Otwock / Karczew 28.09.2019

Mała Liga Maraton 2019 3#

Wyniki Dystans Junior

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćStartuję w:Klub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Czas sum.VśrRóżnica
167WĘGRZYNOWSKI BartoszOtwockADVENTUREBike Salon TeamMłodzik – 2005-2006 – 100:12:25.291 / 1 00:12:15.241 / 1 00:24:40.53224,300:00:00
2353WĘGRZYN FryderykWOLA ROWSKAJUNIORV-MAXMłodzik – 2005-2006 – 200:12:37.660 / 2 00:12:48.514 / 2 00:25:26.17423,600:00:45
35MAŁEK FilipWarszawaJUNIORIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMłodzik – 2005-2006 – 300:13:29.738 / 4 00:12:55.292 / 3 00:26:25.03022,700:01:44
425KIELECKI OliwierglinaJUNIORWarszawski Klub KolarskiKids C2 chłopcy 2007-2008 – 100:13:29.986 / 5 00:12:55.995 / 4 00:26:25.98122,700:01:45
5125PAŹDZIOCH KacperMińsk MazowieckiJUNIORKS Barakuda Mińsk MazowieckiMłodzik – 2005-2006 – 400:13:34.217 / 9 00:12:53.159 / 5 00:26:27.37622,700:01:46
622SKRZYŃSKI KarolBadów GórnyJUNIORKamyk Radzymin MTB TeamKids C2 chłopcy 2007-2008 – 200:13:30.362 / 6 00:12:57.136 / 6 00:26:27.49822,700:01:46
7 / 140KRYSIK ZofiaStefanówka JUNIORWarszawski Klub KolarskiKids D2 dziewczynki 2007-2008 – 100:13:29.370 / 3 00:13:12.077 / 7 00:26:41.44722,500:02:00
875WYSZOMIERSKI AdamWarszawaJUNIORWarszawski Klub KolarskiMłodzik – 2005-2006 – 500:13:31.069 / 7 00:13:21.884 / 8 00:26:52.95322,300:02:12
936GASEK BernardOtwockJUNIORWarszawski Klub KolarskiKids C2 chłopcy 2007-2008 – 300:13:32.842 / 8 00:13:24.045 / 9 00:26:56.88722,300:02:16
10127ROJEK PrzemysławMińsk MazowieckiJUNIORKS Barakuda Mińsk MazowieckiMłodzik – 2005-2006 – 600:14:50.923 / 10 00:14:50.778 / 10 00:29:41.70120,200:05:01
11 / 2265ŻYLIK AntoninaWarszawaJUNIORWarszawski Klub KolarskiKids D1 dziewczynki 2009 i młodsze – 100:15:19.847 / 13 00:15:13.124 / 11 00:30:32.97119,600:05:52
12357OMBACH JanWarszawaJUNIORWarszawski Klub KolarskiKids C2 chłopcy 2007-2008 – 400:15:13.895 / 11 00:15:22.456 / 12 00:30:36.35119,600:05:55
136MAŁEK MikołajWarszawaJUNIORIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMKids C2 chłopcy 2007-2008 – 500:15:18.703 / 12 00:15:55.303 / 13 00:31:14.00619,200:06:33
1437WOŹNIAK SzymonWarszawaJUNIORWarszawski Klub KolarskiKids C1 chłopcy 2009 i młodsi – 100:15:25.833 / 14 00:15:54.265 / 14 00:31:20.09819,100:06:39
15 / 321DORSZ AleksandraWarszawaJUNIORKamyk Radzymin MTB TeamKids D1 dziewczynki 2009 i młodsze – 200:15:46.390 / 15 00:16:12.213 / 15 00:31:58.60318,800:07:18
1624IDZIKOWSKI RafałOtwockJUNIORWarszawski Klub KolarskiKids C1 chłopcy 2009 i młodsi – 200:16:44.370 / 17 00:16:23.597 / 16 00:33:07.96718,100:08:27
17 / 435WYSOCKA AmeliaPruszkówJUNIORWarszawski Klub KolarskiKids D1 dziewczynki 2009 i młodsze – 300:15:59.342 / 16 00:18:20.706 / 17 00:34:20.04817,500:09:39
18 / 5213WYSOCKA EmiliaPRUSZKÓWJUNIORWarszawski Klub KolarskiKids D1 dziewczynki 2009 i młodsze – 400:18:03.515 / 19 00:17:22.563 / 18 00:35:26.07816,900:10:45
19 / 6133SZYLBERG AnnaMińsk MazowieckiJUNIORKS Barakuda Mińsk MazowieckiKids D2 dziewczynki 2007-2008 – 200:18:03.869 / 20 00:17:42.694 / 19 00:35:46.56316,800:11:06
201WOŁOSZCZUK AleksanderWarszawa JUNIORIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMKids C2 chłopcy 2007-2008 – 600:17:58.294 / 18 00:18:55.498 / 20 00:36:53.79216,300:12:13
21 / 794PROCZEK ZosiaMińsk MazowieckiJUNIORKS Barakuda Mińsk MazowieckiKids D1 dziewczynki 2009 i młodsze – 500:20:38.470 / 21 00:21:13.715 / 21 00:41:52.18514,300:17:11
22 / 8123KAŁOWSKA EmiliaMińsk MazowieckiJUNIORKS Barakuda Mińsk MazowieckiKids D2 dziewczynki 2007-2008 – 300:21:13.538 / 22 00:24:01.817 / 22 00:45:15.35513,300:20:34
23 / 9150WOŹNIAK MajaWarszawaJUNIORbrakKids D1 dziewczynki 2009 i młodsze – 600:23:39.759 / 23 00:25:43.808 / 23 00:49:23.56712,100:24:43
24210ŚWIDERSKI MarcelWarszawaJUNIORbrakKids C1 chłopcy 2009 i młodsi – 300:25:32.967 / 24 00:24:35.789 / 24 00:50:08.7561200:25:28
Nie wystartowało 29 uczestników
DNS*268CHOJECKI KonradOtwockJUNIORbrakKids C1 chłopcy 2009 i młodsi – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*96CHRUŚLAK MarcinWarszawaGeodetic Dobry Kurs TeamKids C2 chłopcy 2007-2008 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*402DĄBROWSKI MateuszWarszawaJUNIORfan autoKids C1 chłopcy 2009 i młodsi – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*300DOBOSZ AntoniWarszawaJUNIORWarszawski Klub KolarskiKids C1 chłopcy 2009 i młodsi – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*20DUDKOWSKI TymoteuszRADZYMINJUNIORKamyk Radzymin MTB TeamKids C1 chłopcy 2009 i młodsi – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*266DUDKOWSKI LeoRADZYMINJUNIORKamyk Radzymin MTB TeamKids C1 chłopcy 2009 i młodsi – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*122DYMOWSKI FilipHALINÓWJUNIORbrakKids C2 chłopcy 2007-2008 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*26FILA FranciszekOtwockbrakKids C2 chłopcy 2007-2008 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*269GRUDNA ZuzannaWARSZAWAJUNIORALLTOP STAG TEAMKids D2 dziewczynki 2007-2008 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*403GRUDNIEWSKI JacekOTWOCKJUNIORbrakKids C1 chłopcy 2009 i młodsi – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*212KAWALEC JoachimWarszawaJUNIORWarszawski Klub KolarskiKids C1 chłopcy 2009 i młodsi – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*288KĘPKIEWICZ SzymonWarszawaJUNIORbrakKids C2 chłopcy 2007-2008 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*327KĘPKIEWICZ MateuszWarszawaJUNIORbrakMłodzik – 2005-2006 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*128KOSIŃSKI FabianMińsk MazowieckiJUNIORKS Barakuda Mińsk MazowieckiMłodzik – 2005-2006 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*129KOSIŃSKI KamilMińsk MazowieckiJUNIORKS Barakuda Mińsk MazowieckiKids C2 chłopcy 2007-2008 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*17MICHALCZYK LiwiaWarszawaJUNIORWarszawski Klub KolarskiKids D2 dziewczynki 2007-2008 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*126PIÓRO MateuszChroślaJUNIORKS Barakuda Mińsk MazowieckiMłodzik – 2005-2006 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*303REJCH ElenaWarszawaJUNIORSERWIS BAJKAKids D1 dziewczynki 2009 i młodsze – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*124RODAK EwaMińsk MazowieckiJUNIORKS Barakuda Mińsk MazowieckiKids D2 dziewczynki 2007-2008 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*46ROGALSKI MaciejWarszawaJUNIORWarszawski Klub KolarskiKids C1 chłopcy 2009 i młodsi – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*384ROSIOREK - BRAŃSKI MaksymilianWarszawaJUNIORWarszawski Klub KolarskiKids C2 chłopcy 2007-2008 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*206STASKA MaksymilianMińsk MazowieckiJUNIORKamyk Radzymin MTB TeamKids C2 chłopcy 2007-2008 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*205STASKA AlicjaMińsk MazowieckiJUNIORKS Barakuda Mińsk MazowieckiKids D2 dziewczynki 2007-2008 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*135SZYSZKO PiotrOtwockJUNIORWarszawski Klub KolarskiKids C2 chłopcy 2007-2008 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*53TROINSKI TymoteuszWarszawaJUNIORBike Salon TeamKids C1 chłopcy 2009 i młodsi – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*110WOLNY MichałWarszawaJUNIORWarszawski Klub KolarskiKids C1 chłopcy 2009 i młodsi – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*420ZIELIŃSKI GustawWarszawaADVENTUREWarszawski Klub KolarskiMłodzik – 2005-2006 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*264ZOŁOCIŃSKI StanisławWarszawaJUNIORbrakKids C2 chłopcy 2007-2008 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*203ŻEBEREK MartynaMińsk MazowieckiJUNIORKS Barakuda Mińsk MazowieckiKids D2 dziewczynki 2007-2008 – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował