Otwock/Mlądz 13.04.2019

Mała Liga Maraton 2019 1#

Wyniki ADVENTURE – JEDNA RUNDA

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćStartuję w:Klub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Czas sum.Różnica
1148ŚWIDERSKI AntoniADVENTURETREZADO WOLFPACKJunior Młodszy 2003-2004 – 100:40:16.673 / 5 00:16:54.768 / 1 00:57:11.44100:00:00
2158SZYSZKO MateuszOtwockADVENTUREWarszawski Klub KolarskiJunior Młodszy 2003-2004 – 200:39:55.121 / 4 00:17:17.119 / 2 00:57:12.24000:00:00
3167KLEPS MichałOtwockADVENTUREBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 100:40:17.975 / 6 00:17:04.326 / 3 00:57:22.30100:00:10
4188KALLAS ArkadiuszWarszawaADVENTUREbrakMasters II 1979-1970 – 100:41:50.486 / 8 00:18:39.068 / 4 01:00:29.55400:03:18
5 / 1159TARNOWSKA JustynaWIĄZOWNAADVENTUREBike Salon TeamLadies II 1979-1970 – 100:42:31.985 / 9 00:18:05.884 / 5 01:00:37.86900:03:26
6184JANOTA BłażejBelsk DużyADVENTUREWGR TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 200:42:32.790 / 10 00:18:05.384 / 6 01:00:38.17400:03:26
7138DORSZ JacekWarszawaADVENTUREKamyk Radzymin MTB TeamMasters I 1989-1980 – 100:45:11.751 / 11 00:19:14.425 / 7 01:04:26.17600:07:14
880CHOJECKI MichałOtwockADVENTUREbrakMasters II 1979-1970 – 200:45:12.303 / 12 00:19:18.545 / 8 01:04:30.84800:07:19
9136MAZUREK SławomirŻYRARDÓWADVENTURETREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – 300:46:57.222 / 15 00:18:11.592 / 9 01:05:08.81400:07:57
10141WĘGRZYNOWSKI MariuszOtwockADVENTUREBike Salon TeamMasters II 1979-1970 – 400:45:52.097 / 13 00:19:19.658 / 10 01:05:11.75500:08:00
11177OLSZEWSKI KrzysztofOTWOCKADVENTUREBike Salon TeamMasters I 1989-1980 – 200:47:44.510 / 17 00:18:25.832 / 11 01:06:10.34200:08:58
1273CHMIELEWSKI CezaryWarszawaADVENTUREBike Salon TeamMasters III 1969-1965 – 100:47:46.397 / 18 00:19:00.601 / 12 01:06:46.99800:09:35
13151LAMOWSKI MarcinSULEJÓWEKADVENTUREMCP Bike TeamMasters I 1989-1980 – 300:47:01.732 / 16 00:19:58.835 / 13 01:07:00.56700:09:49
14173NOWICKI RafałMIŃSK MAZOWIECKIADVENTUREMińska Grupa RowerowaJunior – 2001-2002 – 100:46:27.696 / 14 00:20:34.613 / 14 01:07:02.30900:09:50
15132SZYMBORSKI ArturRAWA MAZOWIECKAADVENTUREbrakMasters II 1979-1970 – 500:47:48.709 / 19 00:20:51.172 / 15 01:08:39.88100:11:28
16166CIAŚ PrzemysławJózefówADVENTURETS MERAN OTWOCKMasters II 1979-1970 – 600:49:36.598 / 23 00:20:17.574 / 16 01:09:54.17200:12:42
17176KOZIOŁ KamilJózefówADVENTUREbrakMasters I 1989-1980 – 400:49:09.883 / 22 00:20:45.281 / 17 01:09:55.16400:12:43
18 / 2162KURMANOWSKA IzabelaPiaseczno ADVENTUREPolski Klub MTB ELITA Kobiet – 1990-2000 – 100:48:51.782 / 20 00:21:05.396 / 18 01:09:57.17800:12:45
19102SOTYN MarcinCelestynówADVENTUREBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 300:49:09.327 / 21 00:22:22.447 / 19 01:11:31.77400:14:20
20164KĘDZIOREK PiotrWarszawaADVENTUREBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 400:51:47.558 / 25 00:22:10.202 / 20 01:13:57.76000:16:46
21131WYDRO MateuszPuławyADVENTUREBike Room TeamJunior Młodszy 2003-2004 – 300:51:46.504 / 24 00:22:40.180 / 21 01:14:26.68400:17:15
22142SZUCHNIK SebastianKątyADVENTURETS MERAN OTWOCKMasters I 1989-1980 – 500:53:03.258 / 28 00:22:12.219 / 22 01:15:15.47700:18:04
2366LIPOWIECKI BogusławWarszawaADVENTURECompas Bike TeamMasters IV – 1964 i starsi – 100:53:13.001 / 29 00:22:02.533 / 23 01:15:15.53400:18:04
24163WYSOCKI MarcinŁódźADVENTUREbrakMasters II 1979-1970 – 700:52:09.118 / 26 00:23:07.362 / 24 01:15:16.48000:18:05
25183WYWROT TomaszOtwockADVENTUREbrakMasters II 1979-1970 – 800:52:43.026 / 27 00:22:37.347 / 25 01:15:20.37300:18:08
26 / 3347ZDUNIAK SylwiaWarszawa ADVENTUREmybike.plLadies I - 1989- 1980 – 100:24:43.441 / 1 00:52:00.000 / 26 01:16:43.44100:19:32
27 / 4185MAJOREK ZofiaCzaplinekADVENTUREPolski Klub MTB Ladies I - 1989- 1980 – 200:54:22.643 / 32 00:22:22.662 / 27 01:16:45.30500:19:33
28140WÓJCIK PrzemysławGlinaADVENTUREbrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 500:53:42.421 / 30 00:23:05.064 / 28 01:16:47.48500:19:36
29161ADAMIEC KamilTarczynADVENTUREbrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 600:54:24.475 / 33 00:22:26.966 / 29 01:16:51.44100:19:40
30 / 550CZERSKA-KRYSIK AgnieszkaStefanówka ADVENTUREBike Salon TeamLadies I - 1989- 1980 – 300:54:21.297 / 31 00:23:19.426 / 30 01:17:40.72300:20:29
31 / 6130SZYMANEK KatarzynaPuławyADVENTUREBike Room TeamLadies III – 1969 i starssze – 100:56:16.385 / 34 00:23:22.056 / 31 01:19:38.44100:22:27
32165AUGUSTYNOWICZ PawełWarszawaADVENTUREWarszawski Klub KolarskiMasters III 1969-1965 – 200:58:10.443 / 35 00:24:56.201 / 32 01:23:06.64400:25:55
33 / 716GRUCA KarolinaWarszawaADVENTUREGOLDENSUBMARINE RACING TEAMLadies II 1979-1970 – 200:58:38.874 / 36 00:25:33.634 / 33 01:24:12.50800:27:01
34 / 818KRAMSKA-DORSZ KatarzynaWarszawaADVENTUREKamyk Radzymin MTB TeamLadies I - 1989- 1980 – 400:58:40.350 / 37 00:25:32.335 / 34 01:24:12.68500:27:01
35 / 9171BRYŁKA KatarzynaWarszawaADVENTUREOnBikes Sport teamLadies I - 1989- 1980 – 501:00:42.026 / 38 00:26:21.158 / 35 01:27:03.18400:29:51
36 / 10149OKULJAR AleksandraWarszawaADVENTUREbrakLadies I - 1989- 1980 – 601:01:32.499 / 39 00:25:46.696 / 36 01:27:19.19500:30:07
37 / 11154GWADERA KatarzynaWarszawaADVENTURERunners Team ENEL-SPORTLadies I - 1989- 1980 – 701:02:20.326 / 41 00:26:07.529 / 37 01:28:27.85500:31:16
38 / 12153ROSZUK-SUSZYCKA DariaWarszawaADVENTUREbrakLadies I - 1989- 1980 – 801:02:03.115 / 40 00:26:26.673 / 38 01:28:29.78800:31:18
39 / 13134IDZIKOWSKA DanutaOtwockADVENTUREbrakLadies I - 1989- 1980 – 901:03:06.365 / 42 00:26:26.962 / 39 01:29:33.32700:32:21
40 / 14174KUCHNIEWSKA BeataJózefów ADVENTUREmybike.plLadies III – 1969 i starssze – 201:13:03.999 / 43 00:28:59.800 / 40 01:42:03.79900:44:52
41170ŁUCZAK KamilZąbkiADVENTUREMCP Bike TeamMasters I 1989-1980 – 600:34:58.596 / 2 01:10:40.074 / 41 01:45:38.67000:48:27
42 / 15152BARDYSZEWSKA AnnaWarszawaADVENTUREbrakLadies I - 1989- 1980 – 1001:13:43.547 / 44 00:33:51.143 / 42 01:47:34.69000:50:23
43169MISZCZAK SławomirWarszawaADVENTUREPolski Klub MTB Masters I 1989-1980 – 700:37:35.408 / 3 01:11:22.711 / 43 01:48:58.11900:51:46
4470GRUDNIEWSKI TomaszOtwockADVENTUREbrakMasters II 1979-1970 – 900:40:58.191 / 7 01:18:41.472 / 44 01:59:39.66301:02:28
Nie wystartowało 87 uczestników
DNS*360ABRAMEĆ PiotrWarszawaADVENTUREbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*304ADAMCZUK MarcinWarszawaADVENTUREPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAMMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*444ANDRZEJCZUK AdamWarszawaADVENTUREBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*426BALCERZAK PawełWOLA-RAWSKAADVENTUREINEOSMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*411BARABASZ MichałJózefówADVENTUREBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*293BARTOŃ MarekMińsk MazowieckiADVENTUREbrakMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*
DNS*446BIENIADA MarcinWarszawaADVENTUREWILDBORN E SYSTEMMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*
DNS*397BINKOWSKI JaroslawWarszawaADVENTUREbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*386BLACH MariuszPILAWAADVENTURESTANWEX II TeamMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*
DNS*362BOROWSKI ŁukaszJANÓW PODLASKIADVENTUREbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*294BRONIKOWSKI PrzemysławWIĄZOWNAADVENTUREMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*279BRZEŚKIEWICZ ArkadiuszMińsk MazowieckiADVENTUREMińska Grupa RowerowaMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*277BUJAK WojciechJelenia GóraADVENTUREDaj w łapę MTB teamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*429CIEŚLAK KonradOtwockADVENTUREbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*324DĄBROWSKI MichałWarszawaADVENTUREFANAUTOMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*27FILA RobertOtwockADVENTUREbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*117GARBOLIŃSKI TomaszWarszawaADVENTUREbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*418GĄSIEWSKA MagdalenaWarszawaADVENTUREbrakLadies I - 1989- 1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*216GODLEWSKI DominikWarszawaADVENTUREWarszawski Klub KolarskiJunior Młodszy 2003-2004 – DNS*DNS*DNS*
DNS*401GOŁOWICZ AndrzejMIŃSK MAZOWIECKIADVENTURESTANWEX II TeamMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*
DNS*399GOŁOWICZ MaciejMIŃSK MAZOWIECKIADVENTURESTANWEX II TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*413GRAMANN AndrzejKrubinADVENTUREbrakMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*
DNS*391GREGOROWICZ JakubWarszawaADVENTUREKamyk Radzymin MTB TeamJunior Młodszy 2003-2004 – DNS*DNS*DNS*
DNS*389GREGOROWICZ KatarzynaWarszawaADVENTUREBike Salon TeamLadies II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*270GRUDNA MonikaWARSZAWAADVENTUREALLTOP STAG TEAMLadies I - 1989- 1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*281GRZESZCZAK BogusławOtwockADVENTURES.N.KlasykMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*
DNS*301HILCZER PiotrADVENTUREBike ConceptMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*
DNS*371JAROSŁAWSKI MaciejWarszawaADVENTUREWarszawski Klub KolarskiJunior Młodszy 2003-2004 – DNS*DNS*DNS*
DNS*289JĘDRZEJCZYK AnnaOtwockADVENTUREAK - SPEDELITA Kobiet – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*415KACZOROWSKI AleksanderSikoryADVENTUREWieliszew Heron teamMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*
DNS*189KOPEĆ PawełMińsk MazowieckiADVENTUREMińska Grupa RowerowaMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*373KORZENIEWSKI BartoszJózefówADVENTUREAK - SPEDELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*199KORZENIEWSKI TomaszLegionowoADVENTUREbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*421KRUPA AndrzejOtwockADVENTUREbrakMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*
DNS*422KRUPA EmilOtwockADVENTUREbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*310KUCHCIK FilipWarszawaADVENTUREWarszawski Klub KolarskiJunior Młodszy 2003-2004 – DNS*DNS*DNS*
DNS*52KUCZEWSKI TomaszWarszawaADVENTURETREZADO WOLFPACKMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*
DNS*412KUROSAD-KURASIEWICZ WojciechWarszawaADVENTUREbrakMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*
DNS*404LATO PawełWarszawaADVENTUREbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*378LESZEK MichałOtwockADVENTUREbrakJunior – 2001-2002 – DNS*DNS*DNS*
DNS*61LEWANDOWSKI BartłomiejWarszawaADVENTUREBike StoreMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*307LIPIEC JacekWarszawaADVENTUREGeodetic Dobry Kurs TeamMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*
DNS*440MANDES StafanLASKIADVENTUREWarszawski Klub KolarskiJunior Młodszy 2003-2004 – DNS*DNS*DNS*
DNS*442MANDES MichałLADKIADVENTUREVELMAR.PLMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*370MIASEK PiotrJózefówADVENTUREbrakJunior Młodszy 2003-2004 – DNS*DNS*DNS*
DNS*414MIKOŁAJCZUK ŁukaszWarszawaADVENTUREENEA KSENERGIA KOZIENICEMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*334MUSZYŃSKI PiotrWarszawaADVENTUREbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*328NOWAK JuliaWarszawaADVENTUREBike Salon TeamELITA Kobiet – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*308OZIMKIEWICZ AgataLesznoADVENTUREbrakLadies II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*251PAZURA PatrykOtwockADVENTUREbrakJunior – 2001-2002 – DNS*DNS*DNS*
DNS*432PEPLA DanielWARSZAWAADVENTURETREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*417PETEREK RadosławStanisławów PierwszyADVENTUREbrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*273PIETRZAK RadosławWarszawaADVENTUREbrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*275PIETRZYCKI TomaszBIAŁYSTOKADVENTUREDABARTI / PIE3CKI TEAMMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*121PLISZKA JacekwarszawaADVENTUREOnBikes Sport teamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*372POPIS MaciejDĄBRÓWKAADVENTURETS MERAN OTWOCKMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*359POSADZY TomaszStara WieśADVENTUREPruszyński Cycling TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*364PUŹ MaciejWarszawaADVENTUREOnBikes Sport teamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*267PYTLAK AdamMIŃSK MAZOWIECKIADVENTUREMińska Grupa RowerowaMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*204RADOMIŃSKI TomaszMińsk MazowieckiADVENTUREKS Barakuda Mińsk MazowieckiMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*355RDZANEK IgorŁÓdźADVENTUREbrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*356RDZENEK PawełŁÓdźADVENTUREbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*441ROGULSKI LeszekOTWOCKADVENTURESUPERDRÓB BIKE TEAMMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*
DNS*274SAMBORSKI BartoszBiałystokADVENTUREDABARTI / PIE3CKI TEAMMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*226SCHRODER SteffenBad NauheimADVENTURERC03LEBENSTADTMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*325SIEROCZYŃSKI WiktorWarszawaADVENTUREbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*375SKÓRA ArturMarkiADVENTUREMCP Bike TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*86SKÓRA ArturMarkiADVENTUREMCP Bike TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*290SŁODZIŃSKI ArturWarszawaADVENTUREbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*88SOBCZUK JoannaWarszawaADVENTUREbrakLadies I - 1989- 1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*416SZCZEPAŃSKI DawidSolecADVENTUREbrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*376ŚWIDERSKI CyprianWarszawaADVENTURETREZADO WOLFPACKJunior Młodszy 2003-2004 – DNS*DNS*DNS*
DNS*374ŚWIDERSKI TadeuszNOWY DWÓR MAZ.ADVENTURETYMBUDMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*
DNS*54TROINSKI JacekWarszawaADVENTUREBike Salon TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*295WACHOCKI BartoszWarszawaADVENTUREbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*67WĘGRZYNOWSKI BartoszOtwockADVENTUREBike Salon TeamMłodzik – 2005-2006 – DNS*DNS*DNS*
DNS*447WICHOWSKI LudwikKĘDZIERÓWKAADVENTUREKĘDZIERÓWKAMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*
DNS*398WŁAZAŁEK AleksanderPilawaADVENTURESTANWEX II TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*396WŁAZAŁEK MariuszPillawaADVENTURESTANWEX II TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*367WOLNY PiotrWarszawaADVENTUREE-POINT BIKE TEAMMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*243WRONA PiotrWarszawaADVENTUREKK CyklonMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*34WYSOCKI MarcinPruszkówADVENTUREAbsoluteBikes.pl TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*419WYSZOMIERSKI MarcinSOKOŁÓW PODLASKIADVENTUREbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*394ZAJĄKAŁA MichałJózefosławADVENTUREFosfór 4.0 TimMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*302ZDANOWSKI TomaszSitneADVENTURETrizarzaELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*420ZIELIŃSKI GustawWarszawaADVENTUREWarszawski Klub KolarskiMłodzik – 2005-2006 – DNS*DNS*DNS*
DNS*244ZIELIŃSKI PawełWarszawaADVENTUREbrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował