Mińsk Mazowiecki 08.06.2019

Mała Liga Maraton 2019 2#

Wyniki Masters I

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćStartuję w:Klub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Czas sum.VśrRóżnicaPunkty
1182KARWAT KamilJózefówCHALLENGEŚwiat Rowerów TeamMasters I 1989-1980 – 100:25:35.645 / 1 00:44:45.188 / 3 00:21:37.009 / 1 01:31:57.84228,700:00:00300.00
2240LIPIEC DominikWarszawaCHALLENGEGeodetic Dobry Kurs TeamMasters I 1989-1980 – 200:27:32.768 / 2 00:48:54.932 / 5 00:22:22.528 / 2 01:38:50.22826,700:06:52279.11
3104SOBCZAK KrzysztofWarszawaCHALLENGEGeodetic Dobry Kurs TeamMasters I 1989-1980 – 300:27:33.674 / 3 00:48:53.393 / 4 00:22:31.901 / 3 01:38:58.96826,700:07:01278.73
4292PAŁYSKA KamilWarszawaCHALLENGEGeodetic Dobry Kurs TeamMasters I 1989-1980 – 400:27:34.097 / 4 00:48:55.301 / 6 00:22:30.529 / 4 01:38:59.92726,700:07:02278.68
5286KLIMIUK KrzysztofOtwockCHALLENGESUPERDRÓB BIKE TEAMMasters I 1989-1980 – 500:27:35.563 / 5 00:48:54.770 / 7 00:23:38.289 / 5 01:40:08.62226,400:08:10275.48
691ŁOPATKA KrystianŻywiecCHALLENGEbrakMasters I 1989-1980 – 600:28:33.867 / 6 00:53:22.250 / 8 00:24:27.409 / 6 01:46:23.52624,800:14:25259.30
7187SZEWCZYK MarcinWarszawaCHALLENGEOśka WarszawaMasters I 1989-1980 – 700:29:06.055 / 7 00:52:56.708 / 9 00:24:28.714 / 7 01:46:31.47724,800:14:33258.97
8155ZDUNIAK KarolWarszawa CHALLENGEmybike.plMasters I 1989-1980 – 800:30:13.710 / 9 00:52:53.050 / 10 00:23:54.837 / 8 01:47:01.59724,700:15:03257.76
960KRYSIK RobertStefanówka CHALLENGEBike Salon TeamMasters I 1989-1980 – 900:30:12.177 / 8 00:54:31.737 / 11 00:25:23.807 / 9 01:50:07.7212400:18:09250.51
10305ALBRYCHT MikołajWarszawaCHALLENGEGeodetic Dobry Kurs TeamMasters I 1989-1980 – 1000:30:48.109 / 10 00:55:31.825 / 12 00:26:14.696 / 10 01:52:34.63023,500:20:36245.05
117MORAWSKI MichałOtwockCHALLENGEIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters I 1989-1980 – 1100:31:17.594 / 11 00:56:22.185 / 13 00:25:50.859 / 11 01:53:30.63823,300:21:32243.04
12280PRZĘZAK MarcinCechanówCHALLENGEKross Staff TeamMasters I 1989-1980 – 1200:32:26.511 / 12 00:59:43.026 / 14 00:28:01.259 / 12 02:00:10.7962200:28:12229.56
13306CYGAŃSKI PawełMarkiCHALLENGEMCP Bike TeamMasters I 1989-1980 – 1300:41:24.535 / 13 00:26:55.496 / 1 01:08:20.03125,8-1 okr.0
1410SZCZEPAŃSKI TomaszOTWOCKCHALLENGEIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters I 1989-1980 – 1400:42:56.824 / 14 00:27:02.589 / 2 01:09:59.41325,1-1 okr.0
Nie ukończyło 3 uczestników
DNF*282SCHMIDT PiotrWarszawaCHALLENGEXbox Bike TeamMasters I 1989-1980 – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*285DEMIAŃCZUK TomaszOtwockCHALLENGEjalexMasters I 1989-1980 – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*263KASKA PawełMińsk MazowieckiCHALLENGEMińska Grupa RowerowaMasters I 1989-1980 – DNF*DNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 25 uczestników
DNS*181BOGACZYK MaciejWrocławCHALLENGEPolski Klub MTB Masters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*423BUDNY ŁukaszKRASNE CHALLENGEbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*363CZARNECKI BartłomiejPIASTÓWCHALLENGEbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*425GAJEWSKI KarolStare LipinyCHALLENGEbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*139GIERCZAK PrzemysławOpocznoCHALLENGEHurom Sławno AccentMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*296GRUDZIŃSKI JakubOtwockCHALLENGEbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*358KĘDZIERSKI ŁukaszMarkiCHALLENGEMCP Bike TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*365KISSON DanielPiotrków TrybunalskiCHALLENGEMarceli TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*388KOŁODZIEJEK PawełWarszawaCHALLENGEBike Salon TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*311KUCHARSKI ŁukaszWarszawaCHALLENGEbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*377KUCZYŃSKI AdrianŻyrardówCHALLENGECatena WyszkówMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*83KWAPISZ BartłomiejJózefosławCHALLENGET-bike Racing TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*408KWIATKOWSKI KrzysztofWarszawaCHALLENGEBeat BikeMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*202ŁUKASIAK ŁukaszWarszawaCHALLENGEBike Salon TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*433MATYNIA DariuszMarkiCHALLENGEMCP Bike TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*115PIETRAK MarcinWarszawaCHALLENGEKamyk Radzymin MTB TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*322PRZYBYLSKI PiotrWiązownaCHALLENGEBike Salon TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*390PUCHAŁA WitoldWarszawaCHALLENGEbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*340SKUMIAŁ NorbertWarszawaCHALLENGEbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*380SOBCZAK BartoszŁOMIANKICHALLENGEEROE RACING CLUBMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*8ŚWIERCZEWSKI JanWarszawaCHALLENGEbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*172WASIŁEK PawełKobyłkaCHALLENGEAbsoluteBikes.pl TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*238WYSZOGRODZKI PrzemysławPRUSZKÓWCHALLENGEbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*409ZAKRZEWSKI JerzywarszawaCHALLENGEIm Logistics Rafbike Cycling teamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*179ZIĘBAKOWSKI ArturWarszawaCHALLENGEPolski Klub MTB Masters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował