14:05.920 / 12 01:08:15.92614,500:08:51
13298ROGALA MarcinKomornicaRIDE43teamMasters II 1979-1970 – 1000:13:05.679 / 13 00:14:04.020 / 13 00:14:31.313 / 13 00:14:37.915 / 13 00:14:30.213 / 13 01:10:49.1401400:11:24
1454TROINSKI JacekWarszawaBike Salon TeamMasters II 1979-1970 – 1100:13:16.520 / 14 00:14:22.421 / 14 00:14:42.334 / 14 00:14:32.642 / 14 00:14:05.143 / 14 01:10:59.06013,900:11:34
15309KONOPIŃSKI ZbigniewWarszawabrakMasters III 1969-1965 – 200:14:36.631 / 18 00:15:07.968 / 16 00:15:23.746 / 15 00:14:52.890 / 15 01:00:01.23513,2-1 okr.
1652KUCZEWSKI TomaszWarszawaTREZADO WOLFPACKMasters IV – 1964 i starsi – 300:15:31.671 / 21 00:15:07.203 / 20 00:14:46.843 / 17 00:14:42.400 / 16 01:00:08.11713,2-1 okr.
17225ŁABANOWSKI KrzysztofWarszawaBike Salon TeamMasters III 1969-1965 – 300:14:33.932 / 17 00:15:40.969 / 18 00:15:12.342 / 18 00:15:22.551 / 17 01:00:49.79413-1 okr.
1880CHOJECKI MichałOtwockbrakMasters II 1979-1970 – 1200:14:42.912 / 19 00:15:39.330 / 19 00:15:31.572 / 19 00:15:09.765 / 18 01:01:03.57913-1 okr.
1945ZIELIŃSKI DariuszWarszawabrakMasters II 1979-1970 – 1300:13:58.201 / 15 00:15:24.230 / 15 00:15:50.491 / 16 00:16:13.414 / 19 01:01:26.33612,9-1 okr.
20141WĘGRZYNOWSKI MariuszOtwockBike Salon TeamMasters II 1979-1970 – 1400:14:08.223 / 16 00:16:03.650 / 17 00:16:59.831 / 20 00:16:15.355 / 20 01:03:27.05912,5-1 okr.
2170GRUDNIEWSKI TomaszOTWOCKbrakMasters II 1979-1970 – 1500:15:20.423 / 20 00:16:48.638 / 21 00:16:55.235 / 21 00:16:47.448 / 21 01:05:51.74412-1 okr.
22111KLICKI TomaszMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – 1600:15:59.547 / 23 00:16:41.363 / 22 00:16:42.438 / 22 00:16:50.806 / 22 01:06:14.15412-1 okr.
23221KĘPKIEWICZ PiotrWarszawabrakMasters II 1979-1970 – 1700:15:44.959 / 22 00:17:03.491 / 23 00:17:18.320 / 23 00:17:07.787 / 23 01:07:14.55711,8-1 okr.
2477SZEWCZYK PawełWarszawaSportgang Wysportowani Racing TeamMasters II 1979-1970 – 1800:16:59.245 / 26 00:17:39.185 / 26 00:17:43.240 / 26 00:17:17.702 / 24 01:09:39.37211,4-1 okr.
25348BERNADY KrzysztofWarszawabrakMasters II 1979-1970 – 1900:16:42.815 / 25 00:17:24.736 / 25 00:18:03.539 / 25 00:17:55.579 / 25 01:10:06.66911,3-1 okr.
26120BURLYAY ValeriyWarszawaOnBikes Sport TeamMasters III 1969-1965 – 400:17:39.747 / 27 00:17:56.259 / 27 00:18:44.349 / 27 00:18:19.740 / 26 01:12:40.09510,9-1 okr.
27165AUGUSTYNOWICZ PawełWarszawaWarszawski Klub KolarskiMasters III 1969-1965 – 500:17:52.848 / 28 00:18:24.705 / 28 00:19:43.278 / 28 00:19:48.276 / 27 01:15:49.10710,4-1 okr.
28204RADOMIŃSKI TomaszMińsk MazowieckiKS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMasters II 1979-1970 – 2000:16:16.327 / 24 00:16:47.741 / 24 00:17:12.239 / 24 00:50:16.30711,8-2 okr.
29404LATO PawełZakrętbrakMasters II 1979-1970 – 2100:19:09.908 / 29 00:23:28.250 / 29 00:23:31.841 / 29 01:06:09.9999-2 okr.
30341JABLOŃSKI Lech JerzyOtwocklechjerzyjablonski@gmail.comMasters IV – 1964 i starsi – 400:25:01.217 / 30 00:25:23.043 / 30 00:28:35.504 / 30 01:18:59.7647,5-2 okr.
Nie ukończyło 4 uczestników
DNF*69ANTONIUK PiotrWarszawaDimension DataMasters II 1979-1970 – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*228BRODOWSKI RafalKarczewPolski Klub MTBMasters II 1979-1970 – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*78JAWNIK MirosławOtwockKOMOBIKE SCOTTMasters II 1979-1970 – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*397BINKOWSKI JarosławWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNF*DNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 46 uczestników
DNS*79AUGUSTYNIAK DariuszWARSZAWAPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM Masters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*64BAKUŁA MarekRaszynGeodetic Dobry Kurs Team Masters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*337BINKOWSKI JaroslawWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*73CHMIELEWSKI CezaryWarszawaBike Salon TeamMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*76CHOJECKI MateuszWarszawaOśka WarszawaMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*62CIECIERA MaciejMrowiskapundit.plMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*230CYRANOWICZ RobertWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*214CZARNECKI AdamWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*190FIGARSKI ŁukaszJÓZEFÓWbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*27FILA RobertOtwockbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*33GAJEWSKI PiotrŁódźMOVLINK BIKE TEAMMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*301HILCZER PiotrBike ConceptMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*100JAKUBCZYK MarcinWARSZAWAGeodetic Dobry Kurs Team Masters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*55KĘPKA GrzegorzJózefówXBOX Bike TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*331KLICKI TomaszMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*189KOPEĆ PawełMińsk MazowieckiMIŃSKA GRUPA ROWEROWAMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*199KORZENIEWSKI TomaszLegionowobrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*28KUBICZ MaciejWarszawaAbsoluteBikes.pl TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*72KUBISIAK KacperMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*175KUCHNIEWSKI TomaszJózefówmybike.plMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*61LEWANDOWSKI BartłomiejWARSZAWABIKE STOREMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*66LIPOWIECKI BogusławWARSZAWACOMPAS BIKE TEAMMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*201LUDWICKI PiotrWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*229ŁUŻYŃSKI JanuszJózefówbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*219MAJORCZYK LudwikJózefówbrakMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*136MAZUREK SławomirŻYRARDÓWTREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*224MIĘKUS TomaszWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*334MUSZYŃSKI PiotrWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*99PAPIS PawełMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*58PEPLA DanielWARSZAWATREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*101PIETRZAK AndrzejNowa WolaJakoobcycles BKK TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*59PRÓCHNICKI PiotrWarszawaRamę Na RamięMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*223SALONI JakubWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*226SCHRODER SteffenBad NauheimRC03 IebenstadtMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*57SIBIŃSKI DariuszPłockPłocki Klub KolarskiMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*41STRUZIK BartoszWola AleksandraBike ConceptMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*195SZLĄZAK PiotrWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*132SZYMBORSKI ArturRAWA MAZOWIECKAbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*400ŚLESICKI GrzegorzWARSZAWAmybike.plMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*68ŚMIECHURSKI RobertKobyłkaPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM Masters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*146ŚWIDERSKI MichałWarszawaTREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*197TRYBUŁA ZdzisławWarszawaTREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*243WRONA PiotrWarszawaKK CyklonMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*329WYSOCKI SławomirWarszawaPATNET TeamMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*34WYSOCKI MarcinPruszkówAbsoluteBikes.pl TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*39ZAGÓRSKI Jan JakubWARSZAWAbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował