Otwock 14.09.2019

Mała Liga XC #5 - Otwock / Meran

Wyniki Start 2 WSZYSCY

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Okr. 5Czas sum.Różnica
1406KULIK MarekPuławybrakMasters II 1979-1970 – 100:16:01.076 / 5 00:11:58.768 / 1 00:11:52.881 / 1 00:12:11.843 / 1 00:12:19.902 / 1 01:04:24.47000:00:00
24MAŁEK PiotrWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters II 1979-1970 – 200:16:00.089 / 2 00:12:16.049 / 3 00:12:03.882 / 2 00:12:34.814 / 2 00:12:17.612 / 2 01:05:12.44600:00:47
323KUDLAK MarcinMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – 300:16:00.475 / 3 00:12:15.841 / 4 00:12:28.583 / 3 00:12:34.300 / 3 00:12:33.148 / 3 01:05:52.34700:01:27
4217OSTROWSKI AdamWarszawaADIOSTRY Team Masters II 1979-1970 – 400:16:25.167 / 6 00:12:22.165 / 5 00:12:19.507 / 4 00:12:37.823 / 4 00:12:48.247 / 4 01:06:32.90900:02:08
5194KRZYWIEL MariuszLidzbark WarmińskibrakMasters II 1979-1970 – 500:16:01.074 / 4 00:11:59.968 / 2 00:13:38.405 / 5 00:13:10.921 / 5 00:13:19.940 / 5 01:08:10.30800:03:45
6113MITAS JarosławWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters III 1969-1965 – 100:17:39.634 / 15 00:12:49.495 / 9 00:12:53.371 / 6 00:13:02.233 / 6 00:13:22.511 / 6 01:09:47.24400:05:22
771ZIELIŃSKI ArkadiuszWarszawaPolski Klub MTBMasters II 1979-1970 – 600:16:52.742 / 7 00:13:19.965 / 7 00:13:26.482 / 7 00:13:35.093 / 7 00:13:06.888 / 7 01:10:21.17000:05:56
890BANASIK SławekWarszawaKOMOBIKE SCOTTMasters II 1979-1970 – 700:17:00.293 / 11 00:13:12.649 / 8 00:13:33.832 / 8 00:13:49.094 / 8 00:13:13.997 / 8 01:10:49.86500:06:25
9299KAMIŃSKI PrzemysławPiasecznoPolski Klub MTBMasters II 1979-1970 – 800:17:17.131 / 13 00:13:33.756 / 11 00:13:31.821 / 10 00:13:23.280 / 9 00:13:06.823 / 9 01:10:52.81100:06:28
10 / 142CICHACKA KlaudiaKońskiemetrobikes.plELITA Kobiet – 1990-2000 – 100:16:58.912 / 10 00:13:34.692 / 10 00:13:42.799 / 9 00:13:52.719 / 10 00:13:51.303 / 10 01:12:00.42500:07:35
11196KĄKOL SławomirNowy Dwór MazowieckiTIMBUD TEAMMasters IV – 1964 i starsi – 100:17:51.814 / 16 00:13:10.556 / 13 00:13:33.784 / 11 00:13:38.923 / 11 00:13:46.894 / 11 01:12:01.97100:07:37
12188KALLAS ArkadiuszWarszawabrakMasters II 1979-1970 – 900:17:15.797 / 12 00:13:46.307 / 12 00:13:53.679 / 12 00:13:59.245 / 12 00:13:47.961 / 12 01:12:42.98900:08:18
1338MROŻEWSKI KrzysztofWarszawamybike.plMasters IV – 1964 i starsi – 200:18:03.831 / 19 00:13:16.818 / 14 00:13:50.032 / 13 00:13:59.325 / 13 00:14:05.920 / 13 01:13:15.92600:08:51
14298ROGALA MarcinKomornicaRIDE43teamMasters II 1979-1970 – 1000:18:05.679 / 20 00:14:04.020 / 15 00:14:31.313 / 14 00:14:37.915 / 14 00:14:30.213 / 14 01:15:49.14000:11:24
1554TROINSKI JacekWarszawaBike Salon TeamMasters II 1979-1970 – 1100:18:16.520 / 22 00:14:22.421 / 17 00:14:42.334 / 16 00:14:32.642 / 16 00:14:05.143 / 15 01:15:59.06000:11:34
16 / 2159TARNOWSKA JustynaWiązownaBike Salon TeamLadies 1989 i starsze – 100:17:54.640 / 17 00:14:30.345 / 16 00:14:29.365 / 15 00:14:42.130 / 15 00:14:29.121 / 16 01:16:05.60100:11:41
17 / 33MAŁEK JustynaWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMLadies 1989 i starsze – 200:18:03.829 / 18 00:14:47.754 / 18 00:15:12.953 / 17 00:14:42.349 / 17 00:15:21.360 / 17 01:18:08.24500:13:43
18 / 463RADZISZEWSKA KatarzynaWarszawaMCP Bike TeamELITA Kobiet – 1990-2000 – 200:18:23.950 / 23 00:15:27.886 / 21 00:15:27.504 / 18 00:15:28.106 / 18 01:04:47.446-1 okr.
19309KONOPIŃSKI ZbigniewWarszawabrakMasters III 1969-1965 – 200:19:36.631 / 30 00:15:07.968 / 23 00:15:23.746 / 19 00:14:52.890 / 19 01:05:01.235-1 okr.
2052KUCZEWSKI TomaszWarszawaTREZADO WOLFPACKMasters IV – 1964 i starsi – 300:20:31.671 / 36 00:15:07.203 / 28 00:14:46.843 / 21 00:14:42.400 / 20 01:05:08.117-1 okr.
21225ŁABANOWSKI KrzysztofWarszawaBike Salon TeamMasters III 1969-1965 – 300:19:33.932 / 28 00:15:40.969 / 26 00:15:12.342 / 22 00:15:22.551 / 21 01:05:49.794-1 okr.
2280CHOJECKI MichałOtwockbrakMasters II 1979-1970 – 1200:19:42.912 / 31 00:15:39.330 / 27 00:15:31.572 / 23 00:15:09.765 / 22 01:06:03.579-1 okr.
2345ZIELIŃSKI DariuszWarszawabrakMasters II 1979-1970 – 1300:18:58.201 / 24 00:15:24.230 / 22 00:15:50.491 / 20 00:16:13.414 / 23 01:06:26.336-1 okr.
24141WĘGRZYNOWSKI MariuszOtwockBike Salon TeamMasters II 1979-1970 – 1400:19:08.223 / 26 00:16:03.650 / 25 00:16:59.831 / 24 00:16:15.355 / 24 01:08:27.059-1 okr.
25 / 5407WIECZOREK ZuzannalegionowoETI LKKGELITA Kobiet – 1990-2000 – 300:20:02.258 / 32 00:16:32.358 / 29 00:16:16.697 / 25 00:16:30.693 / 25 01:09:22.006-1 okr.
2670GRUDNIEWSKI TomaszOTWOCKbrakMasters II 1979-1970 – 1500:20:20.423 / 35 00:16:48.638 / 31 00:16:55.235 / 27 00:16:47.448 / 26 01:10:51.744-1 okr.
27 / 688SOBCZUK JoannaWARSZAWAbrakLadies 1989 i starsze – 300:19:27.861 / 27 00:17:14.140 / 30 00:17:10.962 / 26 00:17:02.371 / 27 01:10:55.334-1 okr.
28111KLICKI TomaszMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – 1600:20:59.547 / 38 00:16:41.363 / 35 00:16:42.438 / 28 00:16:50.806 / 28 01:11:14.154-1 okr.
29 / 7256CHWIEJ KarolinaBrwinówFactory TeamLadies 1989 i starsze – 400:20:20.075 / 34 00:17:26.472 / 36 00:17:20.639 / 31 00:16:50.421 / 29 01:11:57.607-1 okr.
30 / 8162KURMANOWSKA IzabelaPiasecznoPolski Klub MTBELITA Kobiet – 1990-2000 – 400:20:12.807 / 33 00:17:25.339 / 34 00:17:13.510 / 29 00:17:12.440 / 30 01:12:04.096-1 okr.
31221KĘPKIEWICZ PiotrWarszawabrakMasters II 1979-1970 – 1700:20:44.959 / 37 00:17:03.491 / 37 00:17:18.320 / 30 00:17:07.787 / 31 01:12:14.557-1 okr.
3277SZEWCZYK PawełWarszawaSportgang Wysportowani Racing TeamMasters II 1979-1970 – 1800:21:59.245 / 44 00:17:39.185 / 41 00:17:43.240 / 35 00:17:17.702 / 32 01:14:39.372-1 okr.
33 / 9328NOWAK JuliawarszawaBike Salon TeamELITA Kobiet – 1990-2000 – 500:21:00.378 / 39 00:17:59.279 / 39 00:17:49.038 / 33 00:17:56.998 / 33 01:14:45.693-1 okr.
34348BERNADY KrzysztofWarszawabrakMasters II 1979-1970 – 1900:21:42.815 / 42 00:17:24.736 / 40 00:18:03.539 / 34 00:17:55.579 / 34 01:15:06.669-1 okr.
35120BURLYAY ValeriyWarszawaOnBikes Sport TeamMasters III 1969-1965 – 400:22:39.747 / 46 00:17:56.259 / 43 00:18:44.349 / 36 00:18:19.740 / 35 01:17:40.095-1 okr.
36165AUGUSTYNOWICZ PawełWarszawaWarszawski Klub KolarskiMasters III 1969-1965 – 500:22:52.848 / 47 00:18:24.705 / 44 00:19:43.278 / 38 00:19:48.276 / 36 01:20:49.107-1 okr.
37 / 1050CZERSKA-KRYSIK AgnieszkaStefanówka Bike Salon TeamLadies 1989 i starsze – 500:21:18.352 / 41 00:19:06.734 / 42 00:20:11.300 / 37 00:20:39.541 / 37 01:21:15.927-1 okr.
38204RADOMIŃSKI TomaszMińsk MazowieckiKS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMasters II 1979-1970 – 2000:21:16.327 / 40 00:16:47.741 / 38 00:17:12.239 / 32 00:55:16.307-2 okr.
39404LATO PawełZakrętbrakMasters II 1979-1970 – 2100:24:09.908 / 48 00:23:28.250 / 48 00:23:31.841 / 39 01:11:09.999-2 okr.
40341JABLOŃSKI Lech JerzyOtwocklechjerzyjablonski@gmail.comMasters IV – 1964 i starsi – 400:30:01.217 / 49 00:25:23.043 / 49 00:28:35.504 / 40 01:23:59.764-2 okr.
4167WĘGRZYNOWSKI BartoszOtwockBike Salon TeamMłodzik – 2005-2006 – 100:14:45.263 / 1 00:15:08.168 / 6 00:29:53.431-3 okr.
425MAŁEK FilipWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMłodzik – 2005-2006 – 200:16:52.907 / 8 00:16:41.077 / 19 00:33:33.984-3 okr.
4375WYSZOMIERSKI AdamWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzik – 2005-2006 – 300:16:54.114 / 9 00:16:42.274 / 20 00:33:36.388-3 okr.
44125PAŹDZIOCH KacperMińsk MazowieckiKS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMłodzik – 2005-2006 – 400:17:17.438 / 14 00:17:34.490 / 24 00:34:51.928-3 okr.
45127ROJEK PrzemysławMińsk MazowieckiKS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMłodzik – 2005-2006 – 500:18:07.574 / 21 00:19:14.811 / 32 00:37:22.385-3 okr.
46327KĘPKIEWICZ MateuszWarszawabrakMłodzik – 2005-2006 – 600:19:04.559 / 25 00:18:28.089 / 33 00:37:32.648-3 okr.
47126PIÓRO MateuszChroślaKS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMłodzik – 2005-2006 – 700:22:16.450 / 45 00:20:50.904 / 45 00:43:07.354-3 okr.
48346DYMITROWICZ KrzysztofWarszawabrakMłodzik – 2005-2006 – 800:19:36.117 / 29 00:24:10.162 / 46 00:43:46.279-3 okr.
49 / 11344BEDNARSKA WiktoriaOtwockWarszawski Klub KolarskiJuniorka Młodsza 2003-2004 – 100:21:54.609 / 43 00:22:55.022 / 47 00:44:49.631-3 okr.
50128KOSIŃSKI FabianMińsk MazowieckiKS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMłodzik – 2005-2006 – 900:32:22.393 / 50 00:33:32.779 / 50 01:05:55.172-3 okr.
Nie ukończyło 4 uczestników
DNF*69ANTONIUK PiotrWarszawaDimension DataMasters II 1979-1970 – DNF*DNF*DNF*
DNF*228BRODOWSKI RafalKarczewPolski Klub MTBMasters II 1979-1970 – DNF*DNF*DNF*
DNF*78JAWNIK MirosławOtwockKOMOBIKE SCOTTMasters II 1979-1970 – DNF*DNF*DNF*
DNF*397BINKOWSKI JarosławWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 60 uczestników
DNS*79AUGUSTYNIAK DariuszWARSZAWAPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM Masters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*64BAKUŁA MarekRaszynGeodetic Dobry Kurs Team Masters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*207BIAŁEK AntoninaPiasecznoWarszawski Klub KolarskiELITA Kobiet – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*337BINKOWSKI JaroslawWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*218BRAUN HelenaWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodziczka – 2005-2006 – DNS*DNS*DNS*
DNS*73CHMIELEWSKI CezaryWarszawaBike Salon TeamMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*
DNS*76CHOJECKI MateuszWarszawaOśka WarszawaMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*62CIECIERA MaciejMrowiskapundit.plMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*230CYRANOWICZ RobertWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*214CZARNECKI AdamWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*190FIGARSKI ŁukaszJÓZEFÓWbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*27FILA RobertOtwockbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*33GAJEWSKI PiotrŁódźMOVLINK BIKE TEAMMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*216GODLEWSKI DominikWarszawaWarszawski Klub KolarskiJunior Młodszy 2003-2004 – DNS*DNS*DNS*
DNS*227GROCHOLA JanJózefów Warszawski Klub KolarskiMłodzik – 2005-2006 – DNS*DNS*DNS*
DNS*16GRUCA KarolinaWARSZAWAGOLDENSUBMARINE RACING TEAMLadies 1989 i starsze – DNS*DNS*DNS*
DNS*301HILCZER PiotrBike ConceptMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*
DNS*100JAKUBCZYK MarcinWARSZAWAGeodetic Dobry Kurs Team Masters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*55KĘPKA GrzegorzJózefówXBOX Bike TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*331KLICKI TomaszMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*189KOPEĆ PawełMińsk MazowieckiMIŃSKA GRUPA ROWEROWAMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*255KOPEĆ MarcinMIŃSK MAZOWIECKIMIŃSKA GRUPA ROWEROWAMłodzik – 2005-2006 – DNS*DNS*DNS*
DNS*199KORZENIEWSKI TomaszLegionowobrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*18KRAMSKA-DORSZ KatarzynaWARSZAWAKAMYK RADZYMIN MTB TEAMLadies 1989 i starsze – DNS*DNS*DNS*
DNS*28KUBICZ MaciejWarszawaAbsoluteBikes.pl TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*72KUBISIAK KacperMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*175KUCHNIEWSKI TomaszJózefówmybike.plMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*
DNS*61LEWANDOWSKI BartłomiejWARSZAWABIKE STOREMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*66LIPOWIECKI BogusławWARSZAWACOMPAS BIKE TEAMMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*
DNS*318LUBOIŃSKA UrszulaWarszawaTREZADO WOLFPACKLadies 1989 i starsze – DNS*DNS*DNS*
DNS*51LUBOIŃSKA UrszulaWarszawaTREZADO WOLFPACKLadies 1989 i starsze – DNS*DNS*DNS*
DNS*201LUDWICKI PiotrWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*229ŁUŻYŃSKI JanuszJózefówbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*219MAJORCZYK LudwikJózefówbrakMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*
DNS*136MAZUREK SławomirŻYRARDÓWTREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*224MIĘKUS TomaszWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*334MUSZYŃSKI PiotrWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*215NIGOT CezaryWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzik – 2005-2006 – DNS*DNS*DNS*
DNS*99PAPIS PawełMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*58PEPLA DanielWARSZAWATREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*101PIETRZAK AndrzejNowa WolaJakoobcycles BKK TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*59PRÓCHNICKI PiotrWarszawaRamę Na RamięMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*192PUCHAŁA KrzysztofWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzik – 2005-2006 – DNS*DNS*DNS*
DNS*223SALONI JakubWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*226SCHRODER SteffenBad NauheimRC03 IebenstadtMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*57SIBIŃSKI DariuszPłockPłocki Klub KolarskiMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*41STRUZIK BartoszWola AleksandraBike ConceptMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*195SZLĄZAK PiotrWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*132SZYMBORSKI ArturRAWA MAZOWIECKAbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*158SZYSZKO MateuszOtwockWarszawski Klub KolarskiJunior Młodszy 2003-2004 – DNS*DNS*DNS*
DNS*400ŚLESICKI GrzegorzWARSZAWAmybike.plMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*68ŚMIECHURSKI RobertKobyłkaPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM Masters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*
DNS*146ŚWIDERSKI MichałWarszawaTREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*56TERENTIEVA HannaWarszawabrakELITA Kobiet – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*197TRYBUŁA ZdzisławWarszawaTREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*191WAWRYSZUK NinaMińsk MazowieckiMIŃSKA GRUPA ROWEROWAELITA Kobiet – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*243WRONA PiotrWarszawaKK CyklonMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*329WYSOCKI SławomirWarszawaPATNET TeamMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*
DNS*34WYSOCKI MarcinPruszkówAbsoluteBikes.pl TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*39ZAGÓRSKI Jan JakubWARSZAWAbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował