Otwock/Mlądz 13.04.2019

Mała Liga Maraton 2019 1#

Wyniki Masters II

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćStartuję w:Klub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Czas sum.VśrRóżnicaPunkty
1188KALLAS ArkadiuszWarszawaADVENTUREbrakMasters II 1979-1970 – 100:41:50.486 / 2 00:18:39.068 / 1 01:00:29.55427,800:00:00250.00
280CHOJECKI MichałOtwockADVENTUREbrakMasters II 1979-1970 – 200:45:12.303 / 3 00:19:18.545 / 2 01:04:30.8482600:04:01234.43
3136MAZUREK SławomirŻYRARDÓWADVENTURETREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – 300:46:57.222 / 5 00:18:11.592 / 3 01:05:08.81425,800:04:39232.15
4141WĘGRZYNOWSKI MariuszOtwockADVENTUREBike Salon TeamMasters II 1979-1970 – 400:45:52.097 / 4 00:19:19.658 / 4 01:05:11.75525,800:04:42231.97
5132SZYMBORSKI ArturRAWA MAZOWIECKAADVENTUREbrakMasters II 1979-1970 – 500:47:48.709 / 6 00:20:51.172 / 5 01:08:39.88124,500:08:10220.26
6166CIAŚ PrzemysławJózefówADVENTURETS MERAN OTWOCKMasters II 1979-1970 – 600:49:36.598 / 7 00:20:17.574 / 6 01:09:54.1722400:09:24216.32
7163WYSOCKI MarcinŁódźADVENTUREbrakMasters II 1979-1970 – 700:52:09.118 / 8 00:23:07.362 / 7 01:15:16.48022,300:14:46200.90
8183WYWROT TomaszOtwockADVENTUREbrakMasters II 1979-1970 – 800:52:43.026 / 9 00:22:37.347 / 8 01:15:20.37322,300:14:50200.72
970GRUDNIEWSKI TomaszOtwockADVENTUREbrakMasters II 1979-1970 – 900:40:58.191 / 1 01:18:41.472 / 9 01:59:39.6631400:59:10126.38
Nie wystartowało 26 uczestników
DNS*304ADAMCZUK MarcinWarszawaADVENTUREPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAMMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*426BALCERZAK PawełWOLA-RAWSKAADVENTUREINEOSMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*397BINKOWSKI JaroslawWarszawaADVENTUREbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*294BRONIKOWSKI PrzemysławWIĄZOWNAADVENTUREMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*277BUJAK WojciechJelenia GóraADVENTUREDaj w łapę MTB teamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*429CIEŚLAK KonradOtwockADVENTUREbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*27FILA RobertOtwockADVENTUREbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*189KOPEĆ PawełMińsk MazowieckiADVENTUREMińska Grupa RowerowaMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*199KORZENIEWSKI TomaszLegionowoADVENTUREbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*404LATO PawełWarszawaADVENTUREbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*61LEWANDOWSKI BartłomiejWarszawaADVENTUREBike StoreMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*334MUSZYŃSKI PiotrWarszawaADVENTUREbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*432PEPLA DanielWARSZAWAADVENTURETREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*275PIETRZYCKI TomaszBIAŁYSTOKADVENTUREDABARTI / PIE3CKI TEAMMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*372POPIS MaciejDĄBRÓWKAADVENTURETS MERAN OTWOCKMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*359POSADZY TomaszStara WieśADVENTUREPruszyński Cycling TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*267PYTLAK AdamMIŃSK MAZOWIECKIADVENTUREMińska Grupa RowerowaMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*204RADOMIŃSKI TomaszMińsk MazowieckiADVENTUREKS Barakuda Mińsk MazowieckiMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*356RDZENEK PawełŁÓdźADVENTUREbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*226SCHRODER SteffenBad NauheimADVENTURERC03LEBENSTADTMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*54TROINSKI JacekWarszawaADVENTUREBike Salon TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*396WŁAZAŁEK MariuszPillawaADVENTURESTANWEX II TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*243WRONA PiotrWarszawaADVENTUREKK CyklonMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*34WYSOCKI MarcinPruszkówADVENTUREAbsoluteBikes.pl TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*419WYSZOMIERSKI MarcinSOKOŁÓW PODLASKIADVENTUREbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*394ZAJĄKAŁA MichałJózefosławADVENTUREFosfór 4.0 TimMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował