Zaloguj się Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj

Ostrołęka 03.03.2019r.

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Ostrołęka

Wyniki 1963m Kobiety

MscNr startowyNazwiskoImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.VśrRóżnica
1 / 1422PAŻYCHKlaudiaOlszewo-BorkiUKS Siódemka Ostrołęka00:08:1514,200:00:00
2 / 2495ZIELIŃSKANataliaCzerwinMARYSIA TEAM00:08:5213,200:00:37
3 / 3105KONOPKAMonikaNowosiedlinyBiegam Bo Lubię Ostrołęka00:09:1212,800:00:57
4 / 4493ZERAKamilaKadzidłoUKS Siódemka Ostrołęka00:09:2312,500:01:08
5 / 5432RUSIŁOWICZ Kornelia Ostrołęka Szkoła Podstawowa Nr 5 w Ostrołęce00:09:2812,400:01:13
6 / 6242SKRODZKAEwaKatowiceKapitalni Łomża00:09:4312,100:01:28
7 / 7395MALON Agata Czarnotrzew Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai 00:09:5311,900:01:38
8 / 881JAKUBCZYKEdyta Pułtusk00:09:5911,800:01:44
9 / 9416OLBRYŚJuliaOstrołękaUKS Clan Ostrołęka00:10:0011,700:01:45
10 / 10299ZAŁĘSKAMartaOstrołęka52 Batalion Lekkiej Piechoty w Komorowie00:10:0011,700:01:45
11 / 1185JÓŹWIAKMartaOstrołęka00:10:0311,700:01:48
12 / 12382KUKLIŃSKAAleksandraOstrołękaUKS Siódemka Ostrołęka00:10:1311,500:01:58
13 / 13403MILEWSKAJoannaOstrołękaUKS Clan Ostrołęka00:10:1311,500:01:58
14 / 14345DUSZAKMarysiaOlszewkaSP 1 Ostrołęka00:10:1411,500:01:58
15 / 15479TRZASKAJulita Siemnocha Szkoła Podstawowa Nr 5 w Ostrołęce 00:10:1411,500:01:58
16 / 16411MURACHAngelikaZabrodzieUKS Siódemka Ostrołęka00:10:1411,500:01:59
17 / 1788KACPRZAKAleksandraGdańsk00:10:1711,400:02:02
18 / 18398MATUSZAKKatarzynaOstrołękaUKS Siódemka Ostrołęka00:10:1911,400:02:04
19 / 19451DĄBKOWSKAAleksandraChojnikiBiegam Bo Lubię Ostrołęka00:10:2811,200:02:12
20 / 20364KAMIŃSKAPatrycjaZabiele PilikiBiegam Bo Lubię Ostrołęka00:10:3311,100:02:17
21 / 21333CHARAWICZ Oliwia Ostrołęka Szkoła Podstawowa Nr 5 w Ostrołęce00:10:401100:02:24
22 / 2268GĄSKAGrażynaSzafarnia00:10:4410,900:02:29
23 / 2374AMBROZIAKAnnaNowa Wieś Wschodnia00:10:4610,900:02:31
24 / 24296ZAJĄCAgnieszkaOstrołękaMKKK OSTROŁĘKA00:10:4710,900:02:31
25 / 2587BAŁAZY AgnieszkaOstrołękaBiegam Bo Lubię Ostrołęka00:10:4910,900:02:33
26 / 2657FIGURAOlga OstrołękaMKKK OSTROŁĘKA00:10:5510,800:02:39
27 / 27245SOBOCIŃSKAMonikaPrzasnysz00:10:5510,800:02:40
28 / 28441SENDALKingaŁazyMDK Szymanów00:10:5710,700:02:41
29 / 29365KAMIŃSKANataliaZabiele Piliki00:10:5710,700:02:42
30 / 30470BUDNAMajaOstrołękaSzkoła Podstawowa Nr 5 w Ostrołęce00:10:5910,700:02:43
31 / 31264TABAKAMagdalenaKadzidło00:11:0010,700:02:44
32 / 32137KURPIEWSKADominikaCzarnocin00:11:0410,600:02:49
33 / 33252STOLARCZYKJoannaOstrołękaBiegam Bo Lubię Ostrołęka00:11:0610,600:02:50
34 / 34456STOLARCZYKRoksanaZiomek00:11:1310,500:02:57
35 / 35279WASZKIEWICZEdytaOłdakiBiegam Bo Lubię Ostrołęka00:11:1710,400:03:01
36 / 3623BORECKADariaŁazyMDK Szymanów00:11:1710,400:03:02
37 / 37235SENDALMartaŁazyMDK Szymanów00:11:1810,400:03:02
38 / 38166BAKUŁASandraLelis 00:11:1810,400:03:03
39 / 39139KWAPISZ-CICHOWSKAKatarzynaOstrołęka00:11:2110,300:03:06
40 / 40494ZERAJuliaOstrołęka00:11:2410,300:03:08
41 / 41181NALEWAJKSylwiaOstrołęka00:11:2410,300:03:09
42 / 42367KARWOSKAAleksandraOstrołęka00:11:2810,200:03:12
43 / 43104KONOPKAMariolaNowosiedliny00:11:2910,200:03:13
44 / 44271TWORKOWSKAGosiaOstrołękaBiegam Bo Lubię Ostrołęka/Reebok Run Crew Ostrołęka00:11:3010,200:03:14
45 / 45138KUTRYBWeronikaChudekUKS Biedronka Chudek00:11:3010,200:03:15
46 / 4622BOGDAŃSKAKlaudiaChudekUKS Biedronka Chudek00:11:3010,200:03:15
47 / 47197PEŁTAKMarzena OstrołękaReebok Run Crew Ostrołęka00:11:3110,200:03:15
48 / 48135KUĆHannaOstrołękaBiegam Bo Lubię Ostrołęka/Reebok Run Crew Ostrołęka00:11:3210,200:03:16
49 / 49182NAPIÓRKOWSKAAnnaOstrołęka00:11:3510,100:03:19
50 / 50134KUCISZMartynaOstrołękaReebok Run Crew Ostrołęka00:11:3510,100:03:20
51 / 5141CZARTORYJSKAJustynaOstrołękaReebok Run Crew Ostrołęka00:11:3510,100:03:20
52 / 52269TROJNARAgnieszkaOstrołękaBiegam Bo Lubię Ostrołęka00:11:3710,100:03:21
53 / 53498ZYSKOWSKAMiłkaOstrołękaSzkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrołęce00:11:451000:03:29
54 / 54407MROZEKMartaOstrołękaUKS Clan Ostrołęka00:11:471000:03:31
55 / 55202PŁOSKAKlaudiaBaranowo00:11:529,900:03:36
56 / 56203PŁOSKAOliwiaBaranowo00:11:529,900:03:36
57 / 57477TOŁWIŃSKAAgataOstrołękaUKS Siódemka Ostrołęka00:11:529,900:03:36
58 / 5886JÓŹWIAKKarolinaOstrołęka00:11:539,900:03:38
59 / 59428ROSIŃSKA Patrycja OstrołękaOstrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai 00:12:009,800:03:45
60 / 6062FRANCISZKOWICZ MariolaŁomża Akademia Sportu Medyk00:12:009,800:03:45
61 / 6165GAŁĄZKAAgnieszkaŁomżaAkademia Sportu Medyk 00:12:009,800:03:45
62 / 62330BUDNIAKMarysiaSiemnochaSiemnocha 00:12:019,800:03:45
63 / 63436RYKOWSKA Oliwia OstrołękaOstrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai 00:12:019,800:03:46
64 / 64226RYKOWSKAAnnaPrzasnysz00:12:029,800:03:47
65 / 65168MODZELEWSKAEwaOstrołęka00:12:039,700:03:48
66 / 66178NADWODNA-PIERSADorotaOstrołękaStarglass Team Ostrołęka00:12:039,700:03:48
67 / 67404MODZELEWSKANataliaOstrołękaSzkoła Podstawowa Nr 10 w Ostrołęce00:12:059,700:03:49
68 / 6840CHRZANOWSKA MonikaNowa Wieś Wschodnia 00:12:109,700:03:55
69 / 6938CHOJNOWSKANataliaOstrołękaBiegam Bo Lubię Ostrołęka00:12:119,700:03:55
70 / 70211PRUSIKMartaOstrołękaDecathlon Ostrołęka00:12:119,600:03:55
71 / 7180JABŁOŃSKAMagdalenaCzarnowiec00:12:139,600:03:57
72 / 72200PIERSA Małgorzata OstrołękaBiegam Bo Lubię Ostrołęka00:12:139,600:03:58
73 / 73175MRÓWKAKatarzynaOstrołęka/AntonieBiegam Bo Lubię Ostrołęka00:12:139,600:03:58
74 / 74462SZYMAŃSKAOliwia DrwęczGimnazjum w Rzekuniu00:12:149,600:03:58
75 / 75236SENDROWSKAMonika OstrołękaBiegam Bo Lubię Ostrołęka/Reebok Run Crew Ostrołęka00:12:149,600:03:59
76 / 76430RÓŻYCKAWeronika OstrołękaUKS Clan Ostrołęka00:12:159,600:03:59
77 / 77358IDZIKOWSKAMartaMłynarzeI Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce00:12:159,600:03:59
78 / 78321BOŻOMAŃSKAAlicjaOstrołękaUKS ,,CLAN'' Ostrołęka/SP500:12:169,600:04:01
79 / 79111KOSSAKOWSKABogumiłaOstrołękaReebok Run Crew Ostrołęka00:12:179,600:04:01
80 / 8067GĄSKAJolantaŁawy00:12:189,600:04:03
81 / 81303ZERAElżbietaKadzidło00:12:209,500:04:04
82 / 82442SENDALŁucjaŁazy00:12:209,500:04:05
83 / 83160MIECZKOWSKAAnnaOstrołęka00:12:229,500:04:07
84 / 84187OLENDERKingaRżaniec00:12:259,500:04:09
85 / 85488WOŁOSZKarolinaSzwendrowy MostUKS Clan Ostrołęka/II LO00:12:269,500:04:10
86 / 86232SADŁOWSKAAgataOstrołęka00:12:309,400:04:15
87 / 87461SZYMAŃSKAAlicjaRzekuńUKS Clan Ostrołęka/II LO00:12:319,400:04:15
88 / 88450SOKOŁOWSKAAmeliaOstrołękaOTPS Nike/SP6 00:12:399,300:04:23
89 / 89283WIŚNIEWSKAAnnaMiastkowo00:12:419,300:04:26
90 / 90183NIEDŹWIECKAPatrycjaChojniki00:12:489,200:04:33
91 / 91110KORZEP-CZEKALSKADorotaBiałobielBiegam Bo Lubię Ostrołęka00:12:499,200:04:33
92 / 924BACZEWSKAKlaudiaOstrołękaBiegam Bo Lubię Ostrołęka00:12:509,200:04:34
93 / 93290WOJNARBarbaraKrukiBiegam Bo Lubię Ostrołęka00:12:509,200:04:35
94 / 94273TWORKOWSKIRadosław Ostrołęka52 Batalion Lekkiej Piechoty w Komorowie00:12:519,100:04:36
95 / 95308ŻEBROWSKAEwelinaOstrołęka00:12:539,100:04:37
96 / 96359JANCZEWSKAOliwiaOstrołękaUKS ATLETA Ostrołęka00:12:539,100:04:38
97 / 97314BEDNARCZYKRoksanaŻebry-Chudek00:12:549,100:04:38
98 / 98424PODOLAKKarolinaOstrołękaBiegam Bo Lubię Ostrołęka00:12:549,100:04:38
99 / 99204PODOLAKJoannaOstrołękaBiegam Bo Lubię Ostrołęka 00:12:579,100:04:41
100 / 100201PIERZCHAŁAHalinaAntonieUKS Clan Ostrołęka00:13:02900:04:47
101 / 101334CHMIELEWSKAZuzannaRzekuń00:13:04900:04:49
102 / 102222RUSZCZYKAnnaOstrołęka00:13:05900:04:49
103 / 103349FILOCHOWSKAKingaRzekuń00:13:05900:04:49
104 / 104502ŻEBROWSKAKingaDzbeninGimnazjum w Rzekuniu00:13:05900:04:50
105 / 105192OWCZARSKANatalia Ostrołęka00:13:178,800:05:02
106 / 106400MICHALAK MajaBaranowoOstrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai 00:13:198,800:05:04
107 / 107292WYSOCKAAnnaSuchowola00:13:198,800:05:04
108 / 108190OSTROWSKAAnnaOstrołęka00:13:228,800:05:06
109 / 109148ŁUKOWSKAEwaOstrołęka00:13:238,800:05:07
110 / 110317BOCIANIAKAnnaOstrołękaII Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce00:13:328,700:05:17
111 / 111326BRZUZYAleksandraZabiele WielkieMKKK OSTROŁĘKA00:13:398,600:05:23
112 / 112144LISIEWSKAMartaKadzidłoUKS Biedronka Chudek00:13:408,600:05:24
113 / 113480TUSIŃSKAPatrycjaOstrołękaSzkoła Podstawowa Nr 5 w Ostrołęce 00:13:408,600:05:24
114 / 114433RUSZCZYKAleksandra Ostrołęka 00:13:428,600:05:26
115 / 11563FRANCISZKOWICZ Julia Łomża Akademia Sportu Medyk 00:13:428,600:05:26
116 / 116394KAMIŃSKAEwaZabiele Pilikibrak00:13:518,500:05:35
117 / 117310BALAZYInesOstrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka00:13:528,500:05:37
118 / 118224RUTKOWSKALuizaŁazy00:14:038,400:05:48
119 / 119267GOŁĄBEKAleksandraLaski SzlacheckieStowarzyszenie Historii Ziemi Ostrołęckiej im. kpt. Aleksandra Bednarczyka "Adama"00:14:038,400:05:48
120 / 120256SZCZUBEŁEK-RYKOWSKAEwelinaOstrołękaBiegam Bo Lubię Ostrołęka00:14:058,300:05:49
121 / 12128BRZUZYRenataZabiele Wielkie00:14:108,300:05:55
122 / 122412MUSIAŁJuliaOstrołękaGimnazjum Nr 2 w Ostrołęce00:14:148,300:05:59
123 / 123418PAJKAIzabelaOstrołękaSzkoła Podstawowa Nr 10 w Ostrołęce00:14:148,300:05:59
124 / 124322BRUSZEWSKA Sara BaranowoOstrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai 00:14:168,200:06:00
125 / 125327BRZUZYBlankaOstrołęka00:14:178,200:06:01
126 / 126385LIPKAAleksandra Ostrołęka00:14:178,200:06:01
127 / 127297ZALEWSKAKatarzynaŁawyUKS ATLETA Ostrołęka00:14:188,200:06:02
128 / 128464SZYMCZYK Izabela Ostrołęka Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai 00:14:188,200:06:02
129 / 129492ZALEWSKAHannaŁawyUKS ATLETA Ostrołęka00:14:188,200:06:03
130 / 130501ZYŚKPatrycjaŁawy00:14:198,200:06:04
131 / 13131BRZUZYUrszulaOstrołęka00:14:228,200:06:07
132 / 132251STOLARCZYKEwaOstrołękaBiegam Bo Lubię Ostrołęka00:14:268,100:06:11
133 / 133351GAJEKPaulinaOstrołęka00:14:308,100:06:15
134 / 134387LISIEWSKA Oliwia BaranowoOstrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai 00:14:308,100:06:15
135 / 135474TABAKA Amelia BaranowoOstrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai 00:14:318,100:06:15
136 / 136401MICHALAK Zuzanna BaranowoOstrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai 00:14:318,100:06:16
137 / 137491ZAJĄCZofiaOstrołękaMKKK OSTROŁĘKA00:14:318,100:06:16
138 / 13890KAMELAKarinaSmolno Wielkie00:14:318,100:06:16
139 / 139410MRÓZ Zuzanna BaranowoOstrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai 00:14:338,100:06:17
140 / 14096KARCZEWSKAMałgorzataCzarnowiecKK24h00:14:338,100:06:18
141 / 141258ŚLASKAElżbieta Jastrząbka Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai 00:14:37800:06:21
142 / 142466ŚLASKALena Jastrząbka Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai 00:14:37800:06:22
143 / 143484WIECZOREK Zuzanna Jastrząbka Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai 00:14:37800:06:22
144 / 144376KOWALEWSKAPatrycja SuchciceSzkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie00:14:37800:06:22
145 / 145413NERWIŃSKAPaulinaLaski SzlacheckieSzkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie00:14:37800:06:22
146 / 146445SIKORAKinga Laski WłościańskieSzkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie00:14:38800:06:22
147 / 147324BRZOSTEKWeronikaSeroczynSzkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie00:14:38800:06:22
148 / 148126KRAWCZYK Michalina BaranowoOstrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai 00:14:39800:06:23
149 / 149313BASTEK Patrycja Czarnotrzew Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai 00:14:40800:06:25
150 / 150463GOŁĄBEKDanutaLegionowobrak00:14:42800:06:27
151 / 151241SKRODZKAKatarzynaZąbkiKapitalni Łomża00:15:097,800:06:53
152 / 152366KARCZEWSKABarbaraCzarnowiecKK24h00:15:167,700:07:00
153 / 153503ŻEBROWSKAPatrycjaOstrołęka00:15:487,400:07:33
154 / 154337DARKOWSKA Zuzanna BaranowoOstrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai 00:15:537,400:07:38
155 / 155132KUCISZKatarzynaOstrołęka00:16:037,300:07:47
156 / 156452STANISZEWSKI Martyna OstrołękaOstrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai 00:16:097,300:07:53
157 / 15737CHOJNOWSKASylwiaSzafrankiUśmiech Dzieci00:16:167,200:08:01
158 / 158348FILIPOWICZMartyna BaranowoOstrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai 00:17:386,700:09:23
159 / 15960FILIPOWICZEdyta BaranowoOstrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai 00:17:396,700:09:24
160 / 160339DENKIEWICZWiktoriaOstrołękaSzkoła Podstawowa Nr 5 w Ostrołęce 00:17:506,600:09:34
161 / 161107KORZECIECKA Bożena BaranowoOstrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai 00:18:246,400:10:09
162 / 162372KORZECIECKA Marcelina BaranowoOstrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai 00:18:276,400:10:11
163 / 16327BRUSZEWSKA Iwona BaranowoOstrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai 00:18:366,300:10:21
164 / 164323BRUSZEWSKA Laura BaranowoOstrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai 00:18:376,300:10:21
165 / 16556DZIEDZICIzabelaŁyseUśmiech Dzieci00:18:416,300:10:25
166 / 166379KRZESZOWIECJulianRupinOstrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai 00:18:436,300:10:27
167 / 167340DEPTUŁA Julia BaranowoOstrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai 00:18:446,300:10:29
168 / 168129KRZESZOWIECAnnaRupin00:18:506,200:10:34
169 / 16919BOBEKMonikaBaranowo00:19:166,100:11:00
170 / 170319BORUCHAleksandraNowa WieśMKKK OSTROŁĘKA00:19:545,900:11:39
171 / 17124BORUCHRenataNowa WieśMKKK OSTROŁĘKA00:19:565,900:11:40