Otwock/Mlądz 13.04.2019

Mała Liga Maraton 2019 1#

Wyniki CHALLENGE – DWIE RUNDY

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćStartuję w:Klub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Czas sum.Różnica
111NGUYEN RobertWarszawaCHALLENGEIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 100:10:08.160 / 1 00:49:24.516 / 1 00:20:24.428 / 1 01:19:57.10400:00:00
2200REJCH MateuszWARSZAWACHALLENGESERWIS BAJKAELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 200:35:31.238 / 2 00:51:24.563 / 2 00:15:32.057 / 2 01:42:27.85800:22:30
3139GIERCZAK PrzemysławOpocznoCHALLENGEHurom Sławno AccentMasters I 1989-1980 – 100:36:12.212 / 4 00:51:18.601 / 3 00:15:35.691 / 3 01:43:06.50400:23:09
4182KARWAT KamilJózefówCHALLENGEŚwiat Rowerów TeamMasters I 1989-1980 – 200:36:08.971 / 3 00:51:54.508 / 4 00:15:59.780 / 4 01:44:03.25900:24:06
54MAŁEK PiotrWarszawaCHALLENGEIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters II 1979-1970 – 100:36:43.309 / 5 00:54:48.881 / 5 00:16:53.588 / 5 01:48:25.77800:28:28
623KUDLAK MarcinMarkiCHALLENGEMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – 200:37:06.073 / 6 00:56:33.767 / 6 00:16:53.943 / 6 01:50:33.78300:30:36
765CĄPAŁA MichałWARSZAWACHALLENGERMF FM HEGELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 300:37:57.527 / 8 00:58:11.003 / 7 00:18:02.961 / 7 01:54:11.49100:34:14
8147ABRAMCZYK RomanWarszawaCHALLENGETREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – 300:38:50.313 / 9 00:58:01.854 / 9 00:17:45.551 / 8 01:54:37.71800:34:40
9144KOWALSKI AdamWarszawaCHALLENGEBeat BikeELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 400:37:56.827 / 7 00:58:49.115 / 8 00:21:31.265 / 9 01:58:17.20700:38:20
1069ANTONIUK PiotrWarszawaCHALLENGEDimension DataMasters II 1979-1970 – 400:41:18.857 / 10 01:00:21.592 / 10 00:18:05.131 / 10 01:59:45.58000:39:48
11143JEZIORSKI PiotrJozefoslawCHALLENGEWarszawski Klub KolarskiJunior – 2001-2002 – 100:42:23.442 / 12 01:00:23.002 / 11 00:17:49.948 / 11 02:00:36.39200:40:39
12 / 19LUBOIŃSKA UrszulaWarszawaCHALLENGETREZADO WOLFPACKLadies II 1979-1970 – 100:42:26.649 / 14 01:00:21.136 / 12 00:17:54.357 / 12 02:00:42.14200:40:45
13101PIETRZAK AndrzejNowa WolaCHALLENGEJakoobcycles BKK TeamMasters II 1979-1970 – 500:41:24.160 / 11 01:01:55.489 / 13 00:19:25.931 / 13 02:02:45.58000:42:48
14146ŚWIDERSKI MichałCHALLENGETREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – 600:42:24.796 / 13 01:01:38.856 / 14 00:19:29.928 / 14 02:03:33.58000:43:36
15179ZIĘBAKOWSKI ArturWarszawaCHALLENGEPolski Klub MTB Masters I 1989-1980 – 300:42:27.796 / 15 01:02:59.589 / 15 00:19:53.195 / 15 02:05:20.58000:45:23
16145JEZIORSKI RadoslawJozefoslawCHALLENGEbrakMasters II 1979-1970 – 700:43:48.068 / 17 01:03:49.213 / 16 00:19:48.299 / 16 02:07:25.58000:47:28
1712CIEŚLAK MichałKarczewCHALLENGEIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 500:44:14.992 / 20 01:03:33.287 / 17 00:19:47.301 / 17 02:07:35.58000:47:38
1860KRYSIK RobertStefanówka CHALLENGEBike Salon TeamMasters I 1989-1980 – 400:44:02.212 / 18 01:04:24.976 / 19 00:19:08.397 / 18 02:07:35.58500:47:38
197MORAWSKI MichałOtwockCHALLENGEIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters I 1989-1980 – 500:42:28.290 / 16 01:05:41.702 / 18 00:20:20.128 / 19 02:08:30.12000:48:33
20 / 263RADZISZEWSKA KatarzynaWarszawaCHALLENGEMCP Bike TeamELITA Kobiet – 1990-2000 – 100:44:16.315 / 21 01:05:19.953 / 20 00:20:06.485 / 20 02:09:42.75300:49:45
21 / 33MAŁEK JustynaWarszawaCHALLENGEIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMLadies II 1979-1970 – 200:45:17.908 / 22 01:05:25.155 / 21 00:20:29.207 / 21 02:11:12.27000:51:15
22202ŁUKASIAK ŁukaszWarszawaCHALLENGEBike Salon TeamMasters I 1989-1980 – 600:45:18.546 / 23 01:06:44.765 / 23 00:20:01.938 / 22 02:12:05.24900:52:08
23155ZDUNIAK KarolWarszawa CHALLENGEmybike.plMasters I 1989-1980 – 700:44:14.296 / 19 01:06:56.627 / 22 00:21:47.790 / 23 02:12:58.71300:53:01
24111KLICKI TomaszMarkiCHALLENGEMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – 800:45:32.776 / 24 01:08:55.238 / 24 00:19:50.146 / 24 02:14:18.16000:54:21
25157BORKOWSKI MarcinWarszawaCHALLENGEPolski Klub MTB Masters II 1979-1970 – 900:46:49.687 / 28 01:09:35.189 / 25 00:20:38.299 / 25 02:17:03.17500:57:06
26180WILIM PawełWarszawa CHALLENGEbrakMasters II 1979-1970 – 1000:46:27.833 / 26 01:10:28.524 / 27 00:21:56.382 / 26 02:18:52.73900:58:55
27172WASIŁEK PawełKobyłkaCHALLENGEAbsoluteBikes.pl TeamMasters I 1989-1980 – 800:46:33.559 / 27 01:10:48.425 / 28 00:22:50.587 / 27 02:20:12.57101:00:15
28178WÓJCIK PrzemysławGlinaCHALLENGEAK - SPEDELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 600:45:57.080 / 25 01:10:39.986 / 26 00:24:09.771 / 28 02:20:46.83701:00:49
29181BOGACZYK MaciejWrocławCHALLENGEPolski Klub MTB Masters I 1989-1980 – 900:47:51.745 / 29 01:11:25.495 / 29 00:21:54.172 / 29 02:21:11.41201:01:14
30 / 4168KOSKO MagdalenaZąbkiCHALLENGEMCP Bike TeamLadies I - 1989- 1980 – 100:48:22.991 / 30 01:13:43.758 / 30 00:21:39.015 / 30 02:23:45.76401:03:48
31175KUCHNIEWSKI TomaszJózefówCHALLENGEmybike.plMasters III 1969-1965 – 100:48:47.158 / 31 01:13:27.807 / 31 00:21:48.226 / 31 02:24:03.19101:04:06
32 / 556TERENTIEVA HannaWarszawaCHALLENGEbrakELITA Kobiet – 1990-2000 – 201:03:04.123 / 32 01:27:13.799 / 32 00:31:47.658 / 32 03:02:05.58001:42:08
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*160KOZAK ArturWARSZAWACHALLENGEPolski Klub MTB ELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 88 uczestników
DNS*305ALBRYCHT MikołajWarszawaCHALLENGEGeodetic Dobry Kurs TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*443ANTOLAK RyszardWarszawaCHALLENGEIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*79AUGUSTYNIAK DariuszWARSZAWACHALLENGEPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAMMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*382BAKUŁA MarekRaszynCHALLENGEGeodetic Dobry Kurs TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*64BAKUŁA MarekRaszynCHALLENGEGeodetic Dobry Kurs TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*427BARTOSIAK-SEMKÓW PawełWarszawaCHALLENGEPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAMMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*423BUDNY ŁukaszKRASNE CHALLENGEbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*120BURLYAY ValeriyWarszawaCHALLENGEOnBikes Sport teamMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*
DNS*276CHOYNOWSKI AndrzejToruńCHALLENGEbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*306CYGAŃSKI PawełMarkiCHALLENGEMCP Bike TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*363CZARNECKI BartłomiejPIASTÓWCHALLENGEbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*379DĄBROWSKI MaciejWarszawaCHALLENGEbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*285DEMIAŃCZUK TomaszOtwockCHALLENGEjalexMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*108DĘBOWSKI MichałWarszawaCHALLENGEWarszawski Klub KolarskiJunior – 2001-2002 – DNS*DNS*DNS*
DNS*330DYREK DariuszMościskaCHALLENGECozmobike teamMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*
DNS*425GAJEWSKI KarolStare LipinyCHALLENGEbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*392GREGOROWICZ MarekWarszawaCHALLENGEBike Salon TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*271GRUDNY BartłomiejWarszawaCHALLENGEALLTOP STAG TEAMMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*296GRUDZIŃSKI JakubOtwockCHALLENGEbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*381GRZĄDKA PrzemysławWarszawaCHALLENGEPZU Sport TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*100JAKUBCZYK MarcinWarszawaCHALLENGEGeodetic Dobry Kurs TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*284JANKIEWICZ BogusławWołominCHALLENGEŚwiat Rowerów TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*385JASIŃSKI TomaszPiasecznoCHALLENGEbrakMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*
DNS*314JAWNIK MariuszCelestynówCHALLENGEBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*410KAPŁON AleksandraZamośćCHALLENGEBike Salon TeamELITA Kobiet – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*263KASKA PawełMińsk MazowieckiCHALLENGEMińska Grupa RowerowaMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*358KĘDZIERSKI ŁukaszMarkiCHALLENGEMCP Bike TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*221KĘPKIEWICZ PiotrWarszawaCHALLENGEbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*365KISSON DanielPiotrków TrybunalskiCHALLENGEMarceli TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*366KLECZAJ BarbaraWarszawaCHALLENGEBike Salon TeamLadies I - 1989- 1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*286KLIMIUK KrzysztofOtwockCHALLENGESUPERDRÓB BIKE TEAMMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*424KNAPCZYK PiotrSkrzeszewCHALLENGEPZU Sport TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*388KOŁODZIEJEK PawełWarszawaCHALLENGEBike Salon TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*309KONOPIŃSKI ZbigniewWarszawaCHALLENGEbrakMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*
DNS*311KUCHARSKI ŁukaszWarszawaCHALLENGEbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*377KUCZYŃSKI AdrianŻyrardówCHALLENGECatena WyszkówMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*83KWAPISZ BartłomiejJózefosławCHALLENGET-bike Racing TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*408KWIATKOWSKI KrzysztofWarszawaCHALLENGEBeat BikeMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*240LIPIEC DominikWarszawaCHALLENGEGeodetic Dobry Kurs TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*318LUBOIŃSKA UrszulaWarszawaCHALLENGETREZADO WOLFPACKLadies II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*51LUBOIŃSKA UrszulaWarszawaCHALLENGETREZADO WOLFPACKLadies II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*201LUDWICKI PiotrWarszawaCHALLENGEbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*225ŁABANOWSKI KrzysztofWarszawaCHALLENGEBike Salon TeamMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*
DNS*445ŁASIŃSKI JarekOtwockCHALLENGEbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*91ŁOPATKA KrystianŻywiecCHALLENGEbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*393MAJEK MariuszJózefin CHALLENGEBike Salon TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*219MAJORCZYK LudwikJózefówCHALLENGEbrakMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*
DNS*283MARCINKIEWICZ SebastianWarszawaCHALLENGEŚwiat Rowerów TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*428MAŚLANA LucjanWarszawaCHALLENGEbrakMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*
DNS*433MATYNIA DariuszMarkiCHALLENGEMCP Bike TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*249MIODUSZEWSKI ArturWARSZAWACHALLENGEPROGRESSTRAINING.PLMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*113MITAS JarosławWarszawaCHALLENGEIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*
DNS*38MROŻEWSKI KrzysztofWarszawaCHALLENGEmybike.plMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*
DNS*292PAŁYSKA KamilWarszawaCHALLENGEGeodetic Dobry Kurs TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*99PAPIS PawełMarkiCHALLENGEMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*387PERZANOWSKI ArturPruszkówCHALLENGEAbsoluteBikes.pl TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*115PIETRAK MarcinWarszawaCHALLENGEKamyk Radzymin MTB TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*434PIĘTKA JarosławOTWOCKCHALLENGESPORT-TOURMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*
DNS*280PRZĘZAK MarcinCechanówCHALLENGEKross Staff TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*322PRZYBYLSKI PiotrWiązownaCHALLENGEBike Salon TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*390PUCHAŁA WitoldWarszawaCHALLENGEbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*278PUŹ GrażynaWarszawaCHALLENGEmybike.plLadies I - 1989- 1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*2RUTKOWSKI DanielWarszawaCHALLENGEIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*186SACHARCZUK PawełKarczewCHALLENGEbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*282SCHMIDT PiotrWarszawaCHALLENGEXbox Bike TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*340SKUMIAŁ NorbertWarszawaCHALLENGEbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*104SOBCZAK KrzysztofWarszawaCHALLENGEGeodetic Dobry Kurs TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*380SOBCZAK BartoszŁOMIANKICHALLENGEEROE RACING CLUBMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*405STANIEWSKI MichałWarszawaCHALLENGEAIRBIKE.PLMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*10SZCZEPAŃSKI TomaszOTWOCKCHALLENGEIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*187SZEWCZYK MarcinWarszawaCHALLENGEOśka WarszawaMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*77SZEWCZYK PawełWarszawaCHALLENGESportgang Wysportowani Racing TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*400ŚLESICKI GrzegorzWARSZAWACHALLENGEmybike.plMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*68ŚMICHURSKI RobertWarszawaCHALLENGEPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAMMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*
DNS*8ŚWIERCZEWSKI JanWarszawaCHALLENGEbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*395WACHNIK WojtekOTWOCKCHALLENGESUPERDRÓB BIKE TEAMMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*
DNS*191WAWRYSZUK NinaMińsk MazowieckiCHALLENGEMińska Grupa RowerowaELITA Kobiet – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*272WICHERKIEWICZ MarcinWarszawaCHALLENGEbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*383WILIM PawełWarszawa CHALLENGEbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*448WITKOWSKI AndrzejJÓZEFÓWCHALLENGESUPERDRÓB BIKE TEAMMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*
DNS*368WOŹNICA ŁukaszWOŁOMINCHALLENGEPROGRESSTRAINING.PLELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*361WOŹNICA DariuszOTWOCKCHALLENGESUPERDRÓB BIKE TEAMMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*
DNS*350WYCZÓŁKOWSKI ŁukaszZielonkaCHALLENGEbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*238WYSZOGRODZKI PrzemysławPRUSZKÓWCHALLENGEbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*409ZAKRZEWSKI JerzywarszawaCHALLENGEIm Logistics Rafbike Cycling teamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*354ZAWADKA PawełNADBRZEŻCHALLENGEbrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*45ZIELIŃSKI DariuszWarszawaCHALLENGEbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*316ŻYŻYŃSKA-GALEŃSKA KrystynaWarszawaCHALLENGEWieliszew Heron TeamLadies I - 1989- 1980 – DNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował