Mińsk Mazowiecki 08.06.2019

Mała Liga Maraton 2019 2#

Wyniki ADVENTURE – JEDNA RUNDA

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćStartuję w:Klub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Czas sum.Różnica
1275PIETRZYCKI TomaszBIAŁYSTOKADVENTUREDABARTI / PIE3CKI TEAMMasters II 1979-1970 – 100:28:01.984 / 4 00:22:54.542 / 1 00:50:56.52600:00:00
2274SAMBORSKI BartoszBiałystokADVENTUREDABARTI / PIE3CKI TEAMMasters I 1989-1980 – 100:28:20.600 / 5 00:22:44.458 / 2 00:51:05.05800:00:08
3140WÓJCIK PrzemysławGlinaADVENTUREbrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 100:27:59.445 / 3 00:23:47.166 / 3 00:51:46.61100:00:50
4294BRONIKOWSKI PrzemysławWIĄZOWNAADVENTUREMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – 200:29:02.257 / 7 00:23:15.939 / 4 00:52:18.19600:01:21
586SKÓRA ArturMarkiADVENTUREMCP Bike TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 200:29:03.353 / 9 00:23:16.340 / 5 00:52:19.69300:01:23
6136MAZUREK SławomirŻYRARDÓWADVENTURETREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – 300:29:02.836 / 8 00:23:18.551 / 6 00:52:21.38700:01:24
7167KLEPS MichałOtwockADVENTUREBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 300:28:21.829 / 6 00:26:04.376 / 7 00:54:26.20500:03:29
8277BUJAK WojciechJelenia GóraADVENTUREDaj w łapę MTB teamMasters II 1979-1970 – 400:30:34.765 / 10 00:24:13.230 / 8 00:54:47.99500:03:51
9173NOWICKI RafałMIŃSK MAZOWIECKIADVENTUREMińska Grupa RowerowaJunior – 2001-2002 – 100:30:44.381 / 11 00:24:26.730 / 9 00:55:11.11100:04:14
10141WĘGRZYNOWSKI MariuszOtwockADVENTUREBike Salon TeamMasters II 1979-1970 – 500:32:21.215 / 19 00:24:19.975 / 10 00:56:41.19000:05:44
11164KĘDZIOREK PiotrWarszawaADVENTUREBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 400:32:19.245 / 16 00:24:21.977 / 11 00:56:41.22200:05:44
12290SŁODZIŃSKI ArturWarszawaADVENTUREbrakMasters I 1989-1980 – 200:32:20.040 / 17 00:24:21.272 / 12 00:56:41.31200:05:44
1354TROINSKI JacekWarszawaADVENTUREBike Salon TeamMasters II 1979-1970 – 600:32:20.610 / 18 00:24:24.512 / 13 00:56:45.12200:05:48
1480CHOJECKI MichałOtwockADVENTUREbrakMasters II 1979-1970 – 700:31:49.932 / 12 00:25:18.043 / 14 00:57:07.97500:06:11
15267PYTLAK AdamMIŃSK MAZOWIECKIADVENTUREMińska Grupa RowerowaMasters II 1979-1970 – 800:32:17.568 / 13 00:24:56.761 / 15 00:57:14.32900:06:17
16176KOZIOŁ KamilJózefówADVENTUREbrakMasters I 1989-1980 – 300:32:18.024 / 14 00:26:04.501 / 16 00:58:22.52500:07:25
17117GARBOLIŃSKI TomaszWarszawaADVENTUREbrakMasters I 1989-1980 – 400:32:21.437 / 20 00:26:06.011 / 17 00:58:27.44800:07:30
18301HILCZER PiotrADVENTUREBike ConceptMasters III 1969-1965 – 100:32:18.691 / 15 00:26:14.927 / 18 00:58:33.61800:07:37
19199KORZENIEWSKI TomaszLegionowoADVENTUREbrakMasters II 1979-1970 – 900:32:59.445 / 21 00:25:57.308 / 19 00:58:56.75300:08:00
20204RADOMIŃSKI TomaszMińsk MazowieckiADVENTUREKS Barakuda Mińsk MazowieckiMasters II 1979-1970 – 1000:33:45.331 / 22 00:27:05.535 / 20 01:00:50.86600:09:54
21273PIETRZAK RadosławWarszawaADVENTUREbrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 500:35:04.253 / 23 00:25:49.514 / 21 01:00:53.76700:09:57
22142SZUCHNIK SebastianKątyADVENTURETS MERAN OTWOCKMasters I 1989-1980 – 500:35:09.170 / 24 00:26:39.924 / 22 01:01:49.09400:10:52
23279BRZEŚKIEWICZ ArkadiuszMińsk MazowieckiADVENTUREMińska Grupa RowerowaMasters I 1989-1980 – 600:35:21.765 / 26 00:26:46.671 / 23 01:02:08.43600:11:11
24 / 1162KURMANOWSKA IzabelaPiaseczno ADVENTUREPolski Klub MTB ELITA Kobiet – 1990-2000 – 100:35:11.298 / 25 00:26:59.517 / 24 01:02:10.81500:11:14
2567WĘGRZYNOWSKI BartoszOtwockADVENTUREBike Salon TeamMłodzik – 2005-2006 – 100:36:38.505 / 28 00:28:49.308 / 25 01:05:27.81300:14:31
26251PAZURA PatrykOtwockADVENTUREbrakJunior – 2001-2002 – 200:38:33.988 / 34 00:27:14.249 / 26 01:05:48.23700:14:51
27 / 2347ZDUNIAK SylwiaWarszawa ADVENTUREmybike.plLadies I - 1989- 1980 – 100:37:01.554 / 29 00:28:46.724 / 27 01:05:48.27800:14:51
28165AUGUSTYNOWICZ PawełWarszawaADVENTUREWarszawski Klub KolarskiMasters III 1969-1965 – 200:37:39.524 / 30 00:28:30.142 / 28 01:06:09.66600:15:13
29226SCHRODER SteffenBad NauheimADVENTURERC03LEBENSTADTMasters II 1979-1970 – 1100:37:41.996 / 31 00:28:43.491 / 29 01:06:25.48700:15:28
30281GRZESZCZAK BogusławOtwockADVENTURES.N.KlasykMasters IV – 1964 i starsi – 100:35:41.024 / 27 00:31:50.260 / 30 01:07:31.28400:16:34
31 / 3289JĘDRZEJCZYK AnnaOtwockADVENTUREAK - SPEDELITA Kobiet – 1990-2000 – 200:38:39.705 / 35 00:29:09.546 / 31 01:07:49.25100:16:52
32 / 450CZERSKA-KRYSIK AgnieszkaStefanówka ADVENTUREBike Salon TeamLadies I - 1989- 1980 – 200:38:22.698 / 33 00:30:39.676 / 32 01:09:02.37400:18:05
33189KOPEĆ PawełMińsk MazowieckiADVENTUREMińska Grupa RowerowaMasters II 1979-1970 – 1200:38:10.839 / 32 00:30:58.116 / 33 01:09:08.95500:18:12
34 / 5149OKULJAR AleksandraWarszawaADVENTUREbrakLadies I - 1989- 1980 – 300:38:57.273 / 36 00:30:12.128 / 34 01:09:09.40100:18:12
35 / 6134IDZIKOWSKA DanutaOtwockADVENTUREbrakLadies I - 1989- 1980 – 400:39:54.193 / 37 00:29:52.786 / 35 01:09:46.97900:18:50
36243WRONA PiotrWarszawaADVENTUREKK CyklonMasters II 1979-1970 – 1300:42:09.865 / 38 00:29:39.762 / 36 01:11:49.62700:20:53
37 / 7308OZIMKIEWICZ AgataLesznoADVENTUREbrakLadies II 1979-1970 – 100:44:59.181 / 40 00:28:46.173 / 37 01:13:45.35400:22:48
38 / 8270GRUDNA MonikaWARSZAWAADVENTUREALLTOP STAG TEAMLadies I - 1989- 1980 – 500:44:20.934 / 39 00:30:35.260 / 38 01:14:56.19400:23:59
39 / 9171BRYŁKA KatarzynaWarszawaADVENTUREOnBikes Sport teamLadies I - 1989- 1980 – 600:45:14.632 / 41 00:33:21.722 / 39 01:18:36.35400:27:39
40307LIPIEC JacekWarszawaADVENTUREGeodetic Dobry Kurs TeamMasters IV – 1964 i starsi – 200:47:40.605 / 42 00:41:58.757 / 40 01:29:39.36200:38:42
41304ADAMCZUK MarcinWarszawaADVENTUREPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAMMasters II 1979-1970 – 1400:25:39.063 / 1 01:05:05.899 / 41 01:30:44.96200:39:48
42163WYSOCKI MarcinŁódźADVENTUREbrakMasters II 1979-1970 – 1500:25:53.705 / 2 01:08:27.761 / 42 01:34:21.46600:43:24
Nie ukończyło 6 uczestników
DNF*151LAMOWSKI MarcinSULEJÓWEKADVENTUREMCP Bike TeamMasters I 1989-1980 – DNF*DNF*DNF*
DNF*302ZDANOWSKI TomaszSitneADVENTURETrizarzaELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNF*DNF*DNF*
DNF*310KUCHCIK FilipWarszawaADVENTUREWarszawski Klub KolarskiJunior Młodszy 2003-2004 – DNF*DNF*DNF*
DNF*52KUCZEWSKI TomaszWarszawaADVENTURETREZADO WOLFPACKMasters IV – 1964 i starsi – DNF*DNF*DNF*
DNF*295WACHOCKI BartoszWarszawaADVENTUREbrakMasters I 1989-1980 – DNF*DNF*DNF*
DNF*121PLISZKA JacekwarszawaADVENTUREOnBikes Sport teamMasters I 1989-1980 – DNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 83 uczestników
DNS*360ABRAMEĆ PiotrWarszawaADVENTUREbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*161ADAMIEC KamilTarczynADVENTUREbrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*444ANDRZEJCZUK AdamWarszawaADVENTUREBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*426BALCERZAK PawełWOLA-RAWSKAADVENTUREINEOSMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*411BARABASZ MichałJózefówADVENTUREBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*152BARDYSZEWSKA AnnaWarszawaADVENTUREbrakLadies I - 1989- 1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*293BARTOŃ MarekMińsk MazowieckiADVENTUREbrakMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*
DNS*446BIENIADA MarcinWarszawaADVENTUREWILDBORN E SYSTEMMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*
DNS*397BINKOWSKI JaroslawWarszawaADVENTUREbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*386BLACH MariuszPILAWAADVENTURESTANWEX II TeamMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*
DNS*362BOROWSKI ŁukaszJANÓW PODLASKIADVENTUREbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*73CHMIELEWSKI CezaryWarszawaADVENTUREBike Salon TeamMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*
DNS*166CIAŚ PrzemysławJózefówADVENTURETS MERAN OTWOCKMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*429CIEŚLAK KonradOtwockADVENTUREbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*324DĄBROWSKI MichałWarszawaADVENTUREFANAUTOMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*138DORSZ JacekWarszawaADVENTUREKamyk Radzymin MTB TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*27FILA RobertOtwockADVENTUREbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*418GĄSIEWSKA MagdalenaWarszawaADVENTUREbrakLadies I - 1989- 1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*216GODLEWSKI DominikWarszawaADVENTUREWarszawski Klub KolarskiJunior Młodszy 2003-2004 – DNS*DNS*DNS*
DNS*401GOŁOWICZ AndrzejMIŃSK MAZOWIECKIADVENTURESTANWEX II TeamMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*
DNS*399GOŁOWICZ MaciejMIŃSK MAZOWIECKIADVENTURESTANWEX II TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*413GRAMANN AndrzejKrubinADVENTUREbrakMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*
DNS*391GREGOROWICZ JakubWarszawaADVENTUREKamyk Radzymin MTB TeamJunior Młodszy 2003-2004 – DNS*DNS*DNS*
DNS*389GREGOROWICZ KatarzynaWarszawaADVENTUREBike Salon TeamLadies II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*16GRUCA KarolinaWarszawaADVENTUREGOLDENSUBMARINE RACING TEAMLadies II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*70GRUDNIEWSKI TomaszOtwockADVENTUREbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*154GWADERA KatarzynaWarszawaADVENTURERunners Team ENEL-SPORTLadies I - 1989- 1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*184JANOTA BłażejBelsk DużyADVENTUREWGR TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*371JAROSŁAWSKI MaciejWarszawaADVENTUREWarszawski Klub KolarskiJunior Młodszy 2003-2004 – DNS*DNS*DNS*
DNS*415KACZOROWSKI AleksanderSikoryADVENTUREWieliszew Heron teamMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*
DNS*188KALLAS ArkadiuszWarszawaADVENTUREbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*373KORZENIEWSKI BartoszJózefówADVENTUREAK - SPEDELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*18KRAMSKA-DORSZ KatarzynaWarszawaADVENTUREKamyk Radzymin MTB TeamLadies I - 1989- 1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*421KRUPA AndrzejOtwockADVENTUREbrakMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*
DNS*422KRUPA EmilOtwockADVENTUREbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*174KUCHNIEWSKA BeataJózefów ADVENTUREmybike.plLadies III – 1969 i starssze – DNS*DNS*DNS*
DNS*412KUROSAD-KURASIEWICZ WojciechWarszawaADVENTUREbrakMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*
DNS*404LATO PawełWarszawaADVENTUREbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*378LESZEK MichałOtwockADVENTUREbrakJunior – 2001-2002 – DNS*DNS*DNS*
DNS*61LEWANDOWSKI BartłomiejWarszawaADVENTUREBike StoreMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*66LIPOWIECKI BogusławWarszawaADVENTURECompas Bike TeamMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*
DNS*170ŁUCZAK KamilZąbkiADVENTUREMCP Bike TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*185MAJOREK ZofiaCzaplinekADVENTUREPolski Klub MTB Ladies I - 1989- 1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*440MANDES StafanLASKIADVENTUREWarszawski Klub KolarskiJunior Młodszy 2003-2004 – DNS*DNS*DNS*
DNS*442MANDES MichałLADKIADVENTUREVELMAR.PLMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*370MIASEK PiotrJózefówADVENTUREbrakJunior Młodszy 2003-2004 – DNS*DNS*DNS*
DNS*414MIKOŁAJCZUK ŁukaszWarszawaADVENTUREENEA KSENERGIA KOZIENICEMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*169MISZCZAK SławomirWarszawaADVENTUREPolski Klub MTB Masters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*334MUSZYŃSKI PiotrWarszawaADVENTUREbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*328NOWAK JuliaWarszawaADVENTUREBike Salon TeamELITA Kobiet – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*177OLSZEWSKI KrzysztofOTWOCKADVENTUREBike Salon TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*432PEPLA DanielWARSZAWAADVENTURETREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*417PETEREK RadosławStanisławów PierwszyADVENTUREbrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*372POPIS MaciejDĄBRÓWKAADVENTURETS MERAN OTWOCKMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*359POSADZY TomaszStara WieśADVENTUREPruszyński Cycling TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*364PUŹ MaciejWarszawaADVENTUREOnBikes Sport teamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*355RDZANEK IgorŁÓdźADVENTUREbrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*356RDZENEK PawełŁÓdźADVENTUREbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*441ROGULSKI LeszekOTWOCKADVENTURESUPERDRÓB BIKE TEAMMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*
DNS*153ROSZUK-SUSZYCKA DariaWarszawaADVENTUREbrakLadies I - 1989- 1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*325SIEROCZYŃSKI WiktorWarszawaADVENTUREbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*375SKÓRA ArturMarkiADVENTUREMCP Bike TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*88SOBCZUK JoannaWarszawaADVENTUREbrakLadies I - 1989- 1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*102SOTYN MarcinCelestynówADVENTUREBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*416SZCZEPAŃSKI DawidSolecADVENTUREbrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*130SZYMANEK KatarzynaPuławyADVENTUREBike Room TeamLadies III – 1969 i starssze – DNS*DNS*DNS*
DNS*132SZYMBORSKI ArturRAWA MAZOWIECKAADVENTUREbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*158SZYSZKO MateuszOtwockADVENTUREWarszawski Klub KolarskiJunior Młodszy 2003-2004 – DNS*DNS*DNS*
DNS*376ŚWIDERSKI CyprianWarszawaADVENTURETREZADO WOLFPACKJunior Młodszy 2003-2004 – DNS*DNS*DNS*
DNS*374ŚWIDERSKI TadeuszNOWY DWÓR MAZ.ADVENTURETYMBUDMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*
DNS*148ŚWIDERSKI AntoniADVENTURETREZADO WOLFPACKJunior Młodszy 2003-2004 – DNS*DNS*DNS*
DNS*159TARNOWSKA JustynaWIĄZOWNAADVENTUREBike Salon TeamLadies II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*447WICHOWSKI LudwikKĘDZIERÓWKAADVENTUREKĘDZIERÓWKAMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*
DNS*396WŁAZAŁEK MariuszPillawaADVENTURESTANWEX II TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*398WŁAZAŁEK AleksanderPilawaADVENTURESTANWEX II TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*367WOLNY PiotrWarszawaADVENTUREE-POINT BIKE TEAMMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*131WYDRO MateuszPuławyADVENTUREBike Room TeamJunior Młodszy 2003-2004 – DNS*DNS*DNS*
DNS*34WYSOCKI MarcinPruszkówADVENTUREAbsoluteBikes.pl TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*419WYSZOMIERSKI MarcinSOKOŁÓW PODLASKIADVENTUREbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*183WYWROT TomaszOtwockADVENTUREbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*394ZAJĄKAŁA MichałJózefosławADVENTUREFosfór 4.0 TimMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*244ZIELIŃSKI PawełWarszawaADVENTUREbrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*420ZIELIŃSKI GustawWarszawaADVENTUREWarszawski Klub KolarskiMłodzik – 2005-2006 – DNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował