Otwock / Karczew 28.09.2019

Mała Liga Maraton 2019 3#

Wyniki Masters I

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćStartuję w:Klub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Czas sum.VśrRóżnicaPunkty
1364PUŹ MaciejWarszawaADVENTUREOnBikes Sport teamMasters I 1989-1980 – 100:26:24.627 / 1 00:40:02.399 / 1 01:06:27.02625,300:00:00250.00
2177OLSZEWSKI KrzysztofOTWOCKADVENTUREBike Salon TeamMasters I 1989-1980 – 200:27:53.786 / 2 00:42:53.480 / 2 01:10:47.26623,700:04:20234.70
3360ABRAMEĆ PiotrWarszawaADVENTUREbrakMasters I 1989-1980 – 300:28:29.779 / 3 00:43:56.162 / 3 01:12:25.94123,200:05:58229.40
4290SŁODZIŃSKI ArturWarszawaADVENTUREbrakMasters I 1989-1980 – 400:30:02.301 / 4 00:48:08.155 / 4 01:18:10.45621,500:11:43212.53
5169MISZCZAK SławomirWarszawaADVENTUREPolski Klub MTB Masters I 1989-1980 – 500:30:58.784 / 5 00:47:58.832 / 5 01:18:57.61621,300:12:30210.42
6367WOLNY PiotrWarszawaADVENTUREE-POINT BIKE TEAMMasters I 1989-1980 – 600:31:02.244 / 7 00:48:28.509 / 6 01:19:30.75321,100:13:03208.96
7117GARBOLIŃSKI TomaszWarszawaADVENTUREbrakMasters I 1989-1980 – 700:31:00.187 / 6 00:48:33.977 / 7 01:19:34.16421,100:13:07208.79
8121PLISZKA JacekwarszawaADVENTUREOnBikes Sport teamMasters I 1989-1980 – 800:32:19.746 / 9 00:50:45.947 / 8 01:23:05.69320,200:16:38199.95
9142SZUCHNIK SebastianKątyADVENTURETS MERAN OTWOCKMasters I 1989-1980 – 900:32:41.085 / 10 00:50:31.712 / 9 01:23:12.79720,200:16:45199.67
10362BOROWSKI ŁukaszJANÓW PODLASKIADVENTUREbrakMasters I 1989-1980 – 1000:33:02.452 / 11 00:50:11.981 / 10 01:23:14.43320,200:16:47199.59
11176KOZIOŁ KamilJózefówADVENTUREbrakMasters I 1989-1980 – 1100:31:57.430 / 8 00:53:14.135 / 11 01:25:11.56519,700:18:44195.02
Nie wystartowało 12 uczestników
DNS*279BRZEŚKIEWICZ ArkadiuszMińsk MazowieckiADVENTUREMińska Grupa RowerowaMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*324DĄBROWSKI MichałWarszawaADVENTUREFANAUTOMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*138DORSZ JacekWarszawaADVENTUREKamyk Radzymin MTB TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*399GOŁOWICZ MaciejMIŃSK MAZOWIECKIADVENTURESTANWEX II TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*422KRUPA EmilOtwockADVENTUREbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*151LAMOWSKI MarcinSULEJÓWEKADVENTUREMCP Bike TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*170ŁUCZAK KamilZąbkiADVENTUREMCP Bike TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*442MANDES MichałLADKIADVENTUREVELMAR.PLMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*414MIKOŁAJCZUK ŁukaszWarszawaADVENTUREENEA KSENERGIA KOZIENICEMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*274SAMBORSKI BartoszBiałystokADVENTUREDABARTI / PIE3CKI TEAMMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*325SIEROCZYŃSKI WiktorWarszawaADVENTUREbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*295WACHOCKI BartoszWarszawaADVENTUREbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował