Grotniki k. kąpieliska Linda 12.05.2019

V Ogólnopolski Maraton Rowerowy MTB Ozor 2019 o Puchar Biroty

Wyniki Open

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Okr. 5Okr. 6Okr. 7Okr. 8Okr. 9Okr. 10Czas sum.VśrRóżnica
113BUŁECZKA PawełZduńska WolaGatta Bike-RSM3 - 30 do 39 – 100:08:21 / 1 00:08:20 / 1 00:08:24 / 1 00:08:07 / 1 00:08:17 / 1 00:08:31 / 1 00:08:29 / 1 00:08:35 / 1 00:08:26 / 1 00:08:19 / 1 01:23:5400:00:00
269BRZĘCZEK RafałŁódź BrazzersM3 - 30 do 39 – 200:08:26 / 3 00:08:46 / 3 00:08:36 / 2 00:08:57 / 3 00:08:43 / 3 00:08:41 / 2 00:08:52 / 2 00:09:14 / 2 00:09:14 / 2 00:09:17 / 2 01:28:5100:04:56
377RESZKE MarcinLodzBrazzersM3 - 30 do 39 – 300:08:29 / 4 00:08:39 / 2 00:08:41 / 3 00:08:54 / 2 00:08:45 / 2 00:08:48 / 3 00:09:09 / 3 00:09:32 / 3 00:10:08 / 3 00:10:31 / 3 01:31:4100:07:46
490PYCIARZ ArturOzorkówSPKiTR ,,PELETON"M4 - 40 do 49 – 100:08:26 / 2 00:09:00 / 4 00:09:01 / 4 00:09:24 / 4 00:09:09 / 4 00:09:25 / 4 00:09:23 / 4 00:09:25 / 4 00:09:16 / 4 00:09:41 / 4 01:32:1600:08:21
566BOJANOWSKI DariuszKoluszki Veolia Energia Łódź Bike Team M4 - 40 do 49 – 200:08:35 / 5 00:09:13 / 5 00:09:22 / 5 00:09:28 / 5 00:09:36 / 5 00:10:19 / 5 00:09:42 / 5 00:09:47 / 5 00:09:35 / 5 00:09:14 / 5 01:34:5600:11:01
6118KAŁUŻNY MarcinZgierzbrakM3 - 30 do 39 – 400:08:54 / 6 00:09:37 / 6 00:10:07 / 6 00:09:58 / 6 00:10:09 / 6 00:10:04 / 6 00:10:39 / 6 00:10:39 / 6 00:09:52 / 6 01:30:02-1 okr.
7112RYK WojciechBiałaBirotaM3 - 30 do 39 – 500:09:49 / 7 00:10:13 / 8 00:10:20 / 7 00:10:17 / 7 00:10:18 / 7 00:10:43 / 7 00:10:56 / 7 00:10:55 / 7 00:11:21 / 7 01:34:57-1 okr.
849JUSZCZAK ArkadiuszZduńska WolabrakM3 - 30 do 39 – 600:09:57 / 11 00:10:11 / 9 00:10:53 / 11 00:10:17 / 9 00:10:46 / 9 00:10:39 / 8 00:10:34 / 8 00:10:35 / 8 00:11:06 / 8 01:35:02-1 okr.
947RACZYŃSKI JanZduńska WolabrakM2 - 18 do 29 – 100:09:50 / 8 00:10:19 / 10 00:10:39 / 9 00:10:24 / 8 00:10:47 / 8 00:11:04 / 9 00:11:01 / 10 00:11:08 / 11 00:10:27 / 9 01:35:43-1 okr.
1053MASTALERZ BartłomiejDębowa GórabrakM2 - 18 do 29 – 200:10:46 / 15 00:10:33 / 15 00:10:29 / 13 00:10:37 / 12 00:10:35 / 12 00:10:25 / 10 00:10:24 / 9 00:10:52 / 9 01:24:45-2 okr.
1154LEWANDOWSKI BożydarZgierzbrakM5 - 50 do 59 – 100:11:05 / 16 00:10:43 / 17 00:10:48 / 16 00:10:33 / 14 00:10:42 / 13 00:10:37 / 13 00:10:15 / 12 00:10:10 / 10 01:24:56-2 okr.
1265ŚLIZ KrzysztofŁódźAZS UMED ŁÓDŹM2 - 18 do 29 – 300:10:03 / 12 00:10:18 / 11 00:10:35 / 10 00:10:36 / 10 00:10:56 / 10 00:11:22 / 12 00:10:59 / 13 00:10:36 / 12 01:25:26-2 okr.
1363ANTCZAK MirosławSłowikbrakM5 - 50 do 59 – 200:09:54 / 10 00:10:04 / 7 00:10:46 / 8 00:10:54 / 11 00:10:55 / 11 00:11:09 / 11 00:10:57 / 11 00:10:47 / 13 01:25:29-2 okr.
1422SKROBISZ MariuszOzorkówBirotaM5 - 50 do 59 – 300:11:17 / 20 00:10:28 / 16 00:10:42 / 15 00:10:59 / 16 00:10:59 / 16 00:10:52 / 15 00:10:41 / 15 00:10:57 / 14 01:26:58-2 okr.
1571MAJEWSKI AdamKowalewicebrakM4 - 40 do 49 – 300:10:32 / 13 00:10:31 / 14 00:10:56 / 14 00:11:14 / 15 00:10:41 / 14 00:10:55 / 14 00:11:05 / 14 00:11:37 / 15 01:27:34-2 okr.
1664DYBA TomaszŁódźbrakM5 - 50 do 59 – 400:09:53 / 9 00:10:29 / 12 00:11:10 / 12 00:11:09 / 13 00:11:25 / 15 00:11:15 / 16 00:11:42 / 16 00:11:56 / 16 01:29:03-2 okr.
17 / 151PLICH AnnaBełchatówbrakK3 - 30 do 39 – 100:11:14 / 19 00:10:49 / 19 00:10:57 / 18 00:10:59 / 17 00:11:04 / 17 00:11:17 / 17 00:11:58 / 17 00:11:32 / 17 01:29:53-2 okr.
18150WOJCIECHOWSKI JacekŁódź Pajk team M5 - 50 do 59 – 500:11:10 / 18 00:10:50 / 18 00:11:05 / 19 00:10:59 / 18 00:11:17 / 18 00:11:37 / 18 00:12:02 / 18 00:12:06 / 18 01:31:09-2 okr.
19144SKONIECZKA AdamŁódżŁódzki Klub OffroadowyM3 - 30 do 39 – 700:10:38 / 14 00:10:23 / 13 00:11:46 / 17 00:11:22 / 19 00:12:07 / 19 00:11:47 / 19 00:11:29 / 19 00:11:33 / 19 01:31:09-2 okr.
2057ANTCZAK RobertSłowikbrakM2 - 18 do 29 – 400:11:55 / 28 00:11:49 / 25 00:11:56 / 24 00:12:19 / 24 00:12:33 / 24 00:12:01 / 24 00:11:05 / 23 00:11:34 / 20 01:35:16-2 okr.
2161ZIELENIEWICZ EmilŁódźALA TEAMM3 - 30 do 39 – 800:11:24 / 22 00:11:06 / 20 00:11:57 / 22 00:12:19 / 22 00:12:06 / 22 00:12:24 / 22 00:12:21 / 22 00:11:38 / 21 01:35:18-2 okr.
2255DŁUKASZEWSKI MieczysławWieruszówWKK WieruszówM6 - 60+ – 100:11:27 / 24 00:11:12 / 21 00:11:42 / 20 00:12:23 / 21 00:12:06 / 21 00:12:21 / 21 00:12:24 / 21 00:11:49 / 22 01:35:28-2 okr.
2368FIGURA KrzysztofZgierzbrakM2 - 18 do 29 – 500:11:08 / 17 00:11:39 / 22 00:11:37 / 21 00:12:10 / 20 00:12:10 / 20 00:12:24 / 20 00:12:16 / 20 00:12:16 / 23 01:35:44-2 okr.
2467MARTCZAK PawełZgierz brakM4 - 40 do 49 – 400:11:23 / 21 00:11:34 / 23 00:11:58 / 23 00:12:06 / 23 00:12:09 / 23 00:12:17 / 23 00:12:17 / 24 00:12:14 / 24 01:36:03-2 okr.
2562ZIELENIEWICZ AleksanderLutomierskALA TEAMM6 - 60+ – 200:11:52 / 27 00:11:57 / 26 00:12:10 / 27 00:12:30 / 25 00:12:49 / 25 00:12:35 / 25 00:12:56 / 25 01:26:52-3 okr.
2656KAWÓJCIK Szymon???brakM3 - 30 do 39 – 900:11:32 / 25 00:12:01 / 24 00:12:17 / 26 00:13:25 / 26 00:14:10 / 26 00:13:21 / 26 00:12:36 / 26 01:29:25-3 okr.
27 / 289PUDEŁ EwaZgierzRS TeamK3 - 30 do 39 – 200:11:34 / 26 00:12:27 / 27 00:13:24 / 28 00:13:12 / 27 00:13:35 / 27 00:13:15 / 27 00:13:30 / 27 01:31:00-3 okr.
2852KUCHARCZYK JacekKutnobrakM6 - 60+ – 300:15:18 / 30 00:17:43 / 29 00:19:13 / 29 00:18:33 / 28 00:21:38 / 28 01:32:27-5 okr.
29178WITKOWSKI KazimierzOzorkówbrakM6 - 60+ – 400:17:17 / 31 00:18:04 / 30 00:18:33 / 30 00:20:06 / 29 00:20:44 / 29 01:34:45-5 okr.
3059MASŁOWSKI KrzysztofŁódźbrakM6 - 60+ – 500:12:20 / 29 00:12:56 / 28 00:10:33 / 25 00:35:49-7 okr.
31 / 360WICHROWSKA MartynaŁódźbrakK3 - 30 do 39 – 300:11:24 / 23 00:11:24-9 okr.
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*48SZYMCZAK ŁukaszZduńska WolabrakM3 - 30 do 39 – DNF*DNF*DNF*DNF*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował