Otwock/Mlądz 13.04.2019

Mała Liga Maraton 2019 1#

Wyniki Masters I

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćStartuję w:Klub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Czas sum.VśrRóżnicaPunkty
1139GIERCZAK PrzemysławOpocznoCHALLENGEHurom Sławno AccentMasters I 1989-1980 – 100:36:12.212 / 2 00:51:18.601 / 1 00:15:35.691 / 1 01:43:06.50425,600:00:00300.00
2182KARWAT KamilJózefówCHALLENGEŚwiat Rowerów TeamMasters I 1989-1980 – 200:36:08.971 / 1 00:51:54.508 / 2 00:15:59.780 / 2 01:44:03.25925,400:00:56297.26
3179ZIĘBAKOWSKI ArturWarszawaCHALLENGEPolski Klub MTB Masters I 1989-1980 – 300:42:27.796 / 3 01:02:59.589 / 3 00:19:53.195 / 3 02:05:20.58021,100:22:14246.78
460KRYSIK RobertStefanówka CHALLENGEBike Salon TeamMasters I 1989-1980 – 400:44:02.212 / 5 01:04:24.976 / 5 00:19:08.397 / 4 02:07:35.58520,700:24:29242.43
57MORAWSKI MichałOtwockCHALLENGEIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters I 1989-1980 – 500:42:28.290 / 4 01:05:41.702 / 4 00:20:20.128 / 5 02:08:30.12020,500:25:23240.70
6202ŁUKASIAK ŁukaszWarszawaCHALLENGEBike Salon TeamMasters I 1989-1980 – 600:45:18.546 / 7 01:06:44.765 / 7 00:20:01.938 / 6 02:12:05.2492000:28:58234.17
7155ZDUNIAK KarolWarszawa CHALLENGEmybike.plMasters I 1989-1980 – 700:44:14.296 / 6 01:06:56.627 / 6 00:21:47.790 / 7 02:12:58.71319,900:29:52232.61
8172WASIŁEK PawełKobyłkaCHALLENGEAbsoluteBikes.pl TeamMasters I 1989-1980 – 800:46:33.559 / 8 01:10:48.425 / 8 00:22:50.587 / 8 02:20:12.57118,800:37:06220.61
9181BOGACZYK MaciejWrocławCHALLENGEPolski Klub MTB Masters I 1989-1980 – 900:47:51.745 / 9 01:11:25.495 / 9 00:21:54.172 / 9 02:21:11.41218,700:38:04219.08
Nie wystartowało 33 uczestników
DNS*305ALBRYCHT MikołajWarszawaCHALLENGEGeodetic Dobry Kurs TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*423BUDNY ŁukaszKRASNE CHALLENGEbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*306CYGAŃSKI PawełMarkiCHALLENGEMCP Bike TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*363CZARNECKI BartłomiejPIASTÓWCHALLENGEbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*285DEMIAŃCZUK TomaszOtwockCHALLENGEjalexMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*425GAJEWSKI KarolStare LipinyCHALLENGEbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*296GRUDZIŃSKI JakubOtwockCHALLENGEbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*263KASKA PawełMińsk MazowieckiCHALLENGEMińska Grupa RowerowaMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*358KĘDZIERSKI ŁukaszMarkiCHALLENGEMCP Bike TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*365KISSON DanielPiotrków TrybunalskiCHALLENGEMarceli TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*286KLIMIUK KrzysztofOtwockCHALLENGESUPERDRÓB BIKE TEAMMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*388KOŁODZIEJEK PawełWarszawaCHALLENGEBike Salon TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*311KUCHARSKI ŁukaszWarszawaCHALLENGEbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*377KUCZYŃSKI AdrianŻyrardówCHALLENGECatena WyszkówMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*83KWAPISZ BartłomiejJózefosławCHALLENGET-bike Racing TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*408KWIATKOWSKI KrzysztofWarszawaCHALLENGEBeat BikeMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*240LIPIEC DominikWarszawaCHALLENGEGeodetic Dobry Kurs TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*91ŁOPATKA KrystianŻywiecCHALLENGEbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*433MATYNIA DariuszMarkiCHALLENGEMCP Bike TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*292PAŁYSKA KamilWarszawaCHALLENGEGeodetic Dobry Kurs TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*115PIETRAK MarcinWarszawaCHALLENGEKamyk Radzymin MTB TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*280PRZĘZAK MarcinCechanówCHALLENGEKross Staff TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*322PRZYBYLSKI PiotrWiązownaCHALLENGEBike Salon TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*390PUCHAŁA WitoldWarszawaCHALLENGEbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*282SCHMIDT PiotrWarszawaCHALLENGEXbox Bike TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*340SKUMIAŁ NorbertWarszawaCHALLENGEbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*380SOBCZAK BartoszŁOMIANKICHALLENGEEROE RACING CLUBMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*104SOBCZAK KrzysztofWarszawaCHALLENGEGeodetic Dobry Kurs TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*10SZCZEPAŃSKI TomaszOTWOCKCHALLENGEIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*187SZEWCZYK MarcinWarszawaCHALLENGEOśka WarszawaMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*8ŚWIERCZEWSKI JanWarszawaCHALLENGEbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*238WYSZOGRODZKI PrzemysławPRUSZKÓWCHALLENGEbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*409ZAKRZEWSKI JerzywarszawaCHALLENGEIm Logistics Rafbike Cycling teamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował